Jednotka – "Četnícke humoresky"
05:40 – 07:00
"Četnícke humoresky"
87%
Markíza – Teleráno
06:00 – 08:25
Teleráno
34%
TV JOJ – Ranné noviny
06:15 – 08:25
Ranné noviny
26%
Dajto – Je to možné?!
06:00 – 06:55
Je to možné?!
90%
Plus – Dovidenia, stará mama! (3)           (ST)
06:20 – 07:15
Dovidenia, stará mama! (3) (ST)
54%

Reklama

DIGI TV má viac ako 3 milióny predplatiteľov v Rumunsku

Rumunsky operátor RCS & RDS potvrdil, že má v súčasnosti viac ako 3 milióny predplatiteľov, ktorí využívajú televízne služby pod značkou DIGI TV. Počet zákazníkov zahŕňa ako zákazníkov káblovej tak satelitnej televízie. Informáciu zverejnil na tlačovej konferencii Bogdan Chiritoi, manažér mediálnych projektov v RCS & RDS.
Pokračovanie nižšie:


RCS & RDS oficiálne nezverejnila počet svojich zákazníkov od konca roka 2009, kedy mala spoločnosť 2,7 milióna predplatiteľov, z ktorých 1,6 milióna boli zákazníci káblovej televízie a 1,1 milióna predplatiteľov využívalo satelitnú televíziu.

Okrem Rumunska RCS & RDS poskytuje služby satelitnej televízie DIGI TV ešte v ďalších piatich krajinách, medzi ktoré patrí aj Slovenská a Česká republika.

Mohlo by vás ešte zaujímať