Reklama

Satro zaradilo do ponuky športový kanál Slovak Sport TV

Spoločnosť SATRO s.r.o. zaradila do svojej ponuky nový slovenský športový kanál Slovak Sport TV, ktorý vysiela v súčasnosti iba skúšobne. Kanál bol zaradený do digitálnej televízie SATROdigital, záujemcovia ho môžu naladiť na programovej pozícii čislo 84 vo svojich digitálnych prijímačoch.
Pokračovanie nižšie:


Slovak Sport TV bude voľne sprístupnený všetkým zákazníkom služby SATROdigital až do konca septembra tohto roku. Od októbra 2012 bude stanica súčasťou programového balíka KLASIK/KLASIK HD.

Nový športový kanál chce vo svojom vysielaní ponúknuť priame prenosy a záznamy hlavne z domácich športov ako basketbal, volejbal, hádzaná, či zápasy futbalovej a hokejovej ligy, florbalu alebo hokejbalu. Už počas skúšobného vysielania ponúkol svojim divákom Slovak Sport TV napríklad priamy prenos z druhého finálového duelu extraligy v in-line hokeji, či prípravný zápas pred sezónou KHL medzi HC Slovan a SKA Petrohrad.

Pripomeňme ešte, že Slovak Sport TV vysiela aktuálne nekódovane prostredníctvom satelitu ASTRA 3B (23,5°E) na frekvencii 12 109 MHz. Pre príjem je však potrebný satelitný HD prijímač.

Mohlo by vás ešte zaujímať