Reklama

Satro zaradilo do ponuky športový kanál Slovak Sport TV

Spoločnosť SATRO s.r.o. zaradila do svojej ponuky nový slovenský športový kanál Slovak Sport TV, ktorý vysiela v súčasnosti iba skúšobne. Kanál bol zaradený do digitálnej televízie SATROdigital, záujemcovia ho môžu naladiť na programovej pozícii čislo 84 vo svojich digitálnych prijímačoch.

Slovak Sport TV bude voľne sprístupnený všetkým zákazníkom služby SATROdigital až do konca septembra tohto roku. Od októbra 2012 bude stanica súčasťou programového balíka KLASIK/KLASIK HD.

Nový športový kanál chce vo svojom vysielaní ponúknuť priame prenosy a záznamy hlavne z domácich športov ako basketbal, volejbal, hádzaná, či zápasy futbalovej a hokejovej ligy, florbalu alebo hokejbalu. Už počas skúšobného vysielania ponúkol svojim divákom Slovak Sport TV napríklad priamy prenos z druhého finálového duelu extraligy v in-line hokeji, či prípravný zápas pred sezónou KHL medzi HC Slovan a SKA Petrohrad.

Pripomeňme ešte, že Slovak Sport TV vysiela aktuálne nekódovane prostredníctvom satelitu ASTRA 3B (23,5°E) na frekvencii 12 109 MHz. Pre príjem je však potrebný satelitný HD prijímač.

Mohlo by vás ešte zaujímať