Reklama

Šou Recept na bohatstvo odštartovala castingami

TV JOJ v spolupráci s českou TV Barrandov rozbehla výrobu svojej novej šou Recept na bohatstvo, ktorú bude vysielať už na jeseň tohto roku. Po ohlásenom treťom ročníku talentovej šou Česko Slovensko má talent a rovnako po tretej sérii Farmár hľadá ženu, ide o ďalšiu licencovanú novinku, ktorá bude mať na slovenskom trhu premiéru.

RECEPT NA BOHATSTVO je prvá a jedinečná reality show, ktorá dokáže premeniť obyčajný domáci recept na skutočný produkt, ktorý sa stane novou gastronomickou senzáciou a nákupným HITOM v českých a slovenských supermarketoch! Je prvým televíznym projektom, ktorý divákom neponúka iba obyčajný POHĽAD na gastronomické pochúťky, ale sprostredkuje im aj reálnu CHUŤ tých najlepších domácich receptov.

Stovky nadšených záujemcov sa príhlásili na castingy, ktoré práve v týchto dňoch odštartovali v štyroch českých a slovenských mestách. Je iba na ich schopnostiach, ako dokážu presvedčiť porotu o originalite a jedinečnej chuti svojho receptu. Najrešpektovanejší špecialisti vo svojom odbore budú posudzovať jedlá v rôznych kategóriách. Bude práve na ich rozhodnutí, ktoré recepty posunú do finále každého kola a ktorý z nich sa nakoniec stane víťazom danej kategórie. V porote zasadli najvlyvnejšia žena českých médií Libuše Šmuclerová, najznámejší český gurmán a zakladateľ uznávaného sprievodcu po českých reštauráciách Pavel Mauer a jeden z najlepších slovenských šéfkuchárov, ktorý varil po celom svete, Michal Rabina.

Na celkového víťaza čaká okrem možnosti zbohatnúť a svojom recepte aj špeciálna výhra 50 000 eur. Moderátormi šou sú najlepšia slovenská moderátorka Adela Banášová a obľúbený český herec a moderátor Petr Vágner. Réžie sa ujal Peter Nuňéz, ktorý má za sebou desiatky úspešných projektov a RECEPT NA BOHATSTVO bude prvým veľkým projektom, ktorý vyrába pre TV JOJ.

Najbližšie castingy sa uskutočnia 27. júna v Brne, 29.-30. júna v Bratislave a 2. júla v Košiciach.

 

(PR TV JOJ)

Mohlo by vás ešte zaujímať