Reklama

RTVS odvysiela futbalové zápasy našej reprezentácie s Poľskom a Holandskom

Rozhlas a televízia Slovenska sa so spoločnosťou Sport5, vlastníkom televíznych práv na slovenskú futbalovú reprezentáciu, dohodla na odvysielaní oboch priateľských zápasov Slovenska – v sobotu zápasu Slovenska s Poľskom z Klagenfurtu a aj budúcu stredu stretnutia s Holandskom z Rotterdamu.
 
RTVS teda odvysiela na Dvojke v sobotu priamy prenos zápasu Slovensko – Poľsko, štúdio sa začne o 16.45 hod. a výkop je naplánovaný o 17:00 hod. Komentuje Tomáš Košec.
  Pokračovanie nižšie:


Rovnako na Dvojke odvysiela RTVS v stredu 30. 5. 2012 priamy prenos zápasu Holandsko – Slovensko, štúdio sa začne o 20:15 a výkop o 20:30hod. Komentuje Marcel Merčiak.
 
Cena za oba prípravné zápasy je 30.000 eur, jeden teda vychádza na 15.000 eur. Zmluvu samozrejme zverejníme, takže sa oplatilo rokovať až do poslednej možnej chvíle. Približne pred dvoma rokmi STV platila 50.000 eur za jeden podobný zápas. V každom prípade sme radi, že po hokejovej reprezentácii ponúkneme vzápätí aj zápasy futbalového národného tímu,“ povedal programový riaditeľ RTVS Andrej Miklánek.
 
(TS RTVS)

Mohlo by vás ešte zaujímať