Reklama

UPC zaraďuje športovú stanicu ESPN America a ďalších 5 programov

Spoločnosť UPC BROADBAND SLOVAKIA, najväčší káblový operátor na Slovensku, zaradila dnes do ponuky lahôdku pre športových fanúšikov – televíznu stanicu ESPN America. Ide o jednu z najpopulárnejších športových televízií, ktorá okrem iného vysiela hokejové zápasy zámorskej NHL, ale tiež priame prenosy z basketbalovej NBA ligy, bejzbalové zápasy či obľúbené automobilové preteky NASCAR.

Ponuka UPC DIGITAL sa oddnes rozšírila aj o ďalších päť televíznych programov: dve stanice vo vysokom rozlíšení – verejnoprávnu Jednotku HD a JOJ Plus HD, filmovú stanicu Filmbox Extra 1, a mestské televízne kanály TV Bratislava a TV Ružinov. Ponuka digitálnej káblovej televízie UPC po tomto prírastku obsahuje takmer 130 televíznych programov, z toho 13 v HD kvalite.
Pokračovanie nižšie:


„Našou prioritou je ponúkať čo najatraktívnejšiu ponuku programov všetkých žánrov, ktorá vychádza v ústrety požiadavkám aj tých najnáročnejších divákov. Spoločnosť UPC týmto rozšírením opätovne potvrdzuje svoju snahu neustále inovovať a obohacovať ponuku služby UPC DIGITAL, ktorá bola za uplynulé 3 roky rozšírená o takmer 50 programov. Aj to je dôvod, prečo už nadpolovičná väčšina divákov uprednostňuje digitálnu televíziu so značkou UPC pred tradičnou analógovou káblovkou,“ uviedol generálny riaditeľ spoločnosti UPC BROADBAND SLOVAKIA Martin Maťašeje.

Stanice Jednotka HD a JOJ Plus HD diváci nájdu v základnom programovom balíčku Digital Entry, a stanice ESPN America, TV Bratislava a TV Ružinov v najobľúbenejšom balíčku Digital Basic. Stanica Filmbox Extra 1 sa stáva súčasťou filmových balíčkov Filmbox.

Digitálna káblová televízia UPC DIGITAL ponúka 130 programov všetkých žánrov, vrátane 13 staníc v HD kvalite a dokonca aj 3D vysielanie. Okrem bohatej programovej ponuky a vysokej kvality obrazu a zvuku, diváci vysoko hodnotia najmä celý rad funkcií, ktoré zvyšujú užívateľský komfort a ponúkajú úplne nový zážitok zo sledovania televízie. Či už ide o možnosť nahrávať až 4 programy súčasne, pozastavenie programu a následný návrat k sledovaniu od okamihu zastavenia, prehľadný elektronický programový sprievodca, možnosť nastavenia jazykovej verzie a celý rad ďalších. Služba UPC DIGITAL v súčasnosti využíva viac ako 110 000 domácností, a jej výhody a prednosti môžu v súčasnosti využívať obyvatelia 23 slovenských miest.

(TS UPC)

Mohlo by vás ešte zaujímať