Reklama

Štyri kanály od HD FOX pre zákazníkov NNK a TNK HD na 3 mesiace zdarma

Prevádzkovateľ poľskej satelitnej platformy TNK HD a NNK, spoločnosť Cyfrowy Dom pripravila pre svojich zákazníkov zaujímavú akciu vo forme bezplatného sledovania štyroch programov vo vysokom rozlíšení.
Pokračovanie nižšie:


Každý zákazník danej platformy s aktivovaným základným balíkom služieb Domowy HD získa bezplatný prístup k štyrom programom od spoločnosti FOX vo vysokom rozlíšení. Konkrétne sa jedná o kanály Nat Geo Wild HD, National Geographic HD, FOX HD a FOX Life HD. Prístup k programom by mal byť umožnený od 14. februára do 14. mája 2012. Posledné tri programy zatiaľ nie sú súčasťou platformy, je preto možné že by sa do budúcnosti mohli tieto programy v platformách TNK HD ako aj NNK objaviť. Oficiálne informácie o pridaní programov do ponuky zatiaľ nie sú dostupné.

Obe platformy TNK HD ako aj NNK sú pre nízku cenu HD programov obľúbené aj u nás. Len pre porovnanie za 16 HD programov medzi ktorými sú napríklad aj Eurosport HD, MTVNHD či BBC HD atď. zaplatí zákazník v prepočte len 9,5 €. Naša satelitná platforma Skylink ponúka balík HD plus za cenu 12,5 €.

(satkurier.pl + vlastná)

Mohlo by vás ešte zaujímať