Reklama

Topfun je dostupný aj pre zariadenia s OS Android

Spoločnosť Topfun Media a.s. nasadila svoju aplikáciu pre telefóny a tablety s operačným systémom Android. Aplikácia je umiestnená v Android markete a užívatelia si ju môžu bezplatne stiahnuť do svojho mobilného telefónu, alebo tabletu.

Aplikácia umožňuje sprístupnenie všetkých služieb ako ponúka napríklad aj webová služba Topfun. Užívateľ sa zaregistruje na službe Topfun na www.topfun.tv, dobije si svoj virtuálny účet Topfun a prostredníctvom aplikácie môže sledovať svoje filmy, ktoré si zakúpil napríklad v aplikácii Topfun na Smart TV Samsung či na webe. V aplikácii bude postupne takmer celá ponuka, ako ju používatelia poznajú z webovej stránky Topfun. To znamená vrátane filmov majors štúdií. Obsah sa momentálne pripravuje a denne Topfun nahráva cca 30 nových filmov. Súčasťou aplikácie je tiež nová služba Topfun LivePayTv, ktorá sprístupňuje lineárne vysielanie platených TV kanálov, napríklad skupinu kanálov Filmbox, CSfilm/CSmini a DuckTV. Nasadenie týchto a ďalších kanálov bude prebiehať prvý februárový týždeň. V aplikácii je taktiež prístupná služba Topfun Nonstop, ktorá za 8 € umožňuje neobmedzené sledovanie filmov.

Vo schvaľovacom procese je aktuálne aj aplikácia pre operačný systém iOS, teda majiteľov iPhone a iPad. Jej uvoľnenie sa očakáva približne do 7 dní.

(Topfun)

Mohlo by vás ešte zaujímať