Reklama

Digitálna televízia Magio na prvých 100 dní zadarmo

Slovak Telekom predstavuje jarnú akciovú ponuku na digitálnu televíziu Magio, ktorú zákazníci môžu využívať prostredníctvom metalickej, optickej a satelitnej technológie.

V rámci novej kampane môžu zákazníci získať samoinštaláciu za 0 €, samotnú službu na prvých 100 dní zadarmo a kanály HBO+Cinemax na 3 mesiace bezplatne. V prípade IPTV (metalická alebo optická sieť) sa môžu tešiť aj na najnovšiu funkcionalitu Spustenie programu od začiatku a 7-dňový Magio archív, ktorú môžu využívať až na 3 mesiace bez poplatku, následne za zvýhodnenú cenu 1,49 € mesačne (s možnosťou kedykoľvek funkciu deaktivovať).
Pokračovanie nižšie:


Počas prvých 100 dní môžu zákazníci bezplatne prejsť z vyššieho balíka na nižší (napr. z Komplet na Klasik), a tak si bez obáv vyskúšať vyšší variant. Neskôr je táto zmena spoplatnená jednorazovým poplatkom 9,90 €. Spomínané výhody jarnej akciovej ponuky platia pri 24-mesačnej viazanosti, pričom všetky ceny sú uvedené s DPH.

Ďalším benefitom pri objednaní Magio TV je 2 alebo 4 € zľava z mesačných poplatkov v prípade kombinácie služieb (tzv. Double a Triple Play), ktorá bude zákazníkom uplatnená podľa zvoleného balíka od 4. mesiaca využívania služby. Táto zľava platí aj v prípade kombinácie služieb Magio TV Klasik / Komplet a niektorého z programov Rodinnej linky.

(Slovak Telekom)

Mohlo by vás ešte zaujímať