Reklama

Spoločnosť SES s novým marketingovým vedením

Barbara Uzunowa-Drymer, ktorá v minulosti pracovala v spoločnosti Symantec Poľsko, bola vymenovaná na pozíciu riaditeľky marketingu spoločnosti SES S.A. pre región strednej a východnej Európy. Priamym nadriadeným Barbary je Martin O. Kubacki, viceprezident a regionálny riaditeľ spoločnosti ASTRA CEE.

Barbara Uzunowa-Drymer je špecialistkou na korporátnu komunikáciu a marketing. Má bohaté manažérske skúsenosti v oblasti telekomunikácií a IT. Od januára 2011 pôsobila v spoločnosti Asbis PL na pozícii marketingovej riaditeľky. Predtým pracovala 7 rokov v spoločnosti Symantec, kde bola zodpovedná za marketingové aktivity v regióne východnej Európy. Bola zodpovedná za komplexnú tvorbu a riadenie imidžu značiek Norton a PC Tools vo východnej Európe.

Barbara Uzunowa-Drymer pracuje v oblasti IT od roku 1997. Absolvovala Vysokú školu v Lodži a na Univerzite Skarbek vo Varšave získala titul MBA v oblasti medzinárodného marketingu.

Teší ma, že mám šancu pracovať pre spoločnosť SES, obzvlášť v takom dôležitom období. Realizácia zmien v štruktúre spoločnosti SES a tiež predstavenie jej nového imidžu, ako stabilnej globálnej značky, vyžaduje vysoké nasadenie a konzistentné komunikačné a marketingové aktivity. Je to pre mňa veľká česť a zároveň obrovská výzva,” hovorí Uzunowa-Drymer.

Zmeny nastali nielen vo Varšave, ale tiež v centrále spoločnosti SES v Luxemburgu. Niclas Friese-Greene bol vymenovaný na pozíciu senior viceprezidenta pre marketing a korporátnu komunikáciu spoločnosti SES. Bude zodpovedný za celosvetové marketingové aktivity spoločnosti, vrátane marketingovej a korporátnej komunikácie. Niclas má viac ako 20-ročné skúsenosti v oblasti produktového manažmentu, marketingu a predaja z pôsobenia väčšinou v technologických firmách.

V septembri 2011 počas jedného z najvýznamnejších veľtrhov v tomto odvetví – IBC v Amsterdame, predstavila spoločnosť SES S.A. novú identitu značky a nové logo. Nová značka je zameraná na jednotné používanie názvu SES ako aj nového loga na všetkých trhoch, kde spoločnosť pôsobí. Ide o opatrenia na podporu úsilia SES pri vytváraní konzistentného globálneho pôsobenia a jednotného prostredia pre klientov ako na existujúcich, tak i rozvíjajúcich sa trhoch. To predstavuje ďalší krok spoločnosti SES ako vedúceho a inovatívneho satelitného operátora. Ďalšie napredovanie spoločnosti SES ale neznamená, že zabudla na svoje predchádzajúce úspechy. Značku ASTRA bude naďalej rozvíjať ako renomovanú značku služieb SES pre domácnosti.

Ďalšie zaujímavé správy: