Reklama

Skylink zaraďuje do ponuky Film Europe Channel

Česko-slovenská satelitná platforma Skylink zaraďuje do svojej programovej ponuky nový filmový kanál Film Europe Channel.

Film Europe Channel je od 17. 11. 2011 dostupný na kartách Skylink typu Irdeto alebo Irdeto ICE (séria 4 2…) a je zaradený do programovej ponuky:
• ako samostatne voliteľný prémiový program za mesačný poplatok 50 Kč, resp. 2,00 EUR (špec.symbol 251)
• ako súčasť nového prémiového balíčku Film Europe + CS TV (Film Europe Channel, Kino CS, Doku CS a Muzika CS) za mesačný poplatok 120 Kč, resp. 4,90 EUR (špec.symbol 255)
• ako súčasť programového balíčku KOMPLET (celá programová ponuka Skylink) za nezmenenú cenu 1 100 Kč (resp. 45 EUR) mesačne.

Zákazníci, ktorí majú aktuálne predplatený balíček CS TV (Kino CS + Doku CS + Muzika CS) a chcú prejsť na nový balíček Film Europe + CS TV, môžu tak urobiť nižšie popísaným spôsobom:
Skylink umožňuje jednoduchý prechod z nižšej na vyššiu službu. Stačí uhradiť predplatné vyššej služby minimálne na jeden mesiac a platbu označiť špecifickým symbolom vyššej služby a variabilným symbolom (posledných 10 čísel dekódovacej karty). Po prijatí platby sa automaticky nastaví dĺžka autorizácie vyššej služby na počet dní, ktoré sa vypočítajú takto: (nevyčerpaná čiastka za nižšiu službu + nová platba) / denná cena vyššej služby.
Program vysiela 24 hodín denne v pôvodnom znení s titulkami. Diváci sa môžu tešiť na európske filmy ocenené na medzinárodných festivaloch alebo domácimi filmovými cenami.
Program je vysielaný v kompresnom formáte MPEG-4 a pre jeho príjem je preto potrebný satelitný prijímač, ktorý tento formát dokáže spracovať (všetky HD prijímače).

Technické parametre pre príjem Film Europe:
Družica: ASTRA (23,5°E)
Frekvencia: 12 109 MHz
Polarizácia: Horizontálna
FEC: 3/4
SR: 27500
Norma: DVB-S2
Modulácia: 8PSK
Kódovanie: áno (Cryptoworks, Irdeto)
ID: Film Europe

PR Skylink, 18. 11. 2011

Mohlo by vás ešte zaujímať