Reklama

Počet zákazníkov televízie Magio presiahol 150-tisíc

Digitálnu televíziu Magio od Slovak Telekomu si zapína už 150 000 divákov. Šťastlivec s týmto poradovým číslom si bude môcť Magio TV vychutnať na špičkovom LCD televízore, ktorý mu bude odovzdaný v priebehu mesiaca júl na Magio pláži. Z dosiahnutia tohto okrúhleho počtu však budú profitovať všetci zákazníci Magia – darčekom bude sprístupnenie všetkých televíznych kanálov (s výnimkou programov pre dospelých, HBO a Cinemax) počas mesiaca júl.

Zákazníci tak získajú ponuku najširšieho balíčka Komplet a tiež prémiové balíčky HD a Maďarský, čo v prípade Magio IPTV znamená 86 televíznych staníc a v prípade Magio Sat až 102 programov. Pre zobrazenie aktualizovanej ponuky kanálov môže byť potrebné reštartovať Magio Box.
Pokračovanie nižšie:


K dosiahnutiu tohto okrúhleho míľnika prispel aj nedávny upgrade platformy, na ktorej Magio TV beží, konkrétne modernizácia prostredia MCore, ktoré poskytuje aplikácie pre digitálnu televíziu Magio. Zákazníci Slovak Telekomu ju postrehli najmä v podobe zvýšenej stability, rýchlejšej odozvy systému, vynoveného EPG, rozšírených možností ovládania aplikácií a nových interaktívnych služieb. Slovak Telekom za tento projekt získal ocenenie Microsoft Industry Awards 2011 v kategórii Najinovatívnejšie riešenie s použitím Microsoft technológií.

Digitálna televízia Magio od Slovak Telekomu štartovala na konci roka 2006 a odvtedy sa stala synonymom pre digitálnu televíziu na Slovensku so základnou charakteristikou v podobe kontinuálneho pridávania a vylepšovania funkcií. Po predstavení satelitného variantu, Magio Sat, na začiatku roka 2010 a faktickom rozšírení pokrytia služby na celé územie Slovenska sa jej obľúbenosť ešte zvýšila. Aj vďaka tomu si za necelý rok televíziu Magio aktivovalo až 50 000 nových zákazníkov.

Mohlo by vás ešte zaujímať