Reklama

Skylink: V čom je lepší balík Kombi od Multi?

Po zvyšovaní cien v satelitnej platforme Skylink sme sa bližšie pozreli na balíčky a vyšlo nám, že pre zákazníkov s HD prijímačom a novou kartou ICE či Irdeto je výhodnejší nový balík Kombi ako Multi.

Ak si pravidelne predplácate balík Multi a vlastníte HD prijímač, určite stojí na zamyslenie či by nebolo pre vás lepšie prejsť na vyšší balík Kombi. Balík Multi po májovom zvyšovaní cien nepriniesol pre divákov a predplatiteľov nič nové okrem vyššej ceny a predpokladáme, že Skylink už nebude mať záujem o rozširovanie a posiľňovanie tohto balíka o nové programy.

Ak si pozrieme aktuálny cenník platformy Skylink zistíme, že balík Kombi je iba o 3 Eura drahší ako balík Multi, no predplatiteľ získa navyše až 9 nových programov a z toho 7 vo vysokom rozlíšení, popritom ešte aj nový magazín Skylink TV ako bonus. Nový magazín obsahuje televízny program pre všetky programy v platforme Skylink, informácie o novinkách z kuchyne Skylinku a zaujímavé tipy z televízneho programu.

Čo získate s balíkom Kombi navyše oproti Multi:
– nové programy Sport2, TV Paprika, Eurosport HD, Nova sport HD, Travel Channel HD, Penthouse HD, NG Wild HD, Spektrum HD a MTV HD.
– prednostne budete dostávať do schránky magazín Skylink TV s televíznym programom na 14 dní dopredu.

Nevýhody balíka Kombi oproti Multi:
– vyššia cena o 3 Eura,
– pre príjem nových programov je nutné vlastniť HD prijímač s novou kartou ICE, alebo Irdeto,
– v prípade ak vlastníte staršiu kartu Cryptoworks je nutné ju vymeniť.

Chcete prijímať nové programy Skylink a nevlastníte ešte novú kartu Skylink ICE, alebo Irdeto? Stačí ak zájdete do partnerskej predajne Skylink, kde si môžete vašu staršiu kartu Cryptoworks vymeniť za novú kartu ICE.

Ďalšie zaujímavé správy: