Reklama

Stanovisko Skylinku k riešeniu pirátskeho príjmu Digi TV

Česko-slovenská satelitná platforma Skylink reaguje na technické opatrenie satelitnej platformy Digi TV, ktoré vyradilo z prevádzky pirátske satelitné prijímače.

Minulý týždeň pristúpila medzinárodná satelitná platforma Digi TV k dlho očakávanému kroku – vypnutiu systému podmieneného prístupu Nagravision 2 – ktorý sa stal v minulých rokoch cieľom pirátskeho príjmu. Dôsledkom tohoto kroku je extrémne zvýšenie dopytu pôvodných užívateľov neautorizovaného príjmu Digi TV po prístupových kartách Skylink. Veľmi nám záleží na spokojnosti našich nových zákazníkov, preto sme nútení upozorniť ich na riziko spojené s použitím ich prijímača pre príjem programov satelitnej platformy Skylink.
Pokračovanie nižšie:


Pirátske prijímače nie sú vybavené licencovaným dekóderom Irdeto/CryptoWorks, a preto nie je možné zaručiť spoľahlivú funkčnosť týchto prijímačov s kartou Skylink.

Zákaznícke centrum Skylinku je v týchto dňoch preťažené sťažnosťami majiteľov nelicencovaných prijímačov, ktorí reklamujú funkčnosť karty Skylink. Takmer všetky problémy súvisia s nekompatibilitou satelitného prijímača s dekódovacou kartou.

Majiteľom takýchto prijímačov odporúčame, aby sa obrátili na predajcu, ktorý im prijímač predal, a žiadali jeho náhradu prijímačom funkčným – vybaveným riadne licencovaným dekóderom Irdeto/CryptoWorks, prípadne certifikovaným dekóderom inej satelitnej platformy pôsobiacej na našom území. Takýchto prijímačov je na našom trhu dostatok a dajú sa zaobstarať za veľmi prístupné ceny.

Mohlo by vás ešte zaujímať