Reklama

TV JOJ spustila novú stanicu Play Comedy. Čo ponúkne a kde je dostupná?

Slovenská komerčná skupina JOJ Group spustila v týchto dňoch novú TV stanicu s názvom Play Comedy. Program stanice sa žánrovo zameria na oblasť zábavy. Divákom má ponúkať vyváženú zmes filmov, seriálov a relácií.
Pokračovanie nižšie:

Nová stanica ponúkne nielen seriály z dielne TV JOJ ako Profesionáli, Mafstory, Kutyil s.r.o., Ministri, Iveta, Hranica, Tomáš a Diana, ale aj filmové komédie ako Baby na ťahu, Sráči alebo Jonnesovci a mnoho ďalších. Chýbať nebudú ani denné relácie Inkognito, Heslo či Vtip za stovku.

Play Comedy bude k dispozícii iba prostredníctvom internetovej streamovacej služby JOJ Play. Program má vysielať 24 hodín denne bez reklamy. Pre jeho sledovanie je však nutné mať zaplatené predplatné Premium, ktoré je od 4,99 € mesačne v prípade ročnej platby, alebo 5,99 € mesačne.

Pre využívanie JOJ Play je nutné stiahnuť si do svojho zariadenia aplikáciu JOJ Play. Podporované sú zariadenia s Android TV 10, Samsung Smart TV s operačným systémom Tizen 4.0 (od roku 2017), LG Smart TV s WebOS 5/6 z roku 2020 alebo novším, mobilné zariadenia Apple s nainštalovaním iOS 13 a vyšším alebo Android 10 a vyšším. Okrem toho je tiež služba sprístupnená tiež aj pre PC a to cez webové rozhranie.

Prémiový balík Premium obsahuje okrem video obsahu a novej stanice Play Comedy tiež všetky ostatné TV stanice JOJ Group – TV JOJ, JOJ Plus, WAU, JOJ 24, JOJ Šport, JOJ Svet, JOJko, JOJ Cinema, CS Film, CS History, CS Mystery a CS Horror.

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

 1. Programy ktoré dáva joj od rána do večera? A kôli tomu vznikla platená joj comedy? Blázni….

 2. Česke im vadia ale na ich staniciach je veĺkeeeeee ho…..môžu sa hanbiť………

 3. Platit to,co uz raz mam zaplatene v ramci niecoho nanuteneho?To len hnojka vymysli

 4. To ste české stanice vyhnali preto, že nám tu Slovensko zamorite hnojom, nie Ďakujem.

  1. České stanice novy a primy môžte na Slovensku sledovať cez cinematvplus.eu
   Nemajú vlastnú aplikáciu ale služba funguje cez hot player vu player alebo ibo player

 5. Ďalší hnoj kde sledovanosť nepresiahne 0,3% a ešte za to chcú prašule,to je možné len tu

 6. Roman OK jojka zobrala STV hokej markíza zobrala STV futbal škandál.

  1. Aký škandál, pane? Úplne bežná vec. Vysiela ten, kto dal viac. Škandál by bol, keby to nevysielal nikto.

  2. Ale keby vysielacie práva mala STV, tak to ide v HD voľne cez anténu na STV ŠPORT HD v DVB-T (MUX 3) a na STV ŠPORT HD HEVC v DVB-T2 (MUX 1) pre všetkých divákov a nie kódovane ako MS v hokeji v HD na JOJ HD v DVB-T2 (MUX 4) a kódovane Euro futbal v HD na Markíze HD a Dajto HD v DVB-T2 (MUX 4). Na STV by to išlo FREE ! ! !

Komentáre už nie sú povolené.