Reklama

Telekom pridal do TV služby Magio Go prvé programy v 4K kvalite

Slovak Telekom rozšíril v pondelok 24. mája ponuku svojej internetovej TV služby Magio Go o prvé dve stanice v 4K kvalite. Ide o športový kanál Eurosport 4K a lifestylovo-cestopisný Travel XP 4K. Eurosport 4K je zaradený v rámci športového balíka od Magio GO M a program Travel XP 4K je dostupný v najvyššej variante Magio Go XL.

Telekom spustil 4K vysielanie v internetovej Magio Go symbolicky so začiatkom grandslamového tenisového turnaja French Open, ktorý vysiela Eurosport 4K naživo v natívnom 4K rozlíšení. Sledovanie nových staníc v 4K kvalite nevyžaduje pre zákazníkov žiadne poplatky navyše. Môžu ich sledovať všetci zákazníci novej verzie Magio Go v rámci vyššie uvedených balíkov.

„Chceli sme priniesť divákom 4K vysielanie spolu so štartom veľkého športového podujatia, aby si mohli naši zákazníci na svojich 4K televízoroch vychutnať živé prenosy v natívnom Ultra HD rozlíšení. Veríme, že ich zážitok zo sledovania French Open pohltí, ako keby sedeli priamo v hľadisku Roland-Garros,“ Andrej Miklánek, vedúci televízneho obsahu a rozvoja TV služieb Slovak Telekom a dodáva: „Okrem toho sme zákazníkom Magio GO priniesli aj lifestylový a cestovateľský program Travel XP 4K a v budúcnosti chceme 4K obsah ďalej rozvíjať.“

Pre bezproblémové sledovanie vysielania v 4K kvalite odporúča operátor stabilné internetové pripojenie s minimálnou rýchlosťou sťahovania dát 25 Mbps. V 4K bude možné kanály sledovať na smart TV alebo cez Magio GO TV Box. Na mobilných zariadeniach a internetových prehliadačoch sa budú kanály zobrazovať vo vysokom rozlíšení, rozlíšenie 4K pre ne nebude dostupné.

Mohlo by vás ešte zaujímať


Komentáre

 1. Magio XL stoji takmer 30 eur? Kto si uz len toto objedna? Antik ma 4K v zakladnom baliku.

  1. To som este zabudol, ze archiv nie je v cene balika ale za doplatok.

 2. magio go si teraz normálny človek predsa nemôže za takú uzernicku cenu objednať

  1. Su tam rozne balickove zlavy a potom ta cena je uplne v pohode. Ja platim za Magio XL, internet 600 a neobmedzenu pevnu linku 36 eur.
   Mimochodom, tie 4K stanice uz niekto ma? U seba v aplikacii ich nevidim.

  2. black13 ty máš Magio TV, lenže tieto 4K sú iba pre tých čo majú samostatné Magio Go.

  3. Eurosport 4k v MGO pôjde aj tím čo maJú IPTV xl ale zatial to nevidím v aplikácií

  4. Pokial to nebude v IPTV, tak to na Go vidiet ani nebudes.

  5. Digisport 6-9 tiež nemám v iptv ale v mgo idú to je to isté len to ešte nezapli všetkým do mgo ten E4k

 3. Magio GO je k Magio TV zdarma. Chces povedat, ze je rozdiel medzi M GO pre tych co maju M TV a tych co maju M GO samostatne? A to je kolko zakaznikov, co maju samostatne M GO?

  1. maros áno je to super cena žial mnoho si myslí že dostane všetko zadarmo

 4. Cele zle. Najprv zákazu aplikáciu na android tv a potom keď človek môže používať iba tablet a mobil tak spustia 4k.to je komu na čo? Jedine smart TV to vedel využit. Jedna ruka nevie co robí druhá.

  1. A lto ti zakazal aplikaciu na android TV? V sony telke a na shielde fičí úplne bež problémov

 5. Preboha to prekoho pridali?Mám magio XL magioGo ktomu a žiaden Eurosport4K nikde a to im platím nie málo.

  1. Je to od balíka M (športový). V správe je to uvedené správne.

Komentáre už nie sú povolené.