Reklama

Prehľad víkendových športových prenosov (38. týždeň)

Prinášame vám pravidelný prehľad víkendových športových prenosov. V zozname nižšie nájdete prehľad priamych prenosov na sobotu 19. a nedeľu 20. septembra 2020.

LogoNázov staniceDátumZačiatokProgram
Arena Sport 119.09.202001:10Food City 300
Priamy prenos z pretekov NASCAR Xfinity Series
TVPSport19.09.202002:05Hokej na lodzie – NHL 2019/20 – Finał Konferencji Zachodniej (7)
(2020)
NOVA SPORT 119.09.202003:05Los Angeles Lakers – Denver Nuggets
Přímý přenos play-off zámořské basketbalové ligy NBA
ČT sport19.09.202008:40Vodní slalom: ME 2020 Česko
NOVA SPORT 119.09.202009:00MotoGP – VC Emilia-Romagna (trénink Moto3)
Přímý přenos 3. tréninku třídy Moto3 na 8. závod MS silničních motocyklů (Misano World Circuit Marco Simoncelli)
O2TV Sport19.09.202009:00Rally Turkey (SS 4 Datca 1)
Přímý přenos 5. podniku Mistrovství světa v rallye (Turecko)
Orange Sport19.09.202009:00Rally Turkey (SS 4 Datca 1)
Priamy prenos 5. podniku Majstrovstiev sveta v rely (Turecko)
ORF SPORT PLUS19.09.202009:00LIVE Kanu Europameisterschaft 2020
Damen C1 Semifinale aus Prag.
Sport 219.09.202009:00Plážový volejbal
1. zápas, muži, premiéra, živě, HD
NOVA SPORT 119.09.202009:55MotoGP – VC Emilia-Romagna (trénink MotoGP)
Přímý přenos 3. tréninku třídy MotoGP na 8. závod MS silničních motocyklů (Misano World Circuit Marco Simoncelli)
ORF SPORT PLUS19.09.202010:00LIVE Kanu Europameisterschaft 2020
Herren K1 Semifinale aus Prag.
Sport 219.09.202010:00Plážový volejbal
2. zápas, muži, premiéra, živě, HD
Eurosport 119.09.202010:30Vytrvalostní závody
24 hodin Le Mans – warmup
Sport 519.09.202010:40DTM 2020 – kvalifikace – Živě
1.závod – Nürburgring, Německo
TVPSport19.09.202010:45Skoki Narciarskie – Letni Puchar Kontynentalny, Wisła – konkurs indywidualny
(2020)
NOVA SPORT 119.09.202010:55MotoGP – VC Emilia-Romagna (trénink Moto2)
Přímý přenos 3. tréninku třídy Moto2 na 8. závod MS silničních motocyklů (Misano World Circuit Marco Simoncelli)
Eurosport 119.09.202011:00Vytrvalostní závody
Road to Le Mans
Sport 219.09.202011:00Plážový volejbal
1. čtvrtfinále, Ženy, premiéra, živě, HD
TVPSport19.09.202011:00Skoki Narciarskie – Letni Puchar Kontynentalny, Wisła – konkurs indywidualny
(2020)
NOVA SPORT 119.09.202011:45MotoE World Cup – Emilia-Romagna (kvalifikace)
Přímý přenos kvalifikace na 4. a 5. závod MS elektromotorek (Misano World Circuit Marco Simoncelli)
ČT sport19.09.202012:00Vodní slalom: ME 2020 Česko
DIGI SPORT 319.09.202012:00Tenis muži
ATP Masters 1000 – Rím ŠF
Dvojka19.09.202012:00Tenis – WTA Tour
Rím: štvrťfinále Priamy prenos. (Taliansko 2020) (Premiéra)
O2TV Sport619.09.202012:00WTA: Internazionali BNL d’Italia (semifinále čtyřhry)
Přímý přenos semifinále čtyřhry tenisového turnaje okruhu WTA (Řím, Itálie)
Sport 219.09.202012:00Plážový volejbal
2. čtvrtfinále, Ženy, premiéra, živě, HD
O2TV Tenis19.09.202012:01WTA: Internazionali BNL d’Italia (1. čtvrtfinále)
Přímý přenos 1. čtvrtfinále tenisového turnaje okruhu WTA (Řím, Itálie)
ORF SPORT PLUS19.09.202012:15LIVE Kanu Europameisterschaft 2020
Damen C1 Finale aus Prag.
NOVA SPORT 119.09.202012:35MotoGP – VC Emilia-Romagna (kvalifikace Moto3)
Přímý přenos kvalifikace třídy Moto3 na 8. závod MS silničních motocyklů (Misano World Circuit Marco Simoncelli)
DIGI SPORT 119.09.202012:552. Bundesliga
Hannover – Karlsruher
DIGI SPORT 219.09.202012:552. Bundesliga
Sandhausen – Darmstadt
ORF SPORT PLUS19.09.202012:55LIVE Kanu Europameisterschaft 2020
Herren K1 Finale aus Prag.
TVPSport19.09.202012:55Piłka ręczna mężczyzn – PGNiG Superliga: 3.kolejka (1): Górnik Zabrze – Łomża VIVE Kielce
(2020)
DIGI SPORT 619.09.202013:002. Bundesliga Würzburger – Aue
Dvojka19.09.202013:00Cyklistika – Okolo Slovenska
4. etapa: Topoľčianky – Skalica Priamy prenos. (Slovenská republika 2020) (Premiéra)
Eurosport 219.09.202013:00Cyklistika
Tour de France – 20. etapa
M419.09.202013:00Labdarúgó közvetítés
MOL Magyar Kupa: Ráckeve VAFC – FTC mérkőzés. Élő közvetítés.
Sport 219.09.202013:00Plážový volejbal
3. čtvrtfinál, Ženy, premiéra, živě, HD
TVPSport19.09.202013:10Piłka ręczna mężczyzn – PGNiG Superliga: 3.kolejka (1): Górnik Zabrze – Łomża VIVE Kielce
(2020)
Sport 519.09.202013:15DTM 2020 – Živě
1.závod – Nürburgring, Německo
PREMIER SPORT19.09.202013:25Premier League
Everton – West Bromwich
Arena Sport 119.09.202013:30Nottingham Forest – Cardiff City
Priamy prenos z 2. kola anglickej EFL Championship
Eurosport 119.09.202013:30Vytrvalostní závody
24 hodin Le Mans
NOVA SPORT 119.09.202013:30MotoGP – VC Emilia-Romagna (kvalifikace MotoGP)
Přímý přenos kvalifikace třídy MotoGP na 8. závod MS silničních motocyklů (Misano World Circuit Marco Simoncelli)
ZDF19.09.202013:45Fußball-EM-Qualifikation der Frauen Deutschland – Irland
Übertragung aus dem Stadion Essen in Essen
Reporter: Norbert Galeske
Moderation: Sven Voss


In der Halbzeitpause:
gegen 14.45 heute Xpress (HD/UT)
ČT sport19.09.202013:55Cyklistika: Tour de France 2020
DIGI SPORT 319.09.202014:00Tenis muži
ATP Masters 1000 – Rím
M4 SPORT+19.09.202014:00Vízilabda közvetítés
Élő közvetítés.
O2TV Sport619.09.202014:00WTA: Internazionali BNL d’Italia (semifinále čtyřhry)
Přímý přenos semifinále čtyřhry tenisového turnaje okruhu WTA (Řím, Itálie)
O2TV Tenis19.09.202014:00MD2: WTA: Internazionali BNL d’Italia
Přímý přenos čtvrtfinále a semifinále tenisového turnaje série WTA
Sport 219.09.202014:00Plážový volejbal
1. čtvrtfinále, muži, premiéra, živě, HD
O2TV Tenis19.09.202014:01WTA: Internazionali BNL d’Italia (2. čtvrtfinále)
Přímý přenos 2. čtvrtfinále tenisového turnaje okruhu WTA (Řím, Itálie)
M4 SPORT+19.09.202014:05Labdarúgó közvetítés
HD. Futsal NB I.: MVFC Berettyóújfalu – Dunaferr mérkőzés. Élő közvetítés.
ARD19.09.202014:30Sportschau
Tour de France
20. Etappe
Bergzeitfahren Lure – La Planche des Belles Filles
Übertragung aus La Planche des Belles Filles
M419.09.202015:00Labdarúgó közvetítés
MOL Magyar Kupa: Balassagyarmat VSE – DVTK mérkőzés. Élő közvetítés.
O2TV Sport19.09.202015:00Rally Turkey (SS 7 Datca 2)
Přímý přenos 5. podniku Mistrovství světa v rallye (Turecko)
Orange Sport19.09.202015:00Rally Turkey (SS 7 Datca 2)
Priamy prenos 5. podniku Majstrovstiev sveta v rely (Turecko)
Sport 219.09.202015:00Fotbal
Denizlispor – Trabzonspor, Süper Lig, 2. kolo, premiéra, živě, HD
NOVA SPORT 119.09.202015:10MotoGP – VC Emilia-Romagna (kvalifikace Moto2)
Přímý přenos kvalifikace třídy Moto2 na 8. závod MS silničních motocyklů (Misano World Circuit Marco Simoncelli)
Dvojka19.09.202015:15Cyklistika – Tour de France
20. etapa: Lure – La Planche de Belle Filles Priamy prenos. (Francúzsko 2020) (Premiéra)
Sport 119.09.202015:15Lední hokej
Frölunda – HV71, SHL, základní část, premiéra, živě, HD
DIGI SPORT 119.09.202015:25Bundesliga
Frankfurt – Bielefeld
DIGI SPORT 219.09.202015:25Bundesliga
Kolín n. R. – Hoffenheim
DIGI SPORT 619.09.202015:25Bundesliga Union Berlín – Augsburg
TVPSport19.09.202015:25Piłka nożna – 2.liga, 4.kolejka: Znicz Pruszków – Stal Rzeszów
(AD) (2020)
DIGI SPORT 719.09.202015:30Bundesliga Brémy – Hertha Berlín
DIGI SPORT 819.09.202015:30Bundesliga Stuttgart – Freiburg
DIGI SPORT 319.09.202015:55LaLiga
Villarreal – Eibar
PREMIER SPORT19.09.202015:55Premier League
Leeds – Fulham
Sport 519.09.202016:00ADAC Formula 4 2020 – Živě
2. závod 3. podniku německé série F4 z Hockenheimringu
NOVA SPORT 119.09.202016:10MotoE World Cup – Emilia-Romagna
Přímý přenos 4. závodu MS elektromotorek (Misano World Circuit Marco Simoncelli)
M4 SPORT+19.09.202016:15Vízilabda közvetítés
HD. Férfi OBI.: Honvéd – UVSE mérkőzés. Élő közvetítés.
O2TV Sport319.09.202016:201.FC Slovácko-1.FK Příbram (Streaming)
Přímý přenos utkání 4. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Sport mix)
O2TV Sport419.09.202016:20SFC Opava-SK Dynamo České Budějovice (Streaming)
Přímý přenos utkání 4. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Sport mix)
O2TV Fotbal19.09.202016:21FC Baník Ostrava-FK Pardubice (Streaming)
Přímý přenos utkání 4. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Sport mix)
NOVA SPORT 219.09.202016:55RC Lens – Girondins Bordeaux
Přímý přenos 4. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1 Uber Eats
Arena Sport 119.09.202017:00FC Red Bull Salzburg – CASHPOINT SCR Altach
Priamy prenos z 2. kola rakúskej tipico Bundesligy
M4 SPORT+19.09.202017:30Kézilabda közvetítés
HD. K&H női kézilabda liga: Váci NKSE – Kisvárda Master Good SE mérkőzés. Élő közvetítés.
TVPSport19.09.202017:45Piłka nożna – AMP Futbol: Polska – Francja
(2020)
DIGI SPORT 619.09.202017:55Serie A Fiorentina – Turín
ORF SPORT PLUS19.09.202017:55LIVE CEV EURO Beachvolleyball 2020
Finale Damen aus Jurmala.
Sport 119.09.202018:00Lední hokej
Luleå – Färjestad, SHL, základní část, premiéra, živě, HD
Sport 219.09.202018:00Fotbal
Besiktas – Antalyaspor, Süper Lig, 2. kolo, premiéra, živě, HD
DIGI SPORT 119.09.202018:25Bundesliga
Dortmund – Mönchengladbach
DIGI SPORT 719.09.202018:25LaLiga Getafe – Osasuna
PREMIER SPORT19.09.202018:25Premier League
Manchester United – Crystal Palace
O2TV Sport19.09.202018:30Bohemians Praha 1905-FC Viktoria Plzeň
Přímý přenos utkání 4. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
O2TV Sport319.09.202018:30Bohemians-Plzeň: Tracab statistiky
Přímý přenos utkání 4. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
O2TV Sport419.09.202018:30Bohemians-Plzeň: Livesport.cz statistiky
Přímý přenos utkání 4. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
O2TV Sport519.09.202018:30Bohemians-Plzeň: FORTUNA
Přímý přenos utkání 4. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
Orange Sport19.09.202018:30Bohemians Praha 1905-FC Viktoria Plzeň
Priamy prenos zápasu 4. kola FORTUNA:LIGY (v prestávke: Štúdio 1. futbalovej ligy)
O2TV Fotbal19.09.202018:31Bohemians-Plzeň: Hlavní mix
Přímý přenos utkání 4. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
Arena Sport 219.09.202019:00BSC Young Boys – FC Zurich
Priamy prenos z 1. kola švajčiarskej Superligy
ČT sport19.09.202019:00Motorismus: Czech Republic FIM Speedway Grand Prix 2020
DIGI SPORT 219.09.202019:00FIM Speedway Grand Prix
FIM Speedway GP – Praha 2.preteky
DIGI SPORT 319.09.202019:00Tenis muži
ATP Masters 1000 – Rím ŠF
O2TV Sport119.09.202019:00Bohemians Praha 1905-FC Viktoria Plzeň
Přímý přenos utkání 4. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
O2TV Sport219.09.202019:00Noc Bojovníků 5 Dobříš
Přímý přenos galavečera bojových sportů (Dobříš)
O2TV Tenis19.09.202019:00WTA: Internazionali BNL d’Italia (3. čtvrtfinále)
Přímý přenos 3. čtvrtfinále tenisového turnaje okruhu WTA (Řím, Itálie)
TVPSport19.09.202019:30Boks – Gala KnockOut Boxing Night #13 – Tarnów ( studio )
(2020)
Dvojka19.09.202019:45Futbal – Fortuna liga
MFK Ružomberok – MFK Zemplín Michalovce Priamy prenos. (Slovenská republika 2020) (Premiéra)
TVPSport19.09.202019:45Boks – Gala KnockOut Boxing Night #13 – Tarnów cz. 1
(2020)
Arena Sport 119.09.202020:00PSV Eindhoven – FC Emmen
Priamy prenos z 2. kola holandskej Eredivisie
M419.09.202020:00Labdarúgó közvetítés
MOL Magyar Kupa: Pápai Perutz FC – WKW ETO FC Győr mérkőzés. Élő közvetítés.
ORF SPORT PLUS19.09.202020:15LIVE Fußball 2. Liga
2. Runde SV Horn – FC Liefering aus Horn.
DIGI SPORT 319.09.202020:30Tenis muži
ATP Masters 1000 – Rím ŠF
O2TV Tenis19.09.202020:30WTA: Internazionali BNL d’Italia (4. čtvrtfinále)
Přímý přenos 4. čtvrtfinále tenisového turnaje okruhu WTA (Řím, Itálie)
DIGI SPORT 119.09.202020:40Serie A
Verona – AS Rím
DIGI SPORT 619.09.202020:55LaLiga Celta Vigo – Valencia
NOVA SPORT 219.09.202020:55Stade Rennes – AS Monaco
Přímý přenos 4. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1 Uber Eats
PREMIER SPORT19.09.202020:55Premier League
Arsenal – West Ham
Orange Sport19.09.202021:00Noc Bojovníkov 5 Dobříš
Priamy prenos galavečera bojových športov (Dobříš)
NOVA SPORT 119.09.202021:05World Series of Darts Finals 2020
Přímý přenos 2. dne finálové série turnaje v šipkách (Salcburk, Rakousko)
Sport 219.09.202021:30NCAA, americký fotbal
Georgia Tech – UCF, základní část, 3. týden, premiéra, živě, HD
TVPSport19.09.202022:15Boks – Gala KnockOut Boxing Night #13 – Tarnów cz. 2 (walka wieczoru: Mateusz Masternak – Taylor Mabika)
(2020)
NOVA SPORT 219.09.202023:30UFC Fight Night: Covington vs. Woodley
Galavečer nejprestižnější americké soutěže Ultimate Fighting Championship se speciálním studiem a hosty (Las Vegas, Nevada)
LogoNázov staniceDátumZačiatokProgram
Dajto20.09.202001:30NHL: Dallas Stars – Tampa Bay Lightning
Priamy prenos.
Nova Action20.09.202001:30NHL 19/20 (520)
Tampa Bay Lightning – Dallas Stars (1. zápas finálové série) Přímý přenos hokejového zápasu play-off NHL
NOVA SPORT 120.09.202001:30Tampa Bay Lightning – Dallas Stars
Přímý přenos 1. finálového zápasu play-off NHL
Sport 220.09.202001:30NCAA, americký fotbal
Louisville – Miami, základní část, 3. týden, premiéra, živě, HD
TVPSport20.09.202002:00Hokej na lodzie – NHL 2019/20 – Finał Konferencji Wschodniej (7)
(2020)
Eurosport 120.09.202003:00Vytrvalostní závody
24 hodin Le Mans
NOVA SPORT 120.09.202004:35LA Galaxy – Colorado Rapids
Přímý přenos nejvyšší zámořské fotbalové ligy Major League Soccer
O2TV Sport20.09.202008:00Rally Turkey (SS 10 Marmaris 1)
Přímý přenos 5. podniku Mistrovství světa v rallye (Turecko)
Orange Sport20.09.202008:00Rally Turkey (SS 10 Marmaris 1)
Priamy prenos 5. podniku Majstrovstiev sveta v rely (Turecko)
ČT sport20.09.202008:40Vodní slalom: ME 2020 Česko
ORF SPORT PLUS20.09.202009:00LIVE Kanu Europameisterschaft 2020
Damen K1 Semifinale aus Prag.
NOVA SPORT 120.09.202010:00MotoE World Cup – Emilia-Romagna
Přímý přenos 5. závodu MS elektromotorek (Misano World Circuit Marco Simoncelli)
Sport 520.09.202010:40DTM 2020 – kvalifikace – Živě
2.závod – Nürburgring, Německo
Eurosport 220.09.202010:45Motorky
WSBK v Barceloně – závod superpole
NOVA SPORT 120.09.202010:45MotoGP – VC Emilia-Romagna (závod Moto3)
Přímý přenos 8. závodu třídy Moto3 MS silničních motocyklů (Misano World Circuit Marco Simoncelli)
Sport 120.09.202011:30Plážový volejbal
Semifinále 1, muži, premiéra, živě, HD
ČT sport20.09.202011:45Vodní slalom: ME 2020 Česko
Dvojka20.09.202012:00Tenis – WTA Tour
Rím: semifinále Priamy prenos. (Taliansko 2020) (Premiéra)
O2TV Sport20.09.202012:00Rally Turkey (SS 12 Marmaris 2 – PS)
Přímý přenos 5. podniku Mistrovství světa v rallye (Turecko)
O2TV Sport220.09.202012:00WTA: Internationaux de Strasbourg
Přímý přenos 1. kola tenisového turnaje okruhu WTA (Štrasburk, Francie)
O2TV Sport320.09.202012:00WTA: Internationaux de Strasbourg
Přímý přenos 1. kola tenisového turnaje okruhu WTA (Štrasburk, Francie)
O2TV Sport420.09.202012:00WTA: Internationaux de Strasbourg
Přímý přenos 1. kola tenisového turnaje okruhu WTA (Štrasburk, Francie)
Orange Sport20.09.202012:00Rally Turkey (SS 12 Marmaris 2- PS)
Priamy prenos 5. podniku Majstrovstiev sveta v rely (Turecko)
ORF SPORT PLUS20.09.202012:00LIVE Kanu Europameisterschaft 2020
Damen K1 Finale aus Prag.
TVPSport20.09.202012:00Tenis ziemny – Turniej WTA – Rzym: 1/2F (1)
(2020)
O2TV Tenis20.09.202012:01WTA: Internazionali BNL d’Italia (1. semifinále dvouhry)
Přímý přenos 1. semifinále dvouhry tenisového turnaje okruhu WTA (Řím, Itálie)
NOVA SPORT 120.09.202012:05MotoGP – VC Emilia-Romagna (závod Moto2)
Přímý přenos 8. závodu třídy Moto2 MS silničních motocyklů (Misano World Circuit Marco Simoncelli)
DIGI SPORT 220.09.202012:25Serie A
Parma – Neapol
M420.09.202012:30Labdarúgó közvetítés
MOL Magyar Kupa: FC Tiszaújváros – Budapest Honvéd mérkőzés. Élő közvetítés.
PREMIER SPORT20.09.202012:55Premier League
Southampton -Tottenham
NOVA SPORT 220.09.202013:00World Series of Darts Finals 2020
Přímý přenos čtvrtfinále finálové série turnaje v šipkách (Salcburk, Rakousko)
Sport 120.09.202013:00Plážový volejbal
Semifinále 1, muži, premiéra, živě, HD
Sport 520.09.202013:15DTM 2020 – Živě
2.závod – Nürburgring, Německo
DIGI SPORT 120.09.202013:252. Bundesliga
Heidenheim – Braunschweig
DIGI SPORT 720.09.202013:302. Bundesliga Kiel – Paderborn
DIGI SPORT 820.09.202013:302. Bundesliga Fürth – Osnabruck
NOVA SPORT 120.09.202013:45MotoGP – VC Emilia-Romagna (závod MotoGP)
Přímý přenos 8. závodu třídy MotoGP MS silničních motocyklů (Misano World Circuit Marco Simoncelli)
ČT sport20.09.202013:50Veslování: 107. AXA Primátorky 2020
DIGI SPORT 320.09.202014:00Tenis muži
ATP Masters 1000 – Rím SF
O2TV Sport220.09.202014:00WTA: Internationaux de Strasbourg
Přímý přenos 1. kola tenisového turnaje okruhu WTA (Štrasburk, Francie)
O2TV Sport320.09.202014:00WTA: Internationaux de Strasbourg
Přímý přenos 1. kola tenisového turnaje okruhu WTA (Štrasburk, Francie)
O2TV Sport420.09.202014:00WTA: Internationaux de Strasbourg
Přímý přenos 1. kola tenisového turnaje okruhu WTA (Štrasburk, Francie)
Sport 120.09.202014:00Plážový volejbal
Bronzový zápas, Ženy, premiéra, živě, HD
Sport 220.09.202014:00Házená
Esbjerg – CSM Bukurešť, Liga mistrů, ženy, premiéra, živě, HD
O2TV Tenis20.09.202014:01WTA: Internazionali BNL d’Italia (1. semifinále dvouhry)
Přímý přenos 1. semifinále dvouhry tenisového turnaje okruhu WTA (Řím, Itálie)
M4 SPORT+20.09.202014:05Labdarúgó közvetítés
HD. Futsal NB I.: FTC – Veszprém mérkőzés. Élő közvetítés.
TVPSport20.09.202014:15Piłka nożna – PKO Ekstraklasa, 4 kolejka: Zagłębie Lubin – Cracovia
(2020)
Arena Sport 120.09.202014:30Feyenoord – FC Twente
Priamy prenos z 2. kola holandskej Eredivisie
Eurosport 220.09.202014:45Motorky
WSBK v Barceloně – 2. závod
TVPSport20.09.202014:50Piłka nożna – PKO Ekstraklasa, 4 kolejka: Zagłębie Lubin – Cracovia
(2020)
PREMIER SPORT20.09.202014:55Premier League
Newcastle – Brighton
DIGI SPORT 620.09.202015:00Serie A FC Janov – FC Crotone
M420.09.202015:00Labdarúgó közvetítés
MOL Magyar Kupa: Tiszaföldvár VSE – MOL Fehérvár FC mérkőzés. Élő közvetítés.
NOVA SPORT 120.09.202015:00Racing Strasbourg – Dijon FCO
Přímý přenos 4. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1 Uber Eats
Sport 120.09.202015:00Plážový volejbal
finále, Ženy, premiéra, živě, HD
O2TV Sport520.09.202015:20FC Slovan Liberec-MFK Karviná (Streaming)
Přímý přenos utkání 4. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Sport mix)
O2TV Fotbal20.09.202015:21FC Zbrojovka Brno-SK Sigma Olomouc (Streaming)
Přímý přenos utkání 4. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Sport mix)
DIGI SPORT 120.09.202015:25Bundesliga
RB Lipsko – Mainz
Eurosport 120.09.202015:45Cyklistika
Tour de France – 21. etapa
ČT sport20.09.202015:50Cyklistika: Tour de France 2020
DIGI SPORT 220.09.202015:55LaLiga
Huesca – Cádiz
Arena Sport 220.09.202016:00FC St. Gallen 1879 – FC Sion
Priamy prenos z 1. kola švajčiarskej Superligy
ČT220.09.202016:00Hokej: HC Dynamo Pardubice – HC Škoda Plzeň
Přímý přenos utkání hokejové Tipsport extraligy
O2TV Sport220.09.202016:00WTA: Internazionali BNL d’Italia (finále čtyřhry)
Přímý přenos finále čtyřhry tenisového turnaje okruhu WTA (Řím, Itálie)
O2TV Sport320.09.202016:00WTA: Internationaux de Strasbourg
Přímý přenos 1. kola tenisového turnaje okruhu WTA (Štrasburk, Francie)
O2TV Sport420.09.202016:00WTA: Internationaux de Strasbourg
Přímý přenos 1. kola tenisového turnaje okruhu WTA (Štrasburk, Francie)
O2TV Sport620.09.202016:00WTA: Internazionali BNL d’Italia (finále čtyřhry)
Přímý přenos finále čtyřhry tenisového turnaje okruhu WTA (Řím, Itálie)
Sport 220.09.202016:00Házená
Dortmund – Brest, Liga mistrů, ženy, premiéra, živě, HD
Sport 520.09.202016:00ADAC Formula 4 2020 – Živě
3. závod 3. podniku německé série F4 z Hockenheimringu
O2TV Tenis20.09.202016:01WTA: Internazionali BNL d’Italia (2. semifinále dvouhry)
Přímý přenos 2. semifinále dvouhry tenisového turnaje okruhu WTA (Řím, Itálie)
M4 SPORT+20.09.202016:15Vízilabda közvetítés
HD. Férfi OB I.: FTC-Telekom – BVSC-Zugló mérkőzés. Élő közvetítés.
Sport 120.09.202016:30Plážový volejbal
Bronzový zápas, muži, premiéra, živě, HD
Arena Sport 120.09.202016:45Ajax – RKC Waalwijk
Priamy prenos z 2. kola holandskej Eredivisie
NOVA SPORT 120.09.202016:55FC Nantes – AS Saint-Étienne
Přímý přenos 4. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1 Uber Eats
ARD20.09.202017:00Sportschau
21. Etappe
Mantes-la-Jolie – Paris
Übertragung aus Paris
PREMIER SPORT20.09.202017:00Štúdio
Štúdio Premier League
Dvojka20.09.202017:15Cyklistika – Tour de France
21. etapa: Mantes-La-Jolie – Paríž Priamy prenos. (Francúzsko 2020) (Premiéra)
PREMIER SPORT20.09.202017:25Premier League
Chelsea – Liverpool
TVPSport20.09.202017:25Piłka ręczna kobiet – PGNiG Superliga: 2.kolejka: MKS Zagłębie Lubin – KPR Gminy Kobierzyce
(2020)
O2TV Sport20.09.202017:30AC Sparta Praha-FC Fastav Zlín
Přímý přenos utkání 4. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
O2TV Sport220.09.202017:30Sparta-Zlín: Tracab statistiky
Přímý přenos utkání 4. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
O2TV Sport320.09.202017:30Sparta-Zlín: Livesport.cz statistiky
Přímý přenos utkání 4. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
O2TV Sport420.09.202017:30Sparta-Zlín: Tracab statistiky
Přímý přenos utkání 4. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
O2TV Sport520.09.202017:30Sparta-Zlín: Livesport.cz statistiky
Přímý přenos utkání 4. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
O2TV Sport620.09.202017:30Sparta-Zlín: FORTUNA
Přímý přenos utkání 4. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
O2TV Fotbal20.09.202017:31Sparta-Zlín: Hlavní mix
Přímý přenos utkání 4. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
TVPSport20.09.202017:40Piłka ręczna kobiet – PGNiG Superliga: 2.kolejka: MKS Zagłębie Lubin – KPR Gminy Kobierzyce
(2020)
Orange Sport20.09.202017:45MŠK Žilina-ŠK Slovan Bratislava
Priamy prenos zápasu 7. kola slovenskej Fortuna ligy (v prestávke: Štúdio)
DIGI SPORT 120.09.202017:55Bundesliga
Wolfsburg – Leverkusen
DIGI SPORT 220.09.202017:55Serie A
Sassuolo – Cagliari
ORF SPORT PLUS20.09.202017:55LIVE CEV EURO Beachvolleyball 2020
Finale Herren aus Jurmala.
DIGI SPORT 320.09.202018:00Tenis muži
ATP Masters 1000 – Rím SF
Sport 120.09.202018:00Plážový volejbal
finále, muži, premiéra, živě, HD
Sport 220.09.202018:00Fotbal
Basaksehir – Galatasaray, Süper Lig, 2. kolo, premiéra, živě, HD
DIGI SPORT 620.09.202018:25LaLiga Granada – Deportivo Alavés
DIGI SPORT 720.09.202018:25LaLiga Real Betis – Real Valladolid
DIGI SPORT 920.09.202019:00Indianapolis – Minnesota
NFL – Americký futbal
O2TV Sport120.09.202019:00AC Sparta Praha-FC Fastav Zlín
Přímý přenos utkání 4. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
O2TV Sport220.09.202019:00Indianapolis Colts-Minnesota Vikings
Přímý přenos utkání 2. kola americké NFL
Orange Sport220.09.202019:00Indianapolis Colts-Minnesota Vikings
Priamy prenos zápasu 2.kola NFL
Orange Sport20.09.202019:01MŠK Žilina-ŠK Slovan Bratislava
Priamy prenos zápasu 7. kola slovenskej Fortuna ligy (v prestávke: Štúdio)
M4 SPORT+20.09.202019:15Jégkorong közvetítés
HD. Erste Liga: MAC-HKB Újbuda – DEAC mérkőzés. Élő közvetítés.
PREMIER SPORT20.09.202019:25Štúdio
Štúdio Premier League
PREMIER SPORT20.09.202019:55Premier League
Leicester – Burnley
Orange Sport20.09.202020:00Indianapolis Colts-Minnesota Vikings
Priamy prenos zápasu 2.kola NFL
NOVA SPORT 220.09.202020:20World Series of Darts Finals 2020
Přímý přenos semifinále a finále finálové série turnaje v šipkách (Salcburk, Rakousko)
O2TV Sport20.09.202020:30Indianapolis Colts-Minnesota Vikings
Přímý přenos utkání 2. kola americké NFL
DIGI SPORT 220.09.202020:40Serie A
Juventus – Sampdoria
DIGI SPORT 120.09.202020:55LaLiga
Real Sociedad – Real Madrid
NOVA SPORT 120.09.202020:55Olympique Marseille – Lille OSC
Přímý přenos 4. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1 Uber Eats
PREMIER SPORT20.09.202022:20NFL – Americký futbal
Houston – Baltimore

Mohlo by vás ešte zaujímať