Reklama

Prehľad víkendových športových prenosov v TV (45. týždeň)

Prinášame vám už tradičný prehľad víkendových športových prenosov. V zozname nižšie nájdete prehľad priamych prenosov na sobotu 9. a nedeľu 10. novembra 2019.

LogoNázov staniceDátumZačiatokProgram
Sport 109.11.201901:00NCAA, americký fotbal
Tulsa – UCF, základní část, 11. týden, premiéra, živě, HD
Dajto09.11.201902:00NHL: Winnipeg Jets – Vancouver Canucks
Priamy prenos.
NOVA SPORT 109.11.201902:05Winnipeg Jets – Vancouver Canucks
Přímý přenos hokejového zápasu NHL (v přest.: Večerní Sport. noviny, NHL News)
Arena Sport 109.11.201903:00ITTF TEAM World Cup 2019
Priamy prenos zo svetového pohára tímov v stolnom tenise – Tokyo
DIGI SPORT 509.11.201904:00Fed Cup tenis
Austrália – Francúzsko
DIGI SPORT 509.11.201906:30Fed Cup tenis
Finále Austrália – Francúzsko
ČT sport09.11.201908:00Curling: WCT Prague Classic 2019
Arena Sport 109.11.201909:15ITTF TEAM World Cup 2019
Priamy prenos zo svetového pohára tímov v stolnom tenise – Tokyo
Eurosport 209.11.201910:00Sambo
Mistrovství světa
ČT sport09.11.201910:10Fotbal: FC Slavoj Vyšehrad – FK Pardubice
ČT sport09.11.201912:20Ragby: RC Sparta Praha – RC Tatra Smíchov
finále 1. ligy / Praha – Podvinný Mlýn
DIGI SPORT 109.11.201912:55LaLiga
Deportivo Alavés – Real Valladolid
DIGI SPORT 209.11.201912:552. Bundesliga
Kiel – Hamburg
DIGI SPORT 309.11.201912:552. Bundesliga
Osnabruck – Stuttgart
DIGI SPORT 609.11.201913:00Sandhausen – Fürth
PREMIER SPORT09.11.201913:25Premier League
Chelsea – Crystal Palace
Arena Sport 109.11.201913:30Nottingham Forest – Derby County
Priamy prenos zo 16. kola anglickej EFL Championship
Sport 209.11.201913:30Házená
IK Sävehof – Györi Audi ETO KC, Liga mistrů, ženy – skupinová fáze, premiéra, živě, HD
Dvojka09.11.201913:45Futbal – Fortuna liga
MŠK Žilina – MFK Ružomberok Priamy prenos. (Slovenská republika 2019) (Premiéra)
O2TV Sport509.11.201914:201.FK Příbram-SFC Opava (Streaming)
Přímý přenos utkání 16. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Sport mix)
O2TV Fotbal09.11.201914:21FC Fastav Zlín-SK Sigma Olomouc (Streaming)
Přímý přenos utkání 16. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Sport mix)
TVPSport09.11.201914:45Hokej na lodzie – Turniej EIHC: Polska – Włochy
(2019)
DIGI SPORT 809.11.201915:00Brescia – Turín
DIGI SPORT 109.11.201915:25Bundesliga
Hertha Berlín – RB Lipsko
DIGI SPORT 309.11.201915:25Bundesliga
Schalke – Düsseldorf
DIGI SPORT 609.11.201915:30Paderborn – Augsburg
DIGI SPORT 709.11.201915:30Mainz – Union Berlín
M409.11.201915:30Vízilabda közvetítés
Női OBI: UVSE – BVSC mérkőzés. Élő közvetítés.
DIGI SPORT 209.11.201915:55LaLiga
Valencia – Granada
NOVA SPORT 109.11.201915:55Gloucester Rugby – Saracens
Přímý přenos ragbyového utkání 4. kola anglického Premiership Rugby
PREMIER SPORT09.11.201915:55Premier League
Tottenham – Sheffield United
DIGI SPORT 909.11.201916:00Fa Cup Maidenhead – Rotherham
Sport 109.11.201916:00Házená
Bidasoa Irún – TATRAN Prešov, Liga mistrů, muži, skupinová fáze, premiéra, živě, HD
ČT sport09.11.201916:10Hokej: Finsko – Česko
Dvojka09.11.201916:15Hokej – Nemecký pohár – zápasy
Slovensko – Rusko Priamy prenos. (Spolková republika Nemecko 2019) (Premiéra)
O2TV Sport09.11.201916:40FK Jablonec-AC Sparta Praha
Přímý přenos utkání 16. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
O2TV Sport409.11.201916:40Jablonec-Sparta: Tracab statistiky
Přímý přenos utkání 16. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
O2TV Sport509.11.201916:40Jablonec-Sparta: Livesport.cz statistiky
Přímý přenos utkání 16. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
O2TV Sport609.11.201916:40Jablonec-Sparta: FORTUNA
Přímý přenos utkání 16. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
Orange Sport09.11.201916:40FK Jablonec-AC Sparta Praha
Priamy prenos zápasu 16. kola FORTUNA:LIGY (v prestávke: Štúdio 1. futbalovej ligy)
O2TV Fotbal09.11.201916:41Jablonec-Sparta: Hlavní mix
Přímý přenos utkání 16. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
M409.11.201917:00Labdarúgó közvetítés
OTP Bank Liga: Paksi FC – Kisvárda Master Good mérkőzés. Élő közvetítés.
NOVA SPORT 209.11.201917:25Stade Brestois – Paris Saint-Germain
Přímý přenos 13. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1
ORF SPORT PLUS09.11.201917:30LIVE Judo Bundesliga Final Four
aus Gmunden.
DIGI SPORT 309.11.201917:55Serie A
Inter – Verona
Arena Sport 109.11.201918:00Zadar – Partizan NIS
Priamy prenos zo 6. kola Adriatickej ligy
DIGI SPORT 109.11.201918:00Štúdio
Štúdio Bundesliga
Sport 209.11.201918:00Fotbal
Gaziantep – Galatasaray, Süper Lig, 11. kolo, premiéra, živě, HD
DIGI SPORT 109.11.201918:25Bundesliga
Bayern – Dortmund
DIGI SPORT 209.11.201918:25LaLiga
Eibar – Real Madrid
PREMIER SPORT09.11.201918:25Premier League
Leicester – Arsenal
Sport 109.11.201919:00Fotbal
Santa Clara – Benfica, Liga NOS, 11. kolo, premiéra, živě, HD
NOVA SPORT 109.11.201919:05Tampa Bay Lightning – Buffalo Sabres
Přímý přenos hokejového utkání NHL Global Series 2019 (Stockholm, Švédsko)
ČT sport09.11.201919:15Curling: WCT Prague Classic 2019
Eurosport 109.11.201919:30Cyklistika
SP v dráhové cyklistice
M409.11.201919:30Labdarúgó közvetítés
OTP Bank Liga: Budapest Honvéd – DVTK mérkőzés. Élő közvetítés.
O2TV Sport09.11.201919:30OKTAGON 15: VÉGH vs VÉMOLA (Zápas století)
Přímý přenos galavečera MMA organizace OKTAGON (Praha, O2 Aréna)
TVPSport09.11.201919:45Snooker – Champion of Champions 2019, Coventry 1/2F (2)
(2019)
Arena Sport 109.11.201920:00Budućnost VOLI – Cibona
Priamy prenos zo 6. kola Adriatickej ligy
NOVA SPORT 209.11.201920:00UFC Fight Night: Magomedsharipov vs. Kattar
Galavečer nejprestižnější americké soutěže Ultimate Fighting Championship (Moskva, Rusko)
ORF SPORT PLUS09.11.201920:10LIVE Admiral Basketball Superliga
Runde 7: Klosterneuburg – Oberwart aus Klosterneuburg.
DIGI SPORT 109.11.201920:40Serie A
Neapol – FC Janov
DIGI SPORT 209.11.201920:55LaLiga
Barcelona – Celta Vigo
ČT sport09.11.201921:00Curling: WCT Prague Classic 2019
Sport 109.11.201921:30Fotbal
Colón – Independiente del Valle, Jihoamerický pohár, finále, premiéra, živě, HD
Sport 209.11.201921:30NCAA, americký fotbal
Texas – Kansas State, základní část, 11. týden, premiéra, živě, HD
Arena Sport 109.11.201921:45Desert Diamond Casino West Valley 200
Priamy prenos zo 7. pretekov playoff NASCAR Xfinity Series
TVPSport09.11.201922:10Snooker – Champion of Champions 2019, Coventry 1/2F (2)
(2019)
M409.11.201922:30Rövidpályás Gyorskorcsolya Világkupa
Montreal – döntők. Élő közvetítés.
NOVA SPORT 209.11.201923:05San Antonio Spurs – Boston Celtics
Přímý přenos zámořské basketbalové ligy NBA (v přest.: NBA Triple – Premiéra)
LogoNázov staniceDátumZačiatokProgram
TVPSport10.11.201901:00Hokej na lodzie – NHL 2019/20 (15): Pittsburgh Penguins – Chicago Blackhawk
(2019)
NOVA SPORT 110.11.201901:05Pittsburgh Penguins – Chicago Blackhawks
Přímý přenos hokejového zápasu NHL (v přest.: Večerní Sport. noviny, NHL News)
DIGI SPORT 510.11.201904:00Fed Cup tenis
Finále Austrália – Francúzsko
NOVA SPORT 110.11.201904:05Calgary Flames – St. Louis Blues
Přímý přenos hokejového zápasu NHL (v přest.: Večerní Sport. noviny, NHL News)
Arena Sport 110.11.201905:00ITTF TEAM World Cup 2019
Priamy prenos zo svetového pohára tímov v stolnom tenise – Tokyo
Eurosport 110.11.201905:00Vytrvalostní závody
MS Endurance v Šanghaji
DIGI SPORT 510.11.201906:30Fed Cup tenis
Finále Austrália – Francúzsko
ČT sport10.11.201908:30Curling: WCT Prague Classic 2019
DIGI SPORT 510.11.201909:00Fed Cup tenis
Finále Austrália – Francúzsko
Eurosport 210.11.201910:00Sambo
Mistrovství světa
Arena Sport 110.11.201911:00ITTF TEAM World Cup 2019
Priamy prenos zo svetového pohára tímov v stolnom tenise – Tokyo
DIGI SPORT 210.11.201911:55LaLiga
Mallorca – Villarreal
ČT sport10.11.201912:10Hokej: Česko – Rusko
Arena Sport 110.11.201912:15AFC Ajax – FC Utrecht
Priamy prenos z 13. kola holandskej Eredivisie
Arena Sport 210.11.201912:15ITTF TEAM World Cup 2019
Priamy prenos zo svetového pohára tímov v stolnom tenise – Tokyo
TVPSport10.11.201912:45Hokej na lodzie – Turniej EIHC: Polska – Węgry
(2019)
PREMIER SPORT10.11.201912:55Sky Bet Championship
Cardiff City – Bristol City
DIGI SPORT 310.11.201913:00Tenis muži
ATP Turnaj majstrov – Londýn
DIGI SPORT 710.11.201913:00Fa Cup Dover – Southend
DIGI SPORT 110.11.201913:25Bundesliga
Mönchengladbach – Brémy
NOVA SPORT 110.11.201913:25HSG Nordhorn-Lingen – Füchse Berlin
Přímý přenos 12. kola německé házenkářské Bundesligy
DIGI SPORT 610.11.201913:30Norimberg – Bielefeld
DIGI SPORT 910.11.201913:40FA Cup Leyton Orient – Maldon AND Tiptree
Eurosport 110.11.201913:45Cyklistika
ME v cyklokrosu
DIGI SPORT 210.11.201913:55LaLiga
Athletic Bilbao – Levante
NOVA SPORT 210.11.201914:00Champion of Champions 2019          
Přímý přenos finále profesionálního snookerového turnaje (Coventry, Velká Británie)
O2TV Sport10.11.201914:00FC Viktoria Plzeň-FC Slovan Liberec
Přímý přenos utkání 16. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Super studio 1. fotbalové ligy)
O2TV Sport410.11.201914:00Plzeň-Liberec: Livesport.cz statistiky
Přímý přenos utkání 16. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Super studio 1. fotbalové ligy)
O2TV Sport510.11.201914:00Plzeň-Liberec: FORTUNA
Přímý přenos utkání 16. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Super studio 1. fotbalové ligy)
O2TV Sport610.11.201914:00SK Dynamo České Budějovice-1. FC Slovácko (Streaming)
Přímý přenos utkání 16. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Sport mix)
Orange Sport10.11.201914:00FC Viktoria Plzeň-FC Slovan Liberec
Priamy prenos zápasu 16. kola FORTUNA:LIGY (v prestávke: Super štúdio 1. futbalovej ligy)
O2TV Fotbal10.11.201914:01Plzeň-Liberec: Hlavní mix
Přímý přenos utkání 16. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Super studio 1. fotbalové ligy)
Dvojka10.11.201914:15Hokej – Nemecký pohár – zápasy
Nemecko – Slovensko Priamy prenos. (Spolková republika Nemecko 2019) (Premiéra)
Arena Sport 110.11.201914:30Willem II – PSV Eindhoven
Priamy prenos z 13. kola holandskej Eredivisie
Sport 210.11.201914:30Fotbal
Trabzonspor – Alanyaspor, Süper Lig, 11. kolo, premiéra, živě, HD
Orange Sport210.11.201914:50FC Viktoria Plzeň-FC Slovan Liberec
Priamy prenos zápasu 16. kola FORTUNA:LIGY (v prestávke: Super štúdio 1. futbalovej ligy)
Orange Sport10.11.201914:51FC ViOn Zlaté Moravce- ŠK Slovan Bratislava
Priamy prenos zápasu 15. kola slovenskej Fortuna ligy (v prestávke: Štúdio)
PREMIER SPORT10.11.201914:55Premier League
Wolverhampton – Aston Villa
DIGI SPORT 310.11.201915:00Tenis muži
ATP Turnaj majstrov – Londýn
DIGI SPORT 710.11.201915:00Sampdoria – Atalanta
DIGI SPORT 810.11.201915:00Lazio – Lecce
Sport 110.11.201915:00Házená
Brest – Buducnost, Liga mistrů, ženy – skupinová fáze, premiéra, živě, HD
NOVA SPORT 110.11.201915:05Stade Rennes – Amiens SC
Přímý přenos 13. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1
DIGI SPORT 110.11.201915:25Bundesliga
Wolfsburg – Leverkusen
Eurosport 210.11.201915:30Cyklistika
SP v dráhové cyklistice
TVPSport10.11.201915:35Piłka ręczna mężczyzn – PGNiG Superliga 10.kolejka: NMC Górnik Zabrze – Azoty Puławy ( studio)
(2019)
DIGI SPORT 210.11.201915:55LaLiga
Atlético Madrid – Espanyol
Arena Sport 210.11.201916:00FC Lugano – FC Basel 1893
Priamy prenos zo 14. kola švajčiarskej Superligy
ČT sport10.11.201916:10Hokej: Finsko – Švédsko
O2TV Sport10.11.201916:30SK Slavia Praha-FK Teplice
Přímý přenos utkání 16. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Super studio 1. fotbalové ligy)
O2TV Sport210.11.201916:30Slavia-Teplice: Tracab statistiky
Přímý přenos utkání 16. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Super studio 1. fotbalové ligy)
O2TV Sport310.11.201916:30Slavia-Teplice: Livesport.cz statistiky
Přímý přenos utkání 16. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Super studio 1. fotbalové ligy)
O2TV Sport410.11.201916:30Slavia-Teplice: FORTUNA
Přímý přenos utkání 16. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Super studio 1. fotbalové ligy)
O2TV Fotbal10.11.201916:31Slavia-Teplice: Hlavní mix
Přímý přenos utkání 16. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Super studio 1. fotbalové ligy)
Arena Sport 110.11.201916:45Feyenoord – RKC Waalwijk
Priamy prenos z 13. kola holandskej Eredivisie
NOVA SPORT 110.11.201917:00FC Nantes – AS Saint-Étienne
Přímý přenos 13. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1
Orange Sport10.11.201917:00SK Slavia Praha-FK Teplice
Priamy prenos zápasu 16. kola FORTUNA:LIGY (v prestávke: Super štúdio 1. futbalovej ligy)
PREMIER SPORT10.11.201917:00Štúdio
Štúdio Premier League
Sport 110.11.201917:00Házená
MOL-Pick Szeged – Elverum, Liga mistrů, muži, skupinová fáze, premiéra, živě, HD
Sport 210.11.201917:00Fotbal
Besiktas – Denizlispor, Süper Lig, 11. kolo, premiéra, živě, HD
Dvojka10.11.201917:15Tenis – Slovak OPen 2019
Priamy prenos. (Premiéra)
M410.11.201917:15Labdarúgó közvetítés
OTP Bank Liga: DVSC – FTC mérkőzés. Élő közvetítés.
PREMIER SPORT10.11.201917:25Premier League
Liverpool – Manchester City
DIGI SPORT 110.11.201917:55Bundesliga
Freiburg – Frankfurt
DIGI SPORT 210.11.201917:55Serie A
Parma – AS Rím
Sport 110.11.201918:45Házená
Baník Most – Lublaň, Liga mistrů, ženy – skupinová fáze, premiéra, živě, HD
ČT sport10.11.201919:00Judo Show Cup 2019
DIGI SPORT 310.11.201919:00Tenis muži
ATP Turnaj majstrov – Londýn
Sport 210.11.201919:00NFL
Tennessee Titans – Kansas City Chiefs, NFL, základní část, 10. týden, premiéra, živě, HD
PREMIER SPORT10.11.201919:25Štúdio
Štúdio Premier League
TVPSport10.11.201919:50Snooker – Champion of Champions 2019, Coventry – Finał (2 )
(2019)
Arena Sport 110.11.201920:00Sixt Primorska – Cedevita Olimpija
Priamy prenos zo 6. kola Adriatickej ligy
NOVA SPORT 210.11.201920:00Champion of Champions 2019          
Přímý přenos finále profesionálního snookerového turnaje (Coventry, Velká Británie)
M410.11.201920:15Rövidpályás Gyorskorcsolya Világkupa
Montreal-döntők. Élő közvetítés.
DIGI SPORT 110.11.201920:40Serie A
Juventus – AC Miláno
DIGI SPORT 210.11.201920:55LaLiga
Real Betis – Sevilla
DIGI SPORT 310.11.201921:00Tenis muži
ATP Turnaj majstrov – Londýn
NOVA SPORT 110.11.201921:00Seattle Sounders FC – Toronto FC
Přímý přenos finálového utkání nejvyšší zámořské fotbalové ligy Major League Soccer
TVPSport10.11.201921:45Sportowy Wieczór
(JM) Przedstawienie w skrócie najważniejszych wydarzeń sportowych dnia. (2019)
Sport 110.11.201922:00Fotbal
Boavista – Porto, Liga NOS, 11. kolo, premiéra, živě, HD
TVPSport10.11.201922:10Snooker – Champion of Champions 2019, Coventry – Finał (2)
(2019)
Sport 210.11.201922:30NFL
Green Bay Packers – Carolina Panthers, NFL, základní část, 10. týden, premiéra, živě, HD
TVPSport10.11.201923:50Piłka nożna – Mistrzostwa Świata do lat 17, Brazylia: 1/4F (1)
(2019)

Ďalšie zaujímavé správy:

Komentáre

Pridaj komentár

Komentáre nesúvisiace s článkom, obsahujúce nadávky, urážky, odkazy, politiku, ako aj tie, ktoré porušujú platné pravidlá a zákony, budú vymazané bez udania dôvodu.