Reklama

Prehľad víkendových športových prenosov (44. týždeň)

Prinášame vám už tradičný prehľad víkendových športových prenosov. V zozname nižšie nájdete prehľad priamych prenosov na piatok 1., sobotu 2. a nedeľu 3. novembra 2019.

LogoNázov staniceDátumZačiatokProgram
Sport 101.11.201917:45Lední hokej
HKM Zvolen – HC Slovan Bratislava, Tipsport Liga, základní část, premiéra, živě, HD
O2TV Sport01.11.201917:55MD2: HC Oceláři Třinec-HC Sparta Praha / Euroleague
Přímý přenos Tipsport extraligy / Přímý přenos basketbalové Euroligy
O2TV Sport101.11.201917:55HC Oceláři Třinec-HC Sparta Praha
Přímý přenos hokejového utkání 16. kola Tipsport extraligy (v přestávkách: Rozhovory ze stadionu)
O2TV Sport201.11.201917:55Zenit Petrohrad-CSKA Moskva
Přímý přenos utkání 6. kola basketbalové Euroligy (v přestávce: Sport mix)
DIGI SPORT 101.11.201918:252. Bundesliga
Regensburg – Osnabruck
DIGI SPORT 201.11.201918:252. Bundesliga
Hannover – Sandhausen
M401.11.201918:45Kosárlabda közvetítés
Férfi kosárlabda NBI: Atomerőmű SE – ZTE mérkőzés. Élő közvetítés.
Sport 201.11.201918:45Fotbal
Galatasaray – Rizespor, Süper Lig, 10. kolo, premiéra, živě, HD
Sport 501.11.201918:55ŽIVĚ – STIHL World Championship
MS týmů
ORF SPORT PLUS01.11.201919:00LIVE Fußball 2. Liga
13. Runde 1.Hälfte.
DIGI SPORT 301.11.201919:30Tenis muži
ATP Masters 1000 – Paríž ŠF
NOVA SPORT 201.11.201919:50World Series of Darts Finals 2019
Přímý přenos 1. dne finálové série turnaje v šipkách (Amsterdam, Nizozemsko)
Arena Sport 101.11.201920:00PEC Zwolle – AFC Ajax
Priamy prenos z 12. kola holandskej Eredivisie
Arena Sport 201.11.201920:00Krka – Sixt Primorska
Priamy prenos z 5. kola Adriatickej futbalovej ligy
ORF SPORT PLUS01.11.201920:15LIVE Fußball 2. Liga
13. Runde 2.Hälfte.
DIGI SPORT 101.11.201920:25Bundesliga
Hoffenheim – Paderborn
DIGI SPORT 301.11.201920:30Tenis muži
ATP Masters 1000 – Paríž ŠF
NOVA SPORT 101.11.201920:40Dijon FCO – Paris Saint-Germain
Přímý přenos 12. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1
TVPSport01.11.201920:50Piłka nożna – Mistrzostwa Świata do lat 17, Brazylia: Australia – Nigeria
(2019)
O2TV Sport01.11.201920:55Real Madrid-ALBA Berlín
Přímý přenos utkání 6. kola basketbalové Euroligy (v přestávce: Sport mix)
Orange Sport01.11.201920:55Real Madrid-ALBA Berlín
Priamy prenos zápasu 6. kola basketbalovej Euroligy (v prestávke: Šport mix)
M401.11.201921:00U-17-es labdarúgó világbajnokság
Magyarország – Ecuador mérkőzés. Élő közvetítés.
Sport 201.11.201921:00Formule 1
Velká cena USA, trénink 2, premiéra, živě, HD
LogoNázov staniceDátumZačiatokProgram
M402.11.201900:00U-17-es labdarúgó világbajnokság
Angola – Brazília mérkőzés. Élő közvetítés.
TVPSport02.11.201900:00Hokej na lodzie – NHL 2019/20 (11): New York Islanders – Tampa Bay Lightning
(2019)
NOVA SPORT 102.11.201900:05New York Islanders – Tampa Bay Lightning
Přímý přenos hokejového zápasu NHL (v přest.: Večerní Sport. noviny, NHL News)
Dajto02.11.201901:00NHL: New York Islanders – Tampa Bay Lightning
Priamy prenos.
Sport 202.11.201901:00NCAA, americký fotbal
UCONN – Navy, základní část, 10. týden, premiéra, živě, HD
NOVA SPORT 202.11.201903:35San Jose Sharks – Winnipeg Jets
Přímý přenos hokejového zápasu NHL (v přest.: NHL News)
NOVA SPORT 102.11.201905:35MotoGP – VC Malajsie (kvalifikace Moto3)
Přímý přenos kvalifikace třídy Moto3 na 18. závod MS silničních motocyklů (Sepang International Circuit)
NOVA SPORT 102.11.201906:30MotoGP – VC Malajsie (kvalifikace MotoGP)
Přímý přenos kvalifikace třídy MotoGP na 18. závod MS silničních motocyklů (Sepang International Circuit)
Eurosport 102.11.201907:00Snooker
World Open – semifinále
NOVA SPORT 102.11.201908:05MotoGP – VC Malajsie (kvalifikace Moto2)
Přímý přenos kvalifikace třídy Moto2 na 18. závod MS silničních motocyklů (Sepang International Circuit)
ČT sport02.11.201909:00Ragby: Anglie – Jihoafrická republika
DIGI SPORT 502.11.201909:00Tenis ženy
WTA Turnaj majsteriek štvorhra – Šenzen SF
O2TV Sport02.11.201909:00WTA: Shiseido WTA Finals Shenzhen (1. semifinále čtyřhry)
Přímý přenos 1. semifinále čtyřhry tenisového Turnaje mistryň (Šen-čen, Čína)
O2TV Tenis02.11.201909:00WTA: Shiseido WTA Finals Shenzhen (1. semifinále čtyřhry)
Přímý přenos 1. semifinále čtyřhry tenisového Turnaje mistryň (Šen-čen, Čína)
DIGI SPORT 502.11.201911:30Tenis ženy
WTA Turnaj majsteriek dvojhra – Šenzen SF
O2TV Sport02.11.201911:30WTA: Shiseido WTA Finals Shenzhen (1. semifinále dvouhry)
Přímý přenos 1. semifinále dvouhry tenisového Turnaje mistryň (Šen-čen, Čína)
O2TV Tenis02.11.201911:30WTA: Shiseido WTA Finals Shenzhen (1. semifinále dvouhry)
Přímý přenos 1. semifinále dvouhry tenisového Turnaje mistryň (Šen-čen, Čína)
Sport 202.11.201912:00Lední hokej
Barys – CSKA, KHL, základní část, premiéra, živě, HD
Eurosport 102.11.201912:30Snooker
World Open – semifinále
TVPSport02.11.201912:30Tenis ziemny – Turniej WTA Finals, Shenzen 1/2F (1)
(2019)
DIGI SPORT 102.11.201912:55LaLiga
Espanyol – Valencia
DIGI SPORT 202.11.201912:552. Bundesliga
Aue – Heidenheim
ČT sport02.11.201913:00Fotbal: 1.SK Prostějov – FC Vysočina Jihlava
DIGI SPORT 602.11.201913:00St. Pauli – Karlsruher
DIGI SPORT 702.11.201913:00Fürth – Darmstadt
O2TV Sport02.11.201913:00WTA: Shiseido WTA Finals Shenzhen (2. semifinále dvouhry)
Přímý přenos 2. semifinále dvouhry tenisového Turnaje mistryň (Šen-čen, Čína)
O2TV Tenis02.11.201913:00WTA: Shiseido WTA Finals Shenzhen (2. semifinále dvouhry)
Přímý přenos 2. semifinále dvouhry tenisového Turnaje mistryň (Šen-čen, Čína)
PREMIER SPORT02.11.201913:25Premier League
Bournemouth – Manchester United
Arena Sport 102.11.201913:30Wigan Athletic – Swansea City
Priamy prenos z 15. kola anglickej EFL Championship
DIGI SPORT 502.11.201913:30Tenis ženy
WTA Turnaj majsteriek dvojhra – Šenzen SF
Sport 102.11.201913:30Házená
Sävehof – Banik Most, Liga mistrů, ženy, základní skupina, premiéra, živě, HD
NOVA SPORT 102.11.201913:55OLS – Happee
Přímý přenos utkání finské florbalové ligy
Arena Sport 202.11.201914:00BWF SaarLorLux Open 2019
Priamy prenos z turnaja v bedmintone
DIGI SPORT 302.11.201914:00Tenis muži
ATP Masters 1000 – Paríž SF
Dvojka02.11.201914:00Krasokorčuľovanie – GP 2019
Grenoble: Muži Priamy prenos. (Francúzsko 2019) (Premiéra)
O2TV Fotbal02.11.201914:20SK Sigma Olomouc-FK Mladá Boleslav (Streaming)
Přímý přenos utkání 15. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Sport mix)
M402.11.201914:30Labdarúgó közvetítés
OTP Bank Liga: Puskás Akadémia FC – Budapest Honvéd mérkőzés. Élő közvetítés.
TVPSport02.11.201914:30Tenis ziemny – Turniej WTA Finals, Shenzen 1/2F (2)
(2019)
DIGI SPORT 902.11.201915:00AS Rím – Neapol
O2TV Sport02.11.201915:00WTA: Shiseido WTA Finals Shenzhen (2. semifinále čtyřhry)
Přímý přenos 2. semifinále čtyřhry tenisového Turnaje mistryň (Šen-čen, Čína)
O2TV Tenis02.11.201915:00WTA: Shiseido WTA Finals Shenzhen (2. semifinále čtyřhry)
Přímý přenos 2. semifinále čtyřhry tenisového Turnaje mistryň (Šen-čen, Čína)
Sport 102.11.201915:15Lední hokej
Malmö – Leksand, SHL, základní část, premiéra, živě, HD
DIGI SPORT 202.11.201915:25Bundesliga
Frankfurt – Bayern
DIGI SPORT 702.11.201915:25Brémy – Freiburg
DIGI SPORT 502.11.201915:30Tenis ženy
WTA Turnaj majsteriek štvorhra – Šenzen SF
DIGI SPORT 602.11.201915:30Dortmund – Wolfsburg
DIGI SPORT 802.11.201915:30Leverkusen – Mönchengladbach
Sport 202.11.201915:30Fotbal
Trabzonspor – Göztepe, Süper Lig, 10. kolo, premiéra, živě, HD
Dvojka02.11.201915:45Futbal – Fortuna liga
FC Nitra – Spartak Trnava Priamy prenos. (Slovenská republika 2019) (Premiéra)
DIGI SPORT 102.11.201915:55LaLiga
Levante – Barcelona
NOVA SPORT 102.11.201915:55Leicester Tigers – Gloucester Rugby
Přímý přenos ragbyového utkání 3. kola anglického Premiership Rugby
PREMIER SPORT02.11.201915:55Premier League
Aston Villa – Liverpool
DIGI SPORT 302.11.201916:30Tenis muži
ATP Masters 1000 – Paríž SF
O2TV Sport402.11.201916:30Slavia-Baník: Tracab statistiky
Přímý přenos utkání 15. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
O2TV Sport502.11.201916:30Slavia-Baník: Livesport.cz statistiky
Přímý přenos utkání 15. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
O2TV Sport602.11.201916:30Slavia-Baník: FORTUNA
Přímý přenos utkání 15. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
Orange Sport02.11.201916:30SK Slavia Praha-FC Baník Ostrava
Priamy prenos zápasu 15. kola FORTUNA:LIGY (v prestávke: Štúdio 1. futbalovej ligy)
O2TV Fotbal02.11.201916:31Slavia-Baník: Hlavní mix
Přímý přenos utkání 15. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
Arena Sport 102.11.201917:00SV Mattersburg – FC Red Bull Salzburg
Priamy prenos z 13. kola rakúskej Tipico Bundesligy
M402.11.201917:00Labdarúgó közvetítés
OTP Bank Liga: Ferencvárosi TC – Mezőkövesd Zsóry mérkőzés. Élő közvetítés.
O2TV Sport02.11.201917:10BK Mladá Boleslav-Bílí Tygři Liberec
Přímý přenos hokejového utkání 17. kola Tipsport extraligy (v přestávkách: Rozhovory ze stadionu)
NOVA SPORT 202.11.201917:25Olympique Marseille – Lille OSC
Přímý přenos 12. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1
ČT sport02.11.201917:30Basketbal: USK Praha – BK JIP Pardubice
Sport 102.11.201917:45Házená
TATRAN Prešov – HC Eurofarm Rabotnik, Liga mistrů, muži, základní skupina, premiéra, živě, HD
DIGI SPORT 302.11.201917:55Serie A
Bologna – Inter
Arena Sport 202.11.201918:00Mornar – Cedevita Olimpija
Priamy prenos z 5. kola Adriatickej futbalovej ligy
NOVA SPORT 102.11.201918:05Pittsburgh Penguins – Edmonton Oilers
Přímý přenos hokejového zápasu NHL (v přest.: NHL News – Premiéra)
Eurosport 102.11.201918:15Snowboarding
SP v Modeně – big air
DIGI SPORT 102.11.201918:25Bundesliga
Union Berlín – Hertha Berlín
DIGI SPORT 202.11.201918:25LaLiga
Sevilla – Atlético Madrid
ORF SPORT PLUS02.11.201918:25LIVE FIS Snowboard Weltcup 2019/2020
Big Air aus Modena.
PREMIER SPORT02.11.201918:25Premier League
Watford – Chelsea
Sport 502.11.201918:25ŽIVĚ – EBEL 2019/2020
HC Orli Znojmo – HC Bolzano, hokejové utkání
M402.11.201918:55Forma-1 USA Nagydíj – 3. szabadedzés
Élő közvetítés.
Sport 202.11.201919:00Formule 1
Velká cena USA, trénink 3, premiéra, živě, HD
TVPSport02.11.201919:00Hokej na lodzie – NHL 2019/20 (12): Nashville Predators – New York Rangers
(2019)
Dvojka02.11.201919:30Krasokorčuľovanie – GP 2019
Grenoble: Ženy Priamy prenos. (Francúzsko 2019) (Premiéra)
O2TV Sport02.11.201919:40MD2: BK Mladá Boleslav-Bílí Tygři Liberec / National League
Přímý přenos Tipsport extraligy / Přímý přenos švýcarské National League
O2TV Sport102.11.201919:40BK Mladá Boleslav-Bílí Tygři Liberec
Přímý přenos hokejového utkání 17. kola Tipsport extraligy (v přestávkách: Rozhovory ze stadionu)
O2TV Sport202.11.201919:40SC Bern-EV Zug
Přímý přenos hokejového utkání 20. kola švýcarské National League
Orange Sport02.11.201919:40SC Bern-EV Zug
Priamy prenos hokejového zápasu 20. kola švajčiarskej National League
Arena Sport 102.11.201919:45Sparta Rotterdam – PSV Eindhoven
Priamy prenos z 12. kola holandskej Eredivisie
Arena Sport 202.11.201920:00Partizna NIS – FMP
Priamy prenos z 5. kola Adriatickej futbalovej ligy
Sport 102.11.201920:00Box
Katie Taylor – Christian Linardatou, Matchroom gala, Manchester, premiéra, živě, HD
NOVA SPORT 202.11.201920:05World Series of Darts Finals 2019
Přímý přenos 2. dne finálové série turnaje v šipkách (Amsterdam, Nizozemsko)
DIGI SPORT 102.11.201920:40Serie A
Turín – Juventus
DIGI SPORT 202.11.201920:55LaLiga
Real Madrid – Real Betis
ČT sport02.11.201921:10Krasobruslení: Grand Prix Francie
ORF 102.11.201921:55Formel 1 Großer Preis der USA 2019
F1 Qualifying. live aus Austin. Kommentar: Ernst Hausleitner. Co-Kommentar: Alexander Wurz.
TVPSport02.11.201921:55Sportowy Wieczór
(JM) Przedstawienie w skrócie najważniejszych wydarzeń sportowych dnia. (2019)
M402.11.201922:00Forma-1 USA Nagydíj – Időmérő edzés
Élő közvetítés.
Sport 202.11.201922:00Formule 1
Velká cena USA, kvalifikace, premiéra, živě, HD
NOVA SPORT 102.11.201922:05Oklahoma City Thunder – New Orleans Pelicans
Přímý přenos zámořské basketbalové ligy NBA
M402.11.201923:20Rövidpályás Gyorskorcsolya Világkupa
Élő közvetítés.
TVPSport02.11.201923:50Piłka nożna – Mistrzostwa Świata do lat 17, Brazylia: Holandia – USA
(2019)
LogoNázov staniceDátumZačiatokProgram
Sport 103.11.201900:00NCAA, americký fotbal
Auburn – Ole Miss, základní část, 10. týden, premiéra, živě, HD
NOVA SPORT 203.11.201900:05Philadelphia Flyers – Toronto Maple Leafs
Přímý přenos hokejového zápasu NHL (v přest.: NHL News)
Eurosport 103.11.201900:30Dostihy
Breeders‘ Cup
Arena Sport 103.11.201901:30O’Reilly Auto Parts 300
Priamy prenos z pretekov playoff NASCAR Xfinity Series
Sport 203.11.201902:00Box
Sergei Kovalev – Canelo Alvarez, Las Vegas, premiéra, živě, HD
NOVA SPORT 203.11.201903:00UFC 244: Masvidal vs. Diaz
Galavečer nejprestižnější americké soutěže Ultimate Fighting Championship (New York)
NOVA SPORT 103.11.201904:45MotoGP – VC Malajsie (závod Moto3)
Přímý přenos 18. závodu třídy Moto3 MS silničních motocyklů (Sepang International Circuit)
NOVA SPORT 103.11.201906:05MotoGP – VC Malajsie (závod Moto2)
Přímý přenos 18. závodu třídy Moto2 MS silničních motocyklů (Sepang International Circuit)
Eurosport 103.11.201907:00Snooker
World Open – finále
NOVA SPORT 103.11.201907:45MotoGP- VC Malajsie (závod MotoGP)
Přímý přenos 18. závodu třídy MotoGP MS silničních motocyklů (Sepang International Circuit)
DIGI SPORT 503.11.201909:30Tenis ženy
WTA Turnaj majsteriek štvorhra – Šenzen Finále
O2TV Sport03.11.201909:30WTA: Shiseido WTA Finals Shenzhen (finále čtyřhry)
Přímý přenos finále čtyřhry tenisového Turnaje mistryň (Šen-čen, Čína)
O2TV Tenis03.11.201909:30WTA: Shiseido WTA Finals Shenzhen (finále čtyřhry)
Přímý přenos finále čtyřhry tenisového Turnaje mistryň (Šen-čen, Čína)
TVPSport03.11.201910:30Tenis ziemny – Turniej WTA Finals, Shenzen – finał debla
(2019)
ORF SPORT PLUS03.11.201911:50LIVE Planet Pure Fußball Frauen Bundesliga
9. Runde Austria Wien/Landhaus – spusu SKN St.Pölten aus Wien.
DIGI SPORT 203.11.201911:55LaLiga
Real Valladolid – Mallorca
Arena Sport 103.11.201912:00Mega Bemax – Budućnost VOLI
Priamy prenos z 5. kola Adriatickej basketbalovej ligy
DIGI SPORT 103.11.201912:25Serie A
Atalanta – Cagliari
DIGI SPORT 503.11.201912:30Tenis ženy
WTA Turnaj majsteriek dvojhra – Šenzen Finále
Eurosport 203.11.201912:30Snooker
World Open – finále
O2TV Sport03.11.201912:30WTA: Shiseido WTA Finals Shenzhen (finále dvouhry)
Přímý přenos finále dvouhry tenisového Turnaje mistryň (Šen-čen, Čína)
O2TV Tenis03.11.201912:30WTA: Shiseido WTA Finals Shenzhen (finále dvouhry)
Přímý přenos finále dvouhry tenisového Turnaje mistryň (Šen-čen, Čína)
PREMIER SPORT03.11.201912:55Sky Bet Championship
Charlton Athletic – Preston North End
ČT sport03.11.201913:00Florbal: FAT PIPE FLORBAL CHODOV – Technology Florbal MB
Sport 103.11.201913:00Lední hokej
Metallurg – Sibir, KHL, základní část, premiéra, živě, HD
NOVA SPORT 103.11.201913:25Füchse Berlin – Rhein-Neckar Löwen
Přímý přenos 11. kola německé házenkářské Bundesligy
DIGI SPORT 903.11.201913:30Wehen – Hamburg
TVPSport03.11.201913:30Tenis ziemny – Turniej WTA Finals, Shenzen – finał gry pojedynczej
(2019)
NOVA SPORT 203.11.201913:50World Series of Darts Finals 2019
Přímý přenos čtvrtfinále finálové série turnaje v šipkách (Amsterdam, Nizozemsko)
DIGI SPORT 203.11.201913:55LaLiga
Villarreal – Athletic Bilbao
Arena Sport 203.11.201914:00BWF SaarLorLux Open 2019
Priamy prenos z turnaja v bedmintone
O2TV Sport503.11.201914:20FC Slovan Liberec-1.FK Příbram (Streaming)
Přímý přenos utkání 15. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Sport mix)
O2TV Sport603.11.201914:20FK Teplice-SK Dynamo České Budějovice (Streaming)
Přímý přenos utkání 15. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Sport mix)
O2TV Fotbal03.11.201914:21MFK Karviná-FK Jablonec (Streaming)
Přímý přenos utkání 15. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Sport mix)
Arena Sport 103.11.201914:30VVV Venlo – Feyenoord
Priamy prenos z 12. kola holandskej Eredivisie
M403.11.201914:30Kézilabda közvetítés
K&H női kézilabda liga: Kisvárda – Érd mérkőzés. Élő közvetítés.
Orange Sport03.11.201914:50AS Trenčín-MŠK Žilina
Priamy prenos zápasu 14. kola slovenskej Fortuna ligy (v prestávke: Štúdio)
PREMIER SPORT03.11.201914:55Premier League
Crystal Palace – Leicester
DIGI SPORT 303.11.201915:00Tenis muži
ATP Masters 1000 – Paríž Finále
DIGI SPORT 603.11.201915:00FC Janov – Udinese
DIGI SPORT 703.11.201915:00Verona – Brescia
DIGI SPORT 803.11.201915:00Lecce – Sassuolo
Eurosport 103.11.201915:00Atletika
Maraton v New Yorku
NOVA SPORT 103.11.201915:05Girondins Bordeaux – FC Nantes
Přímý přenos 12. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1
DIGI SPORT 103.11.201915:25Bundesliga
Düsseldorf – Kolín n. R.
ČT sport03.11.201915:40Hokej: HC Sparta Praha – HC Kometa Brno
TVPSport03.11.201915:40Kolarstwo torowe – Puchar Świata – Mińsk
(2019)
Dvojka03.11.201915:45Hokej – Tipsportliga
HKM Zvolen – HK Dukla Trenčín Priamy prenos. (Slovenská republika 2019) (Premiéra)
DIGI SPORT 203.11.201915:55LaLiga
Osasuna – Deportivo Alavés
ORF SPORT PLUS03.11.201916:25LIVE Hockey Herren Olympia Qualifikation
Spiel 2: Deutschland – Österreich aus Mönchengladbach.
M403.11.201916:30Labdarúgó közvetítés
Merkantil Bank Liga: Vasas FC – Siófok mérkőzés. Élő közvetítés.
O2TV Sport03.11.201916:40SFC Opava-AC Sparta Praha
Přímý přenos utkání 15. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
O2TV Sport403.11.201916:40Opava-Sparta: Tracab statistiky
Přímý přenos utkání 15. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
O2TV Sport503.11.201916:40Opava-Sparta: Livesport.cz statistiky
Přímý přenos utkání 15. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
O2TV Sport603.11.201916:40Opava-Sparta: FORTUNA
Přímý přenos utkání 15. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
O2TV Fotbal03.11.201916:41Opava-Sparta: Hlavní mix
Přímý přenos utkání 15. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
Eurosport 203.11.201916:45Freestylové lyžování
SP v Modeně – big air
NOVA SPORT 103.11.201916:55OGC Nice – Stade Reims
Přímý přenos 12. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1
Orange Sport03.11.201917:00SFC Opava-AC Sparta Praha
Priamy prenos zápasu 15. kola FORTUNA:LIGY (v prestávke: Štúdio 1. futbalovej ligy)
Sport 203.11.201917:00Fotbal
Kayserispor – Fenerbahce, Süper Lig, 10. kolo, premiéra, živě, HD
PREMIER SPORT03.11.201917:25Premier League
Everton – Tottenham
TVPSport03.11.201917:30Piłka ręczna mężczyzn – PGNiG Superliga 9.kolejka: Zagłębie Lubin – Gwardia Opole ( studio)
(2019)
ORF SPORT PLUS03.11.201917:45LIVE Freestyle Weltcup
aus Modena.
Sport 103.11.201917:45Lední hokej
HC Slovan Bratislava – HK Dukla Ingema Michalovce, Tipsport Liga, základní část, premiéra, živě, HD
DIGI SPORT 103.11.201917:55Bundesliga
Augsburg – Schalke
DIGI SPORT 203.11.201917:55Serie A
Fiorentina – Parma
TVPSport03.11.201917:55Piłka ręczna mężczyzn – PGNiG Superliga 9.kolejka: Zagłębie Lubin – Gwardia Opole
(2019)
Arena Sport 103.11.201918:00Cibona – Crvena zvezda mts
Priamy prenos z 5. kola Adriatickej basketbalovej ligy
DIGI SPORT 303.11.201918:25LaLiga
Celta Vigo – Getafe
DIGI SPORT 603.11.201918:30Leganés – Eibar
Sport 203.11.201919:00Formule 1
Velká cena USA, předzávodní studio, premiéra, živě, HD
ORF 103.11.201919:55Formel 1 Großer Preis der USA 2019
F1 Das Rennen. live aus Austin. Kommentar: Ernst Hausleitner. Co-Kommentar: Alexander Wurz.
Arena Sport 103.11.201920:00Igokea – Zadar
Priamy prenos z 5. kola Adriatickej basketbalovej ligy
Sport 203.11.201920:00Formule 1
Velká cena USA, premiéra, živě, HD
TVPSport03.11.201920:00Wyścigi samochodowe – Formuła 1 – Grand Prix Stanów Zjednoczonych
(2019)
NOVA SPORT 203.11.201920:05World Series of Darts Finals 2019
Přímý přenos semifinále a finále finálové série turnaje v šipkách (Amsterdam, Nizozemsko)
M403.11.201920:10Forma-1 USA Nagydíj – Futam
Élő közvetítés.
DIGI SPORT 103.11.201920:15Štúdio
Štúdio Serie A
ORF SPORT PLUS03.11.201920:15LIVE spusu Handball Liga Austria
11. Runde Erber Krems – HSG Graz aus Krems.
DIGI SPORT 103.11.201920:40Serie A
AC Miláno – Lazio
DIGI SPORT 203.11.201920:55LaLiga
Granada – Real Sociedad
NOVA SPORT 103.11.201920:55AS Saint-Étienne – AS Monaco
Přímý přenos 12. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1
Sport 103.11.201922:30NFL
LA Chargers – Green Bay Packers, NFL, základní část, 9. týden, premiéra, živě, HD
DIGI SPORT 103.11.201922:40Štúdio
Štúdio Serie A
NOVA SPORT 103.11.201923:05Indiana Pacers – Chicago Bulls
Přímý přenos zámořské basketbalové ligy NBA (v přest.: NBA Triple)
M403.11.201923:30Rövidpályás Gyorskorcsolya Világkupa
Élő közvetítés.
TVPSport03.11.201923:50Piłka nożna – Mistrzostwa Świata do lat 17, Brazylia: Włochy – Paragwaj
(2019)

Ďalšie zaujímavé správy:

Pridaj komentár

Komentáre nesúvisiace s článkom, obsahujúce nadávky, urážky, odkazy, politiku, ako aj tie, ktoré porušujú platné pravidlá a zákony, budú vymazané bez udania dôvodu.