Reklama

Prehľad víkendových športových prenosov (42. týždeň)

Prinášame vám už tradičný prehľad víkendových športových prenosov. V zozname nižšie nájdete prehľad priamych prenosov na sobotu 19. a nedeľu 20. októbra 2019.

LogoNázov staniceDátumZačiatokProgram
Dajto19.10.201901:00NHL: Pittsburgh Penguins – Dallas Stars
Priamy prenos.
TVPSport19.10.201901:00Hokej na lodzie – NHL 2019/20 (8): Pittsburgh Penguins – Dallas Star
(2019)
NOVA SPORT 119.10.201901:05Pittsburgh Penguins – Dallas Stars
Přímý přenos hokejového zápasu NHL (v přest.: Večerní Sport. noviny, NHL News)
NOVA SPORT 219.10.201903:00UFC Fight Night: Reyes vs. Weidman
Galavečer nejprestižnější americké soutěže Ultimate Fighting Championship (Boston, Massachusetts)
Arena Sport 119.10.201904:30Women´s World Cup 2019
Priamy prenos zo svetového pohára žien v stolnom tenise – Chengdu
NOVA SPORT 119.10.201905:35MotoGP – VC Japonska (kvalifikace Moto3)
Přímý přenos kvalifikace třídy Moto3 na 16. závod MS silničních motocyklů (Twin Ring Motegi)
NOVA SPORT 119.10.201906:30MotoGP – VC Japonska (kvalifikace Moto2)
Přímý přenos kvalifikace třídy Moto2 na 16. závod MS silničních motocyklů (Twin Ring Motegi)
NOVA SPORT 119.10.201907:25MotoGP – VC Japonska (kvalifikace MotoGP)
Přímý přenos kvalifikace třídy MotoGP na 16. závod MS silničních motocyklů (Twin Ring Motegi)
ČT sport19.10.201909:00Ragby: Anglie – Austrálie
čtvrtfinále C1 – D2 / MS 2019 Japonsko /
Sport 219.10.201909:00Lední hokej
Kunlun – Dynamo Moskva, KHL, základní část, premiéra, živě, HD
Arena Sport 219.10.201910:05F1 – E2
Priamy prenos z osemfinále Socca World Cup 2019 – Kréta
Eurosport 119.10.201910:30Stolní tenis
SP žen – čtvrtfinále
Arena Sport 219.10.201911:10F2 – E1
Priamy prenos z osemfinále Socca World Cup 2019 – Kréta
ČT sport19.10.201912:00Ragby: Nový Zéland – Irsko
čtvrtfinále B1 – A2 / MS 2019 Japonsko /
DIGI SPORT 519.10.201912:00Tenis ženy
WTA Premier Tour – Moskva SF
O2TV Tenis19.10.201912:00WTA: VTB Kremlin Cup (1. semifinále)
Přímý přenos 1. semifinále tenisového turnaje okruhu WTA (Moskva, Rusko)
ORF SPORT PLUS19.10.201912:00LIVE Tennis ATP 500 Erste Bank Open
Auslosung aus Wien.
TVPSport19.10.201912:00Tenis ziemny – Turniej WTA – Moskwa – 1/2F (1)
(2019)
Arena Sport 219.10.201912:15H1 – G2
Priamy prenos z osemfinále Socca World Cup 2019 – Kréta
DIGI SPORT 119.10.201912:55LaLiga
Eibar – Barcelona
DIGI SPORT 219.10.201912:552. Bundesliga
Regensburg – Sandhausen
Sport 519.10.201912:55ŽIVĚ – Italian F4 Championship
1. závod 7. podniku italské série F4 z Monzy
DIGI SPORT 619.10.201913:00St. Pauli – Darmstadt
DIGI SPORT 719.10.201913:00Wehen – Heidenheim
PREMIER SPORT19.10.201913:25Premier League
Everton – West Ham
Arena Sport 119.10.201913:30Blackburn Rovers v Huddersfield
Priamy prenos z 12. kola anglickej EFL Championship
Sport 219.10.201913:30Lední hokej
Salavat – Ak Bars, KHL, základní část, premiéra, živě, HD
Arena Sport 219.10.201913:35Beijing Guoan – Shanghai SIPG
Priamy prenos z 26. kola čínskej Superligy
Eurosport 119.10.201913:45Snooker
English Open – semifinále
DIGI SPORT 1019.10.201914:00WTA International – Luxemburg SF
DIGI SPORT 319.10.201914:00Tenis muži
ATP 250 Series – Antverpy SF
DIGI SPORT 519.10.201914:00Tenis ženy
WTA Premier Tour – Moskva SF
O2TV Sport219.10.201914:00WTA: BGL BNP Paribas Luxembourg Open (1. semifinále)
Přímý přenos 1. semifinále tenisového turnaje okruhu WTA (Lucemburk, Lucembursko)
O2TV Tenis19.10.201914:00MD2: WTA: VTB Kremlin Cup / BGL BNP Paribas Luxembourg Open
Přímý přenos semifinále tenisových turnajů okruhu WTA
TVPSport19.10.201914:00Tenis ziemny – Turniej WTA – Moskwa – 1/2F (2)
(2019)
O2TV Tenis19.10.201914:01WTA: VTB Kremlin Cup (2. semifinále)
Přímý přenos 2. semifinále tenisového turnaje okruhu WTA (Moskva, Rusko)
ČT sport19.10.201914:20Fotbal: FC Slovan Liberec – FK Jablonec
NOVA SPORT 219.10.201914:20Champions League of Darts 2019
Přímý přenos odpoledního programu 1. dne šipkařského turnaje (Leicester, Velká Británie)
DIGI SPORT 919.10.201915:00Lazio – Atalanta
M419.10.201915:00Vízilabda LEN Bajnokok Ligája
FTC-Telekom Waterpolo – Marseille mérkőzés. Élő közvetítés.
Sport 119.10.201915:00Tenis
ATP 250, semifinále, Intrum Stockholm Open, premiéra, živě, HD
DIGI SPORT 119.10.201915:25Bundesliga
Augsburg – Bayern
DIGI SPORT 619.10.201915:30RB Lipsko – Wolfsburg
DIGI SPORT 719.10.201915:30Union Berlín – Freiburg
DIGI SPORT 819.10.201915:30Brémy – Hertha Berlín
O2TV Sport19.10.201915:30M-1 Challenge 105 (Nur Sultan, Kazachstán)
Přímý přenos exkluzivních zápasů MMA z turnaje M-1 Challenge z Kazachstánu
DIGI SPORT 219.10.201915:55LaLiga
Atlético Madrid – Valencia
NOVA SPORT 119.10.201915:55Saracens – Northampton Saints
Přímý přenos ragbyového utkání 1. kola anglického Premiership Rugby
PREMIER SPORT19.10.201915:55Premier League
Chelsea – Newcastle
DIGI SPORT 519.10.201916:00Tenis ženy
WTA International – Luxemburg SF
TVPSport19.10.201916:05Tenis stołowy – ITTF Pro Tour – Cetniewo
(2019)
O2TV Fotbal19.10.201916:20MD2: FORTUNA:LIGA – Streaming přenosy
Přímý přenos utkání 13. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Sport mix)
O2TV Sport519.10.201916:20FC Fastav Zlín-FK Mladá Boleslav (Streaming)
Přímý přenos utkání 13. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Sport mix)
O2TV Fotbal19.10.201916:21SK Sigma Olomouc-SK Dynamo České Budějovice (Streaming)
Přímý přenos utkání 13. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Sport mix)
ČT sport19.10.201916:30Florbal: Česko – Švýcarsko
O2TV Sport19.10.201916:30MD2: HC Kometa Brno-HC Škoda Plzeň / M-1 Challenge 105
Přímý přenos Tipsport extraligy / Přímý přenos turnaje M-1 Challenge z Kazachstánu
O2TV Sport119.10.201916:30HC Kometa Brno-HC Škoda Plzeň
Přímý přenos hokejového utkání 12. kola Tipsport extraligy (v přestávkách: Rozhovory ze stadionu)
O2TV Sport219.10.201916:30M-1 Challenge 105 (Nur Sultan, Kazachstán)
Přímý přenos exkluzivních zápasů MMA z turnaje M-1 Challenge z Kazachstánu
O2TV Tenis19.10.201916:30WTA: BGL BNP Paribas Luxembourg Open (2. semifinále)
Přímý přenos 2. semifinále tenisového turnaje okruhu WTA (Lucemburk, Lucembursko)
Orange Sport19.10.201916:30HC Kometa Brno-HC Škoda Plzeň
Priamy prenos hokejového zápasu 12.kola Tipsport extraligy (v prestávkach: Rozhovory zo štadióna)
Dvojka19.10.201916:45Futbal – Fortuna liga
MŠK Žilina – MFK Zemplín Michalovce Priamy prenos. (Slovenská republika 2019) (Premiéra)
Arena Sport 219.10.201917:00SK Puntigamer Sturm Graz – FC Red Bull Salzburg
Priamy prenos z 11. kola rakúskej Tipico Bundesligy
M419.10.201917:00Labdarúgó közvetítés
OTP Bank Liga: Zalaegerszegi TE – Budapest Honvéd mérkőzés. Élő közvetítés.
TVPSport19.10.201917:00Tenis stołowy – ITTF Pro Tour – Cetniewo
(2019)
DIGI SPORT 319.10.201917:30Tenis muži
ATP 250 Series – Antverpy SF
NOVA SPORT 219.10.201917:30Olympique Lyon – Dijon FCO
Přímý přenos 10. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1
Sport 119.10.201917:30Házená
Telekom Veszprém – HC Vardar, Liga mistrů, muži, základní skupina, premiéra, živě, HD
DIGI SPORT 119.10.201917:55Serie A
Neapol – Verona
Sport 219.10.201918:00Lední hokej
Örebro – HV71, SHL, základní část, premiéra, živě, HD
DIGI SPORT 219.10.201918:25Bundesliga
Dortmund – Mönchengladbach
PREMIER SPORT19.10.201918:25Premier League
Crystal Palace – Manchester City
Arena Sport 119.10.201918:30RKC Waalwijk – AFC Ajax 
Priamy prenos z 10. kola holandskej Eredivsie
DIGI SPORT 619.10.201918:30Getafe – Leganés
O2TV Fotbal19.10.201918:40MD4: SK Slavia Praha-1. FK Příbram
Přímý přenos utkání 13. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
O2TV Sport419.10.201918:40Slavia-Příbram: Tracab statistiky
Přímý přenos utkání 13. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
O2TV Sport519.10.201918:40Slavia-Příbram: Livesport.cz statistiky
Přímý přenos utkání 13. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
O2TV Sport619.10.201918:40Slavia-Příbram: FORTUNA
Přímý přenos utkání 13. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
O2TV Fotbal19.10.201918:41Slavia-Příbram: Hlavní mix
Přímý přenos utkání 13. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
Eurosport 219.10.201919:00Cyklistika
ME v dráhové cyklistice
TVPSport19.10.201919:00Kolarstwo torowe – Mistrzostwa Europy, Apeldorn – dz. 4
(2018)
NOVA SPORT 119.10.201919:05New Jersey Devils – Vancouver Canucks
Přímý přenos hokejového zápasu NHL (v přest.: NHL News, Večerní Sport. noviny)
M419.10.201919:30Labdarúgó közvetítés
OTP Bank Liga: Ferencvárosi TC – Újpest FC mérkőzés. Élő közvetítés.
NOVA SPORT 219.10.201919:35Champions League of Darts 2019
Přímý přenos večerního programu 1. dne šipkařského turnaje (Leicester, Velká Británie)
Eurosport 119.10.201919:45Snooker
English Open – semifinále
Sport 119.10.201920:00Box
Robbie Davis – Lewis Ritson, Matchroom gala, premiéra, živě, HD
ORF SPORT PLUS19.10.201920:15LIVE Box-Weltmeisterschaft Bantamgewicht
Eva Voraberger – Vanesa Taborda aus Bregenz.
DIGI SPORT 119.10.201920:40Serie A
Juventus – Bologna
Arena Sport 119.10.201920:45FC Utrecht – PSV Eindhoven
Priamy prenos z 10. kola holandskej Eredivsie
DIGI SPORT 219.10.201920:55LaLiga
Mallorca – Real Madrid
Arena Sport 219.10.201921:00Kansas Lottery 300
Priamy prenos zo 4. pretekov playoff NASCAR Xfinity Series
Sport 219.10.201921:30NCAA, americký fotbal
Washington – Oregon, základní část, 8. týden, premiéra, živě, HD
NOVA SPORT 119.10.201921:50Seattle Sounders FC – FC Dallas
Přímý přenos 1. kola play-off nejvyšší zámořské fotbalové ligy Major League Soccer
O2TV Sport19.10.201922:00MLB – Postseason
Přímý přenos zápasu Major League Baseball Postseason
ČT sport19.10.201923:35Krasobruslení: Americká brusle
LogoNázov staniceDátumZačiatokProgram
NOVA SPORT 220.10.201900:00Toronto FC – D.C. United
Přímý přenos play-off nejvyšší zámořské fotbalové ligy Major League Soccer
NOVA SPORT 120.10.201901:05Toronto Maple Leafs – Boston Bruins
Přímý přenos hokejového zápasu NHL (v přest.: Večerní Sport. noviny, NHL News)
TVPSport20.10.201901:05Hokej na lodzie – NHL 2019/20 (9): Toronto Maple Leafs – Boston Bruins
(2019)
Sport 220.10.201901:30NCAA, americký fotbal
stát Penn – Michigan, základní část, 8. týden, premiéra, živě, HD
NOVA SPORT 220.10.201904:05Los Angeles Kings – Calgary Flames
Přímý přenos hokejového zápasu NHL (v přest.: NHL News)
NOVA SPORT 120.10.201904:45MotoGP – VC Japonska (závod Moto3)
Přímý přenos 16. závodu třídy Moto3 MS silničních motocyklů (Twin Ring Motegi)
ČT sport20.10.201905:55Krasobruslení: Americká brusle
NOVA SPORT 120.10.201906:05MotoGP – VC Japonska (závod Moto2)
Přímý přenos 16. závodu třídy Moto2 MS silničních motocyklů (Twin Ring Motegi)
Arena Sport 120.10.201907:00Women´s World Cup 2019
Priamy prenos zo semifinále svetového pohára žien v stolnom tenise – Chengdu
NOVA SPORT 120.10.201907:45MotoGP – VC Japonska (závod MotoGP)
Přímý přenos 16. závodu třídy MotoGP MS silničních motocyklů (Twin Ring Motegi)
Sport 520.10.201908:25ŽIVĚ – Italian F4 Championship
2. závod 7. podniku italské série F4 z Monzy
ČT sport20.10.201909:00Ragby: Wales – Francie
Eurosport 120.10.201909:30Atletika
Maraton v Amsterdamu
O2TV Tenis20.10.201911:00WTA: BGL BNP Paribas Luxembourg Open (2. semifinále)
Záznam 2. semifinále tenisového turnaje okruhu WTA (Lucemburk, Lucembursko)
DIGI SPORT 220.10.201911:55LaLiga
Deportivo Alavés – Celta Vigo
ČT sport20.10.201912:00Ragby: Japonsko – Jižní Afrika
DIGI SPORT 120.10.201912:25Serie A
Sassuolo – Inter
Arena Sport 120.10.201912:30Women´s World Cup 2019
Priame prenosy finálových zápasov svetového pohára žien v stolnom tenise – Chengdu
Eurosport 220.10.201912:30Stolní tenis
SP žen – finále
Arena Sport 220.10.201913:00Minifutbal
Priamy prenos zo semifinále Socca World Cup 2019
PREMIER SPORT20.10.201913:10Škótska Premiership
Heart of Midlothian – Rangers
DIGI SPORT 320.10.201913:252. Bundesliga
Stuttgart – Kiel
NOVA SPORT 120.10.201913:25Bergischer HC – FRISCH AUF! Göppingen
Přímý přenos 10. kola německé házenkářské Bundesligy
DIGI SPORT 620.10.201913:30Hannover – Osnabruck
DIGI SPORT 720.10.201913:30Bochum – Karlsruher
Eurosport 120.10.201913:45Snooker
English Open – finále
DIGI SPORT 220.10.201913:55LaLiga
Real Sociedad – Real Betis
DIGI SPORT 520.10.201914:00Tenis ženy
WTA Premier Tour – Moskva Finále
O2TV Tenis20.10.201914:00WTA: VTB Kremlin Cup (finále)
Přímý přenos finále tenisového turnaje okruhu WTA (Moskva, Rusko)
Sport 220.10.201914:00Lední hokej
Metallurg – Avangard, KHL, základní část, premiéra, živě, HD
TVPSport20.10.201914:00Tenis ziemny – Turniej WTA – Moskwa – Finał
(2019)
NOVA SPORT 220.10.201914:05Champions League of Darts 2019
Přímý přenos odpoledního programu 2. dne šipkařského turnaje (Leicester, Velká Británie)
Arena Sport 220.10.201914:15Minifutbal
Priamy prenos zo semifinále Socca World Cup 2019
ČT sport20.10.201914:20Dostihy: Cena zimního favorita
Eurosport 220.10.201914:30Cyklistika
ME v dráhové cyklistice
ORF SPORT PLUS20.10.201914:50LIVE Planet Pure Fußball Frauen Bundesliga
7. Runde Neulengbach – SKN St.Pölten aus Neulengbach.
DIGI SPORT 120.10.201914:55Serie A
Sampdoria – AS Rím
DIGI SPORT 520.10.201915:00Tenis ženy
WTA International – Luxemburg Finále
DIGI SPORT 820.10.201915:00Udinese – Turín
DIGI SPORT 920.10.201915:00Cagliari – Spal
O2TV Sport20.10.201915:00FC Viktoria Plzeň-FC Baník Ostrava
Přímý přenos utkání 13. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Super studio 1. fotbalové ligy)
O2TV Sport220.10.201915:00WTA: BGL BNP Paribas Luxembourg Open (finále)
Přímý přenos finále tenisového turnaje okruhu WTA (Lucemburk, Lucembursko)
O2TV Sport420.10.201915:00Plzeň-Baník: FORTUNA
Přímý přenos utkání 13. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Super studio 1. fotbalové ligy)
O2TV Sport520.10.201915:00Bohemians Praha 1905-SFC Opava (Streaming)
Přímý přenos utkání 13. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Super studio 1. fotbalové ligy)
O2TV Sport620.10.201915:00MFK Karviná-1. FC Slovácko (Streaming)
Přímý přenos utkání 13. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Super studio 1. fotbalové ligy)
Orange Sport20.10.201915:00FC Viktoria Plzeň-FC Baník Ostrava
Priamy prenos zápasu 13. kola FORTUNA:LIGY (v prestávke: Super štúdio 1. futbalovej ligy)
Sport 120.10.201915:00Tenis
ATP 250, finále, Intrum Stockholm Open, premiéra, živě, HD
O2TV Fotbal20.10.201915:01Plzeň-Baník: Hlavní mix
Přímý přenos utkání 13. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Super studio 1. fotbalové ligy)
O2TV Tenis20.10.201915:01WTA: VTB Kremlin Cup (finále)
Přímý přenos finále tenisového turnaje okruhu WTA (Moskva, Rusko)
NOVA SPORT 120.10.201915:05Girondins Bordeaux – AS Saint-Étienne
Přímý přenos 10. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1
PREMIER SPORT20.10.201915:10Sky Bet Championship
Wigan Athletic – Nottingham Forest
Sport 520.10.201915:25ŽIVĚ – Italian F4 Championship
3. závod 7. podniku italské série F4 z Monzy
DIGI SPORT 620.10.201915:30Kolín n. R. – Paderborn
Dvojka20.10.201915:45Hokej – Tipsportliga
HC ´05 iClinic Banská Bystrica – HK Poprad Priamy prenos. (Slovenská republika 2019) (Premiéra)
M420.10.201915:45Kosárlabda közvetítés
Kosárlabda Női NB I: Uni Győr MÉLY-ÚT – Sopron Basket mérkőzés. Élő közvetítés.
ČT sport20.10.201915:55Plavání: Plzeňské sprinty
DIGI SPORT 220.10.201915:55LaLiga
Espanyol – Villarreal
Arena Sport 220.10.201916:00Servette FC – FC St. Gallen 1879
Priamy prenos z 11. kola švajčiarskej Superligy
DIGI SPORT 320.10.201916:00Tenis muži
ATP 250 Series – Antverpy Finále
Arena Sport 120.10.201916:45Feyenoord – Heracles Almelo
Priamy prenos z 10. kola holandskej Eredivsie
ČT sport20.10.201917:00Hokej: HC Oceláři Třinec – Bílí Tygři Liberec
NOVA SPORT 120.10.201917:00AS Monaco – Stade Rennes
Přímý přenos 10. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1
PREMIER SPORT20.10.201917:00Štúdio
Štúdio Premier League
Sport 120.10.201917:00Házená
HC Eurofarm Rabotnik – TATRAN Prešov, Liga mistrů, muži, základní skupina, premiéra, živě, HD
TVPSport20.10.201917:05Tenis stołowy – ITTF Pro Tour – Cetniewo
(2019)
PREMIER SPORT20.10.201917:25Premier League
Manchester United – Liverpool
Eurosport 220.10.201917:30Motorky
BSB v Brands Hatch – 2. závod
O2TV Sport20.10.201917:30FK Teplice-AC Sparta Praha
Přímý přenos utkání 13. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Super studio 1. fotbalové ligy)
O2TV Sport420.10.201917:30Teplice-Sparta: Tracab statistiky
Přímý přenos utkání 13. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Super studio 1. fotbalové ligy)
O2TV Sport520.10.201917:30Teplice-Sparta: Livesport.cz statistiky
Přímý přenos utkání 13. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Super studio 1. fotbalové ligy)
O2TV Sport620.10.201917:30Teplice-Sparta: FORTUNA
Přímý přenos utkání 13. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Super studio 1. fotbalové ligy)
O2TV Fotbal20.10.201917:31Teplice-Sparta: Hlavní mix
Přímý přenos utkání 13. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Super studio 1. fotbalové ligy)
Sport 220.10.201917:45Lední hokej
Slovan Bratislava – Košice, Tipsport Liga, základní část, premiéra, živě, HD
Orange Sport220.10.201917:50FK Teplice-AC Sparta Praha
Priamy prenos zápasu 13. kola FORTUNA:LIGY (v prestávke: Super štúdio 1. futbalovej ligy)
Orange Sport20.10.201917:51DAC Dunajská Streda-FC ViOn Zlaté Moravce
Priamy prenos zápasu 12. kola slovenskej Fortuna ligy (v prestávke: Štúdio)
DIGI SPORT 120.10.201917:55Bundesliga
Hoffenheim – Schalke
DIGI SPORT 220.10.201917:55Serie A
Parma – FC Janov
Arena Sport 220.10.201918:00Krka – Crvena zvezda mts
Priamy prenos z 3. kola Adriatickej ligy
M420.10.201918:00Labdarúgó közvetítés
Merkantil Bank Liga: MTK Budapest – Budafoki MTE mérkőzés. Élő közvetítés.
DIGI SPORT 320.10.201918:25LaLiga
Athletic Bilbao – Real Valladolid
Sport 120.10.201919:00Házená
Baník Most – Savenhof, Liga mistrů, ženy – skupinová fáze, premiéra, živě, HD
NOVA SPORT 120.10.201919:05New York Rangers – Vancouver Canucks
Přímý přenos hokejového zápasu NHL (v přest.: NHL News – Premiéra, Večerní Sport. noviny)
PREMIER SPORT20.10.201919:25Štúdio
Štúdio Premier League
NOVA SPORT 220.10.201919:35Champions League of Darts 2019
Přímý přenos semifinále a finále programu šipkařského turnaje (Leicester, Velká Británie)
Eurosport 120.10.201919:45Snooker
English Open – finále
Arena Sport 120.10.201920:00Budućnost VOLI – Sixt Primorska
Priamy prenos z 3. kola Adriatickej ligy
Arena Sport 220.10.201920:00Minifutbal
Priamy prenos z finále Socca World Cup 2019
DIGI SPORT 220.10.201920:40Serie A
AC Miláno – Lecce
DIGI SPORT 120.10.201920:55LaLiga
Sevilla – Levante
Eurosport 220.10.201921:00Plavání
International Swimming League v Dallasu
NOVA SPORT 120.10.201921:40Philadelphia Union – New York Red Bulls
Přímý přenos 1. kola play-off nejvyšší zámořské fotbalové ligy Major League Soccer
Sport 220.10.201922:30NFL
Seattle Seahawks – Baltimore Ravens, NFL, základní část, 7. týden, premiéra, živě, HD
NOVA SPORT 220.10.201923:05Minnesota Wild – Montreal Canadiens
Přímý přenos hokejového zápasu NHL (v přest.: NHL News)

Ďalšie zaujímavé správy:

Pridaj komentár

Komentáre nesúvisiace s článkom, obsahujúce nadávky, urážky, odkazy, politiku, ako aj tie, ktoré porušujú platné pravidlá a zákony, budú vymazané bez udania dôvodu.