Reklama

Prehľad víkendových športových prenosov (41. týždeň)

Prinášame vám už tradičný prehľad víkendových športových prenosov. V zozname nižšie nájdete prehľad priamych prenosov na piatok 11., sobotu 12. a nedeľu 13. októbra 2019.

LogoNázov staniceDátumZačiatokProgram
DIGI SPORT 311.10.201912:30Tenis muži
ATP Masters 1000 – Šanghaj ŠF
Arena Sport 111.10.201914:00German Open 2019
Priamy prenos z turnaja ITTF v stolnom tenise
Eurosport 111.10.201914:00Tenis
WTA v Linci – čtvrtfinále
ORF SPORT PLUS11.10.201914:00LIVE Tennis Upper Austria Ladies
Tag 3 aus Linz.
DIGI SPORT 311.10.201914:30Tenis muži
ATP Masters 1000 – Šanghaj ŠF
M411.10.201916:00Torna világbajnokság
Férfi egyéni összetett döntő. Élő közvetítés.
TVPSport11.10.201916:30Piłka nożna – Eliminacje ME 2021 do lat 21: Rosja – Polska ( studio )
(2019)
O2TV Sport11.10.201917:10HC Vítkovice Ridera-HC Sparta Praha
Přímý přenos hokejového utkání 9. kola Tipsport extraligy (v přestávkách: Rozhovory ze stadionu)
Orange Sport11.10.201917:10HC Vítkovice Ridera-HC Sparta Praha
Priamy prenos hokejového zápasu 9. kola Tipsport extraligy (v prestávkach: Rozhovory zo štadióna)
Arena Sport 111.10.201918:00German Open 2019
Priamy prenos z turnaja ITTF v stolnom tenise
M411.10.201918:00Futsal Bajnokok Ligája selejtező
MVFC Berettyóújfalu – Kairat Almaty mérkőzés. Élő közvetítés.
Sport 111.10.201918:00Lední hokej
Ak Bars – CSKA, KHL, základní část, premiéra, živě, HD
Sport 211.10.201918:15Lední hokej
Slovan Bratislava – Poprad, Tipsport Liga, základní část, premiéra, živě, HD
Eurosport 111.10.201918:30Tenis
WTA v Linci – čtvrtfinále
O2TV Sport11.10.201919:00MD2: HC Vítkovice Ridera-HC Sparta Praha / FNW 5
Přímý přenos Tipsport extraligy / Přímý přenos galavečera MMA
O2TV Sport111.10.201919:00HC Vítkovice Ridera-HC Sparta Praha
Přímý přenos hokejového utkání 9. kola Tipsport extraligy (v přestávkách: Rozhovory ze stadionu)
O2TV Sport211.10.201919:00Fight Night West 5: Bitva o Vary
Přímý přenos galavečera MMA organizace Fight Night West (Karlovy Vary, Grandhotel Ambassador)
O2TV Fotbal11.10.201919:55AC Sparta Praha-Luxol St. Andrews
Přímý přenos futsalového utkání Ligy mistrů (v přestávce: Sport Mix)
Arena Sport 111.10.201920:00FMP – Mega Bemax
Priamy prenos z 2. kola Adriatickej ligy
ČT sport11.10.201920:00Fotbal: Česko – Anglie
M411.10.201920:00Labdarúgó közvetítés
U21-es labdarúgó válogatott felkészülési mérkőzés: Magyarország – Horvátország. Élő közvetítés.
NOVA SPORT 211.10.201920:05World Grand Prix Darts 2019
Přímý přenos semifinále tradičního turnaje v šipkách (Dublin)
ORF SPORT PLUS11.10.201920:15LIVE Fußball U21 Europameisterschaft 2021 Qualifikation
Österreich – Türkei aus Ritzing.
O2TV Sport11.10.201920:25MD3: HC Vítkovice Ridera-HC Sparta Praha / FNW 5/ Euroleague
Přímý přenos Tipsport extraligy / Přímý přenos galavečera MMA / Přímý přenos basketbalové Euroligy
O2TV Sport111.10.201920:25HC Vítkovice Ridera-HC Sparta Praha
Přímý přenos hokejového utkání 9. kola Tipsport extraligy (v přestávkách: Rozhovory ze stadionu)
O2TV Sport211.10.201920:25Fight Night West 5: Bitva o Vary
Přímý přenos galavečera MMA organizace Fight Night West (Karlovy Vary, Grandhotel Ambassador)
O2TV Sport311.10.201920:25Olympiakos Pireus-Valencia Basket
Přímý přenos utkání 2. kola basketbalové Euroligy (v přestávce: Sport mix)
TVPSport11.10.201920:25Piłka nożna – Eliminacje EURO 2020: Czechy – Anglia ( studio)
(2019)
Sport 111.10.201920:30Fotbal
Portugalsko – Lucembursko, Kvalifikace na Euro 2020, premiéra, živě, HD
Sport 111.10.201923:00Fotbal
Kvalifikace na EURO 2020, sestřih, 7. hrací den, premiéra, živě, HD
LogoNázov staniceDátumZačiatokProgram
Dajto12.10.201900:55NHL: Carolina Hurricanes – New York Islanders
Priamy prenos.
NOVA SPORT 112.10.201901:05Columbus Blue Jackets – Anaheim Ducks
Přímý přenos hokejového zápasu NHL (v přest.: Večerní Sport. noviny, NHL News)
NOVA SPORT 212.10.201901:35Carolina Hurricanes – New York Islanders
Přímý přenos hokejového zápasu NHL (v přest.: NHL News)
TVPSport12.10.201902:05Hokej na lodzie – NHL 2019/20 (5): Los Angeles Kings – Nashville Predators
(2019)
DIGI SPORT 512.10.201905:00Tenis ženy
WTA International – Tianjin SF
O2TV Tenis12.10.201905:00WTA: Tianjin Open (1. semifinále)
Přímý přenos 1. semifinále tenisového turnaje okruhu WTA (Tianjin, Čína)
Sport 112.10.201905:00Formule 1
Velká cena Japonska, trénink 3, premiéra, živě, HD
TVPSport12.10.201905:35Tenis ziemny – Turniej WTA – Tianjin – 1/2 finału (1)
(2019)
Sport 112.10.201906:00Formule 1, Velká cena Japonska, trénink 3
premiéra, živě, HD
DIGI SPORT 512.10.201906:30Tenis ženy
WTA International – Tianjin SF
O2TV Tenis12.10.201907:00WTA: Tianjin Open (2. semifinále)
Přímý přenos 2. semifinále tenisového turnaje okruhu WTA (Tianjin, Čína)
TVPSport12.10.201907:30Tenis ziemny – Turniej WTA – Tianjin – 1/2 finału (2)
(2019)
ORF 112.10.201907:55Formel 1 Großer Preis von Japan 2019
F1 Qualifying. live aus Suzuka. Kommentar: Ernst Hausleitner. Co-Kommentar: Christian Klien.
Sport 112.10.201908:00Formule 1
Velká cena Japonska, kvalifikace, premiéra, živě, HD
Arena Sport 112.10.201910:00German Open 2019
Priamy prenos z turnaja ITTF v stolnom tenise
DIGI SPORT 312.10.201910:00Tenis muži
ATP Masters 1000 – Šanghaj SF
ČT sport12.10.201912:35Ragby: Irsko – Samoa
DIGI SPORT 112.10.201913:00Motošport
GT Cup: Monza – 1. preteky
TVPSport12.10.201913:05Żużel – mecz towarzyski: Polska – Reszta Świata
(2019)
NOVA SPORT 212.10.201913:30Brooklyn Nets – Los Angeles Lakers
Přímý přenos basketbalového utkání NBA China Games 2019
Arena Sport 112.10.201914:00Slovensko – Kazachstan
Priamy prenos zo Socca World Cup 2019 – Kréta – minifutbal
Arena Sport 212.10.201914:00BWF Yonex Dutch Open 2019
Priamy prenos z turnaja v bedmintone
DIGI SPORT 312.10.201914:00Tenis muži
ATP Masters 1000 – Šanghaj SF
Eurosport 212.10.201914:00Tenis
WTA v Linci – semifinále
M412.10.201914:00Kosárlabda közvetítés
Férfi kosárlabda NB1: EGIS-Körmend – Szolnoki Olaj KK mérkőzés. Élő közvetítés.
ORF SPORT PLUS12.10.201914:00LIVE Tennis Upper Austria Ladies
Tag 4 Halbfinali aus Linz.
DIGI SPORT 112.10.201914:10Motošport
Euroformula: Monza – 1. preteky
Eurosport 112.10.201914:20Cyklistika
Okolo Lombardie
O2TV Sport12.10.201914:40HC Olomouc-HC Kometa Brno
Přímý přenos hokejového utkání 9. kola Tipsport extraligy (v přestávkách: Rozhovory ze stadionu)
Orange Sport12.10.201914:40HC Olomouc-HC Kometa Brno
Priamy prenos hokejového zápasu 9. kola Tipsport extraligy (v prestávkach: Rozhovory zo štadióna)
Sport 212.10.201914:45Fotbal
Gruzie – Irská republika, Kvalifikace na Euro 2020, premiéra, živě, HD
ČT sport12.10.201915:10Dostihy: Velká cena města Pardubic
DIGI SPORT 112.10.201915:10Motošport
International GT Open: Monza – 1. preteky
Sport 112.10.201915:15Lední hokej
Frölunda – Luleå, SHL, základní část, premiéra, živě, HD
TVPSport12.10.201915:35Piłka ręczna mężczyzn – PGNiG Superliga 7.kolejka: Energa MKS Kalisz – Grupa Azoty Tarnów
(2019)
M412.10.201916:00Torna világbajnokság
Szerenkénti döntők. Élő közvetítés.
Arena Sport 112.10.201917:00German Open 2019
Priamy prenos z turnaja ITTF v stolnom tenise
ČT sport12.10.201917:30Dostihy: Velká pardubická 2018
Sport 112.10.201917:45Házená
TATRAN Prešov – IK Sävehof, Liga mistrů, muži, Skupinová fáze LM, premiéra, živě, HD
Sport 212.10.201917:45Fotbal
Dánsko – Švýcarsko, Kvalifikace na Euro 2020, premiéra, živě, HD
Eurosport 112.10.201917:50Motorky
MS superbiků v San Juanu – superpole
NOVA SPORT 212.10.201918:00GCF 50 – Cage Fight Příbram
Přímý přenos z turnaje české MMA organizace GCF
ORF SPORT PLUS12.10.201918:00LIVE Billard Eurotour 2019
Finale Allgemeine Klasse aus Klagenfurt.
TVPSport12.10.201918:10Piłka nożna – Eliminacje EURO 2020 – Przed meczem Polska – Macedonia Płn.
(2019)
Arena Sport 112.10.201919:00Belgicko – Litva
Priamy prenos zo Socca World Cup 2019 – Kréta – minifutbal
Arena Sport 212.10.201919:00German Open 2019
Priamy prenos z turnaja ITTF v stolnom tenise
Eurosport 212.10.201919:00Plavání
International Swimming League v Neapoli
TVPSport12.10.201919:00Hokej na lodzie – NHL 2019/20 (6): New York Rangers – Edmonton Oilers
(2019)
NOVA SPORT 112.10.201919:05New York Rangers – Edmonton Oilers
Přímý přenos hokejového zápasu NHL (v přest.: NHL News, Večerní Sport. noviny)
O2TV Sport12.10.201919:40SC Bern-HC Davos
Přímý přenos hokejového utkání 13. kola švýcarské National League
Orange Sport12.10.201919:40SC Bern-HC Davos
Priamy prenos hokejového zápasu 13. kola švajčiarskej National League
Arena Sport 112.10.201920:00Kolumbia – Alžírsko
Priamy prenos zo Socca World Cup 2019 – Kréta – minifutbal
M412.10.201920:00Labdarúgó közvetítés
U19-es labdarúgó Európa-bajnoki selejtező: Magyarország – Horvátország mérkőzés. Élő közvetítés.
ORF SPORT PLUS12.10.201920:15LIVE spusu Handball Liga Austria
8. Runde Insignis WestWien – Fivers Margareten aus der Südstadt.
Sport 112.10.201920:30Fotbal
Norsko – Španělsko, Kvalifikace na Euro 2020, premiéra, živě, HD
Sport 212.10.201920:30Fotbal
Itálie – Řecko, Kvalifikace na Euro 2020, premiéra, živě, HD
Eurosport 112.10.201920:45Motorky
MS superbiků v San Juanu – 1. závod
Arena Sport 112.10.201921:00Poľsko – Maroko
Priamy prenos zo Socca World Cup 2019 – Kréta – minifutbal
NOVA SPORT 212.10.201921:05World Grand Prix Darts 2019
Přímý přenos finále tradičního turnaje v šipkách (Dublin)
NOVA SPORT 112.10.201922:00Ottawa Senators – Tampa Bay Lightning
Přímý přenos hokejového zápasu NHL (v přest.: Večerní Sport. noviny, NHL News)
O2TV Sport12.10.201922:00MLB – Postseason
Přímý přenos zápasu Major League Baseball Postseason
Sport 112.10.201923:00Fotbal
Kvalifikace na EURO 2020, sestřih, 7. hrací den, premiéra, živě, HD
LogoNázov staniceDátumZačiatokProgram
NOVA SPORT 113.10.201901:05Boston Bruins – New Jersey Devils
Přímý přenos hokejového zápasu NHL (v přest.: Večerní Sport. noviny, NHL News)
NOVA SPORT 213.10.201902:00UFC Fight Night: Joanna vs. Waterson
Galavečer nejprestižnější americké soutěže Ultimate Fighting Championship (Tampa, Florida)
Sport 213.10.201902:00NCAA, americký fotbal
LSU – Florida, základní část, 7. týden, premiéra, živě, HD
M413.10.201902:50Forma-1 Japán Nagydíj – Időmérő edzés
Élő közvetítés.
TVPSport13.10.201903:00Boks – Gala w Chicago
(2019)
O2TV Tenis13.10.201905:00WTA: Tianjin Open (finále čtyřhry)
Přímý přenos finále dvouhry tenisového turnaje okruhu WTA (Tianjin, Čína)
Sport 213.10.201906:00Formule 1
Velká cena Japonska, předzávodní studio, premiéra, živě, HD
ORF 113.10.201906:35Formel 1 Großer Preis von Japan 2019
F1 Das Rennen. live aus Suzuka. Kommentar: Ernst Hausleitner. Co-Kommentar: Christian Klien.
Sport 213.10.201907:00Formule 1
Velká cena Japonska, závody, premiéra, živě, HD
M413.10.201907:10Forma-1 Japán Nagydíj – Futam
Élő közvetítés.
DIGI SPORT 513.10.201907:30Tenis ženy
WTA International – Tianjin Finále
O2TV Tenis13.10.201907:30WTA: Tianjin Open (finále dvouhry)
Přímý přenos finále dvouhry tenisového turnaje okruhu WTA (Tianjin, Čína)
Eurosport 113.10.201909:45Jezdectví
Peking Masters
Arena Sport 113.10.201910:00German Open 2019
Priamy prenos z turnaja ITTF v stolnom tenise
DIGI SPORT 313.10.201910:30Tenis muži
ATP Masters 1000 – Šanghaj Finále
ČT sport13.10.201911:00Dostihy: 129. Velká pardubická se Slavia pojišťovnou
Dvojka13.10.201911:25Motorizmus – TCR Europe 2019
Monza Priamy prenos. (Taliansko 2019) (Premiéra)
Sport 213.10.201911:30TCR
Monza, Závod 2, premiéra, živě, HD
DIGI SPORT 113.10.201912:30Motošport
GT Cup: Monza – 2. preteky
O2TV Sport13.10.201912:30ONE Championship: Century Part II (17/2019)
Přímý přenos galavečera bojových sportů série ONE Championship (Tokio, Japonsko)
Orange Sport13.10.201912:30ONE Championship: Century Part II. (17/2019)
Priamy prenos galavečera bojových športov série ONE Championship (Tokio, Japonsko)
Arena Sport 113.10.201913:00Coventry City – Tranmere Rovers
Priamy prenos z 13. kola anglickej League One
M413.10.201913:00Torna világbajnokság
Női szerenkénti döntők. Élő közvetítés.
NOVA SPORT 113.10.201913:25HC Erlangen – Rhein-Neckar Löwen
Přímý přenos 9. kola německé házenkářské Bundesligy
DIGI SPORT 113.10.201913:45Motošport
Euroformula: Monza – 2. preteky
Eurosport 113.10.201914:00Tenis
WTA v Linci – finále
ORF SPORT PLUS13.10.201914:00LIVE Tennis Upper Austria Ladies
Finale aus Linz.
TVPSport13.10.201914:25Lekkoatletyka – maraton w Chicago
(2019)
ČT113.10.201914:45Dostihy: 129. Velká pardubická se Slavia pojišťovnou
Přímý přenos největšího dostihového mítinku v Česku, jehož vrcholem je nejtěžší překážkový dostih na evropském kontinentu
Sport 113.10.201914:45Fotbal
Kazachstán – Belgie, Kvalifikace na Euro 2020, premiéra, živě, HD
DIGI SPORT 113.10.201914:50Motošport
International GT Open: Monza – 2. preteky
Arena Sport 113.10.201915:00German Open 2019
Priamy prenos z turnaja ITTF v stolnom tenise
Eurosport 213.10.201915:30Cyklistika
Paříž – Tours
Dvojka13.10.201915:45Hokej – Tipsportliga
HK Nitra – HC ´05 iClinic Banská Bystrica Priamy prenos. (Slovenská republika 2019) (Premiéra)
NOVA SPORT 113.10.201915:55TSV Hannover-Burgdorf – SC Magdeburg
Přímý přenos 9. kola německé házenkářské Bundesligy
NOVA SPORT 213.10.201915:55SPV – EräViikingit
Přímý přenos utkání finské florbalové ligy
ORF SPORT PLUS13.10.201916:30LIVE Billard Eurotour 2019
Finale Frauen aus Klagenfurt.
Arena Sport 113.10.201917:00Cedevita Olimpija – Cibona
Priamy prenos z 2. kola Adriatickej ligy
Eurosport 213.10.201917:00Střelba
SP smíšených týmů, trap – finále
Sport 113.10.201917:00Házená
PSG – RK Celje, Liga mistrů, muži, Skupinová fáze LM, premiéra, živě, HD
ČT sport13.10.201917:20Hokej: HC Kometa Brno – Bílí Tygři Liberec
Eurosport 113.10.201917:45Motorky
MS superbiků v San Juanu – závod superpole
Sport 213.10.201917:45Lední hokej
Detva – Slovan Bratislava, Tipsport Liga, základní část, premiéra, živě, HD
Eurosport 213.10.201918:00Střelba
SP smíšených týmů, skeet – finále
M413.10.201918:00UEFA 2020-as Labdarúgó Európa-bajnoki selejtező
Magyarország – Azerbajdzsán mérkőzés. Élő közvetítés.
Sport 113.10.201918:45Házená
Baník Most – Győr, Liga mistrů, ženy – skupinová fáze, premiéra, živě, HD
Eurosport 113.10.201919:00Motorky
MS supersportů v San Juanu
Eurosport 213.10.201919:00Plavání
International Swimming League v Neapoli
O2TV Fotbal13.10.201919:55AC Sparta Praha-Rekord Bielsko-Biala
Přímý přenos futsalového utkání Ligy mistrů (v přestávce: Sport Mix)
Arena Sport 113.10.201920:00Grécko – Mexiko
Priamy prenos zo Socca World Cup 2019 – Kréta – minifutbal
Arena Sport 213.10.201920:00Crvena zvezda mts – Budućnost VOLI
Priamy prenos z 2. kola Adriatickej ligy
TVPSport13.10.201920:05Piłka nożna – Eliminacje EURO 2020: Polska – Macedonia Północna ( studio)
To już siódmy mecz reprezentacji Polski w eliminacjach EURO 2020. Polska jest liderem grupy, a wygrana z najsłabszą w rywalizacji Łotwą jest obowiązkiem podopiecznych Jerzego Brzęczka. (2019)
Jednotka13.10.201920:25Futbal
Slovensko – Paraguaj Priamy prenos. (Slovenská republika 2019) (Premiéra)
Sport 113.10.201920:30Fotbal
Wales – Chorvatsko, Kvalifikace na Euro 2020, premiéra, živě, HD
Sport 213.10.201920:30Fotbal
Estonsko – Německo, Kvalifikace na Euro 2020, premiéra, živě, HD
ORF 113.10.201920:35Fußball UEFA European Qualifiers 2020: Slowenien – Österreich
Das Spiel. live aus Ljubljana. Kommentar: Boris Kastner-Jirka. Moderation: Rainer Pariasek. Analyse: Herbert Prohaska und Helge Payer.
Eurosport 113.10.201920:45Motorky
MS superbiků v San Juanu – 2. závod
Arena Sport 113.10.201921:00Anglicko – Argentína
Priamy prenos zo Socca World Cup 2019 – Kréta – minifutbal
Arena Sport 113.10.201922:00Brazília – Kolumbia
Priamy prenos zo Socca World Cup 2019 – Kréta – minifutbal
Sport 213.10.201922:45NFL
LA Rams – San Francisco 49ers, NFL, základní část, 6. týden, premiéra, živě, HD
Sport 113.10.201923:00Fotbal
Kvalifikace na EURO 2020, sestřih, 8. hrací den, premiéra, živě, HD

Ďalšie zaujímavé správy:

Pridaj komentár

Komentáre nesúvisiace s článkom, obsahujúce nadávky, urážky, odkazy, politiku, ako aj tie, ktoré porušujú platné pravidlá a zákony, budú vymazané bez udania dôvodu.