Reklama

Prehľad víkendových športových prenosov (40. týždeň)

Prinášame vám už tradičný prehľad víkendových športových prenosov. V zozname nižšie nájdete prehľad priamych prenosov sobotu 5. a nedeľu 6. októbra 2019.

LogoNázov staniceDátumZačiatokProgram
NOVA SPORT 105.10.201901:05New York Islanders – Washington Capitals
Přímý přenos hokejového zápasu NHL NHL (v přest.: NHL News)
Sport 105.10.201902:00NCAA, americký fotbal
Cincinnati – UCF, základní část, 6. týden, premiéra, živě, HD
TVPSport05.10.201905:20Siatkówka mężczyzn – Puchar Świata 2019, Fukuoka: Polska – Argentyna
(2019)
DIGI SPORT 205.10.201906:00Tenis muži
ATP 500 Series – Tokio SF
O2TV Tenis05.10.201906:30WTA: China Open (1. semifinále čtyřhry)
Přímý přenos 1. semifinále čtyřhry tenisového turnaje okruhu WTA (Peking, Čína)
ČT sport05.10.201907:00Ragby: Austrálie – Uruguay
M405.10.201907:00Minifutball világbajnokság
Magyarország – Afganisztán mérkőzés. Élő közvetítés.
NOVA SPORT 105.10.201907:35MotoGP – VC Thajska (kvalifikace Moto3)
Přímý přenos kvalifikace třídy Moto3 na 15. závod MS silničních motocyklů (Chang International Circuit)
DIGI SPORT 205.10.201908:00Tenis muži
ATP 500 Series – Tokio SF
O2TV Sport205.10.201908:00WTA: China Open (2. semifinále čtyřhry)
Přímý přenos 2. semifinále čtyřhry tenisového turnaje okruhu WTA (Peking, Čína)
O2TV Tenis05.10.201908:01WTA: China Open (1. semifinále dvouhry)
Přímý přenos 1. semifinále dvouhry tenisového turnaje okruhu WTA (Peking, Čína)
DIGI SPORT 505.10.201908:30Tenis ženy
WTA Premier Tour – Peking SF
NOVA SPORT 105.10.201908:30MotoGP – VC Thajska (kvalifikace MotoGP)
Přímý přenos kvalifikace třídy MotoGP na 15. závod MS silničních motocyklů (Chang International Circuit)
TVPSport05.10.201908:30Tenis ziemny – Turniej WTA – Pekin: 1/2F (1)
(2019)
ČT sport05.10.201909:45Ragby: Anglie – Argentina
Arena Sport 105.10.201910:00Swedish Open 2019
Priamy prenos z turnaja v stolnom tenise
NOVA SPORT 105.10.201910:05MotoGP – VC Thajska (kvalifikace Moto2)
Přímý přenos kvalifikace třídy Moto2 na 15. závod MS silničních motocyklů (Chang International Circuit)
DIGI SPORT 305.10.201910:30Tenis muži
ATP 500 Series – Peking SF
M405.10.201912:00Labdarúgó közvetítés
U17-es női labdarúgó selejtező kör: Magyarország – Kazahsztán mérkőzés. Élő közvetítés.
Sport 205.10.201912:30Lední hokej
Sibir – Neftěchimik, KHL, základní část, premiéra, živě, HD
TVPSport05.10.201912:35Piłka ręczna mężczyzn – PGNiG Superliga 6.kolejka: Gwardia Opole – ORLEN Wisła Płock ( studio)
(2019)
DIGI SPORT 105.10.201912:55LaLiga
Leganés – Levante
DIGI SPORT 205.10.201912:552. Bundesliga
Hamburg – Fürth
DIGI SPORT 305.10.201912:552. Bundesliga
Sandhausen – Aue
TVPSport05.10.201912:55Piłka ręczna mężczyzn – PGNiG Superliga 6.kolejka: Gwardia Opole – ORLEN Wisła Płock
(2019)
Arena Sport 105.10.201913:00BSU – Tatran Prešov
Priamy prenos z 5. kola SEHA ligy
Arena Sport 205.10.201913:00Swedish Open 2019
Priamy prenos z turnaja v stolnom tenise
ČT sport05.10.201913:00Fotbal: FC Hradec Králové – FK Pardubice
DIGI SPORT 605.10.201913:00Drážďany – Hannover
Eurosport 105.10.201913:00Cyklistika
Okolo Chorvatska – 5. etapa
Sport 505.10.201913:00ŽIVĚ – Italian F4 Championship
Mugello
ORF SPORT PLUS05.10.201913:15LIVE DTM
vom Hockenheimring.
PREMIER SPORT05.10.201913:25Premier League
Brighton – Tottenham
DIGI SPORT 505.10.201913:30Tenis ženy
WTA Premier Tour – Peking SF
O2TV Tenis05.10.201913:30WTA: China Open (2. semifinále dvouhry)
Přímý přenos 2. semifinále dvouhry tenisového turnaje okruhu WTA (Peking, Čína)
NOVA SPORT 105.10.201913:55OLS – Tiikerit
Přímý přenos utkání finské florbalové ligy
M405.10.201914:30Labdarúgó közvetítés
OTP Bank Liga: Újpest FC – Mezőkövesd Zsóry FC mérkőzés. Élő közvetítés.
O2TV Sport05.10.201914:40Rytíři Kladno-Bílí Tygři Liberec
Přímý přenos hokejového utkání 7. kola Tipsport extraligy (v přestávkách: Rozhovory ze stadionu)
Orange Sport05.10.201914:40Rytíři Kladno-Bílí Tygři Liberec
Priamy prenos hokejového zápasu 7. kola Tipsport extraligy (v prestávkach: Rozhovory zo štadióna)
DIGI SPORT 305.10.201915:00Tenis muži
ATP 500 Series – Peking SF
DIGI SPORT 705.10.201915:00Spal – Parma
Eurosport 205.10.201915:00Cyklistika
Giro Dell Emilia
O2TV Sport05.10.201915:00MD2: Rytíři Kladno-Bílí Tygři Liberec / Wales Rally GB
Přímý přenos Tipsport extraligy / Přímý přenos Mistrovství světa v rallye
O2TV Sport105.10.201915:00Rytíři Kladno-Bílí Tygři Liberec
Přímý přenos hokejového utkání 7. kola Tipsport extraligy (v přestávkách: Rozhovory ze stadionu)
O2TV Sport205.10.201915:00Wales Rally GB-SS 14 (Myherin 2)
Přímý přenos 12. podniku Mistrovství světa v rallye (Wales)
Sport 105.10.201915:00Házená
Roston Don – Perla Lublin, Liga mistrů, ženy, základní skupina, premiéra, živě, HD
ČT sport05.10.201915:15Atletika: MS 2019 Dauhá
Sport 205.10.201915:15Lední hokej
Lingköping – Malmö, SHL, základní část, premiéra, živě, HD
DIGI SPORT 205.10.201915:25Bundesliga
Bayern – Hoffenheim
DIGI SPORT 605.10.201915:30Leverkusen – RB Lipsko
DIGI SPORT 805.10.201915:30Freiburg – Dortmund
DIGI SPORT 905.10.201915:30Paderborn – Mainz
Eurosport 105.10.201915:30Cyklistika
Eurometropole
ORF SPORT PLUS05.10.201915:30LIVE IAAF Leichtathletik Weltmeisterschaft
Tag 9 aus Doha.
DIGI SPORT 105.10.201915:55LaLiga
Real Madrid – Granada
PREMIER SPORT05.10.201915:55Premier League
Liverpool – Leicester
TVPSport05.10.201915:55Skoki Narciarskie – Letnie Grand Prix – Klingenthal ( 1 seria)
(2019)
Arena Sport 105.10.201916:00Swedish Open 2019
Priamy prenos z turnaja v stolnom tenise
Dvojka05.10.201916:15Futbal – Fortuna liga
Spartak Trnava – DAC Dunajská Streda Priamy prenos. (Slovenská republika 2019) (Premiéra)
O2TV Fotbal05.10.201916:20MD3: FORTUNA:LIGA – Streaming přenosy
Přímý přenos utkání 12. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Sport mix)
O2TV Sport205.10.201916:20FORTUNA:LIGA (Streaming)
Přímý přenos utkání 12. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Sport mix)
O2TV Sport505.10.201916:20FC Baník Ostrava-FC FASTAV Zlín (Streaming)
Přímý přenos utkání 12. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Sport mix)
O2TV Sport605.10.201916:201. FK Příbram-SK Sigma Olomouc (Streaming)
Přímý přenos utkání 12. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Sport mix)
O2TV Fotbal05.10.201916:21SFC Opava-FK Teplice (Streaming)
Přímý přenos utkání 12. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Sport mix)
Eurosport 205.10.201916:30Skoky na lyžích
Letní GP v Klingenthalu
TVPSport05.10.201916:50Lekkoatletyka – Mistrzostwa Świata – Doha dz. 9 (el. 100m ppł – biegi z Polkami)
(2019)
Arena Sport 105.10.201917:00FC Red Bull Salzburg – CASHPOINT SCR Altach
Priamy prenos z 10. kola rakúskej Tipico Bundesligy
Arena Sport 205.10.201917:00Swedish Open 2019
Priamy prenos z turnaja v stolnom tenise
M405.10.201917:00Úszás Világkupa
Döntők. Élő közvetítés.
TVPSport05.10.201917:05Skoki Narciarskie – Letnie Grand Prix – Klingenthal ( 2 seria )
(2019)
NOVA SPORT 205.10.201917:25Paris Saint-Germain – Angers SCO
Přímý přenos 9. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1
DIGI SPORT 305.10.201917:55Serie A
Verona – Sampdoria
Sport 105.10.201918:00Lední hokej
Lulea – Djurgarden, SHL, základní část, premiéra, živě, HD
TVPSport05.10.201918:00Studio TVP SPORT
(2019)
DIGI SPORT 105.10.201918:25Bundesliga
Schalke – Kolín n. R.
DIGI SPORT 205.10.201918:25LaLiga
Valencia – Deportivo Alavés
PREMIER SPORT05.10.201918:25Premier League
West Ham – Crystal Palace
O2TV Sport405.10.201918:40Sparta-Karviná: Tracab statistiky
Přímý přenos utkání 12. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Sport mix)
O2TV Sport505.10.201918:40Sparta-Karviná: Livesport.cz statistiky
Přímý přenos utkání 12. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Sport mix)
O2TV Sport605.10.201918:40Sparta-Karviná: FORTUNA
Přímý přenos utkání 12. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Sport mix)
Orange Sport05.10.201918:40AC Sparta Praha-MFK Karviná
Priamy prenos zápasu 12. kola FORTUNA:LIGY (v prestávke: Štúdio 1. futbalovej ligy)
O2TV Fotbal05.10.201918:41Sparta-Karviná: Hlavní mix
Přímý přenos utkání 12. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Sport mix)
TVPSport05.10.201918:50Lekkoatletyka – Mistrzostwa Świata – Doha dz. 9, sesja 1
(2019)
Dvojka05.10.201918:55Atletika – MS 2019
Priamy prenos. (Katar 2019) (Premiéra)
Arena Sport 105.10.201919:00Swedish Open 2019
Priamy prenos z turnaja v stolnom tenise
Arena Sport 205.10.201919:00PPD Zagreb – Eurofarm
Priamy prenos z 5. kola SEHA ligy
Sport 205.10.201919:00Fotbal
Gencerbirligi – Galatasaray, Süper Lig, 7. kolo, premiéra, živě, HD
M405.10.201919:30Labdarúgó közvetítés
OTP Bank Liga: MOL Fehérvár FC – DVSC mérkőzés. Élő közvetítés.
O2TV Sport05.10.201919:40EV Zug-EHC Biel-Bienne
Přímý přenos hokejového utkání 11. kola švýcarské National League
Orange Sport205.10.201919:40EV Zug-EHC Biel-Bienne
Priamy prenos hokejového zápasu 11. kola švajčiarskej National League
Orange Sport05.10.201919:41AC Sparta Praha-MFK Karviná
Priamy prenos zápasu 12. kola FORTUNA:LIGY (v prestávke: Štúdio 1. futbalovej ligy)
NOVA SPORT 205.10.201919:55FC Nantes – OGC Nice
Přímý přenos 9. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1
DIGI SPORT 305.10.201920:00FIM Speedway Grand Prix
FIM Speedway GP – Toruň
Eurosport 205.10.201920:00Plavání
International Swimming League v Indianapolis
DIGI SPORT 105.10.201920:40Serie A
FC Janov – AC Miláno
Arena Sport 205.10.201920:45Telekom Veszprem – Meshkov Brest 
Priamy prenos zo 6. kola SEHA ligy
DIGI SPORT 205.10.201920:55LaLiga
Osasuna – Villarreal
Arena Sport 105.10.201921:00Use Your Melon Drive Sober 200
Priamy prenos z 3. pretekov playoff NASCAR Xfinity Series
Sport 205.10.201921:00Kickbox
Enfusion , Dordrecht, premiéra, živě, HD
ORF SPORT PLUS05.10.201922:45LIVE IAAF Leichtathletik Weltmeisterschaft
Tag 9 aus Doha.
TVPSport05.10.201922:55Lekkoatletyka – Mistrzostwa Świata – Doha dz. 9, sesja 2 maraton mężczyzn
(2019)
M405.10.201923:00IAAF Atlétikai-világbajnokság
9. nap. Élő közvetítés.
LogoNázov staniceDátumZačiatokProgram
NOVA SPORT 106.10.201901:05Toronto Maple Leafs – Montreal Canadiens
Přímý přenos hokejového zápasu NHL (v přest.: Večerní Sport. noviny, NHL News)
TVPSport06.10.201901:20Hokej na lodzie – NHL 2019/20 (2): Toronto Maple Leafs – Montral Canadiens
(2019)
Sport 106.10.201901:30NCAA, americký fotbal
stát Ohio – stát Michigan, základní část, 6. týden, premiéra, živě, HD
NOVA SPORT 206.10.201904:00UFC 243: Whittaker vs. Adesanya
Galavečer nejprestižnější americké soutěže Ultimate Fighting Championship (Melbourne, Austrálie)
TVPSport06.10.201905:20Siatkówka mężczyzn – Puchar Świata 2019, Fukuoka: Włochy – Polska
(2019)
NOVA SPORT 106.10.201905:45MotoGP – VC Thajska (závod Moto3)
Přímý přenos 15. závodu třídy Moto3 MS silničních motocyklů (Chang International Circuit)
O2TV Tenis06.10.201906:00WTA: China Open (finále čtyřhry)
Přímý přenos finále čtyřhry tenisového turnaje okruhu WTA (Peking, Čína)
ČT sport06.10.201906:30Ragby: Nový Zéland – Namibie
NOVA SPORT 106.10.201907:05MotoGP – VC Thajska (závod Moto2)
Přímý přenos 15. závodu třídy Moto2 MS silničních motocyklů (Chang International Circuit)
DIGI SPORT 206.10.201908:30Tenis muži
ATP 500 Series – Tokio Finále
Eurosport 106.10.201908:30Vytrvalostní závody
MS Endurance ve Fuji
Jednotka06.10.201908:40Medzinárodný maratón mieru Košice 2019
Priamy prenos. (Slovenská republika 2019) (Premiéra)
NOVA SPORT 106.10.201908:45MotoGP – VC Thajska (závod MotoGP)
Přímý přenos 15. závodu třídy MotoGP MS silničních motocyklů (Chang International Circuit)
O2TV Sport06.10.201909:00Wales Rally GB-SS 19 (Brening 1)
Přímý přenos 12. podniku Mistrovství světa v rallye (Wales)
Orange Sport06.10.201909:00Wales Rally GB-SS 19 (Brening 1)
Priamy prenos 12. podniku Majstrovstiev sveta v rallye (Wales)
ČT sport06.10.201909:30Ragby: Francie – Tonga
Sport 506.10.201909:30ŽIVĚ – Italian F4 Championship
Mugello
Arena Sport 106.10.201910:00Swedish Open 2019
Priamy prenos z turnaja v stolnom tenise
DIGI SPORT 506.10.201910:30Tenis ženy
WTA Premier Tour – Peking Finále
O2TV Tenis06.10.201910:30WTA: China Open (finále dvouhry)
Přímý přenos finále dvouhry tenisového turnaje okruhu WTA (Peking, Čína)
TVPSport06.10.201910:30Tenis ziemny – Turniej WTA – Pekin: Finał
(2019)
DIGI SPORT 106.10.201911:55LaLiga
Mallorca – Espanyol
ČT sport06.10.201912:00Motorismus: 71. Zlatá přilba města Pardubic
Arena Sport 106.10.201912:15ADO Den Haag – AFC Ajax
Priamy prenos z 9. kola holandskej Eredivisie
DIGI SPORT 606.10.201912:30Fiorentina – Udinese
PREMIER SPORT06.10.201912:55Škótska Premiership
Livingston – Celtic
TVPSport06.10.201912:55Piłka ręczna mężczyzn – PGNiG Superliga 6.kolejka: SPR Stal Mielec – Zagłębie Lubin
(2019)
Eurosport 106.10.201913:00Cyklistika
Okolo Chorvatska – 6. etapa
O2TV Sport06.10.201913:00Wales Rally GB-SS 22 (Brening PS)
Přímý přenos 12. podniku Mistrovství světa v rallye (Wales)
Orange Sport06.10.201913:00Wales Rally GB-SS 22 (Brening PS)
Priamy prenos 12. podniku Majstrovstiev sveta v rallye (Wales)
Sport 206.10.201913:00Lední hokej
Barys – Severstal, KHL, základní část, premiéra, živě, HD
DIGI SPORT 206.10.201913:25Bundesliga
Mönchengladbach – Augsburg
NOVA SPORT 106.10.201913:25SG Flensburg-Handewitt – Füchse Berlin
Přímý přenos 8. kola německé házenkářské Bundesligy
DIGI SPORT 306.10.201913:30Tenis muži
ATP 500 Series – Peking Finále
DIGI SPORT 806.10.201913:30Norimberg – St. Pauli
DIGI SPORT 906.10.201913:30Kiel – Regensburg
ORF SPORT PLUS06.10.201913:45LIVE American Football Länderspiel
Österreich – Italien aus Wien.
DIGI SPORT 106.10.201913:55LaLiga
Celta Vigo – Athletic Bilbao
Dvojka06.10.201914:25Malý futbal – MS 2019
Slovensko – Tunisko Priamy prenos. (Austrália 2019) (Premiéra)
Arena Sport 106.10.201914:30Fortuna Sittard – Feyenoord
Priamy prenos z 9. kola holandskej Eredivisie
Eurosport 206.10.201914:45Jezdectví
Nations Cup v Barceloně
DIGI SPORT 306.10.201914:55Serie A
Bologna – Lazio
NOVA SPORT 206.10.201914:55Lille OSC – Nîmes Olympique
Přímý přenos 9. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1
PREMIER SPORT06.10.201914:55Premier League
Southampton – Chelsea
DIGI SPORT 606.10.201915:00Atalanta – Lecce
DIGI SPORT 706.10.201915:00AS Rím – Cagliari
O2TV Sport06.10.201915:00FK Mladá Boleslav-FC Viktoria Plzeň
Přímý přenos utkání 12. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Super studio 1. fotbalové ligy)
O2TV Sport206.10.201915:00Boleslav-Plzeň: Tracab statistiky
Přímý přenos utkání 12. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Super studio 1. fotbalové ligy)
O2TV Sport306.10.201915:00Boleslav-Plzeň: Livesport.cz statistiky
Přímý přenos utkání 12. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Super studio 1. fotbalové ligy)
O2TV Sport406.10.201915:00Boleslav-Plzeň: FORTUNA
Přímý přenos utkání 12. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Super studio 1. fotbalové ligy)
O2TV Sport506.10.201915:00Boleslav-Plzeň: Tracab statistiky
Přímý přenos utkání 12. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Super studio 1. fotbalové ligy)
O2TV Sport606.10.201915:00SK Dynamo České Budějovice-Bohemians Praha 1905 (Streaming)
Přímý přenos utkání 12. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Sport mix)
Orange Sport06.10.201915:00FK Mladá Boleslav-FC Viktoria Plzeň
Priamy prenos zápasu 12. kola FORTUNA:LIGY (v prestávke: Super štúdio 1. futbalovej ligy)
O2TV Fotbal06.10.201915:01Boleslav-Plzeň: Hlavní mix
Přímý přenos utkání 12. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Super studio 1. fotbalové ligy)
Eurosport 106.10.201915:15Cyklistika
Famenne Ardenne Classic
DIGI SPORT 206.10.201915:25Bundesliga
Wolfsburg – Union Berlín
Sport 206.10.201915:30Fotbal
Besiktas – Alanyaspor, Süper Lig, 7. kolo, premiéra, živě, HD
Dvojka06.10.201915:45Hokej – Tipsportliga
HK Poprad – HC Košice Priamy prenos. (Slovenská republika 2019) (Premiéra)
DIGI SPORT 106.10.201915:55LaLiga
Real Valladolid – Atlético Madrid
NOVA SPORT 106.10.201915:55MT Melsungen – TSV Hannover-Burgdorf
Přímý přenos 8. kola německé házenkářské Bundesligy
Sport 506.10.201915:55ŽIVĚ – Italian F4 Championship
Mugello
M406.10.201916:00Labdarúgó közvetítés
OTP Bank Liga: Budapest Honvéd – Ferencvárosi TC mérkőzés. Élő közvetítés.
Arena Sport 106.10.201916:45PSV Eindhoven – VVV Venlo
Priamy prenos z 9. kola holandskej Eredivisie
Sport 106.10.201916:45Házená
Krim Mercator Ljubljana – Baník Most, Liga mistrů, ženy, základní skupina, premiéra, živě, HD
NOVA SPORT 206.10.201916:55Stade Rennes – Stade Reims
Přímý přenos 9. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1
ČT sport06.10.201917:10Hokej: HC VERVA Litvínov – Mountfield HK
PREMIER SPORT06.10.201917:25Premier League
Newcastle – Manchester United
O2TV Sport06.10.201917:30FK Jablonec-SK Slavia Praha
Přímý přenos utkání 12. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Super studio 1. fotbalové ligy)
O2TV Sport206.10.201917:30Jablonec-Slavia: Tracab statistiky
Přímý přenos utkání 12. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Super studio 1. fotbalové ligy)
O2TV Sport306.10.201917:30Jablonec-Slavia: Livesport.cz statistiky
Přímý přenos utkání 12. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Super studio 1. fotbalové ligy)
O2TV Sport406.10.201917:30Jablonec-Slavia: FORTUNA
Přímý přenos utkání 12. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Super studio 1. fotbalové ligy)
Orange Sport06.10.201917:30FK Jablonec-SK Slavia Praha
Priamy prenos zápasu 12. kola FORTUNA:LIGY (v prestávke: Super štúdio 1. futbalovej ligy)
O2TV Fotbal06.10.201917:31Jablonec-Slavia: Hlavní mix
Přímý přenos utkání 12. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Super studio 1. fotbalové ligy)
Sport 206.10.201917:45Lední hokej
Trenčín – Michalovce, Tipsport Liga, základní část, premiéra, živě, HD
ČT206.10.201917:50Atletika: MS 2019 Dauhá
Přímý přenos ze světového šampionátu v atletice, který se koná v Kataru
Orange Sport206.10.201917:50FK Jablonec-SK Slavia Praha
Priamy prenos zápasu 12. kola FORTUNA:LIGY (v prestávke: Super štúdio 1. futbalovej ligy)
Orange Sport06.10.201917:51MFK Ružomberok-ŠK Slovan Bratislava
Priamy prenos zápasu 11. kola slovenskej Fortuna ligy (v prestávke: Štúdio)
DIGI SPORT 106.10.201917:55Bundesliga
Frankfurt – Brémy
DIGI SPORT 206.10.201917:55Serie A
Turín – Neapol
M406.10.201918:00Úszás Világkupa
Döntők. Élő közvetítés.
ORF SPORT PLUS06.10.201918:00LIVE IAAF Leichtathletik Weltmeisterschaft
Tag 10 aus Doha.
TVPSport06.10.201918:00Lekkoatletyka – Mistrzostwa Świata – Doha dz. 10
(2019)
DIGI SPORT 306.10.201918:25LaLiga
Real Sociedad – Getafe
Dvojka06.10.201918:30Atletika – MS 2019
Priamy prenos. (Katar 2019) (Premiéra)
Sport 106.10.201919:00NFL
Oakland Raiders – Chicago Bears, NFL, základní část, 5. týden, premiéra, živě, HD
DIGI SPORT 106.10.201920:15Štúdio
Štúdio Serie A
DIGI SPORT 106.10.201920:40Serie A
Inter – Juventus
DIGI SPORT 206.10.201920:55LaLiga
Barcelona – Sevilla
NOVA SPORT 206.10.201920:55AS Saint-Étienne – Olympique Lyon
Přímý přenos 9. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1
ORF SPORT PLUS06.10.201921:00LIVE World Judo Tour
Grand Slam aus Brasilia Tag 1.
O2TV Sport06.10.201922:00St. Louis Cardinals-Atlanta Braves
Přímý přenos zápasu Major League Baseball Postseason
NOVA SPORT 106.10.201922:20FC Dallas – Sporting Kansas City
Přímý přenos nejvyšší zámořské fotbalové ligy Major League Soccer
Sport 206.10.201922:30NFL
Dallas Cowboys – Green Bay Packers, NFL, základní část, 5. týden, premiéra, živě, HD
DIGI SPORT 106.10.201922:40Štúdio
Štúdio Serie A
TVPSport06.10.201923:05Hokej na lodzie – NHL 2019/20 (3): Carolina Hurricanes – Tampa Bay Lightning
(2019)

Ďalšie zaujímavé správy:

Pridaj komentár

Komentáre nesúvisiace s článkom, obsahujúce nadávky, urážky, odkazy, politiku, ako aj tie, ktoré porušujú platné pravidlá a zákony, budú vymazané bez udania dôvodu.