Reklama

V septembri bude šírený voľne cez anténu detský kanál

Aj tento mesiac budú môcť sledovať diváci, ktorí prijímajú programy prostredníctvom terestriálnej antény, dočasne nekódovane (FTA) jeden z platených kanálov platformy Plustelka.

Towercom pripravil spolu s AMC Networks na celý september ochutnávku detského programu Minimax, ktorý je bežne kódovaný systémami Irdeto a CryptoGuard. Prístup k programu preto majú bežne iba predplatitelia terestriálnej platformy Plustelka s aktivovaným balíčkom Plustelka Štandard.

Voľné vysielanie detského programu je dostupné od dnešného dňa na špeciálnej pozícii v druhom celoplošnom multiplexe (MUX 2), kde nahradilo doterajšiu ochutnávku filmového kanálu Film+, ktorý mohli sledovať diváci voľne počas celého augusta. Okrem toho je tiež program šírený voľne aj na svojej pozícii vo štvrtom celoplošnom multiplexe (MUX 4). V oboch prípadoch stanica vysiela v štandardnom rozlíšení s kodekom MPEG-4 (H.264) a obrazovým rozlíšením 720×576.

Minimax sa zameriava vo vysielaní na najmenších divákov. V aktuálnom programe je možné nájsť rozprávky ako Máša a medveď, Barbie, Littlest Pet Shop, Friends, Požiarnik Sam, Zvedavý George či LEGO Friends.

Aktuálnu ponuku šírených programov v DVB-T/T2 môžete nájsť už tradične v sekcii Vysielače.

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

  1. Mimo temy od včera nejde rakúsky atv sd verzie na 53k som to mal uz len atv2 na 34k ale dokedy namiesto toho puls 24 ale kodovany takže rakusko vsetko koduje

  2. Keď bol prvý prázdninový mesiac pre deti voľne RiC, tak druhý prázdninový mesiac mali dať voľne Minimax a nie teraz, keď sú už deti v škole. Teraz, keď už pomaly začínajú dlhšie večery, mali dať Film+.

    1. @sim: Minimax súhlas, ale taký Film+, Joj Cinema alebo Viasat History sú samé blbosti?

  3. dali ste volne pre deti Minimax ktory je v češtine prečo ste nenechaly volne Rik ktory je v slovenčine ved male deti češtine nerozumejú???

  4. Ale satelity dostupné sú. Na ochutnávky zadarmo sa spoliehať nemôžeš.

  5. novy rakúsky kanál puls 24 ide volne v dvb t na kanály 58/770 mhz.

Komentáre už nie sú povolené.