Reklama

Prehľad víkendových športových prenosov (38. týždeň)

Prinášame vám už tradičný prehľad víkendových športových prenosov. V zozname nižšie nájdete prehľad priamych prenosov na piatok 20., sobotu 21. a nedeľu 22. septembra 2019.

LogoNázov staniceDátumZačiatokProgram
Eurosport 120.09.201913:00Tenis
Laver Cup
NOVA SPORT 120.09.201913:15MotoGP – VC Aragonie (trénink Moto3)
Přímý přenos 2. tréninku třídy Moto3 na 14. závod MS silničních motocyklů (MotorLand Aragon)
DIGI SPORT 320.09.201914:00Tenis muži
ATP 250 Series – Metz ŠF
ORF SPORT PLUS20.09.201914:00LIVE World Judo Tour
Grand Prix aus Tashkent Tag 1.
Sport 220.09.201914:00Tenis
ATP 250, Čtvrtfinále, St Petersburg Open, premiéra, živě, HD
NOVA SPORT 120.09.201914:10MotoGP – VC Aragonie (trénink MotoGP)
Přímý přenos 2. tréninku třídy MotoGP na 14. závod MS silničních motocyklů (MotorLand Aragon)
M420.09.201914:25Forma-1 Szingapúri Nagydíj – 2. szabadedzés
Élő közvetítés.
ORF 120.09.201914:25Formel 1 Großer Preis von Singapur 2019
F1 Training. live aus Singapur. Kommentar: Ernst Hausleitner. Co-Kommentar: Christian Klien.
Sport 120.09.201914:30Formule 1
Velká cena Singapuru, trénink 2, premiéra, živě, HD
ČT sport20.09.201914:45Tenis: Laver Cup
NOVA SPORT 120.09.201915:10MotoGP – VC Aragonie (trénink Moto2)
Přímý přenos 2. tréninku třídy Moto2 na 14. závod MS silničních motocyklů (MotorLand Aragon)
TVPSport20.09.201915:25Podnoszenie ciężarów – Mistrzostwa Świata Tajlandia – kat. 55kg kobiet
(2019)
DIGI SPORT 320.09.201916:00Tenis muži
ATP 250 Series – Metz ŠF
Sport 220.09.201916:00Tenis
ATP 250, Čtvrtfinále, St Petersburg Open, premiéra, živě, HD
O2TV Sport20.09.201917:10BK Mladá Boleslav-HC Kometa Brno
Přímý přenos hokejového utkání 3. kola Tipsport extraligy (v přestávkách: Rozhovory ze stadionu)
Orange Sport20.09.201917:10BK Mladá Boleslav-HC Kometa Brno
Priamy prenos hokejového zápasu 3. kola Tipsport extraligy (v prestávkach: Rozhovory zo štadióna)
Sport 120.09.201917:15Lední hokej
Banská Bystrica – Košice, Tipsport Liga, základní část, premiéra, živě, HD
TVPSport20.09.201917:30Piłka ręczna mężczyzn – PGNiG Superliga 4.kolejka: Piotrkowianin Piotrków Tryb. – MMTS Kwidzyn
(2019)
ČT sport20.09.201917:50Fotbal: Bohemians Praha 1905 – FC Fastav Zlín
DIGI SPORT 320.09.201918:00Tenis muži
ATP 250 Series – Metz ŠF
Sport 220.09.201918:00Tenis
ATP 250, Čtvrtfinále, St Petersburg Open, premiéra, živě, HD
DIGI SPORT 120.09.201918:252. Bundesliga
Kiel – Hannover
DIGI SPORT 220.09.201918:252. Bundesliga
Heidenheim – Darmstadt
Eurosport 120.09.201919:00Tenis
Laver Cup
ORF SPORT PLUS20.09.201919:00LIVE Fußball 2. Liga
8. Runde 1.Hälfte GAK 1902 – Austria Klagenfurt aus Graz.
ČT sport20.09.201920:00Tenis: Laver Cup
DIGI SPORT 320.09.201920:00Tenis muži
ATP 250 Series – Metz ŠF
TVPSport20.09.201920:00Sporty walki – Gala HFO – Jasło
(2019)
ORF SPORT PLUS20.09.201920:15LIVE Fußball 2. Liga
8. Runde 2.Hälfte GAK 1902 – Austria Klagenfurt aus Graz.
DIGI SPORT 120.09.201920:25Bundesliga
Schalke – Mainz
O2TV Sport20.09.201920:30Chicago Cubs-St. Louis Cardinals
Přímý přenos utkání Major League Baseball (v přestávce: Sport mix)
DIGI SPORT 620.09.201920:40Cagliari – FC Janov
NOVA SPORT 220.09.201920:40Racing Strasbourg – FC Nantes
Přímý přenos 6. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1
DIGI SPORT 220.09.201920:55LaLiga
Osasuna – Real Betis
PREMIER SPORT20.09.201920:55Premier League
Southampton – Bournemouth
LogoNázov staniceDátumZačiatokProgram
NOVA SPORT 221.09.201903:00FIVB Předolympijský kvalifikační turnaj – Čína
Přímý přenos kvalifikace na olympijský turnaj v plážovém volejbalu (muži)
DIGI SPORT 521.09.201905:00Tenis ženy
WTA Premier Tour – Osaka SF
O2TV Sport21.09.201905:00WTA: Toray Pan Pacific Open (1. semifinále)
Přímý přenos 1. semifinále tenisového turnaje okruhu WTA (Osaka, Japonsko)
TVPSport21.09.201905:00Tenis ziemny – WTA Osaka: 1/2F (1)
(2019)
NOVA SPORT 221.09.201905:30FIVB Předolympijský kvalifikační turnaj – Čína
Přímý přenos kvalifikace na olympijský turnaj v plážovém volejbalu (ženy)
ČT sport21.09.201906:30Ragby: Austrálie – Fidži
MS 2019 Japonsko
DIGI SPORT 1021.09.201906:30WTA International – Guangzhou Finále
DIGI SPORT 521.09.201907:00Tenis ženy
WTA Premier Tour – Osaka SF
O2TV Sport21.09.201907:00WTA: Toray Pan Pacific Open (2. semifinále)
Přímý přenos 2. semifinále tenisového turnaje okruhu WTA (Osaka, Japonsko)
TVPSport21.09.201907:00Tenis ziemny – WTA Osaka: 1/2F (2)
(2019)
NOVA SPORT 221.09.201908:00FIVB Předolympijský kvalifikační turnaj – Čína
Přímý přenos kvalifikace na olympijský turnaj v plážovém volejbalu (muži)
ČT sport21.09.201909:00Ragby: Francie – Argentina
MS 2019 Japonsko
DIGI SPORT 1021.09.201909:00WTA International – Soul SF
NOVA SPORT 121.09.201909:00MotoGP – VC Aragonie (trénink Moto3)
Přímý přenos 3. tréninku třídy Moto3 na 14. závod MS silničních motocyklů (MotorLand Aragon)
TVPSport21.09.201909:00Tenis ziemny – Turniej WTA – Seul – 1/2F (2)
(2019)
NOVA SPORT 121.09.201909:55MotoGP – VC Aragonie (trénink MotoGP)
Přímý přenos 3. tréninku třídy MotoGP na 14. závod MS silničních motocyklů (MotorLand Aragon)
ČT sport21.09.201911:15Ragby: 75 let ragby v Říčanech
ČT sport21.09.201911:30Ragby: Nový Zéland – Jihoafrická republika
MS 2019 Japonsko
M421.09.201911:45Labdarúgó közvetítés
Labdarúgó Magyar Kupa: Eger SE – MOL Fehérvár FC mérkőzés. Élő közvetítés.
Sport 121.09.201912:00Formule 1
Velká cena Singapuru, trénink 3, premiéra, živě, HD
NOVA SPORT 121.09.201912:35MotoGP – VC Aragonie (kvalifikace Moto3)
Přímý přenos kvalifikace třídy Moto3 na 14. závod MS silničních motocyklů (MotorLand Aragon)
DIGI SPORT 121.09.201912:55LaLiga
Villarreal – Real Valladolid
DIGI SPORT 221.09.201912:552. Bundesliga
Norimberg – Karlsruher
TVPSport21.09.201912:55Podnoszenie ciężarów – Mistrzostwa Świata Tajlandia – kat. 59kg kobiet
(2019)
DIGI SPORT 621.09.201913:00Sandhausen – Bochum
DIGI SPORT 721.09.201913:00Stuttgart – Fürth
DIGI SPORT 821.09.201913:00Wehen – Bielefeld
Dvojka21.09.201913:00Cyklistika – Okolo Slovenska
4. etapa Priamy prenos zo Senice. (Slovenská republika 2019) (Premiéra)
Eurosport 121.09.201913:00Tenis
Laver Cup
Sport 221.09.201913:00Tenis
ATP 250, Semifinále 1, St Petersburg Open, premiéra, živě, HD
PREMIER SPORT21.09.201913:25Premier League
Leicester – Tottenham
Arena Sport 121.09.201913:30Leeds Utd. – Derby County
Priamy prenos z 8. kola anglickej EFL Championship
NOVA SPORT 121.09.201913:30MotoGP – VC Aragonie (kvalifikace MotoGP)
Přímý přenos kvalifikace třídy MotoGP na 14. závod MS silničních motocyklů (MotorLand Aragon)
ČT sport21.09.201913:45Ragby: Česko – Maďarsko
ČT sport21.09.201913:50Tenis: Laver Cup
DIGI SPORT 1021.09.201913:55GT Cup Barcelona – 1. preteky
DIGI SPORT 321.09.201914:00Tenis muži
ATP 250 Series – Metz SF
ORF SPORT PLUS21.09.201914:00LIVE World Judo Tour
Grand Prix aus Tashkent Tag 2.
Eurosport 221.09.201914:45Motorky
FIM EWC – Bol d’Or
DIGI SPORT 221.09.201914:55Serie A
Udinese – Brescia
ORF 121.09.201914:55Formel 1 Großer Preis von Singapur 2019
F1 Qualifying. live aus Singapur. Kommentar: Ernst Hausleitner. Co-Kommentar: Christian Klien.
Eurosport 121.09.201915:00Cyklistika
Primus Classic
M421.09.201915:00Forma-1 Szingapúri Nagydíj – Időmérő edzés
Élő közvetítés.
Sport 121.09.201915:00Formule 1
Velká cena Singapuru, kvalifikace, premiéra, živě, HD
Sport 221.09.201915:00Tenis
ATP 250, Semifinále 2, St Petersburg Open, premiéra, živě, HD
NOVA SPORT 121.09.201915:05MotoGP – VC Aragonie (kvalifikace Moto2)
Přímý přenos kvalifikace třídy Moto2 na 14. závod MS silničních motocyklů (MotorLand Aragon)
DIGI SPORT 1021.09.201915:10Euroformula Barcelona – 1. preteky
DIGI SPORT 121.09.201915:25Bundesliga
Bayern – Kolín n. R.
DIGI SPORT 621.09.201915:25Leverkusen – Union Berlín
DIGI SPORT 821.09.201915:25Freiburg – Augsburg
DIGI SPORT 921.09.201915:25Hertha Berlín – Paderborn
DIGI SPORT 321.09.201915:30Tenis muži
ATP 250 Series – Metz SF
DIGI SPORT 721.09.201915:55Levante – Eibar
PREMIER SPORT21.09.201915:55Sky Bet Championship
Cardiff City – Middlesbrough
DIGI SPORT 1021.09.201916:00International GT Open Barcelona – 1. preteky
O2TV Fotbal21.09.201916:20MD3: FORTUNA:LIGA – Streaming přenosy
Přímý přenos utkání 10. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Sport mix)
O2TV Sport221.09.201916:20SFC Opava-FC Slovan Liberec (Streaming)
Přímý přenos utkání 10. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Sport mix)
O2TV Sport321.09.201916:201. FK Příbram-MFK Karviná (Streaming)
Přímý přenos utkání 10. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Sport mix)
O2TV Fotbal21.09.201916:211. FC Slovácko-FK Teplice (Streaming)
Přímý přenos utkání 10. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Sport mix)
Dvojka21.09.201916:45Futbal – Fortuna liga
DAC Dunajská Streda – MFK Ružomberok Priamy prenos. (Slovenská republika 2019) (Premiéra)
Eurosport 121.09.201917:00Tenis
Laver Cup
M421.09.201917:00Kézilabda közvetítés
K&H női kézilabda liga: Siófok KTC KFT – FTC-Rail Cargo Hungária mérkőzés. Élő közvetítés.
ČT sport21.09.201917:25Volejbal: Česko – Srbsko
osmifinále / místo: Belgie / ME 2019
NOVA SPORT 221.09.201917:25Olympique Marseille – Montpellier HSC
Přímý přenos 6. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1
DIGI SPORT 121.09.201917:55Serie A
Juventus – Verona
DIGI SPORT 621.09.201918:00FIM Speedway GP – Cardiff
Sport 221.09.201918:00NCAA, americký fotbal
Kalifornie – Ole Miss, 4. týden, premiéra, živě, HD
DIGI SPORT 221.09.201918:25Bundesliga
Brémy – RB Lipsko
DIGI SPORT 321.09.201918:25LaLiga
Atlético Madrid – Celta Vigo
PREMIER SPORT21.09.201918:25Premier League
Newcastle – Brighton
O2TV Fotbal21.09.201918:40MD4: SK Dynamo České Budějovice-FC Viktoria Plzeň
Přímý přenos utkání 10. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
O2TV Sport421.09.201918:40České Budějovice-Plzeň: Tracab statistiky
Přímý přenos utkání 10. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Sport mix)
O2TV Sport521.09.201918:40České Budějovice-Plzeň: Livesport.cz statistiky
Přímý přenos utkání 10. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Sport mix)
O2TV Sport621.09.201918:40České Budějovice-Plzeň: FORTUNA
Přímý přenos utkání 10. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Sport mix)
Orange Sport21.09.201918:40SK Dynamo České Budějovice-FC Viktoria Plzeň
Priamy prenos zápasu 10. kola FORTUNA:LIGY (v prestávke: Štúdio 1. futbalovej ligy)
O2TV Fotbal21.09.201918:41České Budějovice-Plzeň: Hlavní mix
Přímý přenos utkání 10. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Sport mix)
Eurosport 121.09.201919:00Tenis
Laver Cup
M421.09.201919:00Labdarúgó közvetítés
Labdarúgó Magyar Kupa: DEAC – Aqvital FC Csákvár mérkőzés. Élő közvetítés.
ČT sport21.09.201919:30Tenis: Laver Cup
Sport 121.09.201919:30Házená
Sporting CP – TATRAN Prešov, Liga mistrů, muži, základní skupina, premiéra, živě, HD
O2TV Sport21.09.201919:40EV Zug-HC Lugano
Přímý přenos hokejového utkání 5. kola švýcarské National League
Orange Sport21.09.201919:40MD2: FORTUNA:LIGA / Švajčiarska National League
Priamy prenos zápasu 10. kola FORTUNA:LIGY / Priamy prenos hokejového zápasu National League
Orange Sport221.09.201919:40EV Zug-HC Lugano
Priamy prenos hokejového zápasu 5. kola švajčiarskej National League
Orange Sport21.09.201919:41SK Dynamo České Budějovice-FC Viktoria Plzeň
Priamy prenos zápasu 10. kola FORTUNA:LIGY (v prestávke: Štúdio 1. futbalovej ligy)
NOVA SPORT 221.09.201919:55Stade Reims – AS Monaco
Přímý přenos 6. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1
DIGI SPORT 121.09.201920:15Štúdio
Štúdio Serie A
DIGI SPORT 121.09.201920:40Serie A
AC Miláno – Inter
DIGI SPORT 221.09.201920:55LaLiga
Granada – Barcelona
Sport 121.09.201921:30Fotbal
Moreirense – Benfica, Liga NOS, 6. kolo, premiéra, živě, HD
NOVA SPORT 121.09.201921:50Atlanta United FC – San Jose Earthquakes
Přímý přenos nejvyšší zámořské fotbalové ligy Major League Soccer
DIGI SPORT 121.09.201922:40Štúdio
Štúdio Serie A
LogoNázov staniceDátumZačiatokProgram
Sport 222.09.201901:00NCAA, americký fotbal
Oregon – Stanford, 4. týden, premiéra, živě, HD
NOVA SPORT 122.09.201901:35New England Revolution – Real Salt Lake
Přímý přenos nejvyšší zámořské fotbalové ligy Major League Soccer
NOVA SPORT 222.09.201902:00UFC Fight Night: Rodriguez vs. Stephens
Galavečer nejprestižnější americké soutěže Ultimate Fighting Championship (Mexico City, Mexiko)
DIGI SPORT 522.09.201904:00Tenis ženy
WTA Premier Tour – Tokio Finále
NOVA SPORT 122.09.201904:00FIVB Předolympijský kvalifikační turnaj – Čína
Přímý přenos kvalifikace na olympijský turnaj v plážovém volejbalu (ženy)
DIGI SPORT 522.09.201905:00Tenis ženy
WTA Premier Tour – Osaka Finále
TVPSport22.09.201905:00Tenis ziemny – WTA Osaka: Finał
(2019)
DIGI SPORT 1022.09.201906:00WTA Premier Tour – Wuhan
Eurosport 222.09.201906:00Motorky
FIM EWC – Bol d’Or
DIGI SPORT 522.09.201907:00Tenis ženy
WTA International – Soul Finále
TVPSport22.09.201907:00Tenis ziemny – Turniej WTA – Seul – Finał
(2019)
DIGI SPORT 522.09.201908:00Tenis ženy
WTA Premier Tour – Wuhan
ČT sport22.09.201909:30Ragby: Irsko – Skotsko
DIGI SPORT 522.09.201910:00Tenis ženy
WTA Premier Tour – Wuhan
NOVA SPORT 122.09.201911:05MotoGP – VC Aragonie (závod Moto3)
Přímý přenos 14. závodu třídy Moto3 MS silničních motocyklů (MotorLand Aragon)
Arena Sport 122.09.201911:30Tianjin Tianhai – Beijing Guoan
Priamy prenos z 25. kola Čínskej Superligy
DIGI SPORT 222.09.201911:55LaLiga
Getafe – Mallorca
ČT sport22.09.201912:00Tenis: Laver Cup
Eurosport 122.09.201912:00Tenis
Laver Cup
DIGI SPORT 122.09.201912:25Serie A
Sassuolo – Spal
NOVA SPORT 122.09.201912:45MotoGP – VC Aragonie (závod MotoGP)
Přímý přenos 14. závodu třídy MotoGP MS silničních motocyklů (MotorLand Aragon)
PREMIER SPORT22.09.201912:55Sky Bet Championship
West Bromwich Albion – Huddersfield
Sport 222.09.201913:00Formule 1
Velká cena Singapuru, předzávodní studio, premiéra, živě, HD
DIGI SPORT 322.09.201913:252. Bundesliga
Hamburg – Aue
DIGI SPORT 922.09.201913:25Osnabruck – St. Pauli
NOVA SPORT 222.09.201913:25SC Magdeburg – Rhein-Neckar Löwen
Přímý přenos 6. kola německé házenkářské Bundesligy
DIGI SPORT 522.09.201913:30Tenis ženy
WTA Premier Tour – Wuhan
ORF 122.09.201913:35Formel 1 Großer Preis von Singapur 2019
F1 Das Rennen. live aus Singapur. Kommentar: Ernst Hausleitner. Co-Kommentar: Christian Klien.
TVPSport22.09.201913:35Kolarstwo – MŚ – Yorkshire – wyścig drużynowy, sztafeta mieszana
(2019)
DIGI SPORT 222.09.201913:55LaLiga
Espanyol – Real Sociedad
ORF SPORT PLUS22.09.201914:00LIVE UCI Rad Weltmeisterschaft
Mixed Team Zeitfahren aus Yorkshire.
Sport 222.09.201914:00Formule 1
Velká cena Singapuru, závody, premiéra, živě, HD
M422.09.201914:10Forma-1 Szingapúri Nagydíj – Futam
Élő közvetítés.
DIGI SPORT 1022.09.201914:15International GT Open Barcelona – 2. preteky
NOVA SPORT 122.09.201914:15MotoGP – VC Aragonie (závod Moto2)
Přímý přenos 14. závodu třídy Moto2 MS silničních motocyklů (MotorLand Aragon)
Arena Sport 122.09.201914:30FC Emmen – Feyenoord
Priamy prenos zo 7. kola holandskej Erevidisie
Dvojka22.09.201914:30Cyklistika – MS 2019
Časovka družstiev Priamy prenos. (Veľká Británia 2019) (Premiéra)
PREMIER SPORT22.09.201914:55Premier League
West Ham – Manchester United
TVPSport22.09.201914:55Wyścigi samochodowe – Formuła 1 – Grand Prix Singapuru
(2019)
DIGI SPORT 622.09.201915:00Sampdoria – Turín
DIGI SPORT 722.09.201915:00Lecce – Neapol
DIGI SPORT 822.09.201915:00Bologna – AS Rím
NOVA SPORT 222.09.201915:05Stade Rennes – Lille OSC
Přímý přenos 6. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1
O2TV Fotbal22.09.201915:20FK Mladá Boleslav-FC Baník Ostrava (Streaming)
Přímý přenos utkání 10. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Sport mix)
O2TV Sport222.09.201915:20Streaming utkání FORTUNA:LIGY
Přímý přenos utkání 10. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Sport mix)
DIGI SPORT 122.09.201915:25Bundesliga
Mönchengladbach – Düsseldorf
DIGI SPORT 322.09.201915:30Tenis muži
ATP 250 Series – Metz Finále
DIGI SPORT 522.09.201915:30Tenis ženy
WTA Premier Tour – Wuhan
Eurosport 222.09.201915:30Cyklistika
Mistrovství světa – smíšená týmová časovka
Sport 122.09.201915:30Tenis
ATP 250, finále, St Petersburg Open, premiéra, živě, HD
DIGI SPORT 1022.09.201915:55Euroformula Barcelona – 2. preteky
DIGI SPORT 222.09.201915:55LaLiga
Valencia – Leganés
NOVA SPORT 122.09.201915:55HSG Nordhorn-Lingen – MT Melsungen
Přímý přenos 6. kola německé házenkářské Bundesligy
TVPSport22.09.201916:00Kolarstwo – MŚ – Yorkshire – wyścig drużynowy, sztafeta mieszana
(2019)
Arena Sport 122.09.201916:45PSV Eindhoven – AFC Ajax
Priamy prenos zo 7. kola holandskej Erevidisie
Arena Sport 222.09.201916:45ADO Den Haag – AZ Alkmaar
Priamy prenos zo 7. kola holandskej Eredivisie
Dvojka22.09.201916:45Hokej – Tipsportliga
HC Košice – HKM Zvolen Priamy prenos. (Slovenská republika 2019) (Premiéra)
Sport 222.09.201916:45Házená
Aalborg – PPD Záhřeb, Liga mistrů, muži, základní skupina, premiéra, živě, HD
DIGI SPORT 1022.09.201916:55GT Cup Barcelona – 2. preteky
NOVA SPORT 222.09.201916:55Angers SCO – AS Saint-Étienne
Přímý přenos 6. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1
M422.09.201917:00Labdarúgó közvetítés
OTP Bank Liga: ZTE FC – Ferencvárosi TC mérkőzés. Élő közvetítés.
O2TV Fotbal22.09.201917:00MD6: AC Sparta Praha-SK Slavia Praha
Přímý přenos utkání 10. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
O2TV Sport222.09.201917:00Sparta-Slavia: Tracab statistiky
Přímý přenos utkání 10. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Sport mix)
O2TV Sport322.09.201917:00Sparta-Slavia: Livesport.cz statistiky
Přímý přenos utkání 10. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Sport mix)
O2TV Sport422.09.201917:00Sparta-Slavia: FORTUNA
Přímý přenos utkání 10. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Sport mix)
O2TV Sport522.09.201917:00Sparta-Slavia: Tracab statistiky
Přímý přenos utkání 10. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Sport mix)
O2TV Sport622.09.201917:00FK Mladá Boleslav-FC Baník Ostrava (Streaming)
Přímý přenos utkání 10. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Sport mix)
PREMIER SPORT22.09.201917:00Štúdio
Štúdio Premier League
O2TV Fotbal22.09.201917:01Sparta-Slavia: Hlavní mix
Přímý přenos utkání 10. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Sport mix)
O2TV Sport22.09.201917:15AC Sparta Praha-SK Slavia Praha
Přímý přenos utkání 10. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
PREMIER SPORT22.09.201917:25Premier League
Chelsea – Liverpool
Sport 122.09.201917:45Lední hokej
Slovan – Banská Bystrica, Tipsport Liga, základní část, premiéra, živě, HD
Orange Sport22.09.201917:50MD2: FORTUNA:LIGA
Priamy prenos zápasu 9. kola slovenskej Fortuna ligy / Priamy prenos zápasu 10. kola FORTUNA:LIGY
Orange Sport222.09.201917:50AC Sparta Praha-SK Slavia Praha
Priamy prenos zápasu 10. kola FORTUNA:LIGY (v prestávke: Štúdio 1. futbalovej ligy)
Orange Sport22.09.201917:51AS Trenčín-ŠK Slovan Bratislava
Priamy prenos zápasu 9. kola slovenskej Fortuna ligy (v prestávke: Štúdio)
DIGI SPORT 122.09.201917:55Bundesliga
Frankfurt – Dortmund
DIGI SPORT 222.09.201917:55Serie A
Atalanta – Fiorentina
NOVA SPORT 122.09.201918:00GCF 49 – Cage Fight Olomouc
Přímý přenos z turnaje české MMA organizace GCF
DIGI SPORT 322.09.201918:25LaLiga
Athletic Bilbao – Deportivo Alavés
Sport 222.09.201919:00NFL
Kansas City Chiefs – Baltimore Ravens, NFL, základní část, 3. týden, premiéra, živě, HD
PREMIER SPORT22.09.201919:25Štúdio
Štúdio Premier League
ČT sport22.09.201920:30Cyklokros: SP USA
DIGI SPORT 222.09.201920:40Serie A
Lazio – Parma
DIGI SPORT 122.09.201920:55LaLiga
Sevilla – Real Madrid
NOVA SPORT 222.09.201920:55Olympique Lyon – Paris Saint-Germain
Přímý přenos 6. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1
ČT sport22.09.201921:25Studio fotbal – Dohráno
Sport 122.09.201921:30Fotbal
FC Porto – Santa Clara, Liga NOS, 6. kolo, premiéra, živě, HD
ČT sport22.09.201922:00Cyklokros: SP USA
NOVA SPORT 122.09.201922:00Portland Timbers – Minnesota United FC
Přímý přenos nejvyšší zámořské fotbalové ligy Major League Soccer
Sport 222.09.201922:30NFL
Seattle Seahawks – New Orleans Saints, NFL, základní část, 3. týden, premiéra, živě, HD

Ďalšie zaujímavé správy:

Pridaj komentár

Komentáre nesúvisiace s článkom, obsahujúce nadávky, urážky, odkazy, politiku, ako aj tie, ktoré porušujú platné pravidlá a zákony, budú vymazané bez udania dôvodu.