Reklama

Prehľad víkendových športových prenosov (37. týždeň)

Prinášame vám už tradičný prehľad víkendových športových prenosov. V zozname nižšie nájdete prehľad priamych prenosov na piatok 13., sobotu 14. a nedeľu 15. septembra 2019.


LogoNázov staniceDátumZačiatokProgram
DIGI SPORT 1013.09.201915:00WTA International – Nanchang ŠF
Eurosport 113.09.201915:00Cyklistika
Vuelta – 19. etapa
NOVA SPORT 113.09.201915:10MotoGP – VC San Marina (trénink Moto2)
Přímý přenos 2. tréninku třídy Moto2 na 13. závod MS silničních motocyklů (Misano)
Arena Sport 113.09.201915:30International Darts Open 2019
Priamy prenos z turnaja šípiek – European Darts Tour – round 1
O2TV Sport13.09.201916:30HC Oceláři Třinec-Rytíři Kladno
Přímý přenos hokejového utkání 1. kola Tipsport extraligy (v přestávkách: Rozhovory ze stadionu)
Orange Sport13.09.201916:30HC Oceláři Třinec-Rytíři Kladno
Priamy prenos hokejového stretnutia 1. kola Tipsport extraligy (v prestávkach: Rozhovory zo štadióna)
TVPSport13.09.201916:50Siatkówka mężczyzn – Mistrzostwa Europy: Estonia – Polska
(AD) (2019)
Dvojka13.09.201917:00Tenis – Davis Cup
Slovensko – Švajčiarsko Priamy prenos. (Slovenská republika 2019) (Premiéra)
Dvojka13.09.201917:30Volejbal – ME 2019 – muži
Slovensko – Španielsko Priamy prenos. (Belgicko 2019) (Premiéra)
ČT sport13.09.201917:40Fotbal: SK Sigma Olomouc – Slezský FC Opava
Přímý přenos utkání fotbalové FORTUNA:LIGY
M413.09.201918:00Kézilabda közvetítés
K&H női kézilabda liga: FTC-Rail Cargo Hungária – DKKA mérkőzés. Élő közvetítés.
ORF SPORT PLUS13.09.201918:15LIVE Fußball 2. Liga
7. Runde Ertl Glas Amstetten – Vorwärts Steyr aus Amstetten.
DIGI SPORT 113.09.201918:252. Bundesliga
Fürth – Wehen
DIGI SPORT 213.09.201918:252. Bundesliga
Karlsruher – Sandhausen
Sport 213.09.201918:30Lední hokej
SKA – CSKA, KHL, základní část, premiéra, živě, HD
NOVA SPORT 113.09.201918:55Lille OSC – Angers SCO
Přímý přenos 5. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1
TVPSport13.09.201919:15Hokej na lodzie – Superpuchar Polski: JKH GKS Jastrzębie – GKS Tychy (1.tercja)
(2019)
Dvojka13.09.201919:20Tenis – Davis Cup
Slovensko – Švajčiarsko Priamy prenos. (Slovenská republika 2019) (Premiéra)
Sport 113.09.201919:30Fotbal
Galatasaray – Kasimpasa, Süper Lig, 4. kolo, premiéra, živě, HD
Eurosport 113.09.201920:00Cyklistika
Grand Prix Quebec
ORF SPORT PLUS13.09.201920:15LIVE Volleyball Europameisterschaft
Belgien – Österreich aus Brüssel.
ČT sport13.09.201920:20Basketbal: MS 2019 Čína
Souhrn utkání hracího dne na světovém šampionátu v basketbalu mužů v Číně
DIGI SPORT 113.09.201920:25Bundesliga
Düsseldorf – Wolfsburg
NOVA SPORT 213.09.201920:40Amiens SC – Olympique Lyon
Přímý přenos 5. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1
PREMIER SPORT13.09.201920:40Sky Bet Championship
Derby County – Cardiff City
DIGI SPORT 213.09.201920:55LaLiga
Mallorca – Athletic Bilbao
Arena Sport 113.09.201921:00International Darts Open 2019
Priamy prenos z turnaja šípiek – European Darts Tour – round 1
TVPSport13.09.201921:45Hokej na lodzie – Superpuchar Polski: JKH GKS Jastrzębie – GKS Tychy
(2019)
O2TV Sport13.09.201922:00Chicago Cubs-Pittsburgh Pirates
Přímý přenos utkání Major League Baseball (v přestávce: Sport mix)
LogoNázov staniceDátumZačiatokProgram
DIGI SPORT 514.09.201904:30Tenis ženy
WTA International – Hirošima SF
O2TV Tenis14.09.201904:30WTA: Hana-cupid Japan Women’s Open (1. semifinále)
Přímý přenos 1. semifinále tenisového turnaje okruhu WTA (Hirošima, Japonsko)
ORF SPORT PLUS14.09.201905:15Formula1 eSports ProSeries Live Show 1 Runde 1-3, Highlights aus London
(Wh. v. Donnerstag).
DIGI SPORT 514.09.201906:30Tenis ženy
WTA International – Hirošima SF
DIGI SPORT 514.09.201908:00Tenis ženy
WTA Premier Tour – Zhengzhou SF
Eurosport 214.09.201908:00Snooker
Shanghai Masters – semifinále
O2TV Sport14.09.201908:00WTA: Zhengzhou Open (1. semifinále)
Přímý přenos 1. semifinále tenisového turnaje okruhu WTA (Čeng-čou, Čína)
O2TV Sport614.09.201908:00WTA: Hana-cupid Japan Women’s Open (2. semifinále)
Přímý přenos 2. semifinále tenisového turnaje okruhu WTA (Hirošima, Japonsko)
O2TV Tenis14.09.201908:00MD2: WTA: Zhengzhou Open / Hana-cupid Japan Women’s Open
Přímý přenos semifinále tenisových turnajů okruhu WTA
TVPSport14.09.201908:00Tenis ziemny – WTA Zhengzhou: 1/2F (1)
(2019)
O2TV Tenis14.09.201908:01WTA: Zhengzhou Open (1. semifinále)
Přímý přenos 1. semifinále tenisového turnaje okruhu WTA (Čeng-čou, Čína)
NOVA SPORT 114.09.201909:00MotoGP – VC San Marina (trénink Moto3)
Přímý přenos 3. tréninku třídy Moto3 na 13. závod MS silničních motocyklů (Misano)
O2TV Sport14.09.201909:00MD2: WTA: Zhengzhou Open / WRC: Rally Turkey
Přímý přenos turnaje okruhu WTA / Přímý přenos 11. podniku Mistrovství světa v rallye
O2TV Sport214.09.201909:00Rally Turkey – SS9 (Datca 1)
Přímý přenos 11. podniku Mistrovství světa v rallye (Turecko)
Orange Sport14.09.201909:00Rallye Turkey – SS9 (Datca 1)
Priamy prenos 11. podniku Majstrovstiev sveta v rallye (Turecko)
O2TV Sport14.09.201909:01WTA: Zhengzhou Open (1. semifinále)
Přímý přenos 1. semifinále tenisového turnaje okruhu WTA (Čeng-čou, Čína)
DIGI SPORT 514.09.201909:30Tenis ženy
WTA Premier Tour – Zhengzhou ŠF
Eurosport 114.09.201909:30Cestovní vozy
SP v Ningbu – 1. závod
M414.09.201909:40WTCR
Kína – 1. futam. Élő közvetítés.
ČT sport14.09.201909:50Basketbal: USA – Polsko
Basketbal MS Čína / muži / o 7.-8. místo / vhazování: 10:00
TVPSport14.09.201909:50Koszykówka mężczyzn – Mistrzostwa Świata: 7 miejsce
(2019)
NOVA SPORT 114.09.201909:55MotoGP – VC San Marina (trénink MotoGP)
Přímý přenos 3. tréninku třídy MotoGP na 13. závod MS silničních motocyklů (Misano)
DIGI SPORT 1014.09.201910:00WTA International – Nanchang SF
O2TV Sport14.09.201910:00WTA: Zhengzhou Open (2. semifinále)
Přímý přenos 2. semifinále tenisového turnaje okruhu WTA (Čeng-čou, Čína)
O2TV Sport514.09.201910:00WTA: Jiangxi Open (1. semifinále)
Přímý přenos 1. semifinále tenisového turnaje okruhu WTA (Nan-čchang, Čína)
O2TV Sport614.09.201910:00WTA: Hana-cupid Japan Women’s Open (2. semifinále)
Přímý přenos 2. semifinále tenisového turnaje okruhu WTA (Hirošima, Japonsko)
O2TV Tenis14.09.201910:00MD3: WTA: Zhengzhou Open / Hana-cupid Japan Open / Jiangxi Open
Přímý přenos semifinále tenisových turnajů okruhu WTA
O2TV Tenis14.09.201910:01WTA: Zhengzhou Open (2. semifinále)
Přímý přenos 2. semifinále tenisového turnaje okruhu WTA (Čeng-čou, Čína)
TVPSport14.09.201910:50Koszykówka mężczyzn – Mistrzostwa Świata: 7 miejsce
(2019)
NOVA SPORT 114.09.201910:55MotoGP – VC San Marina (trénink Moto2)
Přímý přenos 3. tréninku třídy Moto2 na 13. závod MS silničních motocyklů (Misano)
M414.09.201911:00Tenisz Davis Kupa: Magyarország – Ukrajna
Élő közvetítés.
Sport 514.09.201911:00Živě – ADAC Formula 4 2019
1. závod Formule 4 z Hockenheimringu
DIGI SPORT 514.09.201912:00Tenis ženy
WTA International – Nanchang SF
Eurosport 114.09.201912:00Cyklistika
Vuelta – 20. etapa
O2TV Tenis14.09.201912:00WTA: Jiangxi Open (2. semifinále)
Přímý přenos 2. semifinále tenisového turnaje okruhu WTA (Nan-čchang, Čína)
NOVA SPORT 114.09.201912:35MotoGP – VC San Marina (kvalifikace Moto3)
Přímý přenos kvalifikace třídy Moto3 na 13. závod MS silničních motocyklů (Misano)
TVPSport14.09.201912:45Tour de Pologne – wyścig po zdrowie
(2019)
ČT sport14.09.201912:50Fotbal: FC Zbrojovka Brno – SK Líšeň
DIGI SPORT 114.09.201912:55LaLiga
Real Madrid – Levante
DIGI SPORT 214.09.201912:552. Bundesliga
Regensburg – Stuttgart
DIGI SPORT 314.09.201912:552. Bundesliga
Heidenheim – Kiel
DIGI SPORT 614.09.201912:55Hannover – Bielefeld
Arena Sport 114.09.201913:00International Darts Open 2019
Priamy prenos z turnaja šípiek – European Darts Tour – round 2
ORF SPORT PLUS14.09.201913:15LIVE DTM
vom Nürburgring.
PREMIER SPORT14.09.201913:25Premier League
Liverpool – Newcastle
Arena Sport 114.09.201913:30Fulham – West Bromwich Albion
Priamy prenos zo 7. kola anglickej EFL Championship
Eurosport 214.09.201913:30Snooker
Shanghai Masters – semifinále
NOVA SPORT 114.09.201913:30MotoGP – VC San Marina (kvalifikace MotoGP)
Přímý přenos kvalifikace třídy MotoGP na 13. závod MS silničních motocyklů (Misano)
Sport 214.09.201913:30Lední hokej
Salavat – Amur, KHL, základní část, premiéra, živě, HD
TVPSport14.09.201913:35Tour de Pologne – wyścig po zdrowie
(2019)
ČT214.09.201913:40Basketbal: Česko – Srbsko
Přímý přenos utkání o 5. – 6. místo na světovém šampionátu v basketbalu mužů v Číně
Dvojka14.09.201913:45Futbal – Fortuna liga
FK Pohronie – FC Nitra Priamy prenos. (Slovenská republika 2019) (Premiéra)
TVPSport14.09.201913:50Koszykówka mężczyzn – Mistrzostwa Świata: 5 miejsce
(2019)
DIGI SPORT 514.09.201914:00Tenis ženy
WTA International – Guangzhou SF
O2TV Sport14.09.201914:00Rally Turkey – SS12 (Datca 2)
Přímý přenos 11. podniku Mistrovství světa v rallye (Turecko)
O2TV Sport14.09.201914:30MD2: Mountfield HK-Bílí Tygři Liberec / WRC: Rally Turkey
Přímý přenos 1. kola Tipsport extraligy / Přímý přenos 11. podniku Mistrovství světa v rallye
O2TV Sport214.09.201914:30Rally Turkey – SS12 (Datca 2)
Přímý přenos 11. podniku Mistrovství světa v rallye (Turecko)
Orange Sport14.09.201914:30Mountfield HK-Bílí Tygři Liberec
Priamy prenos hokejového stretnutia 1. kola Tipsport extraligy (v prestávkach: Rozhovory zo štadióna)
O2TV Sport14.09.201914:31Mountfield HK-Bílí Tygři Liberec
Přímý přenos hokejového utkání 1. kola Tipsport extraligy (v přestávkách: Rozhovory ze stadionu)
TVPSport14.09.201914:50Koszykówka mężczyzn – Mistrzostwa Świata: 5 miejsce
(2019)
DIGI SPORT 214.09.201914:55Serie A
Fiorentina – Juventus
ČT sport14.09.201915:00Tenis: Bosna a Hercegovina – Česko
O2TV Sport14.09.201915:00Mountfield HK-Bílí Tygři Liberec
Přímý přenos hokejového utkání 1. kola Tipsport extraligy (v přestávkách: Rozhovory ze stadionu)
Sport 114.09.201915:00Házená
Čechovskie Medvedi – Wisla Plock, Liga mistrů, muži, základní skupina, premiéra, živě, HD
NOVA SPORT 114.09.201915:05MotoGP – VC San Marina (kvalifikace Moto2)
Přímý přenos kvalifikace třídy Moto2 na 13. závod MS silničních motocyklů (Misano)
DIGI SPORT 114.09.201915:25Bundesliga
Dortmund – Leverkusen
DIGI SPORT 314.09.201915:25Bundesliga
Kolín n. R. – Mönchengladbach
DIGI SPORT 614.09.201915:25Augsburg – Frankfurt
Arena Sport 114.09.201915:30Yonex Belgian International 2019
Priamy prenos z turnaja v bedmintone
DIGI SPORT 714.09.201915:30Mainz – Hertha Berlín
DIGI SPORT 914.09.201915:30Union Berlín – Brémy
PREMIER SPORT14.09.201915:55Premier League
Manchester United – Leicester
DIGI SPORT 814.09.201916:00Leganés – Villarreal
Dvojka14.09.201916:00Tenis – Davis Cup
Slovensko – Švajčiarsko Priamy prenos. (Slovenská republika 2019) (Premiéra)
TVPSport14.09.201916:00Lekkoatletyka – LOTTO Memoriał Kamili Skolimowskiej
(2019)
O2TV Fotbal14.09.201916:20MD2: FORTUNA:LIGA – Streaming přenosy
Přímý přenos utkání 9. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Sport mix)
O2TV Sport214.09.201916:20FK Mladá Boleslav-1. FK Příbram (Streaming)
Přímý přenos utkání 9. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Sport mix)
O2TV Fotbal14.09.201916:21FC Slovan Liberec-FK Teplice (Streaming)
Přímý přenos utkání 9. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Sport mix)
Arena Sport 214.09.201917:00FC Red Bull Salzburg – TSV Prolactal Hartberg
Priamy prenos zo 7. kola rakúskej Tipico Bundesligy
M414.09.201917:00Labdarúgó közvetítés
OTP Bank Liga: Budapest Honvéd – MOL Fehérvár FC mérkőzés. Élő közvetítés.
NOVA SPORT 214.09.201917:25Paris Saint-Germain – Racing Strasbourg
Přímý přenos 5. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1
ORF SPORT PLUS14.09.201917:45LIVE Handball EHF Euro Cup
Damen 1. Runde Qualifikation Rückspiel Atzgersdorf – Hypo Niederösterreich aus Wien.
Sport 114.09.201917:45Házená
TATRAN Prešov – Bidasoa Irun, Liga mistrů, muži, základní skupina, premiéra, živě, HD
DIGI SPORT 314.09.201917:55Serie A
Neapol – Sampdoria
DIGI SPORT 114.09.201918:00Štúdio
Štúdio Bundesliga
NOVA SPORT 114.09.201918:00Cliff Diving World Series – Španělsko
Přímý přenos Světové Série v extrémních skocích do vody (Bilbao, Španělsko)
Sport 214.09.201918:00NCAA, americký fotbal
Pittsburgh – Penn State, základní část, 3. týden, premiéra, živě, HD
Eurosport 114.09.201918:15Jezdectví
Global Champions Tour v St. Tropez
DIGI SPORT 114.09.201918:25Bundesliga
RB Lipsko – Bayern
DIGI SPORT 214.09.201918:25LaLiga
Real Sociedad – Atlético Madrid
PREMIER SPORT14.09.201918:25Premier League
Norwich – Manchester City
Arena Sport 114.09.201918:30AFC Ajax – sc Heerenveen
Priamy prenos zo 6. kola holandskej Eredivisie
O2TV Fotbal14.09.201918:30MD4: SK Slavia Praha-1. FC Slovácko
Přímý přenos utkání 9. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
O2TV Sport414.09.201918:30Slavia-Slovácko: Tracab statistiky
Přímý přenos utkání 9. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
O2TV Sport514.09.201918:30Slavia-Slovácko: Livesport.cz statistiky
Přímý přenos utkání 9. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
O2TV Sport614.09.201918:30Slavia-Slovácko: FORTUNA
Přímý přenos utkání 9. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
Orange Sport14.09.201918:30SK Slavia Praha-1. FC Slovácko
Priamy prenos stretnutia 9. kola FORTUNA:LIGY (v prestávke: Štúdio 1. futbalovej ligy)
O2TV Fotbal14.09.201918:31Slavia-Slovácko: Hlavní mix
Přímý přenos utkání 9. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
Arena Sport 214.09.201919:00Yonex Belgian International 2019
Priamy prenos z turnaja v bedmintone
M414.09.201919:30Labdarúgó közvetítés
OTP Bank Liga: Paksi FC – Ferencvárosi TC mérkőzés. Élő közvetítés.
NOVA SPORT 214.09.201919:55Stade Brestois – Stade Rennes
Přímý přenos 5. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1
O2TV Sport14.09.201920:00Oktagon 14
Přímý přenos galavečera MMA organizace OKTAGON (Bratislava, Zimný štadión Ondreja Nepelu)
Sport 114.09.201920:00Fotbal
Benfica – Gil Vicente, Liga NOS, 5. kolo, premiéra, živě, HD
ORF SPORT PLUS14.09.201920:15LIVE Volleyball Europameisterschaft
Slowakei – Österreich aus Brüssel.
Dvojka14.09.201920:20Volejbal – ME 2019 – muži
Slovensko – Rakúsko Priamy prenos. (Belgicko 2019) (Premiéra)
DIGI SPORT 114.09.201920:25Štúdio
Štúdio Bundesliga
Arena Sport 214.09.201920:30International Darts Open 2019
Priamy prenos z turnaja šípiek – European Darts Tour – round 2
DIGI SPORT 214.09.201920:40Serie A
Inter – Udinese
Arena Sport 114.09.201920:45PSV Eindhoven – Vitesse
Priamy prenos zo 6. kola holandskej Eredivisie
DIGI SPORT 114.09.201920:55LaLiga
Barcelona – Valencia
ČT sport14.09.201921:20Sportovní zprávy
NOVA SPORT 114.09.201921:50Chicago Fire – FC Dallas
Přímý přenos nejvyšší zámořské fotbalové ligy Major League Soccer
ČT sport14.09.201922:00Cyklokros: SP 2019 USA
ORF SPORT PLUS14.09.201922:30LIVE / Zeitversetzt Red Bull Cliff Diving, Highlights aus Bilbao
(Wh. am 15.September, OSP).
ČT sport14.09.201923:45Cyklokros: SP 2019 USA
LogoNázov staniceDátumZačiatokProgram
Arena Sport 115.09.201901:30DC Solar 300
Priamy prenos z 26. pretekov NASCAR Xfinity Series
Sport 215.09.201901:30NCAA, americký fotbal
Clemson – Syracuse, základní část, 3. týden, premiéra, živě, HD
NOVA SPORT 115.09.201901:35Philadelphia Union – Los Angeles Football Club
Přímý přenos nejvyšší zámořské fotbalové ligy Major League Soccer
NOVA SPORT 215.09.201902:00UFC Fight Night: Cowboy vs. Gaethje
Galavečer nejprestižnější americké soutěže Ultimate Fighting Championship (Vancouver, Kanada)
DIGI SPORT 515.09.201904:30Tenis ženy
WTA International – Hirošima Finále
O2TV Tenis15.09.201904:30WTA: Hana-cupid Japan Women’s Open (finále)
Přímý přenos finále tenisového turnaje okruhu WTA (Hirošima, Japonsko)
Eurosport 215.09.201906:00Motokros
MS v Šanghaji – 1. závod MX2
Eurosport 215.09.201907:00Motokros
MS v Šanghaji – 1. závod MXGP
DIGI SPORT 515.09.201908:00Tenis ženy
WTA Premier Tour – Zhengzhou Finále
Eurosport 215.09.201908:00Snooker
Shanghai Masters – finále
O2TV Tenis15.09.201908:00WTA: Zhengzhou Open (finále)
Přímý přenos finále tenisového turnaje okruhu WTA (Čeng-čou, Čína)
Eurosport 115.09.201908:15Cestovní vozy
SP v Ningbu – 2. závod
M415.09.201908:30WTCR
Kína – 2. futam. Élő közvetítés.
O2TV Sport15.09.201908:30Rally Turkey – SS14 (Marmaris 1)
Přímý přenos 11. podniku Mistrovství světa v rallye (Turecko)
Orange Sport15.09.201908:30Rallye Turkey – SS14 (Marmaris 1)
Priamy prenos 11. podniku Majstrovstiev sveta v rallye (Turecko)
Eurosport 115.09.201909:15Cestovní vozy
SP v Ningbu – 3. závod
TVPSport15.09.201909:35Pingpongowy PGE Narodowy
(2018)
ČT sport15.09.201909:45Basketbal: MS 2019 Čína
Sport 515.09.201909:45Živě – ADAC Formula 4 2019
2. závod Formule 4 z Hockenheimringu
TVPSport15.09.201909:50Koszykówka mężczyzn – Mistrzostwa Świata: 3 miejsce
(2019)
DIGI SPORT 515.09.201910:00Tenis ženy
WTA International – Nanchang Finále
M415.09.201910:00Férfi kosárlabda világbajnokság
Bronzmérkőzés. Élő közvetítés.
O2TV Sport615.09.201910:00WTA: Jiangxi Open (finále)
Přímý přenos finále tenisového turnaje okruhu WTA (Nan-čchang, Čína)
O2TV Tenis15.09.201910:00MD2: WTA: Zhengzhou Open / Jiangxi Open
Přímý přenos finále tenisových turnajů okruhu WTA
O2TV Tenis15.09.201910:01WTA: Zhengzhou Open (finále)
Přímý přenos finále tenisového turnaje okruhu WTA (Čeng-čou, Čína)
NOVA SPORT 115.09.201910:45MotoGP – VC San Marina (závod Moto3)
Přímý přenos 13. závodu třídy Moto3 MS silničních motocyklů (Misano)
TVPSport15.09.201910:50Koszykówka mężczyzn – Mistrzostwa Świata: 3 miejsce
(2019)
DIGI SPORT 115.09.201911:55LaLiga
Eibar – Espanyol
ORF SPORT PLUS15.09.201911:55LIVE IFA Faustball World Tour Finale
aus Salzburg.
O2TV Sport15.09.201912:00Rally Turkey – SS17 (Marmaris 2 PS)
Přímý přenos 11. podniku Mistrovství světa v rallye (Turecko)
Orange Sport15.09.201912:00Rallye Turkey – SS17 (Marmaris 2 PS)
Priamy prenos 11. podniku Majstrovstiev sveta v rallye (Turecko)
NOVA SPORT 115.09.201912:05MotoGP – VC San Marina (závod Moto2)
Přímý přenos 13. závodu třídy Moto2 MS silničních motocyklů (Misano)
DIGI SPORT 215.09.201912:25Serie A
FC Janov – Atalanta
PREMIER SPORT15.09.201912:55Sky Bet Championship
Huddersfield – Sheffield Wednesday
Arena Sport 115.09.201913:00International Darts Open 2019
Priamy prenos z turnaja šípiek – European Darts Tour
ČT215.09.201913:00Tenis: Bosna a Hercegovina – Česko
Přímý přenos barážového utkání o postup do Světové skupiny tenisového Davis Cupu 2020
DIGI SPORT 315.09.201913:252. Bundesliga
Darmstadt – Norimberg
NOVA SPORT 215.09.201913:25TSV Hannover-Burgdorf – Bergischer HC
Přímý přenos 5. kola německé házenkářské Bundesligy
DIGI SPORT 615.09.201913:30Aue – Osnabruck
DIGI SPORT 715.09.201913:30Bochum – Drážďany
Eurosport 215.09.201913:30Snooker
Shanghai Masters – finále
NOVA SPORT 115.09.201913:45MotoGP – VC San Marina (závod MotoGP)
Přímý přenos 13. závodu třídy MotoGP MS silničních motocyklů (Misano)
ČT sport15.09.201913:50Basketbal: MS 2019 Čína
TVPSport15.09.201913:50Koszykówka mężczyzn – Mistrzostwa Świata: Finał
(2019)
DIGI SPORT 115.09.201913:55LaLiga
Deportivo Alavés – Sevilla
M415.09.201914:00Férfi kosárlabda világbajnokság
Döntő mérkőzés. Élő közvetítés.
Arena Sport 115.09.201914:30Feyenoord – ADO Den Haag
Priamy prenos zo 6. kola Holandskej Eredivisie
Arena Sport 215.09.201914:30International Darts Open 2019
Priamy prenos z turnaja šípiek – European Darts Tour
Eurosport 115.09.201914:30Cyklistika
La Madrid Challenge
O2TV Fotbal15.09.201914:40MD6: FC Fastav Zlín-AC Sparta Praha
Přímý přenos utkání 9. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
O2TV Sport15.09.201914:40FC Fastav Zlín-AC Sparta Praha
Přímý přenos utkání 9. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
O2TV Sport215.09.201914:40Zlín-Sparta: Tracab statistiky
Přímý přenos utkání 9. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
O2TV Sport315.09.201914:40Zlín-Sparta: Livesport.cz statistiky
Přímý přenos utkání 9. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
O2TV Sport415.09.201914:40Zlín-Sparta: FORTUNA
Přímý přenos utkání 9. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
O2TV Sport515.09.201914:40MFK Karviná-Bohemians Praha 1905 (Streaming)
Přímý přenos utkání 9. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Sport mix)
O2TV Sport615.09.201914:40FC Baník Ostrava-SK Dynamo České Budějovice (Streaming)
Přímý přenos utkání 9. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Sport mix)
Orange Sport15.09.201914:40FC FASTAV Zlín-AC Sparta Praha
Priamy prenos stretnutia 9. kola FORTUNA:LIGY (v prestávke: Štúdio 1. futbalovej ligy)
O2TV Fotbal15.09.201914:41Zlín-Sparta: Hlavní mix
Přímý přenos utkání 9. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
ORF SPORT PLUS15.09.201914:50LIVE Planet Pure Fußball Frauen Bundesliga
4. Runde SKN St.Pölten – Sturm Graz aus St.Pölten.
DIGI SPORT 215.09.201914:55Serie A
Brescia – Bologna
PREMIER SPORT15.09.201914:55Premier League
Bournemouth – Everton
DIGI SPORT 815.09.201915:00Spal – Lazio
DIGI SPORT 915.09.201915:00Parma – Cagliari
NOVA SPORT 215.09.201915:05FC Nantes – Stade Reims
Přímý přenos 5. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1
O2TV Sport215.09.201915:20Streaming utkání FORTUNA:LIGY
Přímý přenos utkání 9. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Sport mix)
DIGI SPORT 315.09.201915:25Bundesliga
Hoffenheim – Freiburg
Dvojka15.09.201915:45Hokej – Tipsportliga
HKM Zvolen – HK Poprad Priamy prenos. (Slovenská republika 2019) (Premiéra)
TVPSport15.09.201915:50Siatkówka mężczyzn – Mistrzostwa Europy: Holandia – Polska
(AD) (2019)
DIGI SPORT 115.09.201915:55LaLiga
Celta Vigo – Granada
M415.09.201915:55Birkózó világbajnokság
Élő közvetítés.
NOVA SPORT 115.09.201915:55Füchse Berlin – TVB 1898 Stuttgart
Přímý přenos 5. kola německé házenkářské Bundesligy
ČT sport15.09.201916:05Hokej: HC Kometa Brno – HC Oceláři Třinec
Arena Sport 115.09.201916:30International Darts Open 2019
Priamy prenos z turnaja šípiek – European Darts Tour
NOVA SPORT 215.09.201916:55AS Saint-Étienne – Toulouse FC
Přímý přenos 5. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1
Arena Sport 115.09.201917:00AC Wolfsberger -FK Austria Wien
Priamy prenos zo 7. kola rakúskej Tipico Bundesligy
Eurosport 115.09.201917:00Cyklistika
Vuelta – 21. etapa
ORF SPORT PLUS15.09.201917:00LIVE IFA Faustball World Tour Finale
aus Salzburg.
Sport 115.09.201917:00Házená
RK Celje – Flensburg, Liga mistrů, muži, základní skupina, premiéra, živě, HD
PREMIER SPORT15.09.201917:25Premier League
Watford – Arsenal
Sport 515.09.201917:25Živě – EBEL 2019/2020
HC Orli Znojmo – Moser Medical Graz99ers, hokejové utkání
O2TV Sport415.09.201917:40Zlín-Sparta: Tracab statistiky
Přímý přenos utkání 9. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
O2TV Sport515.09.201917:40Zlín-Sparta: Livesport.cz statistiky
Přímý přenos utkání 9. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
O2TV Sport615.09.201917:40Zlín-Sparta: FORTUNA
Přímý přenos utkání 9. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
Orange Sport15.09.201917:50ŠK Slovan Bratislava-FC Spartak Trnava
Priamy prenos zápasu 8. kola slovenskej Fortuna ligy (v prestávke: Štúdio)
Orange Sport215.09.201917:50FC FASTAV Zlín-AC Sparta Praha
Priamy prenos stretnutia 9. kola FORTUNA:LIGY (v prestávke: Štúdio 1. futbalovej ligy)
DIGI SPORT 115.09.201917:55Bundesliga
Paderborn – Schalke
DIGI SPORT 215.09.201917:55Serie A
AS Rím – Sassuolo
M415.09.201918:00Labdarúgó közvetítés
Merkantil Bank Liga: Szeged-Csanád Grosics – Aqvital FC Csákvár mérkőzés. Élő közvetítés.
DIGI SPORT 315.09.201918:25LaLiga
Real Valladolid – Osasuna
Dvojka15.09.201918:30Volejbal – ME 2019 – muži
Slovensko – Srbsko Priamy prenos. (Belgicko 2019) (Premiéra)
TVPSport15.09.201918:50Piłka ręczna mężczyzn – PGNiG Superliga 3.kolejka: Torus Wybrzeże Gdańsk – Piotrkowianin Piotrków Trybunalski
(2019)
ČT sport15.09.201918:55Volejbal: Česko – Estonsko
Sport 115.09.201919:00Fotbal
Portimonense – FC Porto, Liga NOS, 5. kolo, premiéra, živě, HD
Sport 215.09.201919:00NFL
Green Bay Packers – Minnesota Vikings, NFL, základní část, 2. týden, premiéra, živě, HD
Arena Sport 115.09.201919:15International Darts Open 2019
Priamy prenos z turnaja šípiek – European Darts Tour
TVPSport15.09.201919:45Piłka ręczna mężczyzn – PGNiG Superliga 3.kolejka: Torus Wybrzeże Gdańsk – Piotrkowianin Piotrków Trybunalski
(2019)
Eurosport 115.09.201920:30Cyklistika
Grand Prix Montreal
DIGI SPORT 115.09.201920:40Serie A
Verona – AC Miláno
DIGI SPORT 215.09.201920:55LaLiga
Real Betis – Getafe
NOVA SPORT 215.09.201920:55AS Monaco – Olympique Marseille
Přímý přenos 5. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1
ČT sport15.09.201921:00Basketbal: MS 2019 Čína
Sport 115.09.201921:00Fotbal
Boavista – Sporting CP, Liga NOS, 5. kolo, premiéra, živě, HD
TVPSport15.09.201921:05Sportowy Wieczór
(JM) Przedstawienie w skrócie najważniejszych wydarzeń sportowych dnia. (2019)
NOVA SPORT 115.09.201921:35Portland Timbers – D.C. United
Přímý přenos nejvyšší zámořské fotbalové ligy Major League Soccer
Sport 215.09.201922:30NFL
LA Rams – New Orleans Saints, NFL, základní část, 2. týden, premiéra, živě, HD
NOVA SPORT 115.09.201923:35Minnesota United FC – Real Salt Lake
Přímý přenos nejvyšší zámořské fotbalové ligy Major League Soccer

Ďalšie zaujímavé správy:

Pridaj komentár

Komentáre nesúvisiace s článkom, obsahujúce nadávky, urážky, odkazy, politiku, ako aj tie, ktoré porušujú platné pravidlá a zákony, budú vymazané bez udania dôvodu.