Reklama

Prehľad víkendových športových prenosov (35. týždeň)

Prinášame vám už tradičný prehľad víkendových športových prenosov. V zozname nižšie nájdete prehľad priamych prenosov na piatok 30. augusta, sobotu 31. augusta a nedeľu 01. septembra 2019.

LogoNázov staniceDátumZačiatokProgram
Arena Sport 130.08.201913:00Austrian Darts Championship 2019
Priamy prenos z turnaja šípiek série European Darts Tour – round 1
Eurosport 130.08.201913:00Fotbal
Evropská liga – losování
Sport 230.08.201913:00Šipky
2019 BDO World Trophy, 1. den, část 1, premiéra, živě, HD
Arena Sport 130.08.201914:00Alberta – Kärpät
Priamy prenos zo Sirius Junior Club World Cup – semifinále
Arena Sport 230.08.201914:00Austrian Darts Championship 2019
Priamy prenos z turnaja šípiek série European Darts Tour – round 1
ČT sport30.08.201914:20Veslování: MS 2019 Rakousko
M430.08.201914:55Forma-1
Forma-1 Belga Nagydíj – 2. szabadedzés. Élő közvetítés.
ORF 130.08.201914:55Formel 1 Großer Preis von Belgien 2019
F1 Training. live aus Spa-Francorchamps. Kommentar: Ernst Hausleitner. Co-Kommentar: Robert Lechner.
Eurosport 130.08.201915:00Cyklistika
Vuelta – 7. etapa
O2TV Sport30.08.201915:00M-1 Challenge 104 (Orenburg, Rusko)
Přímý přenos exkluzivních zápasů MMA z turnaje M-1 Challenge z Ruska
Orange Sport30.08.201915:00M-1 Challenge 104 (Orenburg, Rusko)
Priamy prenos exkluzívnych zápasov MMA z turnaja M-1 Challenge z Ruska
Sport 130.08.201915:00Formule 1
Velká cena Belgie, trénink 2, premiéra, živě, HD
Eurosport 230.08.201915:15Cyklistika
Okolo Německa – 2. etapa
Arena Sport 130.08.201916:30Austrian Darts Championship 2019
Priamy prenos z turnaja šípiek série European Darts Tour – round 1
Eurosport 230.08.201917:15Tenis
US Open
TVPSport30.08.201917:35Piłka ręczna mężczyzn – PGNiG Superliga 1.kolejka: Orlen Wisła Płock – Azoty Puławy ( studio )
(2019)
ČT sport30.08.201917:50Fotbal: FC Hradec Králové – FC Vysočina Jihlava
TVPSport30.08.201917:50Piłka ręczna mężczyzn – PGNiG Superliga 1.kolejka: Orlen Wisła Płock – Azoty Puławy
(2019)
Arena Sport 130.08.201918:00Loko – Red Bull Salzburg
Priamy prenos zo Sirius Junior Club World Cup – semifinále
Eurosport 130.08.201918:00Tenis
US Open
Sport 130.08.201918:00Lední hokej
Lahti Pelicans – Ocelári Třinec, CHL, základní skupina, premiéra, živě, HD
DIGI SPORT 130.08.201918:252. Bundesliga
Norimberg – Heidenheim
DIGI SPORT 330.08.201918:252. Bundesliga
Sandhausen – Darmstadt
M430.08.201918:45FIBA 3×3-as kosárlabda
Magyarország – Lengyelország női Európa Kupa mérkőzés. Élő közvetítés.
ORF SPORT PLUS30.08.201919:00LIVE Fußball 2. Liga
6. Runde 1.Hälfte Kapfenberg 1919 – Guntamatic Ried aus Kapfenberg.
Sport 230.08.201919:00Šipky
2019 BDO World Trophy, 1. den, část 2, premiéra, živě, HD
Arena Sport 230.08.201919:15Austrian Darts Championship 2019
Priamy prenos z turnaja šípiek série European Darts Tour – round 1
DIGI SPORT 230.08.201919:55LaLiga
Sevilla – Celta Vigo
M430.08.201920:00Masters férfi vízilabda: Magyarország – Oroszország mérkőzés
Élő közvetítés.
ORF SPORT PLUS30.08.201920:15LIVE Fußball 2. Liga
6. Runde 2.Hälfte Kapfenberg 1919 – Guntamatic Ried aus Kapfenberg.
DIGI SPORT 130.08.201920:25Bundesliga
Mönchengladbach – RB Lipsko
Arena Sport 130.08.201920:30Austrian Darts Championship 2019
Priamy prenos z turnaja šípiek série European Darts Tour – round 1
Sport 130.08.201920:30Lední hokej
Cardiff Devils – Mountfield HK, CHL, základní skupina, premiéra, živě, HD
DIGI SPORT 330.08.201920:40Serie A
Bologna – Spal
NOVA SPORT 230.08.201920:40FC Metz – Paris Saint-Germain
Přímý přenos 4. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1
PREMIER SPORT30.08.201920:40Sky Bet Championship
Cardiff City – Fulham
Eurosport 130.08.201921:00Tenis
Game, Schett and Mats
Eurosport 130.08.201921:15Tenis
US Open
DIGI SPORT 230.08.201921:55LaLiga
Athletic Bilbao – Real Sociedad
ORF SPORT PLUS30.08.201922:15LIVE / Zeitversetzt Judo Weltmeisterschaft Tag 6, Highlights aus Tokio
(Wh. am 31.August, OSP).
LogoNázov staniceDátumZačiatokProgram
Eurosport 131.08.201901:00Tenis
Game, Schett and Mats
Eurosport 131.08.201901:15Tenis
US Open
ORF SPORT PLUS31.08.201902:00LIVE / Zeitversetzt Judo Weltmeisterschaft Tag 5, Highlights aus Tokio
(Wh. v. Donnerstag).
Eurosport 131.08.201903:00Tenis
US Open
Eurosport 231.08.201903:00Tenis
US Open
Sport 231.08.201904:00NCAA, americký fotbal
Colorado – Colorado State, 1. týden, premiéra, živě, HD
ORF SPORT PLUS31.08.201905:00LIVE / Zeitversetzt Judo Weltmeisterschaft Tag 4, Highlights aus Tokio
(Wh. v. Mittwoch).
Sport 231.08.201906:00NCAA, americký fotbal
Colorado – Colorado State, premiéra, živě, HD
ORF SPORT PLUS31.08.201909:10LIVE Ruder Weltmeisterschaft 2019
Tag 7 aus Linz – Ottensheim.
ČT sport31.08.201909:15Basketbal: Angola – Srbsko
TVPSport31.08.201909:50Koszykówka mężczyzn – Mistrzostwa Świata: Polska – Wenezuela
(2019)
Eurosport 231.08.201910:00Cyklistika
Okolo Almaty
ČT sport31.08.201910:15Basketbal: Polsko – Venezuela
M431.08.201910:30Forma-3
Forma-3 Belga Nagydíj – 1. futam. Élő közvetítés.
Sport 231.08.201910:30Formule 3
Závod 1, premiéra, živě, HD
ČT sport31.08.201911:10Basketbal: Rusko – Nigérie
M431.08.201911:55Forma-1
Forma-1 Belga Nagydíj – 3. szabadedzés. Élő közvetítés.
Eurosport 231.08.201912:00Kanoistika
SP ve vodním slalomu
NOVA SPORT 231.08.201912:00UFC Fight Night: Andrade vs. Zhang
Galavečer nejprestižnější americké soutěže Ultimate Fighting Championship (Šen-čen, Čína)
Sport 231.08.201912:00Formule 1
Velká cena Belgie, trénink 2, premiéra, živě, HD
ČT sport31.08.201912:05Basketbal: Írán – Portoriko
ČT sport31.08.201912:30Vodní slalom: SP 2019 Německo
Sport 531.08.201912:40Italian F4 Championship
1. závod 5. podniku italské série F4 z Imoly
DIGI SPORT 131.08.201912:552. Bundesliga
Wehen – Regensburg
DIGI SPORT 231.08.201912:552. Bundesliga
Drážďany – St. Pauli
Arena Sport 131.08.201913:00Austrian Darts Championship 2019
Priamy prenos z turnaja šípiek série European Darts Tour – round 2
DIGI SPORT 631.08.201913:00Bielefeld – Fürth
Sport 131.08.201913:00Šipky
2019 BDO World Trophy, 2. den, část 1, premiéra, živě, HD
TVPSport31.08.201913:15Wioślarstwo – Mistrzostwa Świata Austria – Finały (2)
(2019)
ČT sport31.08.201913:20Basketbal: Filipíny – Itálie
PREMIER SPORT31.08.201913:25Premier League
Southampton – Manchester United
Arena Sport 131.08.201913:30Bristol City – Middlesbrough
Priamy prenos zo 6. kola Anglicke EFL Championship
Arena Sport 231.08.201913:30Austrian Darts Championship 2019
Priamy prenos z turnaja šípiek série European Darts Tour – round 2
TVPSport31.08.201913:50Koszykówka mężczyzn – Mistrzostwa Świata: Wybrzeże Kości Słoniowej – Chiny
(2019)
Arena Sport 231.08.201914:00Hokej
Priamy prenos zo Sirius Junior Club World Cup – 3. miesto
ČT sport31.08.201914:15Basketbal: Pobřeží Slonoviny – Čína
ČT231.08.201914:40Fotbal: FORTUNA:LIGA
Přímý přenos utkání fotbalové FORTUNA:LIGY
TVPSport31.08.201914:40Wioślarstwo – Mistrzostwa Świata Austria – Finały (2)
(2019)
ORF 131.08.201914:55Formel 1 Großer Preis von Belgien 2019
F1 Qualifying. live aus Spa-Francorchamps. Kommentar: Ernst Hausleitner. Co-Kommentar: Robert Lechner.
TVPSport31.08.201914:55Koszykówka mężczyzn – Mistrzostwa Świata: Wybrzeże Kości Słoniowej – Chiny
(2019)
Eurosport 131.08.201915:00Cyklistika
Vuelta – 8. etapa
M431.08.201915:00Forma-1
Forma-1 Belga Nagydíj – Időmérő edzés. Élő közvetítés.
Sport 231.08.201915:00Formule 1
Velká cena Belgie, kvalifikace, premiéra, živě, HD
ČT sport31.08.201915:10Basketbal: Argentina – Jižní Korea
DIGI SPORT 131.08.201915:25Bundesliga
Bayern – Mainz
DIGI SPORT 231.08.201915:25Bundesliga
Schalke – Hertha Berlín
NOVA SPORT 231.08.201915:25Wales – Irsko
Přímý přenos přátelského ragbyového utkání
Arena Sport 131.08.201915:30Austrian Darts Championship 2019
Priamy prenos z turnaja šípiek série European Darts Tour – round 2
DIGI SPORT 631.08.201915:30Freiburg – Kolín n. R.
DIGI SPORT 731.08.201915:30Leverkusen – Hoffenheim
Sport 131.08.201915:30Lední hokej
Lulea – HC Bílí Tygři Liberec, CHL, základní skupina, premiéra, živě, HD
PREMIER SPORT31.08.201915:55Premier League
Chelsea – Sheffield United
Eurosport 231.08.201916:00Cyklistika
Okolo Německa – 3. etapa
Sport 231.08.201916:00Lední hokej
Red Bull Mnichov – Banská Bystrica, CHL, základní skupina, premiéra, živě, HD
ČT sport31.08.201916:05Basketbal: Španělsko – Tunisko
ČT sport31.08.201916:40Dostihy: Svatováclavská cena
O2TV Fotbal31.08.201916:501. FC Slovácko-FK Mladá Boleslav (Streaming)
Přímý přenos utkání 8. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Sport mix)
O2TV Sport531.08.201916:50FK Jablonec-FC Baník Ostrava (Streaming)
Přímý přenos utkání 8. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Sport mix)
DIGI SPORT 331.08.201916:55LaLiga
Osasuna – Barcelona
TVPSport31.08.201917:00Piłka nożna – PKO Ekstraklasa: Piast Gliwice – Lechia Gdańsk (studio)
(2019)
M431.08.201917:15Kézilabda közvetítés
K&H női kézilabda liga: Érd – Ferencvárosi TC mérkőzés. Élő közvetítés.
TVPSport31.08.201917:20Piłka nożna – PKO Ekstraklasa: Piast Gliwice – Lechia Gdańsk
(2019)
NOVA SPORT 231.08.201917:25Olympique Lyon – Girondins Bordeaux
Přímý přenos 4. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1
Dvojka31.08.201917:45Futbal – Fortuna liga
Spartak Trnava – MFK Zemplín Michalovce Priamy prenos. (Slovenská republika 2019) (Premiéra)
Sport 131.08.201917:45Lední hokej
HC Plzeň – Rungsted Seier Capital, CHL, základní skupina, premiéra, živě, HD
DIGI SPORT 231.08.201917:55Serie A
AC Miláno – Brescia
Sport 531.08.201917:55Italian F4 Championship
2. závod 5. podniku italské série F4 z Imoly
Arena Sport 131.08.201918:00Hokej
Priamy prenos zo Sirius Junior Club World Cup – finále
Eurosport 131.08.201918:00Tenis
US Open
Eurosport 231.08.201918:00Tenis
US Open
ORF SPORT PLUS31.08.201918:00LIVE Handball Liga Austria
1. Runde Sparkasse Schwaz – Bregenz aus Innsbruck.
ČT sport31.08.201918:05Horská kola: MS 2019 Kanada
DIGI SPORT 131.08.201918:25Bundesliga
Union Berlín – Dortmund
PREMIER SPORT31.08.201918:25Premier League
Burnley – Liverpool
DIGI SPORT 331.08.201919:00FIM Speedway Grand Prix
FIM Speedway GP – Teterow
DIGI SPORT 631.08.201919:00Levante – Real Valladolid
DIGI SPORT 731.08.201919:00Getafe – Deportivo Alavés
O2TV Fotbal31.08.201919:10MD4: 1.FK Příbram-FC Viktoria Plzeň
Přímý přenos utkání 8. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
O2TV Sport31.08.201919:101.FK Příbram-FC Viktoria Plzeň
Přímý přenos utkání 8. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
O2TV Sport431.08.201919:10Příbram-Plzeň: Tracab statistiky
Přímý přenos utkání 8. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
O2TV Sport531.08.201919:10Příbram-Plzeň: Livesport.cz statistiky
Přímý přenos utkání 8. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
O2TV Sport631.08.201919:10Příbram-Plzeň: FORTUNA
Přímý přenos utkání 8. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
Orange Sport31.08.201919:101.FK Příbram-FC Viktoria Plzeň
Priamy prenos zápasu 8. kola FORTUNA:LIGY (v prestávke: Štúdio 1. futbalovej ligy)
O2TV Fotbal31.08.201919:11Příbram-Plzeň: Hlavní mix
Přímý přenos utkání 8. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
Arena Sport 231.08.201919:15Austrian Darts Championship 2019
Priamy prenos z turnaja šípiek série European Darts Tour – round 2
M431.08.201919:30Labdarúgó közvetítés
OTP Bank Liga: Újpest FC – Budapest Honvéd mérkőzés. Élő közvetítés.
NOVA SPORT 231.08.201919:55FC Nantes – Montpellier HSC
Přímý přenos 4. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1
Sport 231.08.201920:00Fotbal
Sporting – Rio Ave, Liga NOS, 4. kolo, premiéra, živě, HD
ORF SPORT PLUS31.08.201920:15LIVE / Zeitversetzt ICF Kanu Slalom Weltcup: Station 4, Highlights aus Markkleeberg
(Wh. am 01.September, OSP).
Arena Sport 131.08.201920:30Austrian Darts Championship 2019
Priamy prenos z turnaja šípiek série European Darts Tour – round 2
TVPSport31.08.201920:30Kolarstwo – Mistrzostwa Świata MTB, Quebec, Kanada – cross mężczyzn
(2019)
ČT sport31.08.201920:35Horská kola: MS 2019 Kanada
DIGI SPORT 131.08.201920:40Serie A
Juventus – Neapol
DIGI SPORT 231.08.201920:55LaLiga
Real Betis – Leganés
Eurosport 131.08.201921:00Tenis
Game, Schett and Mats
Eurosport 131.08.201921:15Tenis
US Open
ORF SPORT PLUS31.08.201921:15LIVE / Zeitversetzt Judo Weltmeisterschaft Tag 7, Highlights aus Tokio
(Wh. am 01.September, OSP).
Arena Sport 131.08.201922:00Sport Clips Haircuts VFW 200
Priamy prenos z 24. pretekov NASCAR Xfinity Series
Arena Sport 231.08.201922:00Austrian Darts Championship 2019
Priamy prenos z turnaja šípiek série European Darts Tour – round 2
Sport 231.08.201922:00Box
Lomachenko – Campbell, The O2, Londýn, premiéra, živě, HD
ČT sport31.08.201922:35Basketbal: MS 2019 Čína
LogoNázov staniceDátumZačiatokProgram
Eurosport 101.09.201901:00Tenis
Game, Schett and Mats
Eurosport 101.09.201901:15Tenis
US Open
Sport 201.09.201901:30NCAA, americký fotbal
Auburn – Oregon, 1. týden, premiéra, živě, HD
NOVA SPORT 101.09.201901:35Montreal Impact – D.C. United
Přímý přenos nejvyšší zámořské fotbalové ligy Major League Soccer
ORF SPORT PLUS01.09.201902:15LIVE / Zeitversetzt Judo Weltmeisterschaft Tag 6, Highlights aus Tokio
(Wh. v. Freitag).
Eurosport 101.09.201903:00Tenis
US Open
Eurosport 201.09.201903:00Tenis
US Open
NOVA SPORT 101.09.201904:35Portland Timbers – Real Salt Lake
Přímý přenos nejvyšší zámořské fotbalové ligy Major League Soccer
ČT sport01.09.201909:15Basketbal: Kanada – Austrálie
MS 2019 Čína / muži / vhazování: 09:30
TVPSport01.09.201909:20Koszykówka mężczyzn – Mistrzostwa Świata: Kanada – Australia
(2019)
M401.09.201909:40Forma-3 Belga Nagydíj – 2. futam
Élő közvetítés.
Sport 201.09.201909:45Formule 3
Závod 2, premiéra, živě, HD
ORF SPORT PLUS01.09.201910:10LIVE Ruder Weltmeisterschaft 2019
Tag 8 aus Linz – Ottensheim.
ČT sport01.09.201910:15Basketbal: Nový Zéland – Brazílie
MS 2019 Čína / muži / vhazování: 10:00
ČT sport01.09.201911:10Basketbal: Turecko – Japonsko
MS 2019 Čína / muži / vhazování: 10:30
M401.09.201911:10Forma-2 Belga Nagydíj – 2. futam
Élő közvetítés.
Sport 201.09.201911:15Formule 2
Závod 2, premiéra, živě, HD
TVPSport01.09.201911:25Jeździectwo – Mistrzostwa Europy FEI – WKKW, Luhmuhlen – skoki
(2019)
Eurosport 201.09.201912:00Kanoistika
SP ve vodním slalomu
ČT sport01.09.201912:05Basketbal: Dominikánská republika – Jordánsko
MS 2019 Čína / muži / vhazování: 10:30
Eurosport 101.09.201912:15Závody GT
Porsche Supercup ve Spa
Sport 501.09.201912:15Italian F4 Championship
3. závod 5. podniku italské série F4 z Imoly
ČT sport01.09.201912:30Vodní slalom: SP 2019 Německo
finále WC1, MK1
PREMIER SPORT01.09.201912:55Škótska Premiership
Rangers – Celtic
Arena Sport 101.09.201913:00Austrian Darts Championship 2019
Priamy prenos z turnaja šípiek série European Darts Tour – round 3
Sport 101.09.201913:00Šipky
2019 BDO World Trophy, 3. den, část 1, premiéra, živě, HD
ČT sport01.09.201913:20Basketbal: Senegal – Litva
MS 2019 Čína / muži / vhazování: 13:30
DIGI SPORT 101.09.201913:252. Bundesliga
Hamburg – Hannover
DIGI SPORT 201.09.201913:252. Bundesliga
Kiel – Aue
NOVA SPORT 101.09.201913:25HBW Balingen-Weilstetten – HSG Nordhorn-Lingen
Přímý přenos 2. kola německé házenkářské Bundesligy
DIGI SPORT 601.09.201913:30Osnabruck – Karlsruher
TVPSport01.09.201913:30Wioślarstwo – Mistrzostwa Świata Austria – Finały (3)
(2019)
Eurosport 201.09.201913:45Cyklistika
Okolo Německa – 4. etapa
Sport 201.09.201914:00Formule 1
Velká cena Belgie, předzávodní studio, premiéra, živě, HD
ČT sport01.09.201914:15Basketbal: Česko – USA
MS 2019 Čína / muži / vhazování: 14:30
Arena Sport 101.09.201914:30Sparta Rotterdam – AFC Ajax
Priamy prenos z 5. kola Holandskej Eredivisie
Arena Sport 201.09.201914:30Austrian Darts Championship 2019
Priamy prenos z turnaja šípiek série European Darts Tour – round 3
ORF 101.09.201914:35Formel 1 Großer Preis von Belgien 2019
F1 Das Rennen. live aus Spa-Francorchamps. Kommentar: Ernst Hausleitner. Co-Kommentar: Robert Lechner.
NOVA SPORT 201.09.201914:55Stade Reims – Lille OSC
Přímý přenos 4. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1
PREMIER SPORT01.09.201914:55Premier League
Everton – Wolverhampton
Eurosport 101.09.201915:00Cyklistika
Vuetla – 9. etapa
Sport 201.09.201915:00Formule 1
Velká cena Belgie, závody, premiéra, živě, HD
TVPSport01.09.201915:00Wyścigi samochodowe – Formuła 1 – Grand Prix Belgii
(2019)
M401.09.201915:10Forma-1 Belga Nagydíj – Futam
Élő közvetítés.
DIGI SPORT 101.09.201915:25Bundesliga
Brémy – Augsburg
Eurosport 201.09.201915:45Vytrvalostní závody
MS Endurance na Silverstonu
Sport 501.09.201915:55Formula Renault Eurocup 2019
2. závod, Nürburgring
Arena Sport 201.09.201916:00FC Luzern – BSC Young Boys
Priamy prenos zo 6. kola švajčiarskej Superligy
O2TV Fotbal01.09.201916:00MD6: SFC Opava-SK Slavia Praha / Streaming přenosy
Přímý přenos utkání 8. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Super studio 1. fotbalové ligy)
O2TV Sport01.09.201916:00SFC Opava-SK Slavia Praha
Přímý přenos utkání 8. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Super studio 1. fotbalové ligy)
O2TV Sport201.09.201916:00Opava-Slavia: Livesport.cz statistiky
Přímý přenos utkání 8. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Super studio 1. fotbalové ligy)
O2TV Sport301.09.201916:00Opava-Slavia: FORTUNA
Přímý přenos utkání 8. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Super studio 1. fotbalové ligy)
O2TV Sport401.09.201916:00FK Jablonec-FC Baník Ostrava (Streaming)
Přímý přenos utkání 8. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Sport mix)
O2TV Sport501.09.201916:00FK Teplice-MFK Karviná (Streaming)
Přímý přenos utkání 8. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Sport mix)
O2TV Sport601.09.201916:00SK Dynamo České Budějovice-FC Fastav Zlín (Streaming)
Přímý přenos utkání 8. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Sport mix)
Orange Sport01.09.201916:00SFC Opava-SK Slavia Praha
Priamy prenos zápasu 8. kola FORTUNA:LIGY (v prestávke: Super štúdio 1. futbalovej ligy)
Sport 101.09.201916:00Lední hokej
Frölunda – Mountfield HK, CHL, základní skupina, premiéra, živě, HD
O2TV Fotbal01.09.201916:01Opava-Slavia: Hlavní mix
Přímý přenos utkání 8. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Super studio 1. fotbalové ligy)
ČT sport01.09.201916:05Basketbal: Francie – Německo
MS 2019 Čína / muži / vhazování: 14:30
Arena Sport 101.09.201916:45Willem II – Feyenoord
Priamy prenos z 5. kola Holandskej Eredivisie
DIGI SPORT 201.09.201916:55LaLiga
Valencia – Mallorca
NOVA SPORT 201.09.201916:55Racing Strasbourg – AS Monaco
Přímý přenos 4. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1
PREMIER SPORT01.09.201917:00Štúdio
Štúdio Premier League
Eurosport 201.09.201917:15Tenis
US Open
M401.09.201917:15Kézilabda közvetítés
K&H női kézilabda liga: Győri Audi ETO KC – Siófok KC mérkőzés. Élő közvetítés.
ČT sport01.09.201917:20Plážový volejbal: M ČR 2019
PREMIER SPORT01.09.201917:25Premier League
Arsenal – Tottenham
Dvojka01.09.201917:50Volejbal – ME 2019 – ženy
Slovensko – Taliansko Priamy prenos. (Slovenská republika 2019) (Premiéra)
Orange Sport01.09.201917:50MD2: FORTUNA:LIGA
Priamy prenos zápasu 7. kola slovenskej Fortuna ligy / Priamy prenos zápasu 8. kola FORTUNA:LIGY
Orange Sport201.09.201917:50SFC Opava-SK Slavia Praha
Priamy prenos zápasu 8. kola FORTUNA:LIGY (v prestávke: Super štúdio 1. futbalovej ligy)
Orange Sport01.09.201917:51FC DAC 1904 Dunajská Streda-ŠK Slovan Bratislava
Priamy prenos zápasu 7. kola slovenskej Fortuna ligy (v prestávke: Štúdio)
DIGI SPORT 101.09.201917:55Serie A
Lazio – AS Rím
DIGI SPORT 301.09.201917:55Bundesliga
Frankfurt – Düsseldorf
Eurosport 101.09.201918:00Tenis
US Open
M401.09.201918:00Labdarúgó közvetítés
OTP Bank Liga: FTC – DVTK mérkőzés. Élő közvetítés.
O2TV Fotbal01.09.201918:30MD4: AC Sparta Praha-SK Sigma Olomouc
Přímý přenos utkání 8. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Super studio 1. fotbalové ligy)
O2TV Sport01.09.201918:30AC Sparta Praha-SK Sigma Olomouc
Přímý přenos utkání 8. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Super studio 1. fotbalové ligy)
O2TV Sport201.09.201918:30Sparta-Olomouc: Tracab statistiky
Přímý přenos utkání 8. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Super studio 1. fotbalové ligy)
O2TV Sport301.09.201918:30Sparta-Olomouc: Livesport.cz statistiky
Přímý přenos utkání 8. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Super studio 1. fotbalové ligy)
O2TV Sport401.09.201918:30Sparta-Olomouc: FORTUNA
Přímý přenos utkání 8. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Super studio 1. fotbalové ligy)
Orange Sport01.09.201918:30MD2: FORTUNA:LIGA
Priamy prenos zápasu 7. kola slovenskej Fortuna ligy / Priamy prenos zápasu 8. kola FORTUNA:LIGY
Orange Sport201.09.201918:30AC Sparta Praha-SK Sigma Olomouc
Priamy prenos zápasu 8. kola FORTUNA:LIGY (v prestávke: Super štúdio 1. futbalovej ligy)
ORF SPORT PLUS01.09.201918:30LIVE / Zeitversetzt ICF Kanu Slalom Weltcup: Station 4, Highlights aus Markkleeberg
(Wh. am 02.September, OSP).
O2TV Fotbal01.09.201918:31Sparta-Olomouc: Hlavní mix
Přímý přenos utkání 8. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Super studio 1. fotbalové ligy)
Orange Sport01.09.201918:31FC DAC 1904 Dunajská Streda-ŠK Slovan Bratislava
Priamy prenos zápasu 7. kola slovenskej Fortuna ligy (v prestávke: Štúdio)
ČT sport01.09.201918:55Horská kola: MS 2019 Kanada
sjezd / ženy
DIGI SPORT 201.09.201918:55LaLiga
Atlético Madrid – Eibar
DIGI SPORT 601.09.201919:00Espanyol – Granada
Arena Sport 101.09.201919:15Austrian Darts Championship 2019
Priamy prenos z turnaja šípiek série European Darts Tour – QF
ORF SPORT PLUS01.09.201919:20LIVE Eishockey Champions League
Vienna Capitals – Djurgarden Stockholm aus Wien.
PREMIER SPORT01.09.201919:25Štúdio
Štúdio Premier League
Sport 101.09.201919:30Fotbal
FC Porto – Guimaraes, Liga NOS, 4. kolo, premiéra, živě, HD
Sport 201.09.201919:30Lední hokej
Vienna Capitals – Djurgarden, CHL, základní skupina, premiéra, živě, HD
ČT sport01.09.201919:55Horská kola: MS 2019 Kanada
sjezd/ muži
Arena Sport 101.09.201920:00RKC Waalwijk – PSV Eindhoven
Priamy prenos z 5. kola Holandskej Eredivisie
Arena Sport 201.09.201920:00Austrian Darts Championship 2019
Priamy prenos z turnaja šípiek série European Darts Tour – round 3
TVPSport01.09.201920:20Siatkówka kobiet – Mistrzostwa Europy: 1/8 finału:
(2019)
DIGI SPORT 101.09.201920:40Serie A
Cagliari – Inter
DIGI SPORT 301.09.201920:40Serie A
Udinese – Parma
DIGI SPORT 701.09.201920:40FC Janov – Fiorentina
DIGI SPORT 201.09.201920:55LaLiga
Villarreal – Real Madrid
NOVA SPORT 201.09.201920:55Olympique Marseille – AS Saint-Étienne
Přímý přenos 4. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1
Eurosport 101.09.201921:00Tenis
Game, Schett and Mats
Eurosport 101.09.201921:15Tenis
US Open
Arena Sport 101.09.201922:00Austrian Darts Championship 2019
Priamy prenos z turnaja šípiek série European Darts Tour – SF
ORF SPORT PLUS01.09.201922:00LIVE / Zeitversetzt Judo Weltmeisterschaft Tag 8, Highlights aus Tokio
(Wh. am 02.September, OSP).
Sport 201.09.201922:00Fotbal
Braga – Benfica, Liga NOS, 4. kolo, premiéra, živě, HD

Ďalšie zaujímavé správy:

Pridaj komentár

Komentáre nesúvisiace s článkom, obsahujúce nadávky, urážky, odkazy, politiku, ako aj tie, ktoré porušujú platné pravidlá a zákony, budú vymazané bez udania dôvodu.