Reklama

Prehľad víkendových športových prenosov (31. týždeň)

Prinášame vám už tradičný prehľad víkendových športových prenosov. V zozname nižšie nájdete prehľad priamych prenosov na piatok 02., sobotu 03. a nedeľu 04. augusta 2019.

LogoNázov staniceDátumZačiatokProgram
NOVA SPORT 202.08.201912:45FIVB Beach Volleyball – Vídeň
FIVB 5-hvězdičkový turnaj (Major) Světové Série 2019 v plážovém volejbalu (muži play-off)
NOVA SPORT 102.08.201913:15MotoGP-VC České republiky (trénink Moto3)
Přímý přenos 2. tréninku třídy Moto3 na 10. závod MS silničních motocyklů (Automotodrom Brno)
Arena Sport 202.08.201913:30ATP 250 Series – Kitzbuhel
Priamy prenos z tenisového turnaja mužov
Arena Sport 102.08.201914:00Beijing Guoan vs Hebei CFFC
Priamy prenos z 21. kola Čínskej Superligy
NOVA SPORT 202.08.201914:00FIVB Beach Volleyball – Vídeň
FIVB 5-hvězdičkový turnaj (Major) Světové Série 2018 v plážovém volejbalu volejbalu (ženy čtvrtfinále)
NOVA SPORT 102.08.201914:10MotoGP-VC České republiky (trénink MotoGP)
Přímý přenos 2. tréninku třídy MotoGP na 10. závod MS silničních motocyklů (Automotodrom Brno)
O2TV Sport02.08.201914:30ONE Championship: Dawn of Heroes (13/2019)
Přímý přenos galavečera bojových sportů prestižní série ONE Championship (Manila, Filipíny)
Orange Sport02.08.201914:30ONE Championship: Dawn of Heroes (13/2019)
Priamy prenos galavečera bojových športov prestížnej série ONE Championship (Manila, Filipíny)
M402.08.201914:55Forma-1 Magyar Nagydíj
2. szabadedzés. Élő közvetítés.
ORF 102.08.201914:55Formel 1 Großer Preis von Ungarn 2019
F1 Training. live aus Hockenheim. Kommentar: Ernst Hausleitner. Co-Kommentar: Alexander Wurz.
ORF SPORT PLUS02.08.201915:00LIVE FIVB Beachvolleyball Major Wien
Tag 1.
Sport 102.08.201915:00Formule 1
Velká cena Maďarska, trénink 2, premiéra, živě, HD
NOVA SPORT 102.08.201915:10MotoGP-VC České republiky (trénink Moto2)
Přímý přenos 2. tréninku třídy Moto2 na 10. závod MS silničních motocyklů (Automotodrom Brno)
NOVA SPORT 202.08.201916:30FIVB Beach Volleyball – Vídeň
FIVB 5-hvězdičkový turnaj (Major) Světové Série 2019 v plážovém volejbalu (muži osmifinále)
ČT sport02.08.201917:40Fotbal: Slezský FC Opava – FC Baník Ostrava
TVPSport02.08.201917:55Kolarstwo – Tour de Pologne – prezentacja ekip
(2019)
DIGI SPORT 102.08.201918:252. Bundesliga
Sandhausen – Osnabruck
Dvojka02.08.201918:55Letný biatlon
Sandnes: Preteky s hromadným štartom Priamy prenos. (Nórsko 2019) (Premiéra)
O2TV Sport02.08.201919:00Neste Rally Finland – SS11 (Harju 2)
Přímý přenos 9. podniku Mistrovství světa v rallye (Finsko)
Orange Sport02.08.201919:00Neste Rally Finland – SS11 (Harju 2)
Priamy prenos 9. podniku Majstrovstiev sveta v rallye (Fínsko)
TVPSport02.08.201919:30Siatkówka kobiet – Kwalifikacje olimpijskie: Polska – Portoryko ( studio )
(2019)
DIGI SPORT 302.08.201920:00Tenis muži
ATP 500 Series – Washington ŠF
M402.08.201920:00Labdarúgó közvetítés
Merkantil Bank Liga: Gyirmót FC – Szombathelyi Haladás mérkőzés. Élő közvetítés.
O2TV Tenis02.08.201920:00WTA: Citi Open (1. čtvrtfinále)
Přímý přenos 1. čtvrtfinále tenisového turnaje okruhu WTA (Washington, USA)
O2TV Sport02.08.201920:15Chicago Cubs-Milwaukee Brewers
Přímý přenos utkání Major League Baseball (v přestávce: Sport mix)
ORF SPORT PLUS02.08.201920:15LIVE Fußball 2. Liga
2. Runde: GAK 1902 – Blau Weiß Linz aus Graz.
TVPSport02.08.201920:20Siatkówka kobiet – Kwalifikacje olimpijskie: Polska – Portoryko
(2019)
DIGI SPORT 102.08.201920:252. Bundesliga
St. Pauli – Fürth
DIGI SPORT 402.08.201920:40Sky Bet Championship
Luton Town – Middlesbrough
DIGI SPORT 502.08.201921:00Tenis ženy
WTA Premier Tour – San José ŠF
O2TV Sport602.08.201921:00WTA: Mubadala Silicon Valley Classic (1. čtvrtfinále)
Přímý přenos 1. čtvrtfinále tenisového turnaje okruhu WTA (San José, USA)
O2TV Tenis02.08.201921:00MD2: WTA: Citi Open / Mubadala Silicon Valley Classic
Přímý přenos čtvrtfinále tenisových turnajů okruhu WTA
Sport 102.08.201921:00Box
Anthony Fowler – Brian Rose, Liverpool, premiéra, živě, HD
O2TV Tenis02.08.201921:01WTA: Citi Open (1. čtvrtfinále)
Přímý přenos 1. čtvrtfinále tenisového turnaje okruhu WTA (Washington, USA)
DIGI SPORT 302.08.201922:00Tenis muži
ATP 500 Series – Washington ŠF
DIGI SPORT 502.08.201923:00Tenis ženy
WTA Premier Tour – San José ŠF
O2TV Sport602.08.201923:00WTA: Mubadala Silicon Valley Classic (2. čtvrtfinále)
Přímý přenos 2. čtvrtfinále tenisového turnaje okruhu WTA (San José, USA)
O2TV Tenis02.08.201923:00MD2: WTA: Citi Open / Mubadala Silicon Valley Classic
Přímý přenos čtvrtfinále tenisových turnajů okruhu WTA
O2TV Tenis02.08.201923:01WTA: Citi Open (2. čtvrtfinále)
Přímý přenos 2. čtvrtfinále tenisového turnaje okruhu WTA (Washington, USA)
TVPSport02.08.201923:15Tenis ziemny – Turniej WTA: San Jose: 1/4F – 1
(2019)
LogoNázov staniceDátumZačiatokProgram
O2TV Sport03.08.201900:00WTA: Citi Open (3. čtvrtfinále)
Přímý přenos 3. čtvrtfinále tenisového turnaje okruhu WTA (Washington, USA)
DIGI SPORT 303.08.201901:00Tenis muži
ATP 500 Series – Washington ŠF
DIGI SPORT 503.08.201901:00Tenis ženy
WTA Premier Tour – San José ŠF
O2TV Sport603.08.201901:00WTA: Mubadala Silicon Valley Classic (3. čtvrtfinále)
Přímý přenos 3. čtvrtfinále tenisového turnaje okruhu WTA (San José, USA)
O2TV Tenis03.08.201901:00MD2: WTA: Citi Open / Mubadala Silicon Valley Classic
Přímý přenos čtvrtfinále tenisových turnajů okruhu WTA
TVPSport03.08.201901:00Tenis ziemny – Turniej WTA: San Jose: 1/4F – 2
(2019)
O2TV Tenis03.08.201901:01WTA: Citi Open (3. čtvrtfinále)
Přímý přenos 3. čtvrtfinále tenisového turnaje okruhu WTA (Washington, USA)
O2TV Sport03.08.201902:00WTA: Citi Open (4. čtvrtfinále)
Přímý přenos 4. čtvrtfinále tenisového turnaje okruhu WTA (Washington, USA)
DIGI SPORT 303.08.201903:00Tenis muži
ATP 500 Series – Washington ŠF
O2TV Sport603.08.201903:00WTA: Mubadala Silicon Valley Classic (4. čtvrtfinále)
Přímý přenos 4. čtvrtfinále tenisového turnaje okruhu WTA (San José, USA)
O2TV Tenis03.08.201903:00MD2: WTA: Citi Open / Mubadala Silicon Valley Classic
Přímý přenos čtvrtfinále tenisových turnajů okruhu WTA
TVPSport03.08.201903:00Tenis ziemny – Turniej WTA: San Jose: 1/4F – 3
(2019)
O2TV Tenis03.08.201903:01WTA: Citi Open (4. čtvrtfinále)
Přímý přenos 4. čtvrtfinále tenisového turnaje okruhu WTA (Washington, USA)
DIGI SPORT 503.08.201904:00Tenis ženy
WTA Premier Tour – San José ŠF
NOVA SPORT 103.08.201909:00MotoGP-VC České republiky (trénink Moto3)
Přímý přenos 3. tréninku třídy Moto3 na 10. závod MS silničních motocyklů (Automotodrom Brno)
ČT sport03.08.201909:55Triatlon: XTERRA Czech 2019 Prachatice
NOVA SPORT 103.08.201909:55MotoGP-VC České republiky (trénink MotoGP)
Přímý přenos 3. tréninku třídy MotoGP na 10. závod MS silničních motocyklů (Automotodrom Brno)
ORF SPORT PLUS03.08.201910:00LIVE FIVB Beachvolleyball Major Wien
Tag 2.
M403.08.201910:05Forma-2
Forma-2 Magyar Nagydíj – 1. futam. Élő közvetítés.
NOVA SPORT 203.08.201910:15FIVB Beach Volleyball – Vídeň
FIVB 5-hvězdičkový turnaj (Major) Světové Série 2019 v plážovém volejbalu (muži čtvrtfinále)
NOVA SPORT 103.08.201910:55MotoGP-VC České republiky (trénink Moto2)
Přímý přenos 3. tréninku třídy Moto2 na 10. závod MS silničních motocyklů (Automotodrom Brno)
NOVA SPORT 203.08.201911:30FIVB Beach Volleyball – Vídeň
FIVB 5-hvězdičkový turnaj (Major) Světové Série 2019 v plážovém volejbalu (ženy semifinále)
ČT sport03.08.201911:50Triatlon: XTERRA Czech 2019 Prachatice
M403.08.201911:55Forma-1 Magyar Nagydíj – 3. szabadedzés
Élő közvetítés.
Arena Sport 103.08.201912:00ATP 250 Series – Kitzbuhel
Priamy prenos z tenisového turnaja mužov
Sport 103.08.201912:00Formule 1
Velká cena Maďarska, trénink 3, premiéra, živě, HD
ČT sport03.08.201912:30Panorama
NOVA SPORT 103.08.201912:35MotoGP-VC České republiky (kvalifikace Moto3)
Přímý přenos kvalifikace třídy Moto3 na 10. závod MS silničních motocyklů (Automotodrom Brno)
DIGI SPORT 103.08.201912:552. Bundesliga
Karlsruher – Drážďany
Sport 203.08.201913:00TCR Europe
Oschersleben, 1. závod, premiéra, živě, HD
NOVA SPORT 103.08.201913:30MotoGP-VC České republiky (kvalifikace MotoGP)
Přímý přenos kvalifikace třídy MotoGP na 10. závod MS silničních motocyklů (Automotodrom Brno)
Arena Sport 103.08.201913:35Shandong Luneng vs Guangzhou Evergrande
Priamy prenos z 21. kola Čínskej Superligy
ČT sport03.08.201913:35Triatlon: XTERRA Czech 2019 Prachatice
NOVA SPORT 203.08.201914:00FIVB Beach Volleyball – Vídeň
FIVB 5-hvězdičkový turnaj (Major) Světové Série 2019 v plážovém volejbalu (muži čtvrtfinále)
TVPSport03.08.201914:45Kolarstwo – Tour de Pologne – 1.etap: Kraków – start
(2019)
ORF 103.08.201914:55Formel 1 Großer Preis von Ungarn 2019
F1 Qualifying. live aus Hockenheim. Kommentar: Ernst Hausleitner. Co-Kommentar: Alexander Wurz.
Arena Sport 203.08.201915:00ATP 250 Series – Kitzbuhel
Priamy prenos z tenisového turnaja mužov
M403.08.201915:00Forma-1 Magyar Nagydíj – Időmérő edzés
Élő közvetítés.
Sport 103.08.201915:00Formule 1
Velká cena Maďarska, kvalifikace, premiéra, živě, HD
NOVA SPORT 103.08.201915:05MotoGP-VC České republiky (kvalifikace Moto2)
Přímý přenos kvalifikace třídy Moto2 na 10. závod MS silničních motocyklů (Automotodrom Brno)
ČT sport03.08.201915:25Jezdectví: Global Champions League Londýn
DIGI SPORT 103.08.201915:252. Bundesliga
Hannover – Regensburg
Eurosport 103.08.201915:30Cyklistika
Clasica San Sebastian
TVPSport03.08.201915:50Kolarstwo – Tour de Pologne – 1. etap: Kraków – Kraków ( studio )
(2019)
DIGI SPORT 403.08.201915:55Sky Bet Championship
Barnsley – Fulham
O2TV Sport03.08.201916:00Neste Rally Finland – SS18 (Kakaristo 2)
Přímý přenos 9. podniku Mistrovství světa v rallye (Finsko)
Orange Sport03.08.201916:00Neste Rally Finland – SS18 (Kakaristo 2)
Priamy prenos 9. podniku Majstrovstiev sveta v rallye (Fínsko)
TVPSport03.08.201916:05Kolarstwo – Tour de Pologne – 1. etap: Kraków – Kraków
(2019)
M403.08.201916:40Forma-3
Forma-3 Magyar Nagydíj – 1. futam. Élő közvetítés.
NOVA SPORT 203.08.201916:45FIVB Beach Volleyball – Vídeň
FIVB 5-hvězdičkový turnaj (Major) Světové Série 2019 v plážovém volejbalu (ženy o bronz a finále)
Sport 103.08.201916:45Formule 2
Závod 2, premiéra, živě, HD
O2TV Fotbal03.08.201916:50MD2: FORTUNA:LIGA – Streaming přenosy
Přímý přenos utkání 4. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Sport mix)
O2TV Sport503.08.201916:501. FC Slovácko-FC Fastav Zlín (Streaming)
Přímý přenos utkání 4. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Sport mix)
O2TV Fotbal03.08.201916:51FC Slovan Liberec-SK Sigma Olomouc (Streaming)
Přímý přenos utkání 4. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Sport mix)
Eurosport 103.08.201917:30Cyklistika
Okolo Polska – 1. etapa
Dvojka03.08.201917:45Futbal – Fortuna liga
FK Senica – Slovan Bratislava Priamy prenos. (Slovenská republika 2019) (Premiéra)
ČT sport03.08.201917:50Basketbal: Česko – Rusko
Eurosport 203.08.201918:00Cyklistika
RideLondon Classic – závod žen
Arena Sport 103.08.201918:30Vitesse – AFC Ajax
Priamy prenos z 1. kola Holandskej Eredivisie
Sport 103.08.201918:30Formule 3
Závod 1, premiéra, živě, HD
Arena Sport 203.08.201919:00FC Thun – FC Basel 1893
Priamy prenos z 3. kola Švajčiarskej Superligy
DIGI SPORT 203.08.201919:00FIM Speedway Grand Prix
FIM Speedway GP – Vroclav
O2TV Tenis03.08.201919:00WTA: Citi Open (1. semifinále)
Přímý přenos 1. semifinále tenisového turnaje okruhu WTA (Washington, USA)
O2TV Fotbal03.08.201919:10MD4: Bohemians Praha 1905-FC Viktoria Plzeň
Přímý přenos utkání 4. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
O2TV Sport03.08.201919:10Bohemians Praha 1905-FC Viktoria Plzeň
Přímý přenos utkání 4. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
O2TV Sport403.08.201919:10Bohemians-Plzeň: Tracab statistiky
Přímý přenos utkání 4. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
O2TV Sport503.08.201919:10Bohemians-Plzeň: Livesport.cz statistiky
Přímý přenos utkání 4. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
O2TV Sport603.08.201919:10Bohemians-Plzeň: FORTUNA
Přímý přenos utkání 4. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
Orange Sport03.08.201919:10Bohemians Praha 1905-FC Viktoria Plzeň
Priamy prenos zápasu 4. kola FORTUNA:LIGY (v prestávke: Štúdio 1. futbalovej ligy)
Orange Sport203.08.201919:10FC Spartak Trnava-FC Nitra
Priamy prenos zápasu 3. kola slovenskej Fortuna ligy (v prestávke: Štúdio)
O2TV Fotbal03.08.201919:11Bohemians-Plzeň: Hlavní mix
Přímý přenos utkání 4. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
M403.08.201919:30Labdarúgó közvetítés
OTP Bank Liga: Újpest FC – Puskás Akadémia FC mérkőzés. Élő közvetítés.
TVPSport03.08.201919:30Siatkówka kobiet – Kwalifikacje olimpijskie: Polska – Tajlandia ( studio )
(2019)
ČT sport03.08.201920:00Triatlon: XTERRA Czech 2019 Prachatice
ČT sport03.08.201920:10Letní biatlon: Blink festival Norsko
TVPSport03.08.201920:20Siatkówka kobiet – Kwalifikacje olimpijskie: Polska – Tajlandia
(2019)
DIGI SPORT 103.08.201920:25Futbal
Nemecký Superpohár: Dortmund – Bayern
Dvojka03.08.201920:25Letný biatlon
Sandnes: šprint Priamy prenos. (Nórsko 2019) (Premiéra)
Arena Sport 103.08.201920:45FC Twente – PSV Eindhoven
Priamy prenos z 1. kola Holandskej Eredivisie
O2TV Sport603.08.201921:00WTA: Mubadala Silicon Valley Classic (1. semifinále)
Přímý přenos 1. semifinále tenisového turnaje okruhu WTA (San José, USA)
O2TV Tenis03.08.201921:00MD2: WTA: Citi Open / Mubadala Silicon Valley Classic
Přímý přenos semifinále tenisových turnajů okruhu WTA
O2TV Tenis03.08.201921:01WTA: Citi Open (2. semifinále)
Přímý přenos 2. semifinále tenisového turnaje okruhu WTA (Washington, USA)
O2TV Sport03.08.201921:45WTA: Citi Open (2. semifinále)
Přímý přenos 2. semifinále tenisového turnaje okruhu WTA (Washington, USA)
DIGI SPORT 503.08.201922:00Tenis ženy
WTA Premier Tour – San José SF
O2TV Sport603.08.201922:00WTA: Citi Open (1. semifinále)
Přímý přenos 1. semifinále tenisového turnaje okruhu WTA (Washington, USA)
NOVA SPORT 103.08.201923:00Atlanta United FC – LA Galaxy
Přímý přenos nejvyšší zámořské fotbalové ligy Major League Soccer (v přest.: Večerní Sport. noviny)
LogoNázov staniceDátumZačiatokProgram
TVPSport04.08.201900:45Tenis ziemny – Turniej WTA: San Jose: 1/2F – 1
(2019)
DIGI SPORT 304.08.201901:00Tenis muži
ATP 500 Series – Washington SF
O2TV Sport04.08.201901:00WTA: Mubadala Silicon Valley Classic (finále dvouhry)
Přímý přenos finále dvouhry tenisového turnaje okruhu WTA (San José, USA)
NOVA SPORT 104.08.201901:35Orlando City SC – FC Dallas
Přímý přenos nejvyšší zámořské fotbalové ligy Major League Soccer
DIGI SPORT 304.08.201903:00Tenis muži
ATP 500 Series – Washington SF
O2TV Sport604.08.201903:00WTA: Citi Open (2. semifinále)
Přímý přenos 2. semifinále tenisového turnaje okruhu WTA (Washington, USA)
DIGI SPORT 504.08.201904:00Tenis ženy
WTA Premier Tour – San José SF
O2TV Sport04.08.201904:00WTA: Mubadala Silicon Valley Classic (2. semifinále)
Přímý přenos 2. semifinále tenisového turnaje okruhu WTA (San José, USA)
O2TV Tenis04.08.201904:00WTA: Mubadala Silicon Valley Classic (2. semifinále)
Přímý přenos 2. semifinále tenisového turnaje okruhu WTA (San José, USA)
TVPSport04.08.201904:00Tenis ziemny – Turniej WTA: San Jose: 1/2F – 2
(2019)
Eurosport 104.08.201907:30Snooker
International Championship
O2TV Sport04.08.201908:30Neste Rally Finland – SS21 (Ruuhimaki 1)
Přímý přenos 9. podniku Mistrovství světa v rallye (Finsko)
Orange Sport04.08.201908:30Neste Rally Finland – SS21 (Ruuhimaki 1)
Priamy prenos 9. podniku Majstrovstiev sveta v rallye (Fínsko)
M404.08.201909:55Forma-3
Forma-3 Magyar Nagydíj – 2. futam. Élő közvetítés.
Sport 204.08.201910:00Formule 3
Závod 2, premiéra, živě, HD
ČT sport04.08.201910:05Fotbal: FK Dukla Praha – FK Viktoria Žižkov
NOVA SPORT 104.08.201910:30MotoGP-VC České republiky (závod Moto3)
Přímý přenos 10. závodu třídy Moto3 MS silničních motocyklů, Automotodrom Brno (úvodní studio)
Sport 204.08.201911:15Formule 2
Závod 2, premiéra, živě, HD
M404.08.201911:20Forma-2
Forma-2 Magyar Nagydíj – 2. futam. Élő közvetítés.
NOVA SPORT 204.08.201911:50Svijany Open by Moneta 2019
Přímý přenos finále tenisového turnaje z Liberce
Eurosport 104.08.201912:00Závody GT
Porsche Supercup na Hungaroringu
O2TV Sport04.08.201912:00Neste Rally Finland – SS23 (Ruuhimaki 2 – PS)
Přímý přenos 9. podniku Mistrovství světa v rallye (Finsko)
Orange Sport04.08.201912:00Neste Rally Finland – SS23 (Ruuhimaki 2 – PS)
Priamy prenos 9. podniku Majstrovstiev sveta v rallye (Fínsko)
NOVA SPORT 104.08.201912:05MotoGP-VC České republiky (závod Moto2)
Přímý přenos 10. závodu třídy Moto2 MS silničních motocyklů, Automotodrom Brno (studio)
ČT sport04.08.201912:15Horská kola: SP 2019 Itálie
M404.08.201912:15Strandröplabda országos bajnokság
Döntő. Élő közvetítés.
ORF SPORT PLUS04.08.201912:50LIVE FIVB Beachvolleyball Major Wien
Tag 3.
Eurosport 104.08.201913:00Snooker
International Championship
Eurosport 204.08.201913:00Motokros
MS v Lommelu – 1. závod MX2
Dvojka04.08.201913:20Motorizmus – TCR Europe 2019
Oberschleben Priamy prenos. (Spolková republika Nemecko 2019) (Premiéra)
DIGI SPORT 104.08.201913:252. Bundesliga
Heidenheim – Stuttgart
Arena Sport 104.08.201913:30Moscow Grand Slam 2019
Priamy prenos z turnaja v plážovej hádzanej
NOVA SPORT 104.08.201913:30MotoGP-VC České republiky (závod MotoGP)
Přímý přenos 10. závodu třídy MotoGP MS silničních motocyklů, Automotodrom Brno (studio)
Eurosport 204.08.201914:00Motokros
MS v Lommelu – 1. závod MXGP
Jednotka04.08.201914:00Medzinárodné letecké dni SIAF 2019
Priamy prenos. (Premiéra)
Sport 204.08.201914:00Formule 1
Velká cena Maďarska, předzávodní studio, premiéra, živě, HD
NOVA SPORT 204.08.201914:15FIVB Beach Volleyball – Vídeň
FIVB 5-hvězdičkový turnaj (Major) Světové Série 2019 v plážovém volejbalu volejbalu (muži semifinále)
DIGI SPORT 404.08.201914:25Škótska Premiership
Kilmarnock – Rangers
Arena Sport 104.08.201914:30Feyenoord – Sparta Rotterdam
Priamy prenos z 1. kola Holandskej Eredivisie
Arena Sport 204.08.201914:30Moscow Grand Slam 2019
Priamy prenos z turnaja v plážovej hádzanej
ORF 104.08.201914:35Formel 1 Großer Preis von Ungarn 2019
F1 Das Rennen. live aus Hockenheim. Kommentar: Ernst Hausleitner. Co-Kommentar: Alexander Wurz.
TVPSport04.08.201914:35Kolarstwo – Tour de Pologne – 2. etap: Tarnowskie Góry – start
(2019)
ČT sport04.08.201915:00Horská kola: SP 2019 Itálie
Eurosport 204.08.201915:00Cyklistika
RideLondon Classic
Sport 204.08.201915:00Formule 1
Velká cena Maďarska, závody, premiéra, živě, HD
TVPSport04.08.201915:00Wyścigi samochodowe – Formuła 1 – Grand Prix Węgier
(2019)
M404.08.201915:10Forma-1 Magyar Nagydíj – Futam
Élő közvetítés.
DIGI SPORT 204.08.201915:252. Bundesliga
Aue – Wehen
DIGI SPORT 304.08.201915:252. Bundesliga
Darmstadt – Kiel
DIGI SPORT 104.08.201915:30Štúdio
Štúdio: FA Community Shield
DIGI SPORT 104.08.201915:55Futbal
FA Community Shield: Manchester City – Liverpool
O2TV Fotbal04.08.201916:00MD6: MFK Karviná-SK Slavia Praha
Přímý přenos utkání 4. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Super studio 1. fotbalové ligy)
O2TV Sport04.08.201916:00MFK Karviná-SK Slavia Praha
Přímý přenos utkání 4. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Super studio 1. fotbalové ligy)
O2TV Sport204.08.201916:00Karviná-Slavia: Tracab statistiky
Přímý přenos utkání 4. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Super studio 1. fotbalové ligy)
O2TV Sport304.08.201916:00Karviná-Slavia: Livesport.cz statistiky
Přímý přenos utkání 4. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Super studio 1. fotbalové ligy)
O2TV Sport404.08.201916:00Karviná-Slavia: FORTUNA
Přímý přenos utkání 4. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Super studio 1. fotbalové ligy)
O2TV Sport504.08.201916:00SK Dynamo České Budějovice-FK Jablonec (Streaming)
Přímý přenos utkání 4. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Sport mix)
O2TV Sport604.08.201916:00FK Teplice-FK Mladá Boleslav (Streaming)
Přímý přenos utkání 4. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Sport mix)
Orange Sport04.08.201916:00MFK Karviná-SK Slavia Praha
Priamy prenos zápasu 4. kola FORTUNA:LIGY (v prestávke: Super štúdio 1. futbalovej ligy)
O2TV Fotbal04.08.201916:01Karviná-Slavia: Hlavní mix
Přímý přenos utkání 4. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Super studio 1. fotbalové ligy)
ČT sport04.08.201916:30Dostihy: Cena města Karlovy Vary
NOVA SPORT 204.08.201916:45FIVB Beach Volleyball – Vídeň
FIVB 5-hvězdičkový turnaj (Major) Světové Série 2019 v plážovém volejbalu (muži o bronz a finále)
TVPSport04.08.201916:55Kolarstwo – Tour de Pologne – 2. etap: Tarnowskie Góry – Katowice ( studio )
(2019)
Arena Sport 104.08.201917:00FC Red Bull Salzburg – SV Mattersburg
Priamy prenos z 2. kola Rakúskej Tipico Bundesligy
TVPSport04.08.201917:05Kolarstwo – Tour de Pologne – 2. etap: Tarnowskie Góry – Katowice
(2019)
Eurosport 104.08.201917:15Cyklistika
Okolo Polska – 2. etapa
DIGI SPORT 404.08.201917:25Sky Bet Championship
Bristol City – Leeds United
ČT sport04.08.201917:30Basketbal: FIBA 3×3 World Tour Prague 2019
Orange Sport04.08.201917:50MD2: FORTUNA:LIGA
Priamy prenos zápasu 4. kola FORTUNA:LIGY / Priamy prenos zápasu 2. kola slovenskej Fortuna ligy
Orange Sport204.08.201917:50MFK Karviná-SK Slavia Praha
Priamy prenos zápasu 4. kola FORTUNA:LIGY (v prestávke: Super štúdio 1. futbalovej ligy)
Orange Sport04.08.201917:51FC Spartak Trnava-FC Nitra
Priamy prenos zápasu 3. kola slovenskej Fortuna ligy (v prestávke: Štúdio)
DIGI SPORT 104.08.201917:55Štúdio
Štúdio: FA Community Shield
M404.08.201918:00Labdarúgó közvetítés
OTP Bank Liga: DVTK – Budapest Honvéd mérkőzés. Élő közvetítés.
O2TV Fotbal04.08.201918:55MD4: AC Sparta Praha-1.FK Příbram
Přímý přenos utkání 4. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Super studio 1. fotbalové ligy)
O2TV Sport04.08.201918:55AC Sparta Praha-1.FK Příbram
Přímý přenos utkání 4. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Super studio 1. fotbalové ligy)
O2TV Sport404.08.201918:55Sparta-Příbram: Tracab statistiky
Přímý přenos utkání 4. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Super studio 1. fotbalové ligy)
O2TV Sport504.08.201918:55Sparta-Příbram: Livesport.cz statistiky
Přímý přenos utkání 4. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Super studio 1. fotbalové ligy)
O2TV Sport604.08.201918:55Sparta-Příbram: FORTUNA
Přímý přenos utkání 4. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Super studio 1. fotbalové ligy)
Orange Sport04.08.201918:55MD2: FORTUNA:LIGA
Priamy prenos zápasu 4. kola FORTUNA:LIGY / Priamy prenos zápasu 2. kola slovenskej Fortuna ligy
Orange Sport204.08.201918:55AC Sparta Praha-1.FK Příbram
Priamy prenos zápasu 4. kola FORTUNA:LIGY (v prestávke: Super štúdio 1. futbalovej ligy)
O2TV Fotbal04.08.201918:56Sparta-Příbram: Hlavní mix
Přímý přenos utkání 4. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Super studio 1. fotbalové ligy)
Orange Sport04.08.201918:56FC Spartak Trnava-FC Nitra
Priamy prenos zápasu 3. kola slovenskej Fortuna ligy (v prestávke: Štúdio)
Arena Sport 104.08.201919:30Moscow Grand Slam 2019
Priamy prenos z turnaja v plážovej hádzanej
TVPSport04.08.201919:30Siatkówka kobiet – Kwalifikacje olimpijskie: Polska – Serbia ( studio )
(2019)
O2TV Tenis04.08.201920:00WTA: Citi Open (finále dvouhry)
Přímý přenos finále dvouhry tenisového turnaje okruhu WTA (Washington, USA)
TVPSport04.08.201920:20Siatkówka kobiet – Kwalifikacje olimpijskie: Polska – Serbia
(2019)
ČT sport04.08.201921:30Studio fotbal – Dohráno
Arena Sport 204.08.201922:00Feyenoord – Sparta Rotterdam
Priamy prenos z 1. kola Holandskej Eredivisie
NOVA SPORT 104.08.201922:05Minnesota United FC – Portland Timbers
Přímý přenos nejvyšší zámořské fotbalové ligy Major League Soccer
DIGI SPORT 304.08.201923:00Tenis muži
ATP 500 Series – Washington Finále
DIGI SPORT 504.08.201923:00Tenis ženy
WTA Premier Tour – San José Finále
O2TV Sport604.08.201923:00WTA: Citi Open (finále dvouhry)
Přímý přenos finále dvouhry tenisového turnaje okruhu WTA (Washington, USA)

Ďalšie zaujímavé správy:

Komentáre

Článok už nie je možné komentovať.