Reklama

Prehľad víkendových športových prenosov (24. týždeň 2019)

Prinášame vám už tradičný prehľad víkendových športových prenosov. V zozname nižšie nájdete prehľad priamych prenosov na piatok 14., sobotu 15. a nedeľu 16. júna 2019.

LogoNázov staniceDátumZačiatokProgram
NOVA SPORT 114.06.201914:10MotoGP – VC Katalánska (trénink MotoGP)
Přímý přenos 2. tréninku třídy MotoGP na 7. závod MS silničních motocyklů (Circuit de Barcelona-Catalunya
Sport 214.06.201914:30Tenis
ATP 250, Čtvrtfinále 1, Ricoh Open, Hertogenbosch, premiéra, živě, HD
ORF SPORT PLUS14.06.201914:45LIVE Fußball FIFA Women’s World Cup Frankreich 2019
Gruppe D: Japan – Schottland aus Rennes.
O2TV Sport614.06.201915:00WTA: Nature Valley Open (3. čtvrtfinále)
Přímý přenos 3. čtvrtfinále tenisového turnaje okruhu WTA (Nottingham, Anglie)
O2TV Tenis14.06.201915:00MD2: WTA: Libéma Open / Nature Valley Open
Přímý přenos čtvrtfinále tenisových turnajů série WTA
Sport 114.06.201915:00Tenis
ATP 250, Čtvrtfinále 3, Pohár Mercedes, Stuttgart, premiéra, živě, HD
O2TV Tenis14.06.201915:01WTA: Libéma Open (3. čtvrtfinále)
Přímý přenos 3. čtvrtfinále tenisového turnaje okruhu WTA (‚s-Hertogenbosch, Nizozemsko)
NOVA SPORT 114.06.201915:10MotoGP – VC Katalánska (trénink Moto2)
Přímý přenos 2. tréninku třídy Moto2 na 7. závod MS silničních motocyklů (Circuit de Barcelona-Catalunya)
TVPSport14.06.201915:10Piłka nożna – kobiet MŚ: Japonia – Szkocja (2 połowa)
(2019)
Eurosport 114.06.201915:15Cyklistika
Critérium du Dauphiné – 6. etapa
TVPSport14.06.201915:50Tour de Pologne – wyścig po zdrowie
(2019)
M414.06.201916:00Tour de Hongrie
4. szakasz. Élő közvetítés.
O2TV Sport14.06.201916:00WTA: Nature Valley Open (3. čtvrtfinále)
Přímý přenos 3. čtvrtfinále tenisového turnaje okruhu WTA (Nottingham, Anglie)
Sport 214.06.201916:30Tenis
ATP 250, Čtvrtfinále 2, Ricoh Open, Hertogenbosch, premiéra, živě, HD
O2TV Sport614.06.201917:00WTA: Nature Valley Open (4. čtvrtfinále)
Přímý přenos 4. čtvrtfinále tenisového turnaje okruhu WTA (Nottingham, Anglie)
O2TV Tenis14.06.201917:00MD2: WTA: Libéma Open / Nature Valley Open
Přímý přenos čtvrtfinále tenisových turnajů série WTA
TVPSport14.06.201917:00Tour de Pologne – wyścig po zdrowie
(2019)
O2TV Tenis14.06.201917:01WTA: Libéma Open (4. čtvrtfinále)
Přímý přenos 4. čtvrtfinále tenisového turnaje okruhu WTA (‚s-Hertogenbosch, Nizozemsko)
TVPSport14.06.201917:15Jeździectwo – Skoki przez przeszkody – CSIO Sopot – Grand Prix
(2019)
Sport 114.06.201917:30Tenis
ATP 250, Čtvrtfinále 4, Pohár Mercedes, Stuttgart, premiéra, živě, HD
ČT sport14.06.201917:35Motorismus: XV. Agrotec Petronas Rally Hustopeče 2019
ORF SPORT PLUS14.06.201917:45LIVE Fußball FIFA Women’s World Cup Frankreich 2019
Gruppe D: Jamaica – Italien aus Reims.
ČT sport14.06.201917:50Basketbal: Česko – Lotyšsko
M414.06.201918:00Női labdarúgó világbajnokság
Jamaika – Olaszország mérkőzés. Élő közvetítés.
O2TV Sport14.06.201918:00WTA: Nature Valley Open (4. čtvrtfinále)
Přímý přenos 4. čtvrtfinále tenisového turnaje okruhu WTA (Nottingham, Anglie)
Arena Sport 114.06.201919:15Danish Darts Open 2019
Priamy prenos z turnaja v šípkach European Darts Tour – Kodaň – Round 1
TVPSport14.06.201919:55Piłka nożna – Mistrzostwa Świata U20: 3 miejsce
(2019)
ČT sport14.06.201920:20Fotbal: Itálie – Ekvádor
M414.06.201920:30U-20-as labdarúgó világbajnokság
Olaszország – Ecuador bronzmérkőzés. Élő közvetítés.
LogoNázov staniceDátumZačiatokProgram
O2TV Fotbal15.06.201902:25Brazílie-Bolívie
Přímý přenos utkání základní skupiny Copa America (v přestávce: Sport Mix)
Orange Sport15.06.201902:25Brazília-Bolívia
Priamy prenos zápasu základnej skupiny Copa America (v prestávke: Šport Mix)
Arena Sport 115.06.201906:00Japan Open 2019
Priamy prenos z turnaja v stolnom tenise – Sapporo
O2TV Sport15.06.201908:00Rally Italia Sardegna – SS10 (Coiluna – Loelle 1)
Přímý přenos 8. podniku Mistrovství světa v rallye (Sardinie)
Orange Sport15.06.201908:30Rally Italia Sardegna – SS10 (Coiluna – Loelle 1)
Priamy prenos 8. podniku Majstrovstiev sveta v rallye (Sardínia)
Arena Sport 115.06.201909:00Japan Open 2019
Priamy prenos z turnaja v stolnom tenise – Sapporo
Eurosport 115.06.201909:00Vytrvalostní závody
Le Mans – warmup
NOVA SPORT 115.06.201909:00MotoGP – VC Katalánska (trénink Moto3)
Přímý přenos 3. tréninku třídy Moto3 na 7. závod MS silničních motocyklů (Circuit de Barcelona-Catalunya)
M415.06.201909:30FINA Úszó Nyíltvízi Világkupa
Élő közvetítés.
NOVA SPORT 115.06.201909:55MotoGP – VC Katalánska (trénink MotoGP)
Přímý přenos 3. tréninku třídy MotoGP na 7. závod MS silničních motocyklů (Circuit de Barcelona-Catalunya)
ČT sport15.06.201910:00Fotbal: SK Olympie Dolní Břežany – TJ Sokol Zlatníky
TVPSport15.06.201910:50Maraton rowerowy
(2019)
NOVA SPORT 115.06.201910:55MotoGP – VC Katalánska (trénink Moto2)
Přímý přenos 3. tréninku třídy Moto2 na 7. závod MS silničních motocyklů (Circuit de Barcelona-Catalunya)
O2TV Tenis15.06.201911:00WTA: Libéma Open (1. semifinále)
Přímý přenos 1. semifinále tenisového turnaje okruhu WTA (‚s-Hertogenbosch, Nizozemsko)
TVPSport15.06.201911:00Turniej WTA Hertogenbosch
(2019)
Eurosport 215.06.201911:15Šerm
Mistrovství Asie
NOVA SPORT 215.06.201912:00FIVB Beach Volleyball – Varšava
4-hvězdičkový turnaj Světové Série 2019 v plážovém volejbalu (ženy semifinále)
ORF SPORT PLUS15.06.201912:00LIVE ICF Kanu Slalom Weltcup
Station 1 aus London, Lee Valley.
ČT sport15.06.201912:25Motorismus: XV. Agrotec Petronas Rally Hustopeče 2019
NOVA SPORT 115.06.201912:35MotoGP – VC Katalánska (kvalifikace Moto3)
Přímý přenos kvalifikace třídy Moto3 na 7. závod MS silničních motocyklů (Circuit de Barcelona-Catalunya)
ČT sport15.06.201912:40Vodní slalom: SP 2019 Velká Británie
TVPSport15.06.201912:45Jeździectwo – Skoki przez przeszkody – CSIO Sopot – Duża runda
(2019)
Arena Sport 115.06.201913:00Danish Darts Open 2019
Priamy prenos z turnaja v šípkach European Darts Tour – Kodaň – Round 2
M415.06.201913:00Tour de Hongrie
5. szakasz. Élő közvetítés.
O2TV Sport15.06.201913:00ONE Championship: Legendary Quest (11/2019)
Přímý přenos galavečera bojových sportů prestižní série ONE Championship (Šanghaj, Čína)
O2TV Sport615.06.201913:00WTA: Nature Valley Open (1. semifinále)
Přímý přenos 1. semifinále tenisového turnaje okruhu WTA (Nottingham, Anglie)
O2TV Tenis15.06.201913:00MD2: WTA: Libéma Open / Nature Valley Open
Přímý přenos semifinále tenisových turnajů série WTA
Orange Sport15.06.201913:00ONE Championship: Legendary Quest (11/2019)
Priamy prenos galavečera bojových športov prestížnej série ONE Championship (Šanghaj, Čína)
Sport 115.06.201913:00Tenis
ATP 250, Semifinále 1, Pohár Mercedes, Stuttgart, premiéra, živě, HD
O2TV Tenis15.06.201913:01WTA: Libéma Open (2. semifinále)
Přímý přenos 2. semifinále tenisového turnaje okruhu WTA (‚s-Hertogenbosch, Nizozemsko)
NOVA SPORT 115.06.201913:30MotoGP – VC Katalánska (kvalifikace MotoGP)
Přímý přenos kvalifikace třídy MotoGP na 7. závod MS silničních motocyklů (Circuit de Barcelona-Catalunya)
Arena Sport 115.06.201913:35Hebei – Dalian Yifang
Priamy prenos z 13. kola Čínskej Superligy
Arena Sport 215.06.201913:35Danish Darts Open 2019
Priamy prenos z turnaja v šípkach European Darts Tour – Kodaň – Round 1
Eurosport 215.06.201913:45Cyklistika
Okolo Maďarska – 4. etapa
Eurosport 115.06.201914:00Vytrvalostní závody
Le Mans – rošt
TVPSport15.06.201914:30Maraton rowerowy
(2019)
Eurosport 115.06.201914:45Vytrvalostní závody
Le Mans
TVPSport15.06.201914:50Piłka nożna – kobiet MŚ: Holandia – Kamerun
(2019)
Dvojka15.06.201914:55Motorizmus – 24 hodín Le Mans
Priamy prenos. (Francúzsko 2019) (Premiéra)
Sport 115.06.201915:00Tenis
ATP 250, Semifinále 2, Pohár Mercedes, Stuttgart, premiéra, živě, HD
Sport 215.06.201915:00Tenis
ATP 250, Semifinále 1, Ricoh Open, Hertogenbosch, premiéra, živě, HD
NOVA SPORT 115.06.201915:05MotoGP – VC Katalánska (kvalifikace Moto2)
Přímý přenos kvalifikace třídy Moto2 na 7. závod MS silničních motocyklů (Circuit de Barcelona-Catalunya)
Dvojka15.06.201915:25Volejbal – Zlatá Európska liga – zápasy
Slovensko – Ukrajina (ženy) Priamy prenos. (Slovenská republika 2019) (Premiéra)
Eurosport 215.06.201915:30Cyklistika
Critérium du Dauphiné – 7. etapa
M415.06.201915:30Kosárlabda közvetítés
EGIS Körmend – Falco-Vulcano Energia KC döntő mérkőzés. Élő közvetítés.
Arena Sport 115.06.201915:35Danish Darts Open 2019
Priamy prenos z turnaja v šípkach European Darts Tour – Kodaň – Round 2
ORF SPORT PLUS15.06.201915:50LIVE Austrian Football League
Match of Week 9: Swarco Raiders Tirol – Projekt Spielberg Graz Giants aus Innsbruck.
O2TV Sport15.06.201916:00MD2: ONE Championship / Rally Italia Sardegna
Přímý přenos galavečera bojových sportů / Přímý přenos Mistrovství světa v rallye
O2TV Sport115.06.201916:00ONE Championship: Legendary Quest (11/2019)
Přímý přenos galavečera bojových sportů prestižní série ONE Championship (Šanghaj, Čína)
O2TV Sport215.06.201916:00Rally Italia Sardegna – SS13 (Coiluna – Loelle 2)
Přímý přenos 8. podniku Mistrovství světa v rallye (Sardinie)
O2TV Tenis15.06.201916:00WTA: Nature Valley Open (2. semifinále)
Přímý přenos 2. semifinále tenisového turnaje okruhu WTA (Nottingham, Anglie)
Orange Sport15.06.201916:00Rally Italia Sardegna – SS13 (Coiluna – Loelle 2)
Priamy prenos 8. podniku Majstrovstiev sveta v rallye (Sardínia)
ČT sport15.06.201916:20Motorismus: XV. Agrotec Petronas Rally Hustopeče 2019
NOVA SPORT 215.06.201916:45FIVB Beach Volleyball – Varšava
4-hvězdičkový turnaj Světové Série 2019 v plážovém volejbalu (ženy o bronz a finále)
Dvojka15.06.201917:00Cyklistika – Okolo Švajčiarska
časovka v Langnau (1. etapa) Priamy prenos. (Švajčiarsko 2019) (Premiéra)
Sport 215.06.201917:00Tenis
ATP 250, Semifinále 2, Ricoh Open, Hertogenbosch, premiéra, živě, HD
TVPSport15.06.201917:00Maraton rowerowy
(2019)
TVPSport15.06.201917:15Piłka nożna – Mistrzostwa Świata U20: Finał
(2019)
ČT sport15.06.201917:50Fotbal: Ukrajina – Jižní Korea
TVPSport15.06.201917:50Piłka nożna – Mistrzostwa Świata U20: Finał
(2019)
Dvojka15.06.201917:55Volejbal – Zlatá Európska liga – zápasy
Slovensko – Belgicko (muži) Priamy prenos. (Slovenská republika 2019) (Premiéra)
ORF SPORT PLUS15.06.201917:55LIVE Fußball FIFA U20 Weltmeisterschaft
Finale aus Lodz.
M415.06.201918:00U-20-as labdarúgó világbajnokság
Döntő: Ukrajna – Koreai Köztársaság mérkőzés. Élő közvetítés.
ČT sport15.06.201918:45Běh: Mattoni 1/2Maraton Olomouc
DIGI SPORT 115.06.201918:55FIM Speedway Grand Prix
FIM Speedway GP – Praha
ČT sport15.06.201919:00Fotbal: Ukrajina – Jižní Korea
Arena Sport 115.06.201919:15Danish Darts Open 2019
Priamy prenos z turnaja v šípkach European Darts Tour – Kodaň – Round 2
Eurosport 215.06.201919:15Jezdectví
Global Champions Tour ve Stockholmu
Dvojka15.06.201920:00Atletika – Pravda – Televízia – Slovnaft
Priamy prenos. (Slovenská republika) (Premiéra)
ORF SPORT PLUS15.06.201920:15LIVE Fußball FIFA Women’s World Cup Frankreich 2019
Gruppe E: Kanada – Neuseeland aus Grenoble.
O2TV Fotbal15.06.201920:55Venezuela-Peru
Přímý přenos utkání základní skupiny Copa America (v přestávce: Sport Mix)
Orange Sport15.06.201920:55Venezuela-Peru
Priamy prenos zápasu základnej skupiny Copa America (v prestávke: Šport Mix)
M415.06.201921:00Női labdarúgó világbajnokság
Kanada – Új-Zéland mérkőzés. Élő közvetítés.
TVPSport15.06.201921:15Boks – Zawodowa gala w Rydze WBSS – studio
(2019)
TVPSport15.06.201922:00Boks – Zawodowa gala w Rydze WBSS: Y. Dorticos – A. Tabiti
(2019)
TVPSport15.06.201923:00Boks – Zawodowa gala w Rydze WBSS, o tytuł mistrza świata WBO: Krzysztof Głowacki – Mairis Briedis
(2019)
O2TV Fotbal15.06.201923:55Argentina-Kolumbie
Přímý přenos utkání základní skupiny Copa America (v přestávce: Sport Mix)
Orange Sport15.06.201923:55Argentína-Kolumbia
Priamy prenos zápasu základnej skupiny Copa America (v prestávke: Šport Mix)
LogoNázov staniceDátumZačiatokProgram
Arena Sport 116.06.201901:30Kanada – Martinik
Priamy prenos z Gold Cup 2019 – CONCACAF
Arena Sport 216.06.201903:00Japan Open 2019
Priamy prenos z turnaja v stolnom tenise – Sapporo
Eurosport 116.06.201903:00Vytrvalostní závody
Le Mans
Arena Sport 116.06.201904:00Mexiko – Kuba
Priamy prenos z Gold Cup 2019 – CONCACAF
Arena Sport 116.06.201906:00Japan Open 2019
Priamy prenos z turnaja v stolnom tenise – Sapporo
Arena Sport 116.06.201909:00Japan Open 2019
Priamy prenos z turnaja v stolnom tenise – Sapporo
O2TV Sport16.06.201909:00Rally Italia Sardegna – SS17 (Sassari – Argentiera 1)
Přímý přenos 8. podniku Mistrovství světa v rallye (Sardinie)
Orange Sport16.06.201909:00Rally Italia Sardegna – SS17 (Sassari – Argentiera 1)
Záznam 8. podniku Majstrovstiev sveta v rallye (Sardínia)
Dvojka16.06.201910:00Motorizmus – 24 hodín Le Mans
Priamy prenos. (Francúzsko 2019) (Premiéra)
NOVA SPORT 216.06.201910:00FIVB Beach Volleyball – Varšava
4-hvězdičkový turnaj Světové Série 2019 v plážovém volejbalu (muži semifinále)
TVPSport16.06.201910:00Lang Team Race 2019
(2019)
TVPSport16.06.201910:15Jeździectwo – Skoki przez przeszkody – CSIO Sopot – Puchar Narodów
(2019)
NOVA SPORT 116.06.201910:45MotoGP – VC Katalánska (závod Moto3)
Přímý přenos 7. závodu třídy Moto3 MS silničních motocyklů (Circuit de Barcelona-Catalunya)
M416.06.201911:00Strandröplabda országos bajnokság
Élő közvetítés.
Eurosport 216.06.201912:00Motokros
MS v Kegumsu – 1. závod MX2
O2TV Sport16.06.201912:00Rally Italia Sardegna – SS19 (Sassari – Argentiera 2 PS)
Přímý přenos 8. podniku Mistrovství světa v rallye (Sardinie)
O2TV Tenis16.06.201912:00WTA: Libéma Open (finále)
Přímý přenos finále tenisového turnaje okruhu WTA (‚s-Hertogenbosch, Nizozemsko)
Orange Sport16.06.201912:00Rally Italia Sardegna – SS19 (Sassari – Argentiera 2 PS)
Priamy prenos 8. podniku Majstrovstiev sveta v rallye (Sardínia)
ORF SPORT PLUS16.06.201912:00LIVE ICF Kanu Slalom Weltcup
Station 1 aus London, Lee Valley.
NOVA SPORT 116.06.201912:05MotoGP – VC Katalánska (závod Moto2)
Přímý přenos 7. závodu třídy Moto2 MS silničních motocyklů (Circuit de Barcelona-Catalunya)
TVPSport16.06.201912:35Lang Team Race 2019
(2019)
ČT sport16.06.201912:40Vodní slalom: SP 2019 Velká Británie
TVPSport16.06.201912:40Siatkówka mężczyzn – Liga Narodów: Polska – Kanada ( studio )
(2019)
Arena Sport 116.06.201913:00Danish Darts Open 2019
Priamy prenos z turnaja v šípkach European Darts Tour – Kodaň – Round 3
M416.06.201913:00Tour de Hongrie
6. szakasz. Élő közvetítés.
Eurosport 216.06.201913:30Cyklistika
Okolo Maďarska – 5. etapa
NOVA SPORT 116.06.201913:45MotoGP – VC Katalánska (závod MotoGP)
Přímý přenos 7. závodu třídy MotoGP MS silničních motocyklů (Circuit de Barcelona-Catalunya)
Dvojka16.06.201914:15Motorizmus – 24 hodín Le Mans
Priamy prenos. (Francúzsko 2019) (Premiéra)
ČT sport16.06.201914:25Letecký sport: Red Bull Air Race 2019 Rusko
Sport 216.06.201914:30Tenis
ATP 250, finále, Ricoh Open, Hertogenbosch, premiéra, živě, HD
ORF SPORT PLUS16.06.201914:45LIVE Fußball FIFA Women’s World Cup Frankreich 2019
Gruppe F: Schweden – Thailand aus Paris.
Dajto16.06.201915:00RED BULL AIR RACE: Kazan
Priamy prenos z majstrovstiev sveta leteckých pretekov.
Eurosport 216.06.201915:00Motokros
MS v Kegumsu – 2. závod MX2
Sport 116.06.201915:00Tenis
ATP 250, finále, Pohár Mercedes, Stuttgart, premiéra, živě, HD
TVPSport16.06.201915:10Lekkoatletyka – Memoriał Janusza Kusocińskiego
(2019)
M416.06.201915:30Labdarúgó közvetítés
Női labdarúgó válogatott felkészülési mérkőzés: Magyarország – Ciprus mérkőzés. Élő közvetítés.
NOVA SPORT 216.06.201915:30FIVB Beach Volleyball – Varšava
4-hvězdičkový turnaj Světové Série 2019 v plážovém volejbalu (muži o bronz a finále)
Eurosport 116.06.201915:45Cyklistika
Critérium du Dauphiné – 8. etapa
Dvojka16.06.201916:00Cyklistika – Okolo Švajčiarska
Langnau – Langnau (2. etapa) Priamy prenos. (Švajčiarsko 2019) (Premiéra)
Eurosport 216.06.201916:00Motokros
MS v Kegumsu – 2. závod MXGP
O2TV Tenis16.06.201916:00WTA: Nature Valley Open (finále)
Přímý přenos finále tenisového turnaje okruhu WTA (Nottingham, Anglie)
ORF SPORT PLUS16.06.201917:00LIVE Handball EHF Euro Cup
Schweden – Österreich aus Stockholm.
ČT sport16.06.201917:50Házená: Česko – Bosna a Hercegovina
TVPSport16.06.201917:50Piłka ręczna mężczyzn – Eliminacje ME 2020: Polska – Izrael
(2019)
M416.06.201918:00Kézilabda közvetítés
Férfi Kézilabda Eb-selejtező: Magyarország – Olaszország mérkőzés. Élő közvetítés.
Arena Sport 116.06.201919:15Danish Darts Open 2019
Priamy prenos z turnaja v šípkach European Darts Tour – Kodaň – QF/SF/Final
ČT sport16.06.201919:40Softball: Česko – Japonsko
TVPSport16.06.201919:40Piłka nożna – Mistrzostwa Europy U21: Polska – Belgia ( 2 poł. )
(2019)
O2TV Sport16.06.201920:05Houston Astros-Toronto Blue Jays
Přímý přenos utkání Major League Baseball (v přestávce: Sport mix)
ORF SPORT PLUS16.06.201920:15LIVE Fußball UEFA Euro Men’s Under 21
Gruppe A: Italien – Spanien aus Bologna.
TVPSport16.06.201920:30Piłka nożna – Mistrzostwa Europy U21: Włochy – Hiszpania
(2019)
O2TV Fotbal16.06.201920:55Paraguay-Katar
Přímý přenos utkání základní skupiny Copa America (v přestávce: Sport Mix)
Orange Sport16.06.201920:55Paraguaj-Katar
Priamy prenos zápasu základnej skupiny Copa America (v prestávke: Šport Mix)
M416.06.201921:00U-21-es labdarúgó Európa-bajnokság
Olaszország – Spanyolország mérkőzés. Élő közvetítés.
Arena Sport 116.06.201923:30CircuitCity.com 250
Priamy prenos zo 14. pretekov NASCAR Xfinity Series
O2TV Fotbal16.06.201923:55Uruguay-Ekvádor
Přímý přenos utkání základní skupiny Copa America (v přestávce: Sport Mix)
Orange Sport16.06.201923:55Uruguaj-Ekvádor
Priamy prenos zápasu základnej skupiny Copa America (v prestávke: Šport Mix)

Ďalšie zaujímavé správy:

Pridaj komentár

Komentáre nesúvisiace s článkom, obsahujúce nadávky, urážky, odkazy, politiku, ako aj tie, ktoré porušujú platné pravidlá a zákony, budú vymazané bez udania dôvodu.