Reklama

Prehľad víkendových športových prenosov (22. týždeň 2019)

Prinášame vám už tradičný prehľad víkendových športových prenosov. V zozname nižšie nájdete prehľad priamych prenosov na piatok 31. mája, sobotu 1. a nedeľu 2. júna 2019.

LogoNázov staniceDátumZačiatokProgram
Eurosport 131.05.201913:00Cyklistika
Giro – 19. etapa
NOVA SPORT 131.05.201913:15MotoGP – VC Itálie (trénink Moto3)
Přímý přenos 2. tréninku třídy Moto3 na 6. závod MS silničních motocyklů (Autodromo Internazionale del Mugello)
NOVA SPORT 131.05.201914:10MotoGP – VC Itálie (trénink MotoGP)
Přímý přenos 2. tréninku třídy MotoGP na 6. závod MS silničních motocyklů (Autodromo Internazionale del Mugello)
NOVA SPORT 131.05.201915:10MotoGP – VC Itálie (trénink Moto2)
Přímý přenos 2. tréninku třídy Moto2 na 6. závod MS silničních motocyklů (Autodromo Internazionale del Mugello)
Eurosport 131.05.201917:15Tenis
French Open
ČT sport31.05.201920:00Házená: Česko – Černá Hora
O2TV Sport31.05.201920:00Vodafone Rally de Portugal – SS7 (Lousada)
Přímý přenos 7. podniku Mistrovství světa v rallye (Portugalsko)
Orange Sport31.05.201920:00Vodafone Rally de Portugal – SS7 (Lousada)
Priamy prenos 7. podniku Majstrovstiev sveta v rallye (Portugalsko)
M431.05.201920:30U-20-as labdarúgó világbajnokság
Dél-Afrika – Portugália mérkőzés. Élő közvetítés.
LogoNázov staniceDátumZačiatokProgram
M401.06.201901:00Úszó Bajnokok Ligája
Élő közvetítés.
Arena Sport 101.06.201904:00China Open 2019
Priamy prenos z turnaja v stolnom tenise – Shenzhen
ČT sport01.06.201908:50Plážový volejbal: J&T Banka Ostrava Beach Open 2019
NOVA SPORT 101.06.201909:00MotoGP – VC Itálie (trénink Moto3)
Přímý přenos 3. tréninku třídy Moto3 na 6. závod MS silničních motocyklů (Autodromo Internazionale del Mugello)
O2TV Sport01.06.201909:30Vodafone Rally de Portugal – SS8 (Vieira do Minho 1)
Přímý přenos 7. podniku Mistrovství světa v rallye (Portugalsko)
Orange Sport01.06.201909:30Vodafone Rally de Portugal – SS8 (Vieira do Minho 1)
Priamy prenos 7. podniku Majstrovstiev sveta v rallye (Portugalsko)
NOVA SPORT 101.06.201909:55MotoGP – VC Itálie (trénink MotoGP)
Přímý přenos 3. tréninku třídy MotoGP na 6. závod MS silničních motocyklů (Autodromo Internazionale del Mugello)
Arena Sport 101.06.201910:00China Open 2019
Priamy prenos z turnaja v stolnom tenise – Shenzhen
TVPSport01.06.201910:15Kolarstwo – Orlen Puchar Narodów, Bukowina Tatrzańska – jazda drużynowa na czas
(2019)
TVPSport01.06.201910:30Kolarstwo – Orlen Puchar Narodów, Bukowina Tatrzańska – jazda drużynowa na czas
(2019)
NOVA SPORT 101.06.201910:55MotoGP – VC Itálie (trénink Moto2)
Přímý přenos 3. tréninku třídy Moto2 na 6. závod MS silničních motocyklů (Autodromo Internazionale del Mugello)
Eurosport 101.06.201911:00Tenis
French Open
Eurosport 201.06.201911:00Tenis
French Open
ČT sport01.06.201911:15Vodní slalom: ME 2019 Francie
ČT sport01.06.201912:25Plážový volejbal: J&T Banka Ostrava Beach Open 2019
NOVA SPORT 101.06.201912:35MotoGP – VC Itálie (kvalifikace Moto3)
Přímý přenos kvalifikace třídy Moto3 na na 6. závod MS silničních motocyklů (Autodromo Internazionale del Mugello)
Eurosport 101.06.201913:00Cyklistika
Giro – 20. etapa
ČT sport01.06.201913:20Tenis: Kateřina Siniaková – Naomi Ósakaová
Arena Sport 201.06.201913:30China Open 2019
Priamy prenos z turnaja v stolnom tenise – Shenzhen
NOVA SPORT 101.06.201913:30MotoGP – VC Itálie (kvalifikace MotoGP)
Přímý přenos kvalifikace třídy MotoGP na na 6. závod MS silničních motocyklů (Autodromo Internazionale del Mugello)
Arena Sport 101.06.201913:35Shandong Luneng – Jiangsu Suning
Priamy prenos z 11. kola Čínskej Superligy
O2TV Fotbal01.06.201914:45FC Baník Ostrava-FK Mladá Boleslav
Přímý přenos kvalifikačního utkání o Evropskou ligu – FORTUNA:LIGA (v přestávce: Studio)
Dvojka01.06.201914:55Volejbal – Zlatá Európska liga – zápasy
Slovensko – Švédsko (ženy) Priamy prenos (Slovenská republika 2019) (Premiéra)
Sport 101.06.201915:00Házená
Telekom Veszprém – Vive Kielce, Liga mistrů EHF, muži, Finále čtyř, premiéra, živě, HD
NOVA SPORT 101.06.201915:05MotoGP – VC Itálie (kvalifikace Moto2)
Přímý přenos kvalifikace třídy Moto2 na na 6. závod MS silničních motocyklů (Autodromo Internazionale del Mugello)
ČT sport01.06.201915:30Fotbal: Ondrášovka Cup 2019
ČT sport01.06.201915:35Plážový volejbal: J&T Banka Ostrava Beach Open 2019
M401.06.201915:35Giro d’Italia – országúti kerékpárverseny
20. szakasz. Élő közvetítés.
ORF SPORT PLUS01.06.201915:50LIVE Austrian Football League
Match of Week 8: Dacia Vienna Vikings – Swarco Raiders Tirol aus Wien.
NOVA SPORT 201.06.201915:55Exeter Chiefs – Saracens
Přímý přenos finále ragbyového utkání anglického Premiership Rugby
ČT sport01.06.201916:00Volejbal: Česko – Ukrajina
O2TV Sport01.06.201916:00Vodafone Rally de Portugal – SS11 (Vieira do Minho 2)
Přímý přenos 7. podniku Mistrovství světa v rallye (Portugalsko)
Orange Sport01.06.201916:00Vodafone Rally de Portugal – SS11 (Vieira do Minho 2)
Priamy prenos 7. podniku Majstrovstiev sveta v rallye (Portugalsko)
TVPSport01.06.201916:30Siatkówka mężczyzn – Liga Narodów: Polska – USA ( studio )
(2019)
ORF SPORT PLUS01.06.201916:50LIVE Fußball 2. Liga
30.Runde: Horn – Swarovski Wattens aus Horn.
TVPSport01.06.201916:50Siatkówka mężczyzn – Liga Narodów: Polska – USA
(2019)
Dvojka01.06.201916:55Hádzaná – Reprezentácia
Švédsko – Slovensko Priamy prenos. (Švédsko 2019) (Premiéra)
Eurosport 101.06.201917:15Tenis
French Open
M401.06.201917:30Kosárlabda közvetítés
Férfi kosárlabda NB1: EGIS Körmend – Pécsi VSK Veolia negyeddöntő mérkőzés. Élő közvetítés.
Sport 101.06.201917:45Házená
Barcelona – Vardar Skopje, Liga mistrů EHF, muži, Finále čtyř, premiéra, živě, HD
ČT sport01.06.201918:00Plážový volejbal: J&T Banka Ostrava Beach Open 2019
ČT sport01.06.201918:50Běh: Mattoni 1/2Maraton České Budějovice 2019
Dvojka01.06.201918:50Volejbal – Zlatá Európska liga – zápasy
Slovensko – Turecko (muži) Priamy prenos. (Slovenská republika 2019) (Premiéra)
Arena Sport 101.06.201919:00Pocono Green 250 
Priamy prenos z 12. pretekov NASCAR Xfinity Series
NOVA SPORT 201.06.201919:00UFC Fight Night: Gustafsson vs. Smith
Galavečer nejprestižnější americké soutěže Ultimate Fighting Championship (Stockholm, Švédsko)
TVPSport01.06.201919:30Liga Mistrzów – Finał: Tottenham Hotspur FC – Liverpool FC ( studio )
(2019)
O2TV Fotbal01.06.201920:00MD2: UEFA Champions League
Přímý přenos finálového programu Ligy mistrů
O2TV Sport01.06.201920:00Studio UEFA Champions League – Finálový den
Přímý přenos ze Studia Ligy mistrů
O2TV Sport201.06.201920:00Tottenham Hotspur-Liverpool FC
Přímý přenos slavnostního ceremoniálu finále UEFA Champions League
Orange Sport01.06.201920:00Štúdio UEFA Champions League – Finálový deň
Priamy prenos zo Štúdia Ligy majstrov
Sport 101.06.201920:00Box
Felix promotion, premiéra, živě, HD
O2TV Fotbal01.06.201920:01Studio UEFA Champions League – Finálový den
Přímý přenos ze Studia Ligy mistrů
ORF SPORT PLUS01.06.201920:15LIVE Handball Liga Austria
Finale 3.Spiel: Moser Medical Krems – Alpla Hard aus Krems.
ČT sport01.06.201920:30Fotbal: Tottenham Hotspur – Liverpool FC
Markíza01.06.201920:30Liga majstrov – FINÁLE
Tottenham Hotspur – FC Liverpool Priamy prenos.
Orange Sport01.06.201920:45Tottenham Hotspur-Liverpool FC
Priamy prenos finálového zápasu futbalovej Ligy majstrov (v prestávke: Štúdio Ligy majstrov)
O2TV Fotbal01.06.201920:55Tottenham Hotspur-Liverpool FC
Přímý přenos finálového utkání fotbalové Ligy mistrů (v přestávce: Studio Ligy mistrů)
O2TV Sport01.06.201920:55Tottenham Hotspur-Liverpool FC
Přímý přenos finálového utkání fotbalové Ligy mistrů (v přestávce: Studio Ligy mistrů)
TVPSport01.06.201920:55Liga Mistrzów – Finał: Tottenham Hotspur FC – Liverpool FC ( 1 poł. )
(2019)
M401.06.201921:00UEFA Bajnokok Ligája
Tottenham Hotspur FC – Liverpool FC döntő. Élő közvetítés.
Eurosport 101.06.201921:15Tenis
Game, Schett and Mats
O2TV Fotbal01.06.201923:00MD2: UEFA Champions League
Přímý přenos finálového programu Ligy mistrů
O2TV Sport201.06.201923:00Tottenham Hotspur-Liverpool FC
Přímý přenos závěrečného ceremoniálu finále UEFA Champions League
O2TV Fotbal01.06.201923:01Studio UEFA Champions League – Finálový den
Přímý přenos ze Studia Ligy mistrů
NOVA SPORT 101.06.201923:05Montreal Impact – Orlando City SC
Přímý přenos nejvyšší zámořské fotbalové ligy Major League Soccer
LogoNázov staniceDátumZačiatokProgram
M402.06.201901:00Úszó Bajnokok Ligája
Élő közvetítés.
TVPSport02.06.201901:40Boks – Gala w Nowym Jorku ( studio )
(2019)
TVPSport02.06.201901:55Boks – Gala w Nowym Jorku:
(2019)
NOVA SPORT 102.06.201902:00St. Louis Blues – Boston Bruins
Přímý přenos 3. finále hokejového zápasu play-off NHL (v přest.: Večerní Sport. noviny, NHL News)
NOVA SPORT 202.06.201902:05D.C. United – San Jose Earthquakes
Přímý přenos nejvyšší zámořské fotbalové ligy Major League Soccer
TVPSport02.06.201902:55Boks – Gala w Nowym Jorku: Chris Algieri – Tommy Coyle
(2019)
TVPSport02.06.201904:00Boks – Gala w Nowym Jorku: Anthony Joshua – Andy Ruiz
(2019)
TVPSport02.06.201905:00Boks – Gala w Nowym Jorku ( studio )
(2019)
Arena Sport 102.06.201907:00China Open 2019
Priamy prenos z turnaja v stolnom tenise – Shenzhen
ČT sport02.06.201908:55Plážový volejbal: J&T Banka Ostrava Beach Open 2019
O2TV Sport02.06.201910:00Vodafone Rally de Portugal – SS17 (Fafe 1)
Přímý přenos 7. podniku Mistrovství světa v rallye (Portugalsko)
Orange Sport02.06.201910:00Vodafone Rally de Portugal – SS17 (Fafe 1)
Priamy prenos 7. podniku Majstrovstiev sveta v rallye (Portugalsko)
TVPSport02.06.201910:00Wioślarstwo – Mistrzostwa Europy, Lucerna – Finały
(2019)
NOVA SPORT 102.06.201910:45MotoGP – VC Itálie (závod Moto3)
Přímý přenos 6. závodu třídy Moto3 MS silničních motocyklů (Autodromo Internazionale del Mugello)
Eurosport 102.06.201911:00Tenis
French Open
Eurosport 202.06.201911:00Tenis
French Open
O2TV Sport02.06.201911:00Challenge Family 2019
Přímý přenos závodu The Championship ze světové série v triatlonu (Šamorín, Slovensko)
Orange Sport02.06.201911:00Challenge Family 2019
Priamy prenos pretekov The Championship zo svetovej série v triatlone (Šamorín, Slovensko)
ČT sport02.06.201911:05Tenis: Roland Garros 2019
M402.06.201911:30Strandröplabda országos bajnokság
Élő közvetítés.
NOVA SPORT 102.06.201912:05MotoGP – VC Itálie (závod Moto2)
Přímý přenos 6. závodu třídy Moto2 MS silničních motocyklů (Autodromo Internazionale del Mugello)
TVPSport02.06.201912:05Kolarstwo – Orlen Puchar Narodów, Bukowina Tatrzańska – wyścig ze startu wspólnego
(2019)
O2TV Sport02.06.201913:00MD2: Challenge Family 2019 / Vodafone Rally de Portugal
Přímý přenos závodu ze světové série v triatlonu / Přímý přenos Mistrovství světa v rallye
O2TV Sport102.06.201913:00Challenge Family 2019
Přímý přenos závodu The Championship ze světové série v triatlonu (Šamorín, Slovensko)
O2TV Sport202.06.201913:00Vodafone Rally de Portugal – SS19 (Fafe 2 PS)
Přímý přenos 7. podniku Mistrovství světa v rallye (Portugalsko)
Orange Sport02.06.201913:00Vodafone Rally de Portugal – SS19 (Fafe 2 PS)
Priamy prenos 7. podniku Majstrovstiev sveta v rallye (Portugalsko)
ČT sport02.06.201913:10Plážový volejbal: J&T Banka Ostrava Beach Open 2019
Eurosport 102.06.201913:30Cyklistika
Giro – 21. etapa
O2TV Sport02.06.201913:30Vodafone Rally de Portugal – SS19 (Fafe 2 PS)
Přímý přenos 7. podniku Mistrovství světa v rallye (Portugalsko)
Arena Sport 102.06.201913:35Tianjin TEDA – Peking Guoan
Priamy prenos z 11. kola Čínskej Superligy
NOVA SPORT 102.06.201913:45MotoGP – VC Itálie (závod MotoGP)
Přímý přenos 6. závodu třídy MotoGP MS silničních motocyklů (Autodromo Internazionale del Mugello)
M402.06.201914:00Labdarúgó közvetítés
Labdarúgó Jet-Sol Liga döntő: MTK Hungária FC – Ferencvárosi TC mérkőzés. Élő közvetítés.
ORF SPORT PLUS02.06.201914:50LIVE Fußball Frauen Bundesliga
18. Runde SKN St.Pölten – Landhaus aus St.Pölten. Mit Tellerübergabe.
Arena Sport 202.06.201915:00China Open 2019
Priamy prenos z turnaja v stolnom tenise – Shenzhen
Sport 102.06.201915:00Házená
Bronzový zápas, Liga mistrů EHF, muži, Finále čtyř, premiéra, živě, HD
Dvojka02.06.201915:15Vodný slalom – ME 2019
C1 ženy, K1 muži Priamy prenos. (Francúzsko 2019) (Premiéra)
M402.06.201916:05Giro d’Italia – országúti kerékpárverseny
21. szakasz. Élő közvetítés.
TVPSport02.06.201916:15Piłka nożna – STUDIO MŚ U20 – Polska 2019
(2019)
NOVA SPORT 102.06.201916:30Cliff Diving World Series – Itálie
Přímý přenos Světové Série v extrémních skocích do vody (Polignano a Mare, Itálie)
Dvojka02.06.201916:35Konské športy – Dostihy
Turf Gala Priamy prenos. (Slovenská republika 2019) (Premiéra)
Arena Sport 102.06.201917:00SK Puntigamer Sturm Graz – SK Rapid Wien
Priamy prenos z odvetného zápasu playoff o EL – Rakúska Tipico Bundesliga
ORF SPORT PLUS02.06.201917:00LIVE Red Bull Cliff Diving aus Polignano a Mare
TVPSport02.06.201917:05Piłka nożna – Mistrzostwa Świata U20: 1/8F – 1 (STUDIO)
(2019)
TVPSport02.06.201917:20Piłka nożna – Mistrzostwa Świata U20: 1/8F – 1 (1 połowa)
(2019)
Eurosport 102.06.201917:45Tenis
French Open
Sport 102.06.201917:45Házená
finále, Liga mistrů EHF, muži, Finále čtyř, premiéra, živě, HD
ORF SPORT PLUS02.06.201917:50LIVE Handball Damen Weltmeisterschaft Play-Off
Österreich – Ungarn aus Graz.
M402.06.201918:00Kézilabda közvetítés
Női kézilabda világbajnoki-selejtező: Ausztria – Magyarország mérkőzés. Élő közvetítés.
ČT sport02.06.201918:25Fotbal: 1.FK Příbram – FC Zbrojovka Brno
TVPSport02.06.201920:05Piłka nożna – Mistrzostwa Świata U20: 1/8F (2) (studio)
(2019)
TVPSport02.06.201920:20Piłka nożna – Mistrzostwa Świata U20: 1/8F (2) (1 połowa)
(2019)
M402.06.201920:30U-20-as labdarúgó világbajnokság
Nyolcaddöntő mérkőzés. Élő közvetítés.
NOVA SPORT 202.06.201920:55Dijon FCO – RC Lens
Přímý přenos utkání baráže o nejvyšší francouzskou fotbalovou ligu Ligue 1
Sport 202.06.201921:00Fotbal
Francie – Bolivia, Přátelský zápas, premiéra, živě, HD
Eurosport 102.06.201921:15Tenis
Game, Schett and Mats
NOVA SPORT 102.06.201922:05Minnesota United FC – Philadelphia Union
Přímý přenos nejvyšší zámořské fotbalové ligy Major League Soccer

Ďalšie zaujímavé správy: