Reklama

Prehľad víkendových športových prenosov (21. týždeň 2019)

Prinášame vám už tradičný prehľad víkendových športových prenosov. V zozname nižšie nájdete prehľad priamych prenosov na piatok 24., sobotu 25. a nedeľu 26. mája 2019.

Piatok 24. mája 2019

LogoNázov staniceDátumZačiatokProgram
Arena Sport 124.05.201913:00Dutch Darts Masters 2019
Priamy prenos z turnaja šípiek série European Darts Tour – Zwolle
Eurosport 124.05.201913:00Cyklistika
Giro – 13. etapa
DIGI SPORT 524.05.201914:00Tenis ženy
WTA International – Štrasburg SF
Eurosport 224.05.201914:00Tenis
ATP v Ženevě – semifinále
O2TV Tenis24.05.201914:00WTA: Internationaux de Strasbourg (1. semifinále dvouhry)
Přímý přenos 1. semifinále dvouhry tenisového turnaje okruhu WTA (Štrasburk, Francie)
DIGI SPORT 324.05.201914:30Tenis muži
ATP 250 Series – Lyon SF
M424.05.201915:35Giro d’Italia – országúti kerékpárverseny
13. szakasz. Élő közvetítés.
O2TV Tenis24.05.201916:00WTA: Internationaux de Strasbourg (2. semifinále dvouhry)
Přímý přenos 2. semifinále dvouhry tenisového turnaje okruhu WTA (Štrasburk, Francie)
DIGI SPORT 324.05.201916:30Tenis muži
ATP 250 Series – Lyon SF
TVPSport24.05.201916:45Piłka ręczna kobiet – PGNiG Superliga: (10/10): Metraco Zagłębie Lubin – Perła Lublin
(2018)
DIGI SPORT 524.05.201917:30Tenis ženy
WTA International – Štrasburg SF
Eurosport 124.05.201917:30Cyklistika
Tour de l‘Ain – 1. etapa
TVPSport24.05.201917:45Piłka ręczna kobiet – PGNiG Superliga: (10/10): Metraco Zagłębie Lubin – Perła Lublin
(2018)
ČT sport24.05.201917:50Horská kola: SP 2019 Nové Město na Moravě
ČT224.05.201917:50Fotbal: FORTUNA:LIGA
FK Mladá Boleslav – FC Fastav Zlín
M424.05.201918:00Kosárlabda közvetítés
Férfi kosárlabda NB1 negyeddöntő: Szolnoki Olaj KK – Atomerőmű SE mérkőzés. Élő közvetítés.
DIGI SPORT 124.05.201918:102. Bundesliga
Relegation Play-Offs
O2TV Sport24.05.201918:35Heroes Gate 22
Přímý přenos galavečera bojových sportů (Praha, Podvinný mlýn)
Dvojka24.05.201918:45Futbal – Fortuna liga
FC Vion Zlaté Moravce – FC Nitra Priamy prenos. (Slovenská republika 2019) (Premiéra)
Orange Sport24.05.201918:50ŠK Slovan Bratislava-ŠKF iClinic Sereď
Priamy prenos zápasu nadstavbovej časti slovenskej Fortuna ligy (v prestávke: Štúdio)
ORF SPORT PLUS24.05.201919:00LIVE Fußball 2. Liga
28. Runde: FC Liefering – Swarovski Wattens 1.Hälfte.
TVPSport24.05.201919:00Piłka nożna – Mistrzostwa Świata U20: Katar – Nigeria
(2019)
Arena Sport 124.05.201919:15Dutch Darts Masters 2019
Priamy prenos z turnaja šípiek série European Darts Tour – Zwolle
TVPSport24.05.201920:00Piłka nożna – Mistrzostwa Świata U20: Urugwaj – Norwegia
(2019)
ORF SPORT PLUS24.05.201920:15LIVE Fußball 2. Liga
28. Runde: FC Liefering – Swarovski Wattens 2.Hälfte.
TVPSport24.05.201920:20Piłka nożna – Mistrzostwa Świata U20: Urugwaj – Norwegia
(2019)
M424.05.201920:30U-20-as labdarúgó világbajnokság
Uruguay – Norvégia mérkőzés. Élő közvetítés.
Arena Sport 124.05.201920:45Utrecht – Vitesse
Priamy prenos z finálového zápasu playoff o Európsku Ligu – Holandská Eredivisie
Arena Sport 224.05.201920:45Dutch Darts Masters 2019
Priamy prenos z turnaja šípiek European Darts Tour – Zwolle – Round 1
NOVA SPORT 224.05.201921:00SM Caen – Girondins Bordeaux
Přímý přenos 38. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1
Orange Sport24.05.201921:20Heroes Gate 22
Priamy prenos galavečera bojových športov (Praha – Podvinný mlýn)

Sobota 25. mája 2019

LogoNázov staniceDátumZačiatokProgram
NOVA SPORT 125.05.201904:35Los Angeles Football Club – Montreal Impact
Přímý přenos nejvyšší zámořské fotbalové ligy Major League Soccer
Eurosport 125.05.201909:00Formule
Formule E v Berlíně – kvalifikace
NOVA SPORT 125.05.201909:05FIVB Beach Volleyball – JinJiang
4-hvězdičkový turnaj Světové Série 2019 v plážovém volejbalu (muži semifinále)
ČT sport25.05.201910:40Horská kola: Studio SP
ČT sport25.05.201910:55Horská kola: SP 2019 Nové Město na Moravě
ORF SPORT PLUS25.05.201910:55LIVE Hypo Mehrkampfmeeting
aus Götzis.
Sport 525.05.201910:55ŽIVĚ – CROSSDOCK Extraliga hokejbalu
finále
TVPSport25.05.201911:25Kajakarstwo – Puchar Świata – Poznań dz. 1
(2019)
M425.05.201911:55Forma-1 Monacói Nagydíj – 3. szabadedzés
Élő közvetítés.
Sport 125.05.201912:00Formule 1
Velká cena Monaka, trénink 3, premiéra, živě, HD
ČT sport25.05.201912:20Horská kola: Studio SP
O2TV Tenis25.05.201912:30WTA: Internationaux de Strasbourg (finále čtyřhry)
Přímý přenos finále čtyřhry tenisového turnaje okruhu WTA (Štrasburk, Francie)
ČT sport25.05.201912:40Horská kola: Studio SP
Eurosport 125.05.201912:45Formule
Formule E v Berlíně – závod
ČT sport25.05.201912:55Horská kola: SP 2019 Nové Město na Moravě
ORF 125.05.201912:55Formel E 2018/2019 Berlin
Das Rennen. live aus Berlin. Kommentar: Dieter Derdak.
Arena Sport 125.05.201913:00Dutch Darts Masters 2019
Priamy prenos z turnaja šípiek European Darts Tour – Zwolle – Round 2
Arena Sport 225.05.201913:30Dutch Darts Masters 2019
Priamy prenos z turnaja šípiek European Darts Tour – Zwolle – Round 2
Eurosport 225.05.201913:30Tenis
WTA v Norimberku – finále
Arena Sport 125.05.201913:35Hebei – Jiangsu Suning 
Priamy prenos z 11. kola Čínskej Superligy
TVPSport25.05.201913:40Jeździectwo – Puchar Świata Baborówko – cross
(2019)
Eurosport 125.05.201914:15Cyklistika
Giro – 14. etapa
ČT sport25.05.201914:20Horská kola: Studio SP
NOVA SPORT 225.05.201914:25Saracens – Gloucester Rugby
Přímý přenos semifinále ragbyového utkání anglického Premiership Rugby
DIGI SPORT 325.05.201914:30Tenis muži
ATP 250 Series – Lyon Finále
ORF 125.05.201914:55Formel 1 Großer Preis von Monaco 2019
F1 Qualifying. live aus Monte Carlo. Kommentar: Ernst Hausleitner. Co-Kommentra: Alexander Wurz.
ČT sport25.05.201915:00Hokej: Studio MS
DIGI SPORT 525.05.201915:00Tenis ženy
WTA International – Štrasburg Finále
Jednotka25.05.201915:00Hokej – MS 2019 – Semifinále
Rusko – Fínsko Priamy prenos. (Slovenská republika 2019) (Premiéra)
M425.05.201915:00Forma-1 Monacói Nagydíj – Időmérő edzés
Élő közvetítés.
O2TV Tenis25.05.201915:00WTA: Internationaux de Strasbourg (finále dvouhry)
Přímý přenos finále dvouhry tenisového turnaje okruhu WTA (Štrasburk, Francie)
Sport 125.05.201915:00Formule 1
Velká cena Monaka, Kvalifikace, premiéra, živě, HD
TVPSport25.05.201915:10Hokej na lodzie – Mistrzostwa Świata Elity: 1/2F (1)
(2019)
ČT sport25.05.201915:15Hokej: Rusko – Finsko
DIGI SPORT 225.05.201915:25Motošport
Euroformula: Hockenheim – 1. preteky
Eurosport 225.05.201915:30Tenis
ATP v Ženevě – finále
DIGI SPORT 425.05.201915:55Sky Bet
Newport County – Tranmere Rovers
Arena Sport 225.05.201916:00Vorskla – Chornomorets
Priamy preno z 31. Ukrajinskej Premier League
DIGI SPORT 225.05.201916:25Motošport
International GT Open: Hockenheim – 1. preteky
M425.05.201916:30Giro d’Italia – országúti kerékpárverseny
14. szakasz. Élő közvetítés.
O2TV Fotbal25.05.201916:50MD3: FORTUNA:LIGA – 5. kolo o záchranu
Přímý přenos utkání 5. kola o záchranu FORTUNA:LIGY
O2TV Sport225.05.201916:501. FC Slovácko-MFK Karviná (Streaming)
Přímý přenos utkání 5. kola o záchranu FORTUNA:LIGY (v přestávce: Sport mix)
O2TV Sport325.05.201916:501. FK Příbram-FK Dukla Praha (Streaming)
Přímý přenos utkání 5. kola o záchranu FORTUNA:LIGY (v přestávce: Sport mix)
O2TV Fotbal25.05.201916:51Bohemians Praha 1905-SFC Opava (Streaming)
Přímý přenos utkání 5. kola o záchranu FORTUNA:LIGY (v přestávce: Sport mix)
Sport 125.05.201917:15Formule 2
Monaco, Závod 2, premiéra, živě, HD
NOVA SPORT 225.05.201917:25Exeter Chiefs – Northampton Saints
Přímý přenos semifinále ragbyového utkání anglického Premiership Rugby
Eurosport 125.05.201917:30Cyklistika
Tour de l‘Ain – 2. etapa
ČT sport25.05.201917:45Hokej: Studio MS
TVPSport25.05.201917:50Piłka nożna – Mistrzostwa Świata U20: Francja – Arabia Saudyjska
(2019)
DIGI SPORT 125.05.201917:55Serie A
Frosinone – Chievo
ČT sport25.05.201918:00Dostihy: I. kvalifikace na 129. Velkou pardubickou
ORF SPORT PLUS25.05.201918:30LIVE Austrian Football League
Match of Week 7: Amstetten Wienerwald Thunder – Steelsharks Traun aus Amstetten.
ČT sport25.05.201918:55Hokej: Hokej: Studio MS
Sport 525.05.201918:55ŽIVĚ – Noc Válečníků 16
Kladno v kleci
Arena Sport 225.05.201919:00BSC Young Boys – FC Luzern
Priamy prenos z 36. kola Švajčiarskej Superligy
Dvojka25.05.201919:00Hokej – MS 2019
Kanada – Česko Priamy prenos. (Slovenská republika 2019) (Premiéra)
ORF SPORT PLUS25.05.201919:10LIVE IIHF Eishockey Weltmeisterschaft
Semifinale 2 aus Bratislava.
ČT sport25.05.201919:15Hokej: Kanada – Česko
NOVA SPORT 125.05.201919:20Studio Finále DFB-Pokal
Předzápasové studio s hosty
M425.05.201919:30Labdarúgó közvetítés
Labdarúgó Magyar Kupa: Budapest Honvéd – MOL Vidi FC döntő. Élő közvetítés.
NOVA SPORT 125.05.201919:50RB Lipsko – Bayern Mnichov
Přímý přenos utkání finále německého fotbalového poháru DFB-Pokal
TVPSport25.05.201920:05Piłka nożna – Mistrzostwa Świata U20: Argentyna – RPA
(2019)
ORF SPORT PLUS25.05.201920:15LIVE Handball Liga Austria
Finale 1.Spiel.
TVPSport25.05.201920:20Piłka nożna – Mistrzostwa Świata U20: Argentyna – RPA
(2019)
DIGI SPORT 125.05.201920:25Serie A
Bologna – Neapol
Arena Sport 225.05.201921:00Dutch Darts Masters 2019
Priamy prenos z turnaja šípiek European Darts Tour – Zwolle – Round 2
TVPSport25.05.201921:20Piłka nożna – Mistrzostwa Świata U20: Argentyna – RPA
(2019)
ČT sport25.05.201921:45Hokej: Studio MS
ČT sport25.05.201922:10Sportovní zprávy
TVPSport25.05.201922:45Sportowy Wieczór
(JM) Przedstawienie w skrócie najważniejszych wydarzeń sportowych dnia. (2019)

Nedeľa 26. mája 2019

LogoNázov staniceDátumZačiatokProgram
NOVA SPORT 126.05.201901:05Vancouver Whitecaps FC – FC Dallas
Přímý přenos nejvyšší zámořské fotbalové ligy Major League Soccer
NOVA SPORT 226.05.201902:35Toronto Raptors – Milwaukee Bucks
Přímý přenos play-off zámořské basketbalové ligy NBA
TVPSport26.05.201902:45Boks – Gala boksu w Chicago
(2019)
NOVA SPORT 126.05.201903:00FIVB Beach Volleyball – JinJiang
4-hvězdičkový turnaj Světové Série 2019 v plážovém volejbalu (ženy smifinále)
NOVA SPORT 126.05.201906:45FIVB Beach Volleyball – JinJiang
4-hvězdičkový turnaj Světové Série 2019 v plážovém volejbalu (muži o bronz)
NOVA SPORT 126.05.201907:45FIVB Beach Volleyball – JinJiang
4-hvězdičkový turnaj Světové Série 2019 v plážovém volejbalu (ženy o bronz)
NOVA SPORT 126.05.201909:00FIVB Beach Volleyball – JinJiang
4-hvězdičkový turnaj Světové Série 2019 v plážovém volejbalu (ženy finále)
ČT sport26.05.201909:45Horská kola: Studio SP
ORF SPORT PLUS26.05.201909:55LIVE Hypo Mehrkampfmeeting
aus Götzis.
ČT sport26.05.201910:15Horská kola: SP 2019 Nové Město na Moravě
NOVA SPORT 126.05.201910:15FIVB Beach Volleyball – JinJiang
4-hvězdičkový turnaj Světové Série 2019 v plážovém volejbalu (muži finále)
Eurosport 126.05.201911:00Tenis
French Open
Eurosport 226.05.201911:00Tenis
French Open
TVPSport26.05.201911:10Dzień na wyścigach
(2019)
Sport 126.05.201911:15TCR Europe
Hockenheim, 2. závod, premiéra, živě, HD
TVPSport26.05.201911:25Kajakarstwo – Puchar Świata – Poznań dz. 2
(2019)
ČT sport26.05.201911:50Horská kola: Studio SP
Dvojka26.05.201912:05Sieň slávy IIHF
Priamy prenos. (Slovenská republika 2019) (Premiéra)
ČT sport26.05.201912:10Házená: Talent ROBSTAV – M.A.T. Plzeň – HCB Karviná 
DIGI SPORT 226.05.201912:55Motošport
Euroformula: Hockenheim – 2. preteky
Arena Sport 126.05.201913:00Dutch Darts Masters 2019
Priamy prenos z turnaja šípiek European Darts Tour – Zwolle – Round 3
ČT sport26.05.201913:00Horská kola: Studio SP
Eurosport 126.05.201913:00Cyklistika
Giro – 15. etapa
NOVA SPORT 126.05.201913:25Füchse Berlin – Rhein-Neckar Löwen
Přímý přenos 32. kola německé házenkářské Bundesligy
Arena Sport 226.05.201913:30Dutch Darts Masters 2019
Priamy prenos z turnaja šípiek European Darts Tour – Zwolle – Round 3
ČT sport26.05.201913:30Horská kola: SP 2019 Nové Město na Moravě
Arena Sport 126.05.201913:35Shanghai SIPG – Peking Guoan
Priamy prenos z 11. kola Čínskej Superligy
TVPSport26.05.201913:40Dzień na wyścigach
(2019)
TVPSport26.05.201913:45Jeździectwo – Puchar Świata Baborówko – skoki
(2019)
DIGI SPORT 226.05.201913:55Motošport
International GT Open: Hockenheim – 2. preteky
Sport 226.05.201914:00Formule 1
Velká cena Monaka, předzávodní studio, premiéra, živě, HD
O2TV Fotbal26.05.201914:30MD3: FORTUNA:LIGA – 5. kolo nadstavbové části
Přímý přenos utkání 5. kola nadstavbové části FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
O2TV Sport26.05.201914:30SK Slavia Praha-AC Sparta Praha
Přímý přenos utkání 5. kola nadstavbové části FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
O2TV Sport226.05.201914:30FC Viktoria Plzeň-FC Baník Ostrava
Přímý přenos utkání 5. kola nadstavbové části FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
O2TV Sport326.05.201914:30FK Jablonec-FC Slovan Liberec (Streaming)
Přímý přenos utkání 5. kola nadstavbové části FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
Orange Sport26.05.201914:30SK Slavia Praha-AC Sparta Praha
Priamy prenos zápasu 5. kola nadstavbovej časti FORTUNA:LIGY (v prestávke: Štúdio 1. futbalovej ligy)
O2TV Fotbal26.05.201914:31SK Slavia Praha-AC Sparta Praha
Přímý přenos utkání 5. kola nadstavbové části FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
ORF 126.05.201914:35Formel 1 Großer Preis von Monaco 2019
F1 Das Rennen. live aus Monte Carlo. Kommentar: Ernst Hausleitner. Co-Kommentra: Alexander Wurz.
DIGI SPORT 126.05.201914:55Serie A
Turín – Lazio
Sport 226.05.201915:00Formule 1
Velká cena Monaka, závody, premiéra, živě, HD
TVPSport26.05.201915:00Wyścigi samochodowe – Formuła 1 – Grand Prix Monako
(2019)
ČT sport26.05.201915:05Horská kola: Studio SP
M426.05.201915:10Forma-1 Monacói Nagydíj – Futam
Élő közvetítés.
ČT sport26.05.201915:20Fotbal: Ondrášovka Cup 2019
ČT sport26.05.201915:30Hokej: Studio MS
Dvojka26.05.201915:30Hokej – MS 2019
O bronz Priamy prenos. (Slovenská republika 2019) (Premiéra)
ČT sport26.05.201915:45Hokej: MS 2019 Slovensko
DIGI SPORT 226.05.201915:55Škótska Premiership
St. Mirren – Dundee Utd
DIGI SPORT 426.05.201915:55Sky Bet
Charlton Athletic – Sunderland
Arena Sport 126.05.201916:00Charlton – Sunderland
Priamy prenos z finále EFL League One – Playoff
TVPSport26.05.201916:55Wyścigi samochodowe – Formuła 1 – Grand Prix Monako
(2019)
Arena Sport 226.05.201917:00RZ Pellets WAC – SK Puntigamer Sturm Graz
Priamy prenos z 32. kola Rakúskej Tipico Bundesligy
Eurosport 126.05.201917:15Tenis
French Open
TVPSport26.05.201917:35Piłka nożna – Mistrzostwa Świata U20: Senegal – Kolumbia
(2019)
Seznam.cz TV26.05.201917:45Top Fotbal živě: Sampdoria Janov – Juventus Turín
Nejlepší klubový fotbal Evropy v televizi Seznam. Přímé přenosy z Premier League, Bundesligy, italské Serie A a španělské LaLigy.
TVPSport26.05.201917:50Piłka nożna – Mistrzostwa Świata U20: Senegal – Kolumbia
(2019)
DIGI SPORT 126.05.201917:55Serie A
Sampdoria – Juventus
M426.05.201918:00Kézilabda közvetítés
K&H férfi kézilabda liga döntő: MOL-Pick Szeged – Telekom Veszprém mérkőzés. Élő közvetítés.
ČT sport26.05.201918:25Basketbal: BK ARMEX Děčín – ČEZ Basketball Nymburk
Arena Sport 126.05.201918:30Shakhtar – Mariupol 
Priamy prenos z 31. kola Ukrajinskej Premier League
ORF SPORT PLUS26.05.201918:30LIVE Volleyball CEV Silver European League Men
Österreich – Griechenland aus Innsbruck.
Arena Sport 226.05.201919:15Dutch Darts Masters 2019
Priamy prenos z turnaja šípiek European Darts Tour – Zwolle – QF/SF/Final
Jednotka26.05.201920:00Hokej – MS 2019 – Finále
O zlato Priamy prenos. (Slovenská republika 2019) (Premiéra)
O2TV Sport26.05.201920:05Houston Astros-Boston Red Sox
Přímý přenos utkání Major League Baseball (v přestávce: Sport mix)
TVPSport26.05.201920:10Hokej na lodzie – Mistrzostwa Świata Elity: Finał
(2019)
ČT sport26.05.201920:15Hokej: MS 2019 Slovensko
ORF SPORT PLUS26.05.201920:15LIVE IIHF Eishockey Weltmeisterschaft
Finale aus Bratislava.
DIGI SPORT 126.05.201920:25Serie A
Inter – Empoli
DIGI SPORT 226.05.201920:25Serie A
Fiorentina – FC Janov
DIGI SPORT 326.05.201920:25Serie A
Spal – AC Miláno
DIGI SPORT 426.05.201920:25Serie A
Atalanta – Sassuolo
Arena Sport 126.05.201920:30Dutch Darts Masters 2019
Priamy prenos z turnaja šípiek European Darts Tour – Zwolle – QF/SF/Final
DIGI SPORT 626.05.201920:30Cagliari – Udinese
DIGI SPORT 726.05.201920:30AS Rím – Parma
Eurosport 126.05.201921:00Tenis
Game, Schett and Mats
ORF SPORT PLUS26.05.201923:00LIVE / Zeitversetzt Volleyball CEV Silver European League Men: Österreich – Griechenland, Highlights
(Wh. am 27.Mai, OSP).

Ďalšie zaujímavé správy:

Pridaj komentár

Komentáre nesúvisiace s článkom, obsahujúce nadávky, urážky, odkazy, politiku, ako aj tie, ktoré porušujú platné pravidlá a zákony, budú vymazané bez udania dôvodu.