Reklama

Prehľad víkendových športových prenosov (20. týždeň 2019)

Prinášame vám už tradičný prehľad víkendových športových prenosov. V zozname nižšie nájdete prehľad priamych prenosov na piatok 17., sobotu 18. a nedeľu 19. mája 2019.

Piatok 17. mája 2019

LogoNázov staniceDátumZačiatokProgram
ORF SPORT PLUS17.05.201912:55LIVE Fußball UEFA Euro 2019 Women’s under 17
Finale 1 aus Albena.
DIGI SPORT 317.05.201913:00Tenis muži
ATP Masters 1000 – Rím ŠF
Eurosport 117.05.201913:00Cyklistika
Giro – 7. etapa
NOVA SPORT 117.05.201913:15MotoGP – VC Francie (trénink Moto3)
Přímý přenos 2. tréninku třídy Moto3 na 5. závod MS silničních motocyklů (Le Mans)
Arena Sport 117.05.201914:00Shanghai Shenhua – Shandong Luneng
Priamy prenos z 10. kola Čínskej Superligy
O2TV Sport17.05.201914:00ONE Championship: Enter The Dragon (10/2019)
Přímý přenos galavečera bojových sportů prestižní série ONE Championship (Singapur)
Orange Sport17.05.201914:00ONE Championship: Enter The Dragon (10/2019)
Priamy prenos galavečera bojových športov prestížnej série ONE Championship (Singapur)
DIGI SPORT 517.05.201914:30Tenis ženy
WTA Premier Tour – Rím ŠF
O2TV Tenis17.05.201914:30WTA: Internazionali BNL d´Italia (2. čtvrtfinále)
Přímý přenos 2. čtvrtfinále tenisového turnaje okruhu WTA (Řím, Itálie)
TVPSport17.05.201914:30Tenis ziemny – Turniej WTA Rzym – 1/4F (2)
(2019)
DIGI SPORT 317.05.201915:00Tenis muži
ATP Masters 1000 – Rím ŠF
NOVA SPORT 117.05.201915:10MotoGP – VC Francie (trénink Moto2)
Přímý přenos 2. tréninku třídy Moto2 na 5. závod MS silničních motocyklů (Le Mans)
M417.05.201915:35Giro d’Italia – országúti kerékpárverseny
Élő közvetítés.
ČT sport17.05.201916:00Hokej: Studio MS
Jednotka17.05.201916:00Hokej – MS 2019
Francúzsko – Slovensko Priamy prenos. (Slovenská republika 2019) (Premiéra)
ORF SPORT PLUS17.05.201916:00LIVE IIHF Eishockey Weltmeisterschaft
Österreich – Norwegen aus Bratislava.
TVPSport17.05.201916:10Hokej na lodzie – Mistrzostwa Świata Elity: Austria – Norwegia
(2019)
ČT sport17.05.201916:15Hokej: Francie – Slovensko
Arena Sport 117.05.201916:30Nemecko – Švajčiarsko
Priamy prenos zápasu o 7. miesto z Montreux Masters 2019 – ženy
DIGI SPORT 517.05.201916:30Tenis ženy
WTA Premier Tour – Rím ŠF
O2TV Tenis17.05.201916:30WTA: Internazionali BNL d´Italia (3. čtvrtfinále)
Přímý přenos 3. čtvrtfinále tenisového turnaje okruhu WTA (Řím, Itálie)
ČT sport17.05.201917:40Fotbal: FC Fastav Zlín – FK Mladá Boleslav
ČT217.05.201917:40Fotbal: FORTUNA:LIGA
Přímý přenos utkání fotbalové FORTUNA:LIGY
O2TV Sport17.05.201917:55Fenerbahce Beko Istanbul-Anadolu Efes Istanbul (1. semifinále)
Přímý přenos 1. semifinálového utkání – Final Four basketbalové Euroligy (Vitoria-Gasteiz, Španělsko)
Orange Sport17.05.201917:55Fenerbahce Beko Istanbul-Anadolu Efes Istanbul (1. semifinále)
Priamy prenos 1. semifinálového zápasu – Final Four basketbalovej Euroligy (Vitoria-Gasteiz, Španielsko)
M417.05.201918:00Kézilabda közvetítés
K&H női kézilabda liga: Győri Audi ETO KC – Mosonmagyaróvár mérkőzés. Élő közvetítés.
Sport 217.05.201918:00Házená
Holstebro – THW Kiel, Pohár EHF, finále čtyř, muži, Semifinále 1, premiéra, živě, HD
Arena Sport 117.05.201918:45Poľsko – Thajsko
Priamy prenos 1. semifinále Montreux Masters 2019 – ženy
ORF SPORT PLUS17.05.201919:00LIVE Fußball 2. Liga
27. Runde: Austria Lustenau – Guntamatic Ried 1.Hälfte.
DIGI SPORT 517.05.201919:30Tenis ženy
WTA Premier Tour – Rím ŠF
O2TV Tenis17.05.201919:30WTA: Internazionali BNL d´Italia (4. čtvrtfinále)
Přímý přenos 4. čtvrtfinále tenisového turnaje okruhu WTA (Řím, Itálie)
Dvojka17.05.201920:00Hokej – MS 2019
Fínsko – Veľká Británia Priamy prenos. (Slovenská republika 2019) (Premiéra)
ČT sport17.05.201920:15Hokej: Česko – Itálie
ORF SPORT PLUS17.05.201920:15LIVE Fußball 2. Liga
27. Runde: Austria Lustenau – Guntamatic Ried 2.Hälfte.
NOVA SPORT 217.05.201920:40Le Havre AC – FC Lorient
Přímý přenos 38. kola druhé nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 2
Arena Sport 117.05.201920:45Charlton Athletic – Doncaster Rovers
Priamy prenos z odvetného zápasu EFL League One – Playoff
Sport 217.05.201920:45Házená
Füchse Berlín – FC Porto, Pohár EHF, finále čtyř, muži, Semifinále 2, premiéra, živě, HD
O2TV Sport17.05.201920:55CSKA Moskva-Real Madrid (2. semifinále)
Přímý přenos 2. semifinálového utkání – Final Four basketbalové Euroligy (Vitoria-Gasteiz, Španělsko)
Orange Sport17.05.201920:55CSKA Moskva-Real Madrid (2. semifinále)
Priamy prenos 2. semifinálového zápasu – Final Four basketbalovej Euroligy (Vitoria-Gasteiz, Španielsko)
DIGI SPORT 317.05.201921:00Tenis muži
ATP Masters 1000 – Rím ŠF
TVPSport17.05.201921:00Sporty walki – Kickboxing King of Kings Championships series – Helsinki
(2019)
Arena Sport 217.05.201921:15Taliansko – Japonsko
Priamy prenos z 2. semifinále Montreux Masters 2019 – ženy
Eurosport 117.05.201923:00Cyklistika
Okolo Kalifornie – 6. etapa

Sobota 18. mája 2019

LogoNázov staniceDátumZačiatokProgram
TVPSport18.05.201902:00Hokej na lodzie – NHL 2018/19 – Finał Konferencji Wschodniej (4):
(2019)
NOVA SPORT 118.05.201902:05St. Louis Blues – San Jose Sharks
Přímý přenos hokejového zápasu play-off NHL (v přest.: Večerní Sport. noviny, NHL News)
NOVA SPORT 218.05.201902:35Milwaukee Bucks – Toronto Raptors
Přímý přenos play-off zámořské basketbalové ligy NBA
NOVA SPORT 118.05.201909:00MotoGP – VC Francie (trénink Moto3)
Přímý přenos 3. tréninku třídy Moto3 na 5. závod MS silničních motocyklů (Le Mans)
NOVA SPORT 118.05.201910:55MotoGP – VC Francie (trénink Moto2)
Přímý přenos 3. tréninku třídy Moto2 na 5. závod MS silničních motocyklů (Le Mans)
ČT sport18.05.201912:00Hokej: Studio MS
DIGI SPORT 518.05.201912:00Tenis ženy
WTA Premier Tour – Rím SF
Dvojka18.05.201912:00Hokej – MS 2019
Lotyšsko – Rusko Priamy prenos. (Slovenská republika 2019) (Premiéra)
O2TV Tenis18.05.201912:00WTA: Internazionali BNL d´Italia (1. semifinále dvouhry)
Přímý přenos 1. semifinále dvouhry tenisového turnaje okruhu WTA (Řím, Itálie)
ORF SPORT PLUS18.05.201912:00LIVE IIHF Eishockey Weltmeisterschaft
Lettland – Russland aus Bratislava.
ČT sport18.05.201912:15Hokej: Lotyšsko – Rusko
Arena Sport 118.05.201912:30Čína U 23 – Turecko
Priamy prenos zápasu o 5. miesto z Montreux Masters 2019 – ženy
NOVA SPORT 118.05.201912:35MotoGP – VC Francie (kvalifikace Moto3)
Přímý přenos kvalifikace třídy Moto3 na 5. závod MS silničních motocyklů (Le Mans)
DIGI SPORT 118.05.201912:55LaLiga
Levante – Atlético Madrid
Arena Sport 218.05.201913:00Vorskla – Arenal Kyjev
Priamy prenos z 29. kola Ukrajinskej Premier League
Eurosport 118.05.201913:00Cyklistika
Giro – 8. etapa
DIGI SPORT 218.05.201913:25Škótska Premiership
Dundee – St. Mirren
ORF SPORT PLUS18.05.201913:25LIVE DTM
aus Belgien.
TVPSport18.05.201913:30Piłka ręczna kobiet – Finał: SPR Pogoń Szczecin – Metraco Zagłębie Lubin
(2018)
M418.05.201913:45Vízilabda közvetítés
Férfi vízilabda döntő: A-HID OSC Újbuda – FTC-Telekom Waterpolo mérkőzés. Élő közvetítés.
Eurosport 218.05.201914:15Cestovní vozy
SP v Zandvoortu – 1. závod
ČT sport18.05.201914:30Hokej: Studio MS
DIGI SPORT 318.05.201914:30Tenis muži
ATP Masters 1000 – Rím SF
O2TV Tenis18.05.201914:30WTA: Internazionali BNL d´Italia (finále čtyřhry)
Přímý přenos finále čtyřhry tenisového turnaje okruhu WTA (Řím, Itálie)
Arena Sport 218.05.201914:45Montreux Masters o 3. miesto
Priamy prenos zápasu o 3. miesto turnaja Montreux Masters 2019 – ženy
ČT sport18.05.201914:55Fotbal: FC Zbrojovka Brno – FK Fotbal Třinec
NOVA SPORT 118.05.201915:05MotoGP – VC Francie (kvalifikace Moto2)
Přímý přenos kvalifikace třídy Moto2 na 5. závod MS silničních motocyklů (Le Mans)
DIGI SPORT 118.05.201915:25Bundesliga
Mönchengladbach – Dortmund
DIGI SPORT 218.05.201915:25Bundesliga
Bayern – Frankfurt
M418.05.201915:45Giro d’Italia – országúti kerékpárverseny
Élő közvetítés.
ORF SPORT PLUS18.05.201915:50LIVE Austrian Football League
Match of Week 6: Steelsharks Traun – Projekt Spielberg Graz Giants aus Traun.
Arena Sport 118.05.201916:00ŠŠK Prešov – Iuventa Michalovce
Priamy prenos z finále MOL Liga – Play off SR – 3. zápas
Dvojka18.05.201916:00Hokej – MS 2019
Kanada – Nemecko Priamy prenos. (Slovenská republika 2019) (Premiéra)
DIGI SPORT 318.05.201916:10LaLiga
Real Valladolid – Valencia
DIGI SPORT 418.05.201916:10LaLiga
Sevilla – Athletic Bilbao
TVPSport18.05.201916:10Hokej na lodzie – Mistrzostwa Świata Elity: Kanada – Niemcy
(2019)
ČT sport18.05.201916:50Hokej: Kanada – Německo
O2TV Fotbal18.05.201916:50MD4: FORTUNA:LIGA – 4. kolo o záchranu
Přímý přenos utkání 4. kola o záchranu FORTUNA:LIGY
O2TV Sport218.05.201916:50FK Dukla Praha-1. FC Slovácko (Streaming)
Přímý přenos utkání 4. kola o záchranu FORTUNA:LIGY (v přestávce: Sport mix)
O2TV Sport318.05.201916:50SFC Opava-1. FK Příbram (Streaming)
Přímý přenos utkání 4. kola o záchranu FORTUNA:LIGY (v přestávce: Sport mix)
O2TV Sport418.05.201916:50Liga mistryň UEFA – Finále
Přímý přenos finálového utkání Ligy mistryň UEFA (v přestávce: Sport mix)
Orange Sport18.05.201916:50AS Trenčín-FK Železiarne Podbrezová
Priamy prenos zápasu nadstavbovej časti slovenskej Fortuna ligy (v prestávke: Štúdio)
O2TV Fotbal18.05.201916:51MFK Karviná-Bohemians Praha 1905 (Streaming)
Přímý přenos utkání 4. kola o záchranu FORTUNA:LIGY (v přestávce: Sport mix)
NOVA SPORT 118.05.201916:55Exeter Chiefs – Northampton Saints
Přímý přenos 22. kola ragbyového utkání anglického Premiership Rugby
DIGI SPORT 518.05.201917:00Tenis ženy
WTA Premier Tour – Rím SF
O2TV Tenis18.05.201917:00WTA: Internazionali BNL d´Italia (2. semifinále dvouhry)
Přímý přenos 2. semifinále dvouhry tenisového turnaje okruhu WTA (Řím, Itálie)
Arena Sport 218.05.201917:15Finále
Priamy prenos z turnaja vo volejbale Montreux Masters 2019 – ženy
DIGI SPORT 118.05.201917:30Štúdio
Štúdio FA Cup
DIGI SPORT 118.05.201917:55FA Cup
Manchester City – Watford
M418.05.201918:00UEFA Női Bajnokok Ligája
FC Barcelona – Olympique Lyon döntő. Élő közvetítés.
ČT sport18.05.201918:10Hokej: Studio MS
ČT sport18.05.201918:20Běh: Mattoni 1/2Maraton Karlovy Vary 2019
Arena Sport 118.05.201918:30Heracles Almelo – FC Utrecht
Priamy prenos z prvého zápasu Holandskej Eredivisie – Playoff o EL
Eurosport 218.05.201918:45Jezdectví
Global Champions Tour v Madridu
DIGI SPORT 418.05.201919:00FIM Speedway Grand Prix
FIM Speedway GP – Varšava
O2TV Fotbal18.05.201919:00Liga mistryň UEFA – Finále
Přímý přenos finálového utkání Ligy mistryň UEFA (v přestávce: Sport mix)
O2TV Sport18.05.201919:05New York Yankees-Tampa Bay Rays
Přímý přenos utkání Major League Baseball (v přestávce: Sport mix)
Sport 118.05.201919:30Fotbal
Benfica – Santa Clara, Liga NOS, 34. kolo, premiéra, živě, HD
Sport 218.05.201919:30Fotbal
Porto – Sporting, Liga NOS, 34. kolo, premiéra, živě, HD
ČT sport18.05.201919:55Hokej: Studio MS
DIGI SPORT 118.05.201919:55Štúdio
Štúdio FA Cup
DIGI SPORT 318.05.201920:00Tenis muži
ATP Masters 1000 – Rím SF
Jednotka18.05.201920:00Hokej – MS 2019
Veľká Británia – Slovensko Priamy prenos. (Slovenská republika 2019) (Premiéra)
TVPSport18.05.201920:10Hokej na lodzie – Mistrzostwa Świata Elity: Szwecja – Szwajcaria
(2019)
ČT sport18.05.201920:15Hokej: Velká Británie – Slovensko
DIGI SPORT 118.05.201920:25Serie A
Sassuolo – AS Rím
DIGI SPORT 218.05.201920:40LaLiga
Celta Vigo – Rayo Vallecano
Arena Sport 118.05.201920:45FC Groningen – Vitesse
Priamy prenos z prvého zápasu Holandskej Eredivisie – Playoff o EL
NOVA SPORT 218.05.201920:55Paris Saint-Germain – Dijon FCO
Přímý přenos 37. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1
Eurosport 118.05.201921:00Cyklistika
Okolo Kalifornie – 7. etapa
NOVA SPORT 118.05.201921:30FIVB Beach Volleyball – Itapema
4-hvězdičkový turnaj Světové Série 2019 v plážovém volejbalu (ženy semifinále)
TVPSport18.05.201923:00Boks – World Boxing Super Series – 1/2 finału (2 – Glasgow): Taylor – Baranczyk
(2019)
NOVA SPORT 118.05.201923:30FIVB Beach Volleyball – Itapema
4-hvězdičkový turnaj Světové Série 2019 v plážovém volejbalu (muži semifinále)

Nedeľa 19. mája 2019

LogoNázov staniceDátumZačiatokProgram
TVPSport19.05.201900:00Boks – World Boxing Super Series – 1/2 finału (2 – Glasgow): Inoue – Rodriguez
(2019)
NOVA SPORT 219.05.201902:00UFC Fight Night: Dos Anjos vs. Lee
Galavečer nejprestižnější americké soutěže Ultimate Fighting Championship (Rochester, New York)
TVPSport19.05.201902:00Hokej na lodzie – NHL 2018/19 – Finał Konferencji Zachodniej (4)
(2019)
NOVA SPORT 119.05.201903:05Portland Trail Blazers – Golden State Warriors
Přímý přenos play-off zámořské basketbalové ligy NBA
Eurosport 219.05.201908:00Cestovní vozy
SP v Zandvoortu – kvalifikace
Sport 119.05.201908:30Plážový volejbal
European Masters, Aydin, premiéra, živě, HD
ČT sport19.05.201910:10Orientační sport: M ČR 2019 Sprintové štafety
NOVA SPORT 119.05.201910:45MotoGP – VC Francie (závod Moto3)
Přímý přenos 5. závodu třídy Moto3 MS silničních motocyklů (Le Mans)
Arena Sport 119.05.201911:00Finále
Priamy prenos z finále Empire Slovak Open 2019
DIGI SPORT 119.05.201911:55LaLiga
Real Madrid – Real Betis
Eurosport 119.05.201912:00Cestovní vozy
SP v Zandvoortu – 2. závod
NOVA SPORT 119.05.201912:05MotoGP – VC Francie (závod Moto2)
Přímý přenos 5. závodu třídy Moto2 MS silničních motocyklů (Le Mans)
ČT sport19.05.201912:20Házená: Talent ROBSTAV – M.A.T. Plzeň – HCB Karviná
DIGI SPORT 219.05.201912:25Serie A
Chievo – Sampdoria
Arena Sport 219.05.201913:00Olexandria – Lviv
Priamy prenos z 29. kola Ukrajinskej Premier League
DIGI SPORT 519.05.201913:00Tenis ženy
WTA Premier Tour – Rím Finále
Eurosport 119.05.201913:00Cyklistika
Giro – 9. etapa
NOVA SPORT 219.05.201913:00FIVB Beach Volleyball – Itapema
4-hvězdičkový turnaj Světové Série 2019 v plážovém volejbalu (ženy o bronz)
O2TV Sport619.05.201913:00WTA: Internationaux de Strasbourg
Přímý přenos 1. kola tenisového turnaje okruhu WTA (Štrasburk, Francie)
O2TV Tenis19.05.201913:00MD2: Internazionali BNL d´Italia / WTA: Internationaux de Strasbourg
Přímý přenos finále dvouhry tenisového turnaje / Přímý přenos 1. kola tenisového turnaje série WTA
TVPSport19.05.201913:00Tenis ziemny – Turniej WTA Rzym – Finał
(2019)
O2TV Tenis19.05.201913:01WTA: Internazionali BNL d´Italia (finále dvouhry)
Přímý přenos finále dvouhry tenisového turnaje okruhu WTA (Řím, Itálie)
M419.05.201913:15WTCR
Zandvoort – 2. futam. Élő közvetítés.
Arena Sport 119.05.201913:35Shenzhen FC – Dalian Yifang
Priamy prenos z 10. kola Čínskej Superligy
NOVA SPORT 119.05.201913:45MotoGP – VC Francie (závod MotoGP)
Přímý přenos 5. závodu třídy MotoGP MS silničních motocyklů (Le Mans)
Eurosport 219.05.201914:00Motokros
MS v Aguedě – 1. závod MX2
NOVA SPORT 219.05.201914:00FIVB Beach Volleyball – Itapema
4-hvězdičkový turnaj Světové Série 2019 v plážovém volejbalu (muži o bronz)
ČT sport19.05.201914:20Fotbal: Ondrášovka Cup 2019
ČT sport19.05.201914:30Horská kola: SP 2019 Německo
M419.05.201914:30Labdarúgó közvetítés
Merkantil Bank Liga: Vasas FC – ZTE FC mérkőzés. Élő közvetítés.
O2TV Fotbal19.05.201914:30MD3: FORTUNA:LIGA – 4. kolo nadstavbové části
Přímý přenos utkání 4. kola nadstavbové části FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
O2TV Sport19.05.201914:30FC Baník Ostrava-SK Slavia Praha
Přímý přenos utkání 4. kola nadstavbové části FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
O2TV Sport219.05.201914:30FC Slovan Liberec-FC Viktoria Plzeň
Přímý přenos utkání 4. kola nadstavbové části FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
O2TV Sport319.05.201914:30AC Sparta Praha-FK Jablonec (Streaming)
Přímý přenos utkání 4. kola nadstavbové části FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
Orange Sport19.05.201914:30FC Baník Ostrava-SK Slavia Praha
Priamy prenos zápasu 4. kola nadstavbovej časti FORTUNA:LIGY (v prestávke: Štúdio 1. futbalovej ligy)
O2TV Fotbal19.05.201914:31FC Baník Ostrava-SK Slavia Praha
Přímý přenos utkání 4. kola nadstavbové části FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
DIGI SPORT 119.05.201914:55Serie A
Empoli – Turín
Eurosport 219.05.201915:00Motokros
MS v Aguedě – 1. závod MXGP
DIGI SPORT 419.05.201915:10Motošport
Euroformula: Pau – 2. preteky
NOVA SPORT 219.05.201915:15FIVB Beach Volleyball – Itapema
4-hvězdičkový turnaj Světové Série 2019 v plážovém volejbalu (ženy/muži finále)
O2TV Tenis19.05.201915:30WTA: Internationaux de Strasbourg
Přímý přenos 1. kola tenisového turnaje okruhu WTA (Štrasburk, Francie)
DIGI SPORT 219.05.201915:55Škótska Premiership
Celtic – Hearts
DIGI SPORT 319.05.201916:00Tenis muži
ATP Masters 1000 – Rím Finále
Dvojka19.05.201916:00Hokej – MS 2019
Nemecko – USA Priamy prenos. (Slovenská republika 2019) (Premiéra)
Eurosport 219.05.201916:00Cestovní vozy
SP v Zandvoortu – 3. závod
ORF SPORT PLUS19.05.201916:00LIVE IIHF Eishockey Weltmeisterschaft
Österreich – Tschechien aus Bratislava.
Seznam.cz TV19.05.201916:00Top Fotbal živě: Eibar – Barcelona
Nejlepší klubový fotbal Evropy v televizi Seznam. Přímé přenosy z Premier League, Bundesligy, italské Serie A a španělské LaLigy.
ČT sport19.05.201916:05Hokej: Studio MS
DIGI SPORT 419.05.201916:10LaLiga
Eibar – Barcelona
ČT sport19.05.201916:15Hokej: Rakousko – Česko
NOVA SPORT 219.05.201916:30FIVB Beach Volleyball – Itapema
4-hvězdičkový turnaj Světové Série 2019 v plážovém volejbalu (ženy/muži finále)
TVPSport19.05.201916:45Piłka nożna – Lotto Ekstraklasa: 37 kolejka
(2019)
Arena Sport 119.05.201917:00SK Puntigamer Sturm Graz – FC Red Bull Salzburg
Priamy prenos z 31. kola Rakúskej Tipico Bundesligy
Arena Sport 219.05.201917:00FK Austria Wien – RZ Pellets WAC
Priamy prenos z 31. kola Rakúskej Tipico Bundesligy
Eurosport 219.05.201917:00Motokros
MS v Aguedě – 2. závod MX2
O2TV Tenis19.05.201917:00WTA: Internationaux de Strasbourg
Přímý přenos 1. kola tenisového turnaje okruhu WTA (Štrasburk, Francie)
O2TV Sport19.05.201917:25Euroleague Basketball – Final Four (o 3. místo)
Přímý přenos utkání o 3. místo – Final Four basketbalové Euroligy (Vitoria-Gasteiz, Španělsko)
Orange Sport19.05.201917:25Euroleague Basketball – Final Four (o 3. miesto)
Priamy prenos zápasu o 3. miesto – Final Four basketbalovej Euroligy (Vitoria-Gasteiz, Španielsko)
TVPSport19.05.201917:50Piłka nożna – Lotto Ekstraklasa: 37 kolejka
(2019)
DIGI SPORT 119.05.201917:55Serie A
AC Miláno – Frosinone
Eurosport 219.05.201918:00Motokros
MS v Aguedě – 2. Závod MXGP
ČT sport19.05.201918:30Hokej: Studio MS
Sport 119.05.201918:30Fotbal
Tondela – Desp. Chaves, Liga NOS, 34. kolo, premiéra, živě, HD
ORF SPORT PLUS19.05.201918:45LIVE Fußball UEFA Euro 2019 Men’s Under 17
Finale aus Dublin.
TVPSport19.05.201918:50Piłka nożna – Lotto Ekstraklasa: 37 kolejka
(2019)
TVPSport19.05.201919:00Piłka nożna – Lotto Ekstraklasa: 37 kolejka
(2019)
ČT sport19.05.201920:00Hokej: Studio MS
Jednotka19.05.201920:00Hokej – MS 2019
Švajčiarsko – Rusko Priamy prenos. (Slovenská republika 2019) (Premiéra)
ORF SPORT PLUS19.05.201920:00LIVE IIHF Eishockey Weltmeisterschaft
Schweiz – Russland aus Bratislava.
TVPSport19.05.201920:00Piłka nożna – Lotto Ekstraklasa: 37 kolejka
(2019)
ČT sport19.05.201920:15Hokej: Švýcarsko – Rusko
DIGI SPORT 119.05.201920:25Serie A
Juventus – Atalanta
DIGI SPORT 219.05.201920:25Serie A
Neapol – Inter
O2TV Sport19.05.201920:25Euroleague Basketball – Final Four (o 1. místo)
Přímý přenos utkání o 1. místo – Final Four basketbalové Euroligy (Vitoria-Gasteiz, Španělsko)
Orange Sport19.05.201920:25Euroleague Basketball – Final Four (o 1. miesto)
Priamy prenos zápasu o 1. miesto – Final Four basketbalovej Euroligy (Vitoria-Gasteiz, Španielsko)
NOVA SPORT 119.05.201921:05San Jose Sharks – St. Louis Blues
Přímý přenos hokejového zápasu play-off NHL (v přest.: Večerní Sport. noviny, NHL News)
NOVA SPORT 219.05.201921:05Orlando City SC – FC Cincinnati
Přímý přenos nejvyšší zámořské fotbalové ligy Major League Soccer
NOVA SPORT 219.05.201923:15New York Red Bulls – Atlanta United FC
Přímý přenos nejvyšší zámořské fotbalové ligy Major League Soccer

Ďalšie zaujímavé správy: