Reklama

Prehľad víkendových športových prenosov (19. týždeň 2019)

Prinášame vám už tradičný prehľad víkendových športových prenosov. V zozname nižšie nájdete prehľad priamych prenosov na piatok 10., sobotu 11. a nedeľu 12. mája 2019.

Piatok 10. mája 2019

LogoNázov staniceDátumZačiatokProgram
Eurosport 210.05.201916:30Cestovní vozy
SP na Slovakiaringu – kvalifikace
DIGI SPORT 310.05.201917:00Tenis muži
ATP Masters 1000 – Madrid ŠF
ORF SPORT PLUS10.05.201917:50LIVE Fußball 2. Liga
26. Runde: FC Junior OÖ – Swarovski Wattens.
ČT sport10.05.201918:30Hokej: Studio MS
Arena Sport 110.05.201919:15European Darts Grand Prix 2019
Priamy prenos z turnaja v šípkach série European Darts Tour – Round 1
DIGI SPORT 310.05.201919:30Tenis muži
ATP Masters 1000 – Madrid ŠF
ČT sport10.05.201919:45Hokej: Studio MS
Jednotka10.05.201919:48MS v hokeji 2019
USA – Slovensko Priamy prenos. (Slovenská republika 2019) (Premiéra)
DIGI SPORT 510.05.201920:00Tenis ženy
WTA Premier Tour – Madrid SF
O2TV Tenis10.05.201920:00WTA: Mutua Madrid Open (2. semifinále dvouhry)
Přímý přenos 2. semifinále dvouhry tenisového turnaje okruhu WTA (Madrid, Španělsko)
ORF SPORT PLUS10.05.201920:00LIVE Fußball UEFA Euro 2019 Men’s Under 17
Österreich – Deutschland aus Wicklow.
Sport 210.05.201920:00Házená
Siófok – Esbjerg, Pohár EHF, finále, Ženy, premiéra, živě, HD
O2TV Sport10.05.201920:05Chicago Cubs-Milwaukee Brewers
Přímý přenos utkání Major League Baseball (v přestávce: Sport mix)
TVPSport10.05.201920:10Hokej na lodzie – Mistrzostwa Świata Elity: USA – Słowacja
(2019)
ČT sport10.05.201920:15Hokej: Česko – Švédsko
M410.05.201920:15Vízilabda közvetítés
Férfi vízilabda OB1 döntő: FTC-Telekom Waterpolo – A-HÍD OSC Újbuda mérkőzés. Élő közvetítés.
DIGI SPORT 110.05.201920:40Škótska Premiership
Aberdeen – Hearts
NOVA SPORT 210.05.201920:40AS Saint-Étienne – Montpellier HSC
Přímý přenos 36. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1
Arena Sport 210.05.201920:45Tranmere Rovers – Forest Green Rovers
Priamy prenos z 1. zápasu Sky Bet League Two Playoff – 2. semifinále
Sport 110.05.201921:00Box
Jordan Gill – Enrique Tinoco, Matchroom, Notthingham, premiéra, živě, HD
DIGI SPORT 310.05.201921:30Tenis muži
ATP Masters 1000 – Madrid ŠF
ORF SPORT PLUS10.05.201922:00LIVE IIHF Eishockey Weltmeisterschaft
LIVE / Zeitversetzt: IIHF Eishockey Weltmeisterschaft: Tschechien – Schweden, Highlights.
ČT sport10.05.201922:30Hokej: Studio MS
TVPSport10.05.201922:35Sportowy Wieczór
(JM) Przedstawienie w skrócie najważniejszych wydarzeń sportowych dnia. (2019)
ČT sport10.05.201923:35Hokej: Studio MS

Sobota 11. mája 2019

LogoNázov staniceDátumZačiatokProgram
TVPSport11.05.201902:00Hokej na lodzie – NHL 2018/19 – Finał Konferencji Wschodniej (1):
(2019)
ČT sport11.05.201909:50Fotbal: MFK Chrudim – FC Sellier&Bellot Vlašim
M411.05.201910:10Forma-3 Spanyol Nagydíj – 1. futam
Élő közvetítés.
Sport 111.05.201910:15Formule 3
Barcelona, Závod 1, premiéra, živě, HD
ORF SPORT PLUS11.05.201910:45LIVE Tennis Österreichische Meisterschaft
Einzel Damen und Herren aus Oberpullendorf.
Eurosport 211.05.201911:00Motorky
MS superbiků v Imole – superpole
Eurosport 111.05.201911:45Formule
Formule E v Monaku – kvalifikace
M411.05.201911:55Forma-1 Spanyol Nagydíj – 3. szabadedzés
Élő közvetítés.
Dvojka11.05.201912:00Hokej – MS 2019
Dánsko – Francúzsko Priamy prenos. (Slovenská republika 2019) (Premiéra)
Sport 111.05.201912:00Formule 1
Velká cena Španělska, trénink 3, premiéra, živě, HD
ČT sport11.05.201912:05Hokej: Studio MS
ČT sport11.05.201912:15Hokej: Švýcarsko – Itálie
Eurosport 211.05.201912:15Motorky
EWC na Slovakiaringu
TVPSport11.05.201912:15Maraton Rowerowy Lang Team
(2019)
TVPSport11.05.201912:25Lekkoatletyka – IAAF Mistrzostwa Świata sztafet, Jokohama dz. 1
(2019)
Arena Sport 111.05.201913:00European Darts Grand Prix 2019
Priamy prenos z turnaja v šípkach série European Darts Tour – Round 2
DIGI SPORT 411.05.201913:25Sky Bet Championship
Championship A 1st Leg
Arena Sport 111.05.201913:30Aston Villa – West Bromwich Albion
Priamy prenos z 1. zápasu Sky Bet Championship 1. semifinále
O2TV Tenis11.05.201913:30WTA: Mutua Madrid Open (finále čtyřhry)
Přímý přenos finále čtyřhry tenisového turnaje okruhu WTA (Madrid, Španělsko)
Arena Sport 211.05.201913:35Hebei CFFC – Henan Jianye
Priamy prenos z 9. kola Čínskej Superligy
TVPSport11.05.201913:35Lekkoatletyka – IAAF Mistrzostwa Świata sztafet, Jokohama dz. 1
(2019)
Eurosport 211.05.201914:00Motorky
MS superbiků v Imole – 1. závod
ČT sport11.05.201914:30Hokej: Studio MS
TVPSport11.05.201914:40Lekkoatletyka – IAAF Mistrzostwa Świata sztafet, Jokohama dz. 1
(2019)
ČT sport11.05.201914:50Dostihy: Velká jarní cena
O2TV Fotbal11.05.201914:50MD3: FORTUNA:LIGA – 2. kolo o záchranu
Přímý přenos utkání 2. kola o záchranu – FORTUNA:LIGA
O2TV Sport211.05.201914:50SFC Opava-FK Dukla Praha (Streaming)
Přímý přenos utkání 2. kola o záchranu – FORTUNA:LIGA (v přestávce: Sport mix)
O2TV Sport311.05.201914:501. FK Příbram-MFK Karviná (Streaming)
Přímý přenos utkání 2. kola o záchranu – FORTUNA:LIGA (v přestávce: Sport mix)
Orange Sport11.05.201914:50SK Slovan Bratislava-MŠK Žilina
Priamy prenos zápasu nadstavbovej časti slovenskej Fortuna ligy (v prestávke: Štúdio)
O2TV Fotbal11.05.201914:51Bohemians Praha 1905-1. FC Slovácko (Streaming)
Přímý přenos utkání 2. kola o záchranu – FORTUNA:LIGA (v přestávce: Sport mix)
ORF 111.05.201914:55Formel 1 Großer Preis von Spanien 2019
F1 Qualifying. live aus Barcelona. Kommentar: Ernst Hausleitner. Co-Kommentar: Alexander Wurz.
Sport 511.05.201914:55ŽIVĚ – CROSSDOCK Extraliga hokejbalu
1. finále
DIGI SPORT 911.05.201915:00Atalanta – FC Janov
Eurosport 211.05.201915:00Motorky
EWC na Slovakiaringu
M411.05.201915:00Forma-1 Spanyol Nagydíj – Időmérő edzés
Élő közvetítés.
O2TV Sport11.05.201915:00COPEC Rally Chile – SS12 (Maria Las Cruces 2)
Přímý přenos 6. podniku Mistrovství světa v rallye (Chile)
Sport 111.05.201915:00Formule 1
Velká cena Španělska, Kvalifikace, premiéra, živě, HD
Sport 211.05.201915:00Házená
Vipers Kristiansand – Győri Audi ETO, Liga mistrů EHF, ženy, Finále čtyř, premiéra, živě, HD
ORF SPORT PLUS11.05.201915:20LIVE Fußball UEFA Euro 2019 Women’s under 17
Deutschland – Österreich aus Albena.
DIGI SPORT 111.05.201915:25Bundesliga
RB Lipsko – Bayern
DIGI SPORT 211.05.201915:25Bundesliga
Dortmund – Düsseldorf
Arena Sport 111.05.201915:30European Darts Grand Prix 2019
Priamy prenos z turnaja v šípkach série European Darts Tour – Round 2
DIGI SPORT 611.05.201915:30Norimberg – Mönchengladbach
DIGI SPORT 711.05.201915:30Leverkusen – Schalke
DIGI SPORT 811.05.201915:30Hoffenheim – Brémy
ČT sport11.05.201916:00Hokej: Studio MS
DIGI SPORT 311.05.201916:00Tenis muži
ATP Masters 1000 – Madrid SF
Dvojka11.05.201916:00Hokej – MS 2019
Nemecko – Veľká Británia Priamy prenos. (Slovenská republika 2019) (Premiéra)
TVPSport11.05.201916:05Piłka ręczna kobiet – PGNiG Superliga: (8/10): Perła Lublin – KPR Gminy Kobierzyce
(2018)
ORF SPORT PLUS11.05.201916:10LIVE IIHF Eishockey Weltmeisterschaft
Lettland – Österreich aus Bratislava.
ČT sport11.05.201916:15Hokej: Německo – Velká Británie
Eurosport 211.05.201916:15Formule
Formule E v Monaku – závod
ORF 111.05.201916:25Formel E 2018/2019 Monte Carlo
Das Rennen. live aus Monte Carlo. Kommentar: Dieter Derdak.
Sport 111.05.201916:30Formule 2
Barcelona, Závod 1, premiéra, živě, HD
Eurosport 111.05.201916:45Cyklistika
Giro – 1. etapa
NOVA SPORT 211.05.201916:55Angers SCO – Paris Saint-Germain
Přímý přenos 36. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1
M411.05.201917:00Labdarúgó közvetítés
OTP Bank Liga: Újpest FC – Puskás Akadémia FC mérkőzés. Élő közvetítés.
O2TV Fotbal11.05.201917:00MD4: FK Jablonec-FC Baník Ostrava
Přímý přenos utkání 2. kola nadstavbové části FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
O2TV Sport11.05.201917:00FK Jablonec-FC Baník Ostrava
Přímý přenos utkání 2. kola nadstavbové části FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
O2TV Sport211.05.201917:00Jablonec-Baník: Tracab statistiky
Přímý přenos utkání 2. kola nadstavbové části FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
O2TV Sport311.05.201917:00Jablonec-Baník: Livesport.cz statistiky
Přímý přenos utkání 2. kola nadstavbové části FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
O2TV Sport411.05.201917:00Jablonec-Baník: FORTUNA / Tisková konference
Přímý přenos utkání 2. kola nadstavbové části FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
Orange Sport11.05.201917:00FK Jablonec-FC Baník Ostrava
Priamy prenos zápasu 2. kola nadstavbovej časti FORTUNA:LIGY (v prestávke: Štúdio 1. futbalovej ligy)
O2TV Fotbal11.05.201917:01Jablonec-Baník: Hlavní mix
Přímý přenos utkání 2. kola nadstavbové části FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
Eurosport 211.05.201917:45Motorky
EWC na Slovakiaringu
Sport 211.05.201917:45Házená
Metz – Rostov-Don, Liga mistrů EHF, ženy, Finále čtyř, premiéra, živě, HD
DIGI SPORT 111.05.201917:55Serie A
Cagliari – Lazio
DIGI SPORT 411.05.201918:10Sky Bet Championship
Championship B 1st Leg
Arena Sport 111.05.201918:15Derby County – Leeds United
Priamy prenos z 1. zápasu Sky Bet Championship Playoff – 2. semifinále
Arena Sport 211.05.201918:30Shakhtar – Oleksandria
Priamy prenos z 28. kola Ukrajinskej Premier League
ČT sport11.05.201918:30Hokej: Studio MS
DIGI SPORT 511.05.201918:30Tenis ženy
WTA Premier Tour – Madrid Finále
O2TV Tenis11.05.201918:30WTA: Mutua Madrid Open (finále dvouhry)
Přímý přenos finále dvouhry tenisového turnaje okruhu WTA (Madrid, Španělsko)
TVPSport11.05.201918:35Tenis ziemny – Turniej WTA Madryt – Finał
(2019)
M411.05.201919:30Labdarúgó közvetítés
OTP Bank Liga: Ferencvárosi TC – DVSC mérkőzés. Élő közvetítés.
O2TV Fotbal11.05.201919:30MD4: AC Sparta Praha-FC Slovan Liberec
Přímý přenos utkání 2. kola nadstavbové části FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
O2TV Sport11.05.201919:30AC Sparta Praha-FC Slovan Liberec
Přímý přenos utkání 2. kola nadstavbové části FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
O2TV Sport211.05.201919:30Sparta-Liberec: Tracab statistiky
Přímý přenos utkání 2. kola nadstavbové části FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
O2TV Sport311.05.201919:30Sparta-Liberec: Livesport.cz statistiky
Přímý přenos utkání 2. kola nadstavbové části FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
O2TV Sport411.05.201919:30Sparta-Liberec: FORTUNA / Tisková konference
Přímý přenos utkání 2. kola nadstavbové části FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
Orange Sport11.05.201919:30AC Sparta Praha-FC Slovan Liberec
Priamy prenos zápasu 2. kola nadstavbovej časti FORTUNA:LIGY (v prestávke: Štúdio 1. futbalovej ligy)
O2TV Fotbal11.05.201919:31Sparta-Liberec: Hlavní mix
Přímý přenos utkání 2. kola nadstavbové části FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
ČT sport11.05.201919:45Hokej: Studio MS
NOVA SPORT 211.05.201919:55OGC Nice – FC Nantes
Přímý přenos 36. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1
DIGI SPORT 211.05.201920:00FIM Speedway Grand Prix
FIM Speedway of Nations 2. preteky
Jednotka11.05.201920:00MS v hokeji 2019
Slovensko – Fínsko Priamy prenos. (Slovenská republika 2019) (Premiéra)
ORF SPORT PLUS11.05.201920:00LIVE IIHF Eishockey Weltmeisterschaft
Norwegen – Tschechien aus Bratislava.
NOVA SPORT 111.05.201920:05FC Dallas – New York Red Bulls
Přímý přenos nejvyšší zámořské fotbalové ligy Major League Soccer (v přest.: Večerní Sport. noviny)
ČT sport11.05.201920:15Hokej: Norsko – Česko
DIGI SPORT 111.05.201920:25Serie A
Fiorentina – AC Miláno
Arena Sport 111.05.201920:30Sunderland – Portsmouth
Priamy prenos z 1. zápasu Sky Bet League One Playoff – 1. semifinále
Arena Sport 211.05.201920:30European Darts Grand Prix 2019
Priamy prenos z turnaja v šípkach série European Darts Tour – Round 2
TVPSport11.05.201920:35Hokej na lodzie – Mistrzostwa Świata Elity: Słowacja – Finlandia
(2019)
DIGI SPORT 311.05.201921:00Tenis muži
ATP Masters 1000 – Madrid SF
Sport 111.05.201921:30Fotbal
Sporting – Tondela, Liga NOS, 33. kolo, premiéra, živě, HD
NOVA SPORT 111.05.201922:05LA Galaxy – New York City FC
Přímý přenos nejvyšší zámořské fotbalové ligy Major League Soccer
ČT sport11.05.201922:30Hokej: Studio MS

Nedeľa 12. mája 2019

LogoNázov staniceDátumZačiatokProgram
TVPSport12.05.201902:00Hokej na lodzie – NHL 2018/19 – Finał Konferencji Zachodniej (1)
(2019)
NOVA SPORT 112.05.201902:05San Jose Sharks – St. Louis Blues
Přímý přenos hokejového zápasu play-off NHL (v přest.: Večerní Sport. noviny, NHL News)
NOVA SPORT 212.05.201904:00UFC 237: Namajunas vs. Andrade
Galavečer nejprestižnější americké soutěže Ultimate Fighting Championship (Rio de Janeiro, Brazílie)
ČT sport12.05.201909:35Veslování: SP Bulharsko
TVPSport12.05.201909:35Wioślarstwo – Puchar Świata – Płowdiw
(2019)
M412.05.201910:10Forma-3 Spanyol Nagydíj – 2. futam
Élő közvetítés.
Sport 112.05.201910:15Formule 3
Barcelona, Závod 2, premiéra, živě, HD
ČT sport12.05.201910:25Házená: Talent ROBSTAV – M.A.T. Plzeň – HCB Karviná
Eurosport 112.05.201910:30Cestovní vozy
SP na Slovakiaringu – 1. závod
Eurosport 212.05.201911:00Motorky
MS superbiků v Imole – závod superpole
Sport 112.05.201911:30Formule 2
Barcelona, Závod 2, premiéra, živě, HD
Dvojka12.05.201912:00Hokej – MS 2019
Rusko – Rakúsko Priamy prenos. (Slovenská republika 2019) (Premiéra)
Eurosport 212.05.201912:00Motorky
MS supersportů v Imole
ORF SPORT PLUS12.05.201912:00LIVE IIHF Eishockey Weltmeisterschaft
Russland – Österreich aus Bratislava.
ČT sport12.05.201912:10Veslování: SP Bulharsko
ČT sport12.05.201912:20Hokej: Rusko – Rakousko
DIGI SPORT 212.05.201912:25Serie A
Turín – Sassuolo
NOVA SPORT 112.05.201912:25MT Melsungen – Rhein-Neckar Löwen
Přímý přenos 30. kola německé házenkářské Bundesligy
Eurosport 112.05.201912:45Závody GT
Porsche Supercup v Barceloně
TVPSport12.05.201912:45Piłka ręczna mężczyzn – Puchar Polski – Finał: Orlen Wisła Płock – PGE VIVE Kielce
(2019)
DIGI SPORT 112.05.201912:55Škótska Premiership
Rangers – Celtic
Arena Sport 112.05.201913:00European Darts Grand Prix 2019
Priamy prenos z turnaja v šípkach série European Darts Tour – Round 3
Eurosport 212.05.201913:00Motokros
MS v Mantově – 1. závod MX2
Eurosport 112.05.201913:30Cyklistika
Giro – 2. etapa
Eurosport 212.05.201914:00Motorky
MS superbiků v Imole – 2. závod
O2TV Sport12.05.201914:00COPEC Rally Chile- SS14 (Bio Bio 1)
Přímý přenos 6. podniku Mistrovství světa v rallye (Chile)
Orange Sport12.05.201914:00COPEC Rally Chile- SS14 (Bio Bio 1)
Priamy prenos 6. podniku Majstrovstiev sveta v rallye (Chile)
Sport 212.05.201914:00Formule 1
Velká cena Španělska, předzávodní studio, premiéra, živě, HD
NOVA SPORT 112.05.201914:25THW Kiel – SG Flensburg-Handewitt
Přímý přenos 30. kola německé házenkářské Bundesligy
Arena Sport 112.05.201914:30AFC Ajax – FC Utrecht
Priamy prenos z 34. kola Holandskej Eredivisie
Arena Sport 212.05.201914:30AZ Alkmaar – PSV Eindhoven
Priamy prenos z 34. kola Holandskej Eredivisie
ČT sport12.05.201914:30Hokej: Studio MS
ČT sport12.05.201914:35Fotbal: Ondrášovka Cup 2019
ORF 112.05.201914:35Formel 1 Großer Preis von Spanien 2019
F1 Das Rennen. live aus Barcelona. Kommentar: Ernst Hausleitner. Co-Kommentar: Alexander Wurz.
ČT sport12.05.201914:40Fotbal: SK Sigma Olomouc – FC Fastav Zlín
O2TV Fotbal12.05.201914:50FK Mladá Boleslav-FK Teplice (Streaming)
Přímý přenos utkání odvety 2. semifinále o Evropskou ligu – FORTUNA:LIGA (v přestávce: Sport mix)
ORF SPORT PLUS12.05.201914:50LIVE Fußball Frauen Bundesliga
15. Runde Wacker Innsbruck – SKN St.Pölten aus Innsbruck.
NOVA SPORT 212.05.201914:55Stade Rennes – EA Guingamp
Přímý přenos 36. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1
Sport 512.05.201914:55ŽIVĚ – CROSSDOCK Extraliga hokejbalu
2. finále
DIGI SPORT 612.05.201915:00Sampdoria – Empoli
DIGI SPORT 912.05.201915:00Frosinone – Udinese
Eurosport 212.05.201915:00Cestovní vozy
SP na Slovakiaringu – 2. závod
Sport 112.05.201915:00Házená
Liga mistrů EHF, ženy, Finále čtyř, premiéra, živě, HD
Sport 212.05.201915:00Formule 1
Velká cena Španělska, závody, premiéra, živě, HD
TVPSport12.05.201915:00Wyścigi samochodowe – Formuła 1 – Grand Prix Hiszpanii
(2019)
M412.05.201915:10Forma-1 Spanyol Nagydíj – Futam
Élő közvetítés.
DIGI SPORT 312.05.201915:252. Bundesliga
Paderborn – Hamburg
DIGI SPORT 412.05.201915:30Štúdio
Štúdio Premier League
DIGI SPORT 712.05.201915:30Paderborn – Hamburg
DIGI SPORT 812.05.201915:30St. Pauli – Bochum
Seznam.cz TV12.05.201915:30Top Fotbal živě: Brighton – Man City
Nejlepší klubový fotbal Evropy v televizi Seznam. Přímé přenosy z Premier League, Bundesligy, italské Serie A a španělské LaLigy.
DIGI SPORT 112.05.201915:55Premier League
Liverpool – Wolverhampton
DIGI SPORT 212.05.201915:55Premier League
Leicester – Chelsea
DIGI SPORT 412.05.201915:55Premier League
Brighton – Manchester City
Dvojka12.05.201916:00Hokej – MS 2019
Dánsko – Nemecko Priamy prenos. (Slovenská republika 2019) (Premiéra)
Eurosport 212.05.201916:00Cestovní vozy
SP na Slovakiaringu – 3. závod
NOVA SPORT 212.05.201916:55Lille OSC – Girondins Bordeaux
Přímý přenos 36. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1
Arena Sport 212.05.201917:00FC Red Bull Salzburg – LASK
Priamy prenos z 30. kola Rakúskej Tipico Bundesligy
ČT sport12.05.201917:15Hokej: Dánsko – Německo
Eurosport 212.05.201917:30Závody GT
Blancpain Series v Silverstonu
O2TV Fotbal12.05.201917:30MD4: SK Slavia Praha-FC Viktoria Plzeň
Přímý přenos utkání 2. kola nadstavbové části FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
O2TV Sport212.05.201917:30Slavia-Plzeň: Tracab statistiky
Přímý přenos utkání 2. kola nadstavbové části FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
O2TV Sport312.05.201917:30Slavia-Plzeň: Livesport.cz statistiky
Přímý přenos utkání 2. kola nadstavbové části FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
O2TV Sport412.05.201917:30Slavia-Plzeň: FORTUNA / Tisková konference
Přímý přenos utkání 2. kola nadstavbové části FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
Orange Sport12.05.201917:30SK Slavia Praha-FC Viktoria Plzeň
Priamy prenos zápasu 2. kola nadstavbovej časti FORTUNA:LIGY (v prestávke: Štúdio 1. futbalovej ligy)
TVPSport12.05.201917:30Piłka nożna – Lotto Ekstraklasa: Lechia Gdańsk – Zagłębie Lubin
(2019)
O2TV Fotbal12.05.201917:31Slavia-Plzeň: Hlavní mix
Přímý přenos utkání 2. kola nadstavbové části FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
Sport 112.05.201917:45Házená
Liga mistrů EHF, ženy, Finále čtyř, premiéra, živě, HD
TVPSport12.05.201917:50Piłka nożna – Lotto Ekstraklasa: Lechia Gdańsk – Zagłębie Lubin
(2019)
DIGI SPORT 112.05.201917:55Bundesliga
Frankfurt – Mainz
DIGI SPORT 412.05.201917:55Štúdio
Štúdio Premier League
Eurosport 112.05.201918:00Cestovní vozy
SP na Slovakiaringu – 3. závod
M412.05.201918:00Labdarúgó közvetítés
Merkantil Bank Liga: ZTE FC – BSS Monor mérkőzés. Élő közvetítés.
O2TV Sport12.05.201918:00COPEC Rally Chile- SS17 (Bio Bio 2 PS)
Přímý přenos 6. podniku Mistrovství světa v rallye (Chile)
DIGI SPORT 212.05.201918:25LaLiga
Atlético Madrid – Sevilla
Arena Sport 112.05.201918:30Vorskla – Karpaty
Priamy prenos z 28. kola Ukrajinskej Premier League
ČT sport12.05.201918:30Hokej: Studio MS
DIGI SPORT 312.05.201918:30Tenis muži
ATP Masters 1000 – Madrid Finále
DIGI SPORT 612.05.201918:30Real Sociedad – Real Madrid
DIGI SPORT 712.05.201918:30Barcelona – Getafe
DIGI SPORT 812.05.201918:30Girona – Levante
DIGI SPORT 912.05.201918:30Valencia – Deportivo Alavés
Sport 212.05.201918:30Fotbal
Nacional – Porto, Liga NOS, 33. kolo, premiéra, živě, HD
Arena Sport 212.05.201919:00Mansfield Town – Newport County
Priamy prenos z 2. zápasu Sky Bet League Two Playoff – 1. semifinále
M412.05.201919:55Úszó Bajnokok Ligája
Élő közvetítés.
ČT sport12.05.201920:00Hokej: Studio MS
Jednotka12.05.201920:00MS v hokeji 2019
Veľká Británia – Kanada Priamy prenos. (Slovenská republika 2019) (Premiéra)
ORF SPORT PLUS12.05.201920:00LIVE IIHF Eishockey Weltmeisterschaft
Lettland – Schweiz aus Bratislava.
ČT sport12.05.201920:15Hokej: Lotyšsko – Švýcarsko
DIGI SPORT 112.05.201920:25Serie A
AS Rím – Juventus
Arena Sport 112.05.201920:30European Darts Grand Prix 2019
Priamy prenos z turnaja v šípkach série European Darts Tour – QF/SF/Fi
Sport 212.05.201921:00Fotbal
Rio Ave Benfica, Liga NOS, 33. kolo, premiéra, živě, HD
TVPSport12.05.201921:00Sportowy Wieczór
(JM) Przedstawienie w skrócie najważniejszych wydarzeń sportowych dnia. (2019)
NOVA SPORT 112.05.201921:05Boston Bruins – Carolina Hurricanes
Přímý přenos hokejového zápasu play-off NHL (v přest.: Večerní Sport. noviny, NHL News)
NOVA SPORT 212.05.201921:35NBA – play-off
Přímý přenos play-off zámořské basketbalové ligy NBA
ČT sport12.05.201922:30Hokej: Studio MS
ČT sport12.05.201922:45Studio fotbal – Dohráno
ORF SPORT PLUS12.05.201922:45LIVE Red Bull Cliff Diving aus Dublin

Ďalšie zaujímavé správy:

Komentáre

  1. A k tomu ešte Huste.sk-live finále SBL Inter Bratislava:BC Prievidza…v sobotu 11.5.2019 o 18:00 hod.

Pridaj komentár

Komentáre nesúvisiace s článkom, obsahujúce nadávky, urážky, odkazy, politiku, ako aj tie, ktoré porušujú platné pravidlá a zákony, budú vymazané bez udania dôvodu.