Reklama

Prehľad víkendových športových prenosov (17. týždeň 2019)

Prinášame vám už tradičný prehľad víkendových športových prenosov. V zozname nižšie nájdete prehľad priamych prenosov na piatok 26., sobotu 27. a nedeľu 28. apríla 2019.

Piatok 26. apríla 2019

LogoNázov staniceDátumZačiatokProgram
Eurosport 126.04.201914:00Cyklistika
Okolo Alp – 5. etapa
Eurosport 226.04.201914:00Stolní tenis
Mistrovství světa
DIGI SPORT 326.04.201914:30Tenis muži
ATP 500 Series – Barcelona ŠF
M426.04.201914:55Forma-1 Azerbajdzsáni Nagydíj – 2. szabadedzés
Élő közvetítés.
Sport 126.04.201915:00Formule 1
Velká cena Azerbajdžánu, trénink 2, premiéra, živě, HD
DIGI SPORT 526.04.201915:30Tenis ženy
WTA Premier Tour – Stuttgart ŠF
Eurosport 126.04.201915:30Snooker
Mistrovství světa
TVPSport26.04.201915:30Tenis ziemny – Turniej WTA Stuttgart – 1/4F (2)
(2019)
O2TV Sport626.04.201916:00WTA: TEB BNP Paribas Istanbul Cup (3. čtvrtfinále)
Přímý přenos 3. čtvrtfinále tenisového turnaje okruhu WTA (Istanbul, Turecko)
O2TV Tenis26.04.201916:00MD2: WTA: Porsche Tennis Grand Prix / TEB BNP Paribas Istanbul Cup
Přímý přenos čtvrtfinále tenisových turnajů série WTA
O2TV Tenis26.04.201916:01WTA: Porsche Tennis Grand Prix (2. čtvrtfinále)
Přímý přenos 2. čtvrtfinále tenisového turnaje okruhu WTA (Stuttgart, Německo)
DIGI SPORT 326.04.201916:30Tenis muži
ATP 500 Series – Barcelona ŠF
O2TV Sport26.04.201916:30Bílí Tygři Liberec-HC Oceláři Třinec (5. finále)
Přímý přenos hokejového finále play-off Tipsport extraligy (v přestávkách: Rozhovory ze stadionu)
Orange Sport26.04.201916:30Bílí Tygři Liberec-HC Oceláři Třinec (5. finále)
Priamy prenos hokejového finále play-off Tipsport extraligy (v prestávkach: Rozhovory zo štadióna)
ČT sport26.04.201916:40Hokej: Bílí Tygři Liberec – HC Oceláři Třinec
Vhazování: 17:00 / finále 5 / Generali play off
ORF SPORT PLUS26.04.201917:15LIVE Handball Liga Austria
Viertelfinale Insignis WestWien – Bregenz aus der Südstadt.
Dajto26.04.201917:40DAJTO V HOKEJI: SLOVENSKO – ČESKÁ REPUBLIKA
Euro Hockey Challenge. Priamy prenos.
Arena Sport 126.04.201918:00Liebherr 2019 World Table Tennis Championships
Priamy prenos z 6. hracieho dňa MS v stolnom tenise – Budapešť
DIGI SPORT 126.04.201918:252. Bundesliga
Kolín n. R. – Darmstadt
DIGI SPORT 226.04.201918:252. Bundesliga
Ingolstadt – Drážďany
DIGI SPORT 326.04.201918:30Tenis muži
ATP 500 Series – Barcelona ŠF
DIGI SPORT 526.04.201918:30Tenis ženy
WTA Premier Tour – Stuttgart ŠF
O2TV Sport626.04.201918:30WTA: TEB BNP Paribas Istanbul Cup (4. čtvrtfinále)
Přímý přenos 4. čtvrtfinále tenisového turnaje okruhu WTA (Istanbul, Turecko)
O2TV Tenis26.04.201918:30MD2: WTA: Porsche Tennis Grand Prix / TEB BNP Paribas Istanbul Cup
Přímý přenos čtvrtfinále tenisových turnajů série WTA
O2TV Tenis26.04.201918:31WTA: Porsche Tennis Grand Prix (3. čtvrtfinále)
Přímý přenos 3. čtvrtfinále tenisového turnaje okruhu WTA (Stuttgart, Německo)
M426.04.201918:45Vízilabda közvetítés
Női vízilabda bajnoki döntő: UVSE-Hunguest Hotels – Dunaújvárosi Egyetem-Maarsk Graphics mérkőzés. Élő közvetítés.
O2TV Sport26.04.201919:00MD2: Tipsport extraliga / Fusion-FN23: Ring Fight
Přímý přenos finále play-off Tipsport extraligy / Přímý přenos galavečera bojových sportů
O2TV Sport126.04.201919:00Bílí Tygři Liberec-HC Oceláři Třinec (5. finále)
Přímý přenos hokejového finále play-off Tipsport extraligy (v přestávkách: Rozhovory ze stadionu)
O2TV Sport226.04.201919:00Fusion-FN23: Ring Fight
Přímý přenos galavečera bojových sportů (Zoner Bobyhall, Brno)
ORF SPORT PLUS26.04.201919:00LIVE Fußball 2. Liga
24. Runde – 1.Hälfte Guntamatic Ried – SC Wiener Neustadt.
TVPSport26.04.201919:00Sporty walki – DSF Kickboxing Challenge – Nowym Sączu
(2019)
Eurosport 126.04.201919:30Snooker
Mistrovství světa
ČT sport26.04.201920:00Hokej: Slovensko – Česko
Přímý přenos utkání mezinárodní hokejové soutěže Euro Hockey Challenge
M426.04.201920:15Kosárlabda közvetítés
Női kosárlabda döntő: Sopron Basket – Aluinvent DVTK mérkőzés. Élő közvetítés.
ORF SPORT PLUS26.04.201920:15LIVE Fußball 2. Liga
24. Runde – 2.Hälfte Guntamatic Ried – SC Wiener Neustadt.
DIGI SPORT 126.04.201920:25Bundesliga
Augsburg – Leverkusen
DIGI SPORT 526.04.201920:30Tenis ženy
WTA Premier Tour – Stuttgart ŠF
O2TV Sport626.04.201920:30WTA: TEB BNP Paribas Istanbul Cup (4. čtvrtfinále)
Přímý přenos 4. čtvrtfinále tenisového turnaje okruhu WTA (Istanbul, Turecko)
O2TV Tenis26.04.201920:30MD2: WTA: Porsche Tennis Grand Prix / TEB BNP Paribas Istanbul Cup
Přímý přenos čtvrtfinále tenisových turnajů série WTA
O2TV Tenis26.04.201920:31WTA: Porsche Tennis Grand Prix (4. čtvrtfinále)
Přímý přenos 4. čtvrtfinále tenisového turnaje okruhu WTA (Stuttgart, Německo)
ČT sport26.04.201920:40Futsal: VARTA Futsal liga
Přímý přenos utkání VARTA futsal ligy
NOVA SPORT 126.04.201920:40Sale Sharks – Bath Rugby
Přímý přenos 20. kola ragbyového utkání anglického Premiership Rugby
NOVA SPORT 226.04.201920:40Girondins Bordeaux – Olympique Lyon
Přímý přenos 34. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1
DIGI SPORT 426.04.201920:55Premier League
Liverpool – Huddersfield
O2TV Sport26.04.201920:55MD2: Euroleague Basketball / Fusion Fight Night 23
Přímý přenos utkání basketbalové Euroligy / Přímý přenos galavečera bojových sportů
O2TV Sport126.04.201920:55FC Barcelona Lassa-Anadolu Efes Istanbul (4. čtvrtfinále)
Přímý přenos utkání čtvrtfinále basketbalové Euroligy (v přestávce: Sport mix)
O2TV Sport226.04.201920:55Fusion-FN23: Ring Fight
Přímý přenos galavečera bojových sportů (Zoner Bobyhall, Brno)
Orange Sport26.04.201920:55FC Barcelona Lassa-Anadolu Efes Istanbul (4. čtvrtfinále)
Priamy prenos štvrťfinále basketbalovej Euroligy (v prestávke: Šport mix)
Sport 126.04.201921:30Fotbal
Rio Ave – FC Porto, Liga NOS, 31. kolo, premiéra, živě, HD
O2TV Sport26.04.201923:00Fusion-FN23: Ring Fight
Přímý přenos galavečera bojových sportů (Zoner Bobyhall, Brno)

Sobota 27. apríla 2019

LogoNázov staniceDátumZačiatokProgram
TVPSport27.04.201901:00Hokej na lodzie – NHL 2018/19 – 2.runda play – off (2):
(2019)
NOVA SPORT 127.04.201901:05New York Islanders – Carolina Hurricanes
Přímý přenos hokejového zápasu play-off NHL (v přest.: Večerní Sport. noviny, NHL News)
ČT sport27.04.201909:30Motorismus: 54. Rallye Šumava Klatovy
NOVA SPORT 127.04.201909:30FIVB Beach Volleyball – Xiamen
4-hvězdičkový turnaj Světové Série 2019 v plážovém volejbalu (muži semifinále)
M427.04.201910:00Forma-2
Forma-2 Azerbajdzsán – 1. futam. Élő közvetítés.
Sport 127.04.201910:00Formule 2
Baku, Závod 1, premiéra, živě, HD
Eurosport 127.04.201911:00Snooker
Mistrovství světa
Arena Sport 127.04.201912:00Liebherr 2019 World Table Tennis Championships
Priamy prenos z 7. hracieho dňa MS v stolnom tenise – Budapešť
ČT sport27.04.201912:00Americký fotbal: Vysočina Gladiators – Brno Alligators
Eurosport 227.04.201912:00Formule
Formule E v Paříži – kvalifikace
Sport 127.04.201912:00Formule 1
Velká cena Azerbajdžánu, trénink 3, premiéra, živě, HD
DIGI SPORT 127.04.201912:55LaLiga
Athletic Bilbao – Deportivo Alavés
Arena Sport 227.04.201913:00Liebherr 2019 World Table Tennis Championships
Priamy prenos zo 7. hracieho dňa MS v stolnom tenise – Budapešť
DIGI SPORT 627.04.201913:00Sandhausen – Kiel
DIGI SPORT 727.04.201913:00St. Pauli – Regensburg
DIGI SPORT 827.04.201913:00Magdeburg – Fürth
DIGI SPORT 927.04.201913:00GT Cup Paul Ricard – 1. preteky
Eurosport 227.04.201913:00Stolní tenis
Mistrovství světa
M427.04.201913:00Kézilabda közvetítés
K&H női kézilabda liga: FTC-Rail Cargo Hungária – Győri Audi ETO KC mérkőzés. Élő közvetítés.
DIGI SPORT 227.04.201913:25Škótska Premiership
Celtic – Kilmarnock
DIGI SPORT 427.04.201913:25Premier League
Tottenham – West Ham
DIGI SPORT 1027.04.201913:30WTA International – Istanbul SF
DIGI SPORT 327.04.201913:30Tenis muži
ATP 500 Series – Barcelona SF
O2TV Tenis27.04.201913:30WTA: TEB BNP Paribas Istanbul Cup (1. semifinále)
Přímý přenos 1. semifinále tenisového turnaje okruhu WTA (Istanbul, Turecko)
Arena Sport 127.04.201913:35Shanghai Shenhua – Tianjin Tianhai
Priamy prenos zo 7. kola Čínskej Superligy
DIGI SPORT 927.04.201914:15Euroformula Paul Ricard – 1. preteky
TVPSport27.04.201914:35Piłka ręczna kobiet – PGNiG Superliga (6/10): EKS Start Elbląg – Metraco Zagłębie Lubin
(2018)
ČT sport27.04.201914:40Motorismus: 54. Rallye Šumava Klatovy
ČT sport27.04.201914:55Para hokej: Česko – Japonsko
NOVA SPORT 127.04.201914:55Exeter Chiefs – Harlequins
Přímý přenos 20. kola ragbyového utkání anglického Premiership Rugby
ORF eins27.04.201914:55Formel 1 Großer Preis von Aserbaidschan 2019
F1 Qualifying. live aus Baku. Kommentar: Ernst Hausleitner. Co-Kommentar: Alexander Wurz.
Eurosport 127.04.201915:00Cestovní vozy
SP na Hungaroringu – 1. závod
M427.04.201915:00Forma-1
Forma-1, Azerbajdzsáni Nagydíj, Időmérő edzés. Élő közvetítés.
Sport 127.04.201915:00Formule 1
Velká cena Azerbajdžánu, Kvalifikace, premiéra, živě, HD
NOVA SPORT 227.04.201915:05Storvreta IBK – IBF Falun
Přímý přenos superfinále švédské florbalové ligy
DIGI SPORT 927.04.201915:15International GT Open Paul Ricard – 1. preteky
Dvojka27.04.201915:15Futbal – Fortuna liga
DAC Dunajská Streda – ŠK Slovan Bratislava Priamy prenos. (Slovenská republika 2019) (Premiéra)
DIGI SPORT 127.04.201915:25Bundesliga
Dortmund – Schalke
DIGI SPORT 527.04.201915:30Tenis ženy
WTA Premier Tour – Stuttgart SF
DIGI SPORT 627.04.201915:30RB Lipsko – Freiburg
DIGI SPORT 727.04.201915:30Frankfurt – Hertha Berlín
DIGI SPORT 827.04.201915:30Düsseldorf – Brémy
Eurosport 227.04.201915:30Snooker
Mistrovství světa
O2TV Tenis27.04.201915:30WTA: Porsche Tennis Grand Prix (1. semifinále)
Přímý přenos 1. semifinále tenisového turnaje okruhu WTA (Stuttgart, Německo)
DIGI SPORT 427.04.201915:55Premier League
Watford – Wolverhampton
Arena Sport 227.04.201916:00Middlesbrough – Reading
Priamy prenos zo 45. kola Sky Bet Championship
DIGI SPORT 327.04.201916:00Tenis muži
ATP 500 Series – Barcelona SF
Eurosport 127.04.201916:00Formule
Formule E v Paříži – závod
Sport 227.04.201916:00Házená
Grundfos Tatabánya – TTH Holstebro, Pohár EHF, Čtvrtfinále 1, premiéra, živě, HD
DIGI SPORT 227.04.201916:10LaLiga
Atlético Madrid – Real Valladolid
ORF eins27.04.201916:15Formel E 2018/2019 Paris
Das Rennen. live aus Paris. Kommentar: Dieter Derdak.
O2TV Fotbal27.04.201916:30MD6: FORTUNA:LIGA
Přímý přenos utkání 30. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
O2TV Sport27.04.201916:30SK Slavia Praha-SK Sigma Olomouc (Superstudio Fortuna:Ligy)
Přímý přenos utkání 30. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
O2TV Sport227.04.201916:30FK Teplice-1. FK Příbram (Streaming)
Přímý přenos utkání 30. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
O2TV Sport327.04.201916:301. FC Slovácko-Bohemians Praha 1905 (Streaming)
Přímý přenos utkání 30. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
O2TV Sport427.04.201916:30FK Jablonec-FC Baník Ostrava (Streaming)
Přímý přenos utkání 30. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
O2TV Sport527.04.201916:30MFK Karviná-FC Slovan Liberec (Streaming)
Přímý přenos utkání 30. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
O2TV Sport627.04.201916:30FK Mladá Boleslav-FC Fastav Zlín (Streaming)
Přímý přenos utkání 30. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
Orange Sport27.04.201916:30SK Slavia Praha-SK Sigma Olomouc
Priamy prenos zápasu 30. kola FORTUNA:LIGY (v prestávke: Štúdio 1. futbalovej ligy)
O2TV Fotbal27.04.201916:31FC Viktoria Plzeň-FK Dukla Praha
Přímý přenos utkání 30. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
TVPSport27.04.201916:35Tenis ziemny – Turniej WTA Stuttgart – 1/2F (1)
(2019)
ČT sport27.04.201916:40Fotbal: SFC Opava – AC Sparta Praha
Arena Sport 127.04.201917:00Liebherr 2019 World Table Tennis Championships
Priamy prenos z 7. hracieho dňa MS v stolnom tenise – Budapešť
M427.04.201917:00Labdarúgó közvetítés
OTP Bank Liga: MOL Vidi FC – Puskás Akadémia FC mérkőzés. Élő közvetítés.
Eurosport 127.04.201917:15Snooker
Mistrovství světa
Eurosport 227.04.201917:15Stolní tenis
Mistrovství světa
Seznam.cz TV27.04.201917:30Večerní zprávy
Originální analytický výběr dne očima Seznamu.
Dvojka27.04.201917:45Hokej – Euro hockey Challenge – zápasy
Slovensko – Česko Priamy prenos. (Slovenská republika 2019) (Premiéra)
Seznam.cz TV27.04.201917:45Top Fotbal živě: AS Řím – Cagliari
Nejlepší klubový fotbal Evropy v televizi Seznam. Přímé přenosy z Premier League, Bundesligy, italské Serie A a španělské LaLigy na obrazovkách celoplošné televize Seznam.
ČT227.04.201917:50Hokej: Slovensko – Česko
Přímý přenos utkání mezinárodní hokejové soutěže Euro Hockey Challenge
DIGI SPORT 127.04.201917:55Serie A
AS Rím – Cagliari
Sport 227.04.201918:00Házená
Kielce – PSG, Liga mistrů EHF, muži, Čtvrtfinále 2, premiéra, živě, HD
DIGI SPORT 227.04.201918:25Bundesliga
Stuttgart – Mönchengladbach
DIGI SPORT 327.04.201918:25LaLiga
Leganés – Celta Vigo
DIGI SPORT 427.04.201918:25Premier League
Brighton – Newcastle
DIGI SPORT 527.04.201918:30Tenis ženy
WTA Premier Tour – Stuttgart SF
NOVA SPORT 227.04.201918:30GCF 48 – Big Cage 6 – Ostrava
Přímý přenos z turnaje české MMA organizace GCF
O2TV Tenis27.04.201918:30WTA: Porsche Tennis Grand Prix (2. semifinále)
Přímý přenos 2. semifinále tenisového turnaje okruhu WTA (Stuttgart, Německo)
Arena Sport 227.04.201919:00FC Luzern – FC Thun
Priamy prenos z 31. kola Švajčiarskej Superligy
O2TV Fotbal27.04.201919:00Superstudio Fortuna:Ligy
Přímý přenos utkání 30. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
O2TV Sport27.04.201919:00MD2: SK Slavia Praha-SK Sigma Olomouc / Xion Rally Argentina
Přímý přenos utkání 30. kola FORTUNA:LIGY / Přímý přenos Mistrovství světa v rallye
O2TV Sport127.04.201919:00SK Slavia Praha-SK Sigma Olomouc (Superstudio Fortuna:Ligy)
Přímý přenos utkání 30. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
O2TV Sport227.04.201919:00Xion Rally Argentina – SS14 (Mataderos-Chchilla Nevada2)
Přímý přenos 5. podniku Mistrovství světa v rallye (Argentina)
Orange Sport27.04.201919:00Xion Rally Argentina – SS14 (Mataderos-Chchilla Nevada2)
Priamy prenos 5. podniku Majstrovstiev sveta v rallye (Argentína)
Sport 127.04.201919:00Fotbal
Sporting – Vitória Setubal, Liga NOS, 31. kolo, premiéra, živě, HD
ČT sport27.04.201919:25Volejbal: VK Jihostroj České Budějovice – VK Dukla Liberec
Eurosport 127.04.201919:30Snooker
Mistrovství světa
M427.04.201919:30Labdarúgó közvetítés
OTP Bank Liga: Budapest Honvéd – Ferencvárosi TC mérkőzés. Élő közvetítés.
TVPSport27.04.201919:30Piłka nożna – Lotto Ekstraklasa: Lechia Gdańsk – Legia Warszawa ( studio )
(2019)
DIGI SPORT 127.04.201920:00Štúdio
Štúdio Serie A
Sport 227.04.201920:00Box
Darmos József – Tóth Tamás, Székesfehérvár, premiéra, živě, HD
O2TV Sport27.04.201920:05St. Louis Cardinals-Cincinnati Reds
Přímý přenos utkání Major League Baseball (v přestávce: Sport mix)
TVPSport27.04.201920:20Piłka nożna – Lotto Ekstraklasa: Lechia Gdańsk – Legia Warszawa
(2019)
DIGI SPORT 127.04.201920:25Serie A
Inter – Juventus
DIGI SPORT 227.04.201920:40LaLiga
Barcelona – Levante
Arena Sport 227.04.201921:00Drake Relays
Priamy prenos z atletického podujatia
O2TV Fotbal27.04.201921:00Stade Rennes-Paris Saint-Germain
Přímý přenos utkání finále Francouzského poháru (v přestávce: Sport mix)
NOVA SPORT 127.04.201921:05St. Louis Blues – Dallas Stars
Přímý přenos hokejového zápasu play-off NHL (v přest.: Večerní Sport. noviny, NHL News)
ČT sport27.04.201921:35Motorismus: 54. Rallye Šumava Klatovy
ČT sport27.04.201921:50Studio fotbal – Dohráno
NOVA SPORT 227.04.201921:55FC Dallas – San Jose Earthquakes
Přímý přenos nejvyšší zámořské fotbalové ligy Major League Soccer
DIGI SPORT 127.04.201922:25Štúdio
Štúdio Serie A
ČT sport27.04.201922:30Sportovní zprávy
TVPSport27.04.201923:00Sportowy Wieczór
(JM) Przedstawienie w skrócie najważniejszych wydarzeń sportowych dnia. (2018)

Nedeľa 27. apríla 2019

LogoNázov staniceDátumZačiatokProgram
NOVA SPORT 228.04.201900:05Atlanta United FC – Colorado Rapids
Přímý přenos nejvyšší zámořské fotbalové ligy Major League Soccer
TVPSport28.04.201901:00Hokej na lodzie – NHL 2018/19 – 2.runda play – off (3):
(2019)
NOVA SPORT 128.04.201902:05Boston Bruins – Columbus Blue Jackets
Přímý přenos hokejového zápasu play-off NHL (v přest.: Večerní Sport. noviny, NHL News)
NOVA SPORT 228.04.201903:00UFC Fight Night: Jacare vs. Hermansson
Galavečer nejprestižnější americké soutěže Ultimate Fighting Championship (Sunrise, Florida)
TVPSport28.04.201904:00Boks – World Boxing Super Series – 1/2 finału (1 – La Fayette): R. Prograis – K. Relikh
(2019)
NOVA SPORT 128.04.201904:50FIVB Beach Volleyball – Xiamen
4-hvězdičkový turnaj Světové Série 2019 v plážovém volejbalu (muži o bronz)
TVPSport28.04.201905:00Boks – World Boxing Super Series – 1/2 finału (1 – La Fayette): N. Donaire – Z. Tete
(2019)
NOVA SPORT 128.04.201905:30FIVB Beach Volleyball – Xiamen
4-hvězdičkový turnaj Světové Série 2019 v plážovém volejbalu (ženy o bronz)
NOVA SPORT 128.04.201907:00FIVB Beach Volleyball – Xiamen
4-hvězdičkový turnaj Světové Série 2019 v plážovém volejbalu (muži finále)
NOVA SPORT 128.04.201908:00FIVB Beach Volleyball – Xiamen
4-hvězdičkový turnaj Světové Série 2019 v plážovém volejbalu (ženy finále)
TVPSport28.04.201909:25Lekkoatletyka – Maraton w Hamburgu
(2019)
Eurosport 228.04.201910:00Cestovní vozy
SP na Hungaroringu – kvalifikace
ČT sport28.04.201910:05Fotbal: MFK Chrudim – FC Vysočina Jihlava
Eurosport 128.04.201911:00Snooker
Mistrovství světa
Sport 228.04.201911:00Formule 2
Baku, Závod 2, premiéra, živě, HD
M428.04.201911:10Forma-2
Forma-2 Azerbajdzsán – 2. futam. Élő közvetítés.
DIGI SPORT 228.04.201911:55LaLiga
Valencia – Eibar
DIGI SPORT 928.04.201912:15GT Cup Paul Ricard – 2. preteky
DIGI SPORT 128.04.201912:25Serie A
Frosinone – Neapol
ORF SPORT PLUS28.04.201912:30LIVE Planet Pure Fußball Frauen Bundesliga
14. Runde Sturm Graz – Landhaus aus Messendorf.
DIGI SPORT 428.04.201912:55Sky Bet Championship
Leeds United – Aston Villa
Arena Sport 128.04.201913:00Liebherr 2019 World Table Tennis Championships
Priamy prenos z posledného hracieho dňa MS v stolnom tenise – Budapešť
DIGI SPORT 628.04.201913:00Hibernian – Hearts
Sport 228.04.201913:00Formule 1
Velká cena Azerbajdžánu, předzávodní studio, premiéra, živě, HD
DIGI SPORT 328.04.201913:252. Bundesliga
Union Berlín – Hamburg
NOVA SPORT 128.04.201913:25THW Kiel – Bergischer HC
Přímý přenos 28. kola německé házenkářské Bundesligy
Eurosport 228.04.201913:30Stolní tenis
Mistrovství světa
Arena Sport 228.04.201913:35Beijing Guoan – Dalian Yifang
Priamy prenos zo 7. kola Čínskej Superligy
ORF eins28.04.201913:35Formel 1 Großer Preis von Aserbaidschan 2019
F1 Das Rennen. live aus Baku. Kommentar: Ernst Hausleitner. Co-Kommentar: Alexander Wurz.
DIGI SPORT 928.04.201913:45Euroformula Paul Ricard – 2. preteky
DIGI SPORT 728.04.201914:00Girona – Sevilla
Dvojka28.04.201914:00Cyklistika – klasiky
Liége – Bastogne – Liége Priamy prenos. (Belgicko 2019) (Premiéra)
Eurosport 128.04.201914:00Cyklistika
Lutych – Bastogne – Lutych
Sport 228.04.201914:00Formule 1
Velká cena Azerbajdžánu, závody, premiéra, živě, HD
TVPSport28.04.201914:00Wyścigi samochodowe – Formuła 1 – Grand Prix Azerbejdżanu
(2019)
ČT sport28.04.201914:10Cyklistika: Liege–Bastogne–Liege
M428.04.201914:10Forma-1
Forma-1, Azerbajdzsáni Nagydíj, Futam. Élő közvetítés.
DIGI SPORT 928.04.201914:45International GT Open Paul Ricard – 2. preteky
Orange Sport28.04.201914:45MFK Ružomberok-ŠKF iClinic Sereď
Priamy prenos zápasu nadstavbovej časti slovenskej Fortuna ligy (v prestávke: Štúdio)
DIGI SPORT 228.04.201914:55Serie A
Spal – FC Janov
NOVA SPORT 228.04.201914:55Lille OSC – Nîmes Olympique
Přímý přenos 34. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1
DIGI SPORT 428.04.201915:00Premier League
Burnley – Manchester City
DIGI SPORT 828.04.201915:00Chievo – Parma
Sport 128.04.201915:00Házená
Füchse Berlín – Hannover, Pohár EHF, čtvrtfinále, premiéra, živě, HD
DIGI SPORT 128.04.201915:25Bundesliga
Hoffenheim – Wolfsburg
Eurosport 228.04.201915:30Cestovní vozy
SP na Hungaroringu – 2. závod
NOVA SPORT 128.04.201915:55SC Magdeburg – Rhein-Neckar Löwen
Přímý přenos 28. kola německé házenkářské Bundesligy
Arena Sport 128.04.201916:00FC St. Gallen 1879 – FC Basel 1893
Priamy prenos z 31. kola Švajčiarskej Superligy
DIGI SPORT 1028.04.201916:00WTA International – Istanbul Finále
DIGI SPORT 328.04.201916:00Tenis muži
ATP 500 Series – Barcelona Finále
DIGI SPORT 528.04.201916:00Tenis ženy
WTA Premier Tour – Stuttgart Finále
DIGI SPORT 628.04.201916:00Rangers – Aberdeen
DIGI SPORT 728.04.201916:00Real Sociedad – Getafe
O2TV Sport628.04.201916:00WTA: TEB BNP Paribas Istanbul Cup (finále)
Přímý přenos finále tenisového turnaje okruhu WTA (Istanbul, Turecko)
O2TV Tenis28.04.201916:00MD2: WTA: Porsche Tennis Grand Prix / TEB BNP Paribas Istanbul Cup
Přímý přenos finále tenisových turnajů série WTA
O2TV Tenis28.04.201916:01WTA: Porsche Tennis Grand Prix (finále)
Přímý přenos finále tenisového turnaje okruhu WTA (Stuttgart, Německo)
Eurosport 228.04.201916:30Cestovní vozy
SP na Hungaroringu – 3. závod
O2TV Sport28.04.201916:50HC Oceláři Třinec-Bílí Tygři Liberec (6. finále)
Přímý přenos hokejového finále play-off Tipsport extraligy (v přestávkách: Rozhovory ze stadionu)
NOVA SPORT 228.04.201916:55AS Saint-Étienne – Toulouse FC
Přímý přenos 34. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1
ČT sport28.04.201917:00Hokej: HC Oceláři Třinec – Bílí Tygři Liberec
Eurosport 128.04.201917:00Snooker
Mistrovství světa
M428.04.201917:00WTCR
Hungaroring – 3. futam. Élő közvetítés.
O2TV Sport28.04.201917:00MD2: Tipsport extraliga / Xion Rally Argentina
Přímý přenos finále play-off Tipsport extraligy / Přímý přenos Mistrovství světa v rallye
O2TV Sport128.04.201917:00HC Oceláři Třinec-Bílí Tygři Liberec (6. finále)
Přímý přenos hokejového finále play-off Tipsport extraligy (v přestávkách: Rozhovory ze stadionu)
O2TV Sport228.04.201917:00Xion Rally Argentina – SS18 (El Condor 2 PS)
Přímý přenos 5. podniku Mistrovství světa v rallye (Argentina)
Orange Sport28.04.201917:00HC Oceláři Třinec-Bílí Tygři Liberec (6. finále)
Priamy prenos hokejového finále play-off Tipsport extraligy (v prestávkach: Rozhovory zo štadióna)
DIGI SPORT 428.04.201917:25Premier League
Manchester United – Chelsea
DIGI SPORT 128.04.201917:55Bundesliga
Norimberg – Bayern
DIGI SPORT 228.04.201917:55Serie A
Sampdoria – Lazio
M428.04.201918:00Labdarúgó közvetítés
Merkantil Bank Liga: ZTE – Budaörs mérkőzés. Élő közvetítés.
DIGI SPORT 328.04.201918:25LaLiga
Villarreal – Huesca
Arena Sport 228.04.201918:30Lviv – Dynamo
Priamy prenos z 26. kola Ukrajinskej Premier League
O2TV Sport28.04.201918:30HC Oceláři Třinec-Bílí Tygři Liberec (6. finále)
Přímý přenos hokejového finále play-off Tipsport extraligy (v přestávkách: Rozhovory ze stadionu)
Sport 128.04.201918:30Fotbal
Braga – Benfica, Liga NOS, 31. kolo, premiéra, živě, HD
TVPSport28.04.201918:45Hokej na lodzie – Mistrzostwa Świata Dywizji 1B: Holandia – Polska
(2019)
Arena Sport 128.04.201919:00German Darts Open 2019
Priamy prenos z turnaja v šípkach série European Darts Tour
Eurosport 128.04.201919:30Snooker
Mistrovství světa
NOVA SPORT 228.04.201919:35Minnesota United FC – D.C. United
Přímý přenos nejvyšší zámořské fotbalové ligy Major League Soccer
ČT sport28.04.201920:00Para hokej: Švédsko – Česko
DIGI SPORT 128.04.201920:25Serie A
Turín – AC Miláno
DIGI SPORT 228.04.201920:40LaLiga
Rayo Vallecano – Real Madrid
Eurosport 228.04.201920:45Jezdectví
Longines Masters v New Yorku
NOVA SPORT 128.04.201921:05New York Islanders – Carolina Hurricanes
Přímý přenos hokejového zápasu play-off NHL (v přest.: Večerní Sport. noviny, NHL News)
TVPSport28.04.201921:30Sportowy Wieczór
(JM) Przedstawienie w skrócie najważniejszych wydarzeń sportowych dnia. (2018)
NOVA SPORT 228.04.201921:35NBA – play-off
Přímý přenos play-off zámořské basketbalové ligy NBA
ČT sport28.04.201921:45Sportovní zprávy

Ďalšie zaujímavé správy: