Reklama

Prehľad víkendových športových prenosov (15. týždeň 2019)

Prinášame vám už tradičný prehľad víkendových športových prenosov. V zozname nižšie nájdete prehľad priamych prenosov na piatok 12., sobotu 13. a nedeľu 14. apríla 2019.

Piatok 12. apríla 2019

LogoNázov staniceDátumZačiatokProgram
ČT212.04.201917:50Fotbal: FK Teplice – Bohemians Praha 1905
Přímý přenos utkání fotbalové FORTUNA:LIGY
DIGI SPORT 1012.04.201918:00WTA International – Bogota ŠF
DIGI SPORT 512.04.201918:00Tenis ženy
WTA International – Lugano ŠF
Eurosport 212.04.201918:00Plavání
Nordic Swim Tour
O2TV Sport612.04.201918:00WTA: Claro Open Colsanitas (1. čtvrtfinále)
Přímý přenos 1. čtvrtfinále tenisového turnaje okruhu WTA (Bogota, Kolumbie)
O2TV Tenis12.04.201918:00MD2: WTA: Samsung Open / Claro Open Colsanitas
Přímý přenos čtvrtfinále tenisových turnajů série WTA
Sport 212.04.201918:00Tenis
ATP 250, Čtvrtfinále 4, Velká cena Hassana II., Marakéš, premiéra, živě, HD
O2TV Tenis12.04.201918:01WTA: Samsung Open (4. čtvrtfinále)
Přímý přenos 4. čtvrtfinále tenisového turnaje okruhu WTA (Lugano, Švýcarsko)
DIGI SPORT 112.04.201918:252. Bundesliga
Union Berlín – Regensburg
DIGI SPORT 212.04.201918:252. Bundesliga
Aue – Heidenheim
NOVA SPORT 212.04.201918:25Storvreta IBK – IBK Dalen
Přímý přenos semifinálového utkání play-off švédské florbalové ligy
Eurosport 112.04.201918:30Vzpírání
Mistrovství Evropy – do 96 kg mužů
ČT sport12.04.201918:55Volejbal: Kladno volejbal cz – VK Dukla Liberec
Arena Sport 112.04.201919:00Crvena zvezda – Budućnost VOLI
Priamy prenos z finále Adriatickej basketbalovej ligy
DIGI SPORT 312.04.201919:00Tenis muži
ATP 250 Series – Houston ŠF
DIGI SPORT 512.04.201919:00Tenis ženy
WTA International – Bogota ŠF
ORF SPORT PLUS12.04.201919:00LIVE Fußball 2. Liga
22. Runde – 1.Hälfte: SC Wr.Neustadt – Swarovski Wattens aus Wr.Neustadt.
TVPSport12.04.201919:35Podnoszenie ciężarów – Mistrzostwa Europy, Batumi – kat. 96 kg mężczyzn – podrzut
(2019)
O2TV Sport612.04.201920:00WTA: Claro Open Colsanitas (2. čtvrtfinále)
Přímý přenos 2. čtvrtfinále tenisového turnaje okruhu WTA (Bogota, Kolumbie)
O2TV Tenis12.04.201920:00MD2: WTA: Samsung Open / Claro Open Colsanitas
Přímý přenos čtvrtfinále tenisových turnajů série WTA
O2TV Tenis12.04.201920:01WTA: Samsung Open (4. čtvrtfinále)
Přímý přenos 4. čtvrtfinále tenisového turnaje okruhu WTA (Lugano, Švýcarsko)
NOVA SPORT 112.04.201920:15MotoGP – VC USA (trénink Moto3)
Přímý přenos 2. tréninku třídy Moto3 na 3. závod MS silničních motocyklů (Okruh Amerik)
ORF SPORT PLUS12.04.201920:15LIVE Fußball 2. Liga
22. Runde – 2.Hälfte: SC Wr.Neustadt – Swarovski Wattens aus Wr.Neustadt.
DIGI SPORT 112.04.201920:25Bundesliga
Norimberg – Schalke
NOVA SPORT 212.04.201920:40FC Nantes – Olympique Lyon
Přímý přenos 32. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1
DIGI SPORT 412.04.201920:55Premier League
Leicester – Newcastle
DIGI SPORT 312.04.201921:00Tenis muži
ATP 250 Series – Houston ŠF
DIGI SPORT 512.04.201921:00Tenis ženy
WTA International – Bogota ŠF
ČT sport12.04.201921:10Golf: Masters 2019
NOVA SPORT 112.04.201921:10MotoGP – VC USA (trénink MotoGP)
Přímý přenos 2. tréninku třídy MotoGP na 3. závod MS silničních motocyklů (Okruh Amerik)
O2TV Tenis12.04.201922:00WTA: Claro Open Colsanitas (3. čtvrtfinále)
Přímý přenos 3. čtvrtfinále tenisového turnaje okruhu WTA (Bogota, Kolumbie)
NOVA SPORT 112.04.201922:10MotoGP – VC USA (trénink Moto2)
Přímý přenos 2. tréninku třídy Moto2 na 3. závod MS silničních motocyklů (Okruh Amerik)
DIGI SPORT 312.04.201923:00Tenis muži
ATP 250 Series – Houston ŠF
DIGI SPORT 512.04.201923:00Tenis ženy
WTA International – Bogota ŠF

Sobota 13. apríla 2019

LogoNázov staniceDátumZačiatokProgram
O2TV Tenis13.04.201900:00WTA: Claro Open Colsanitas (4. čtvrtfinále)
Přímý přenos 4. čtvrtfinále tenisového turnaje okruhu WTA (Bogota, Kolumbie)
DIGI SPORT 313.04.201901:00Tenis muži
ATP 250 Series – Houston ŠF
TVPSport13.04.201901:00Hokej na lodzie – NHL 2018/19 – 1.runda play – off (2):
(2019)
NOVA SPORT 113.04.201901:05Tampa Bay Lightning – Columbus Blue Jackets
Přímý přenos hokejového zápasu play-off NHL (v přest.: Večerní Sport. noviny, NHL News)
Arena Sport 113.04.201901:15ToyotaCare 250
Priamy prenos z 8. pretekov NASCAR Xfinity Series
NOVA SPORT 213.04.201902:35Chicago Fire – Vancouver Whitecaps FC
Přímý přenos nejvyšší zámořské fotbalové ligy Major League Soccer
M413.04.201904:55Forma-1 Kínai Nagydíj – 3. szabadedzés
Élő közvetítés.
ČT sport13.04.201907:10Klasické lyžování: Ylläs-Levi
TVPSport13.04.201907:20Biegi narciarskie – Ski Classics – Yllas – Levi, 67km, Finlandia
(2019)
M413.04.201907:55Forma-1 Kínai Nagydíj – Időmérő edzés
Élő közvetítés.
ORF eins13.04.201907:55Formel 1 Großer Preis von China 2019
F1 Qualifying. live aus Shanghai. Kommentar: Ernst Hausleitner. Co-Kommentar: Alexander Wurz.
Sport 113.04.201908:00Formule 1
Velká cena Číny, kvalifikace, premiéra, živě, HD
Eurosport 113.04.201910:00Vzpírání
Mistrovství Evropy – do 109 kg mužů
TVPSport13.04.201910:00Podnoszenie ciężarów – Mistrzostwa Europy, Batumi – kat. 109 kg mężczyzn
(2019)
TVPSport13.04.201910:50Biegi narciarskie – Ski Classics – Yllas – Levi, 67km, Finlandia
(2019)
DIGI SPORT 513.04.201911:00Tenis ženy
WTA International – Lugano SF
Eurosport 213.04.201911:00Motorky
MS superbiků v Assenu – superpole
O2TV Tenis13.04.201911:00WTA: Samsung Open (1. semifinále)
Přímý přenos 1. semifinále tenisového turnaje okruhu WTA (Lugano, Švýcarsko)
TVPSport13.04.201911:00Podnoszenie ciężarów – Mistrzostwa Europy, Batumi – kat. 109 kg mężczyzn
(2019)
Eurosport 113.04.201912:00Formule
Formule E v Římě – kvalifikace
ČT sport13.04.201912:50Fotbal: FK Pardubice – FK Viktoria Žižkov
DIGI SPORT 113.04.201912:55LaLiga
Espanyol – Deportivo Alavés
DIGI SPORT 213.04.201912:552. Bundesliga
Paderborn – Duisburg
DIGI SPORT 313.04.201912:552. Bundesliga
Magdeburg – Darmstadt
Arena Sport 213.04.201913:00Mariupol – Dynamo Kyjev
Priamy prenos z 24. kola Ukrajinskej Premier League
DIGI SPORT 513.04.201913:00Tenis ženy
WTA International – Lugano SF
DIGI SPORT 613.04.201913:00Sandhausen – Drážďany
Eurosport 213.04.201913:00Vzpírání
Mistrovství Evropy – nad 87 kg žen
O2TV Tenis13.04.201913:00WTA: Samsung Open (2. semifinále)
Přímý přenos 2. semifinále tenisového turnaje okruhu WTA (Lugano, Švýcarsko)
Sport 213.04.201913:00Tenis
ATP 250, Semifinále 1, Velká cena Hassana II., Marakéš, premiéra, živě, HD
DIGI SPORT 413.04.201913:25Premier League
Tottenham – Huddersfield
M413.04.201913:30Torna Európa-bajnokság
Szerenkénti döntők. Élő közvetítés.
TVPSport13.04.201913:30Piłka ręczna mężczyzn – Eliminacje ME 2020: Niemcy – Polska
(2019)
Arena Sport 113.04.201913:35Tianjin Teda – Tianjin Tianhai
Priamy prenos zo 5. kola Čínskej Superligy
Eurosport 113.04.201914:00Motorky
MS superbiků v Assenu – 1. závod
ČT sport13.04.201914:55Hokej: HC Škoda Plzeň – HC Oceláři Třinec
DIGI SPORT 113.04.201914:55Serie A
Spal – Juventus
Sport 113.04.201915:00Házená
Rostov na Donu – FTC Rail Cargo, Házená, ženy, Liga mistrů, Čtvrtfinále 1, premiéra, živě, HD
Dvojka13.04.201915:15Futbal – Fortuna liga
MFK Ružomberok – MFK Zemplín Michalovce Priamy prenos. (Slovenská republika 2019) (Premiéra)
O2TV Fotbal13.04.201915:15MD3: FORTUNA:LIGA – Streaming přenosy
Přímý přenos utkání 28. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Sport mix)
O2TV Sport13.04.201915:15HC Kometa Brno-Bílí Tygři Liberec
Přímý přenos hokejového zápasu play-off Tipsport extraligy (v přestávkách: Rozhovory ze stadionu)
O2TV Sport513.04.201915:15MFK Karviná-FC Fastav Zlín (Streaming)
Přímý přenos utkání 28. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Sport mix)
O2TV Sport613.04.201915:15SFC Opava-SK Sigma Olomouc (Streaming)
Přímý přenos utkání 28. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Sport mix)
Orange Sport13.04.201915:15HC Kometa Brno-Bílí Tygři Liberec
Priamy prenos hokejového zápasu play-off Tipsport extraligy (v prestávkach: Rozhovory zo štadióna)
O2TV Fotbal13.04.201915:161.FC Slovácko-1. FK Příbram (Streaming)
Přímý přenos utkání 28. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Sport mix)
DIGI SPORT 313.04.201915:25Bundesliga
RB Lipsko – Wolfsburg
DIGI SPORT 613.04.201915:30Hannover – Mönchengladbach
DIGI SPORT 713.04.201915:30Brémy – Freiburg
DIGI SPORT 813.04.201915:30Stuttgart – Leverkusen
Eurosport 213.04.201915:30Cyklistika
Okolo Baskicka – 6. etapa
Eurosport 113.04.201915:45Formule
Formule E v Římě – závod
DIGI SPORT 413.04.201915:55Premier League
Burnley – Cardiff
NOVA SPORT 213.04.201915:55Gloucester Rugby – Bath Rugby
Přímý přenos 19. kola ragbyového utkání anglického Premiership Rugby
ORF eins13.04.201915:55Formel E 2018/2019 Rom
Das Rennen. live aus Rom. Kommentar: Dieter Derdak.
Arena Sport 113.04.201916:00Sheffield United – Millwall
Priamy prenos zo 42. kola Anglickej Sky Bet Championship
NOVA SPORT 113.04.201916:00MotoGP – VC USA (trénink Moto3)
Přímý přenos 3. tréninku třídy Moto3 na 3. závod MS silničních motocyklů (Okruh Amerik)
ORF SPORT PLUS13.04.201916:00LIVE Eishockey Länderspiel
Österreich – Tschechien aus Linz.
Sport 213.04.201916:00Lední hokej
CSKA – Avangard, KHL, finále, 1. zápas, premiéra, živě, HD
DIGI SPORT 213.04.201916:10LaLiga
Huesca – Barcelona
TVPSport13.04.201916:15Piłka nożna – Lotto Ekstraklasa studio
(2019)
NOVA SPORT 113.04.201916:55MotoGP – VC USA (trénink MotoGP)
Přímý přenos 3. tréninku třídy MotoGP na 3. závod MS silničních motocyklů (Okruh Amerik)
M413.04.201917:00Labdarúgó közvetítés
OTP Bank Liga: Mezőkövesd Zsóry FC – Ferencvárosi TC mérkőzés. Élő közvetítés.
O2TV Fotbal13.04.201917:30MD4: FC Viktoria Plzeň-FC Baník Ostrava
Přímý přenos utkání 28. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
O2TV Sport413.04.201917:30Plzeň-Baník: Tracab statistiky
Přímý přenos utkání 28. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
O2TV Sport513.04.201917:30Plzeň-Baník: Livesport.cz statistiky
Přímý přenos utkání 28. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
O2TV Sport613.04.201917:30Plzeň-Baník: FORTUNA
Přímý přenos utkání 28. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
Sport 113.04.201917:30Házená
Győr – Odense, Házená, ženy, Liga mistrů, Čtvrtfinále 2, premiéra, živě, HD
O2TV Fotbal13.04.201917:31Plzeň-Baník: Hlavní mix
Přímý přenos utkání 28. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
ČT sport13.04.201917:45Hokej: Rakousko – Česko
Dvojka13.04.201917:45Hokej – Tipsportliga
HK Nitra – HC ´05 iClinic Banská Bystrica Priamy prenos. (Slovenská republika 2019) (Premiéra)
DIGI SPORT 313.04.201917:55Serie A
AS Rím – Udinese
NOVA SPORT 113.04.201917:55MotoGP – VC USA (trénink Moto2)
Přímý přenos 3. tréninku třídy Moto2 na 3. závod MS silničních motocyklů (Okruh Amerik)
Orange Sport13.04.201917:55FC Viktoria Plzeň-FC Baník Ostrava
Priamy prenos zápasu 28. kola FORTUNA:LIGY (v prestávke: Štúdio 1. futbalovej ligy)
DIGI SPORT 513.04.201918:00Tenis ženy
WTA International – Bogota SF
Eurosport 113.04.201918:00Plavání
Nordic Swim Tour
O2TV Tenis13.04.201918:00WTA: Claro Open Colsanitas (1. semifinále)
Přímý přenos 1. semifinále tenisového turnaje okruhu WTA (Bogota, Kolumbie)
DIGI SPORT 113.04.201918:25Bundesliga
Dortmund – Mainz
DIGI SPORT 213.04.201918:25LaLiga
Atlético Madrid – Celta Vigo
DIGI SPORT 413.04.201918:25Premier League
Manchester United – West Ham
Arena Sport 113.04.201918:30AFC Ajax – Excelsior
Priamy prenos z 30. kola Holandskej Eredivisie
ORF SPORT PLUS13.04.201919:00LIVE Boxen Bounce Fight Night
aus Wien.
M413.04.201919:30Labdarúgó közvetítés
OTP Bank Liga: MOL Vidi FC – Újpest FC mérkőzés. Élő közvetítés.
Sport 213.04.201919:30Fotbal
Portimonense – FC Porto, Liga NOS, 29. kolo, premiéra, živě, HD
NOVA SPORT 113.04.201919:35MotoGP – VC USA (kvalifikace Moto3)
Přímý přenos kvalifikace třídy Moto3 na 3. závod MS silničních motocyklů (Okruh Amerik)
Dajto13.04.201919:55DAJTO V HOKEJI: NEMECKO – SLOVENSKO
Euro Hockey Challenge. Priamy prenos.
O2TV Sport13.04.201919:55EV Zug-SC Bern (2. finále)
Přímý přenos hokejového utkání finále play-off švýcarské National League (v přestávkách: Sport mix)
Orange Sport13.04.201919:55EV Zug-SC Bern (2. finále)
Priamy prenos hokejového zápasu finále play-off švajčiarskej National League (v prestávkach: Šport mix)
DIGI SPORT 313.04.201920:00Tenis muži
ATP 250 Series – Houston SF
DIGI SPORT 513.04.201920:00Tenis ženy
WTA International – Bogota SF
O2TV Tenis13.04.201920:00WTA: Claro Open Colsanitas (2. semifinále)
Přímý přenos 2. semifinále tenisového turnaje okruhu WTA (Bogota, Kolumbie)
Sport 113.04.201920:00Házená
Metz – CSM Bukurešť, Házená, ženy, Liga mistrů, Čtvrtfinále 3, premiéra, živě, HD
DIGI SPORT 113.04.201920:25Serie A
AC Miláno – Lazio
NOVA SPORT 113.04.201920:30MotoGP – VC USA (kvalifikace MotoGP)
Přímý přenos kvalifikace třídy MotoGP na 3. závod MS silničních motocyklů (Okruh Amerik)
DIGI SPORT 213.04.201920:40LaLiga
Sevilla – Real Betis
Arena Sport 113.04.201920:45Feyenoord – Heracles Almelo
Priamy prenos z 30. kola Holandskej Eredivisie
TVPSport13.04.201920:50Hokej na lodzie – PHL, Finał (6): COMARCH Cracovia Kraków – GKS Tychy
(2019)
ČT sport13.04.201921:00Golf: Masters 2019
NOVA SPORT 213.04.201921:05Washington Capitals – Carolina Hurricanes
Přímý přenos hokejového zápasu play-off NHL (v přest.: NHL News)
Sport 213.04.201921:30Fotbal
Desp. Aves – Sporting CP, Liga NOS, 29. kolo, premiéra, živě, HD
DIGI SPORT 313.04.201922:00Tenis muži
ATP 250 Series – Houston SF
NOVA SPORT 113.04.201922:05MotoGP – VC USA (kvalifikace Moto2)
Přímý přenos kvalifikace třídy Moto2 na 3. závod MS silničních motocyklů (Okruh Amerik)
Eurosport 113.04.201922:30Jezdectví
Global Champions Tour v Mexiku
NOVA SPORT 113.04.201923:05Toronto Raptors – Orlando Magic
Přímý přenos play-off zámořské basketbalové ligy NBA

Nedeľa 14. apríla 2019

LogoNázov staniceDátumZačiatokProgram
NOVA SPORT 214.04.201900:05Nashville Predators – Dallas Stars
Přímý přenos hokejového zápasu play-off NHL (v přest.: Večerní Sport. noviny, NHL News)
TVPSport14.04.201902:00Hokej na lodzie – NHL 2018/19 – 1.runda play – off (3):
(2019)
NOVA SPORT 214.04.201904:00UFC 236: Holloway vs. Poirier 2
Galavečer nejprestižnější americké soutěže Ultimate Fighting Championship (Atlanta, Georgia)
NOVA SPORT 114.04.201904:35LA Galaxy – Philadelphia Union
Přímý přenos nejvyšší zámořské fotbalové ligy Major League Soccer
Sport 214.04.201907:00Formule 1
Velká cena Číny, předzávodní studio, premiéra, živě, HD
ORF eins14.04.201907:35Formel 1 Großer Preis von China 2019
F1 Das Rennen. live aus Shanghai. Kommentar: Ernst Hausleitner. Co-Kommentar: Alexander Wurz.
TVPSport14.04.201907:50Orlen Warsaw Marathon
(2019)
Eurosport 114.04.201908:00Atletika
Maraton v Paříži
Sport 214.04.201908:00Formule 1
Velká cena Číny, závody, premiéra, živě, HD
TVPSport14.04.201908:00Wyścigi samochodowe – Formuła 1 – Grand Prix Chin
(2019)
M414.04.201908:10Forma-1 Kínai Nagydíj – Futam
Élő közvetítés.
ORF SPORT PLUS14.04.201909:15LIVE Linz Marathon 2019
ČT sport14.04.201910:55Cyklistika: Paříž – Roubaix 2019
Eurosport 114.04.201911:00Cyklistika
Paříž – Roubaix
Eurosport 214.04.201911:00Motorky
MS superbiků v Assenu – závod superpole
DIGI SPORT 514.04.201911:30Tenis ženy
WTA International – Lugano Finále
O2TV Tenis14.04.201911:30WTA: Samsung Open (finále dvouhry)
Přímý přenos finále dvouhry tenisového turnaje okruhu WTA (Lugano, Švýcarsko)
TVPSport14.04.201911:30Tenis ziemny – Turniej WTA Lugano – Finał
(2019)
DIGI SPORT 214.04.201911:55LaLiga
Real Valladolid – Getafe
Eurosport 214.04.201912:00Motorky
MS supersportů v Assenu
Arena Sport 114.04.201912:15PSV Eindhoven – De Graafschap
Priamy prenos z 30. kola Holandskej Eredivisie
DIGI SPORT 314.04.201912:25Serie A
Turín – Cagliari
ORF SPORT PLUS14.04.201912:50LIVE Futsal Länderspiel
Österreich – Deutschland aus der Südstadt.
DIGI SPORT 414.04.201912:55Sky Bet Championship
Wigan Athletic – Norwich City
Arena Sport 214.04.201913:00Desna – Karpaty
Priamy prenos z 24. kola Ukrajinskej Premier League
DIGI SPORT 114.04.201913:25Bundesliga
Hoffenheim – Hertha Berlín
TVPSport14.04.201913:25Gimnastyka sportowa – Mistrzostwa Europy – Szczecin dz. 3
(2019)
DIGI SPORT 614.04.201913:30St. Pauli – Bielefeld
DIGI SPORT 714.04.201913:30Ingolstadt – Kiel
M414.04.201913:30Torna Európa-bajnokság
Szerenkénti döntők. Élő közvetítés.
DIGI SPORT 214.04.201913:55LaLiga
Athletic Bilbao – Rayo Vallecano
Dvojka14.04.201914:00Cyklistika – klasiky
Paríž – Roubaix Priamy prenos. (Francúzsko 2019) (Premiéra)
Eurosport 214.04.201914:00Motorky
MS superbiků v Assenu – 2. závod
Orange Sport14.04.201914:45MŠK Žilina-ŠK Slovan Bratislava
Priamy prenos zápasu nadstavbovej časti slovenskej Fortuna ligy (v prestávke: Štúdio)
DIGI SPORT 314.04.201914:55Serie A
Sampdoria – FC Janov
NOVA SPORT 214.04.201914:55Stade Rennes – OGC Nice
Přímý přenos 32. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1
DIGI SPORT 414.04.201915:00Premier League
Crystal Palace – Manchester City
DIGI SPORT 814.04.201915:00Sassuolo – Parma
DIGI SPORT 914.04.201915:00Fiorentina – Bologna
Eurosport 214.04.201915:00Závody GT
Blancpain Endurance Cup na Monze
Sport 214.04.201915:00Tenis
ATP 250, finále, Velká cena Hassana II., Marakéš, premiéra, živě, HD
O2TV Fotbal14.04.201915:15FK Jablonec-FK Dukla Praha (Streaming)
Přímý přenos utkání 28. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Sport mix)
DIGI SPORT 114.04.201915:25Bundesliga
Düsseldorf – Bayern
Arena Sport 114.04.201916:00FC Zürich – BSC Young Boys
Priamy prenos z 29. kola Švajčiarskej Superligy
M414.04.201916:00Kézilabda közvetítés
Férfi kézilabda Európa-bajnoki selejtező: Magyarország – Oroszország mérkőzés. Élő közvetítés.
DIGI SPORT 214.04.201916:10LaLiga
Real Sociedad – Eibar
ČT214.04.201916:25Cyklistika: Paříž – Roubaix 2019
Přímý přenos ze 117. ročníku tradičního jednorázového cyklistického závodu z Francie
ČT sport14.04.201916:30Florbal: Technology Florbal MB – 1. SC TEMPISH Vítkovice
Dvojka14.04.201916:55Hádzaná – kvalifikácia ME 2020 (muži)
Slovensko – Taliansko Priamy prenos. (Slovenská republika 2019) (Premiéra)
DIGI SPORT 414.04.201917:00Štúdio
Štúdio Premier League
O2TV Sport14.04.201917:00Den Derby: Studio 1. fotbalové ligy
Přímý přenos studia k utkání 28. kola FORTUNA:LIGY
Orange Sport14.04.201917:00SK Slavia Praha-AC Sparta Praha
Priamy prenos zápasu 28. kola FORTUNA:LIGY (v prestávke: Štúdio 1. futbalovej ligy)
Seznam.cz TV14.04.201917:00Top Fotbal živě: Liverpool – Chelsea
Nejlepší klubový fotbal Evropy v televizi Seznam. Přímé přenosy z Premier League, Bundesligy, italské Serie A a španělské LaLigy na obrazovkách celoplošné televize Seznam.
DIGI SPORT 414.04.201917:25Premier League
Liverpool – Chelsea
O2TV Fotbal14.04.201917:30MD4: SK Slavia Praha-AC Sparta Praha
Přímý přenos utkání 28. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
O2TV Sport414.04.201917:30Slavia-Sparta: Tracab statistiky
Přímý přenos utkání 28. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
O2TV Sport514.04.201917:30Slavia-Sparta: Livesport.cz statistiky
Přímý přenos utkání 28. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
O2TV Sport614.04.201917:30Slavia-Sparta: FORTUNA / Tisková konference
Přímý přenos utkání 28. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
O2TV Fotbal14.04.201917:31Slavia-Sparta: Hlavní mix
Přímý přenos utkání 28. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
NOVA SPORT 114.04.201917:45MotoGP – VC USA (závod Moto3)
Přímý přenos 3. závodu třídy Moto3 MS silničních motocyklů (Okruh Amerik)
DIGI SPORT 114.04.201917:55Bundesliga
Frankfurt – Augsburg
DIGI SPORT 314.04.201917:55Serie A
Chievo – Neapol
O2TV Sport14.04.201917:55SK Slavia Praha-AC Sparta Praha
Přímý přenos utkání 28. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
ORF SPORT PLUS14.04.201917:55LIVE Handball EHF Cup
Spanien – Österreich aus Melilla.
DIGI SPORT 514.04.201918:00Tenis ženy
WTA International – Bogota Finále
Eurosport 114.04.201918:00Plavání
Nordic Swim Tour
M414.04.201918:00Labdarúgó közvetítés
Merkantil Bank Liga: Nyíregyháza – Kaposvár mérkőzés. Élő közvetítés.
O2TV Tenis14.04.201918:00WTA: Claro Open Colsanitas (finále dvouhry)
Přímý přenos finále dvouhry tenisového turnaje okruhu WTA (Bogota, Kolumbie)
NOVA SPORT 214.04.201918:05Pittsburgh Penguins – New York Islanders
Přímý přenos hokejového zápasu play-off NHL (v přest.: NHL News – Premiéra)
DIGI SPORT 214.04.201918:25LaLiga
Girona – Villarreal
Dvojka14.04.201918:45Hokej – Tipsportliga
HK Nitra – HC ´05 iClinic Banská Bystrica Priamy prenos. (Slovenská republika 2019) (Premiéra)
Arena Sport 114.04.201919:00Crvena zvezda – Budućnost VOLI
Priamy prenos z 2. finále Adriatickej basketbalovej ligy
NOVA SPORT 114.04.201919:05MotoGP – VC USA (závod Moto2)
Přímý přenos 3. závodu třídy Moto2 MS silničních motocyklů (Okruh Amerik)
DIGI SPORT 414.04.201919:25Štúdio
Štúdio Premier League
ČT sport14.04.201920:00Golf: Masters 2019
ORF SPORT PLUS14.04.201920:15LIVE Volleyball AVL Men
Finale 2: Raiffeisen Waldviertel – Posojilnica Aich/Dob aus Zwettl.
DIGI SPORT 114.04.201920:25Serie A
Frosinone – Inter
M414.04.201920:30Női Kosárlabda Euroliga
Döntő mérkőzés. Élő közvetítés.
O2TV Sport14.04.201920:30Washington Nationals-Pittsburgh Pirates
Přímý přenos utkání Major League Baseball (v přestávce: Sport mix)
DIGI SPORT 214.04.201920:40LaLiga
Valencia – Levante
NOVA SPORT 114.04.201920:45MotoGP – VC USA (závod MotoGP)
Přímý přenos 3. závodu třídy MotoGP MS silničních motocyklů (Okruh Amerik)
NOVA SPORT 214.04.201920:55Lille OSC – Paris Saint-Germain
Přímý přenos 32. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1
DIGI SPORT 314.04.201921:00Tenis muži
ATP 250 Series – Houston Finále
Sport 114.04.201921:00Fotbal
Benfica – Setubal, Liga NOS, 29. kolo, premiéra, živě, HD

Ďalšie zaujímavé správy: