Reklama

Prehľad víkendových športových prenosov (13. týždeň 2019)

Prinášame vám už tradičný prehľad víkendových športových prenosov. V zozname nižšie nájdete prehľad priamych prenosov na piatok 29., sobotu 30. a nedeľu 31. marca 2019.

Piatok 29. marca 2019

LogoNázov staniceDátumZačiatokProgram
ČT sport29.03.201914:00Judo: IJF World Tour 2019 Gruzie
ORF SPORT PLUS29.03.201914:00LIVE World Judo Tour
Grand Prix aus Tiflis Tag 1.
Eurosport 129.03.201915:45Cyklistika
Okolo Katalánska – 5. etapa
ORF eins29.03.201915:55Formel 1 Großer Preis von Bahrain 2019
F1 Training. live aus Manama.
Kommentar: Ernst Hausleitner. Co-Kommentar: Alexander Wurz.
Eurosport 229.03.201916:00Cyklistika
Grand Prix E3
M429.03.201916:00Labdarúgó közvetítés
Férfi labdarúgás U 17-es elitkör: Magyarország – Bosznia-Hercegovina mérkőzés. Élő közvetítés.
Sport 129.03.201916:00Formule 1
Velká cena Bahrainu, trénink 2, premiéra, živě, HD
Arena Sport 129.03.201916:30Stolný tenis
ITTF World Tour Platinum Qatar Open – Dauha – 1. osemfinále muži
ČT sport29.03.201917:00Hokej: Piráti Chomutov – Rytíři Kladno
ORF SPORT PLUS29.03.201917:00LIVE Handball Liga Austria
9. Runde HSG Graz – Moser Medical Krems.
NOVA SPORT 129.03.201917:15MotoGP – VC Argentiny (trénink Moto3)
Přímý přenos 2. tréninku třídy Moto3 na 2. závod MS silničních motocyklů (Termas de Río Hondo)
Arena Sport 129.03.201917:20Stolný tenis
ITTF World Tour Platinum Qatar Open – Dauha – 2. osemfinále muži
Sport 229.03.201917:30Lední hokej
Avangard – Salavat, KHL, playoff, 1. zápas, premiéra, živě, HD
ČT229.03.201917:40Fotbal: FORTUNA:LIGA
Přímý přenos utkání fotbalové FORTUNA:LIGY
Dvojka29.03.201917:45Hokej – Tipsportliga
HK Nitra – HKM Zvolen Priamy prenos. (Slovenská republika 2019) (Premiéra)
O2TV Sport29.03.201917:55Chimki Moskva-CSKA Moskva
Přímý přenos utkání 29. kola basketbalové Euroligy (v přestávce: Sport mix)
O2TV Sport129.03.201917:55Tipsport extraliga – Play-off Generali
Přímý přenos hokejového zápasu play-off Tipsport extraligy (v přestávkách: Rozhovory ze stadionu)
O2TV Sport229.03.201917:55Chimki Moskva-CSKA Moskva
Přímý přenos utkání 29. kola basketbalové Euroligy (v přestávce: Sport mix)
Orange Sport29.03.201917:55Chimki Moskva-CSKA Moskva
Priamy prenos zápasu 29. kola basketbalovej Euroligy (v prestávke: Šport mix)
DIGI SPORT 329.03.201918:00Tenis muži
ATP Masters 1000 – Miami SF
M429.03.201918:00Úszó Országos Bajnokság
Élő közvetítés.
Arena Sport 129.03.201918:10Stolný tenis
ITTF World Tour Platinum Qatar Open – Dauha – semifinále štvorhry ženy
NOVA SPORT 129.03.201918:10MotoGP – VC Argentiny (trénink Moto2)
Přímý přenos 2. tréninku třídy Moto2 na 2. závod MS silničních motocyklů (Termas de Río Hondo)
DIGI SPORT 129.03.201918:252. Bundesliga
St. Pauli – Duisburg
DIGI SPORT 229.03.201918:252. Bundesliga
Magdeburg – Heidenheim
NOVA SPORT 229.03.201918:25IBK Dalen – Linköping IBK
Přímý přenos čtvrtfinálového utkání play-off švédské florbalové ligy
Arena Sport 129.03.201918:50Stolný tenis
ITTF World Tour Platinum Qatar Open – Dauha – semifinále štvorhry muži
ORF SPORT PLUS29.03.201919:00LIVE Fußball 2. Liga
20. Runde – 1.Hälfte: Blau Weiß Linz – Swarovski Wattens aus Linz.
NOVA SPORT 129.03.201919:05MotoGP – VC Argentiny (trénink MotoGP)
Přímý přenos 2. tréninku třídy MotoGP na 2. závod MS silničních motocyklů (Termas de Río Hondo)
Arena Sport 129.03.201919:30Stolný tenis
ITTF World Tour Platinum Qatar Open – Dauha – 1. štvrťfinále ženy
ORF SPORT PLUS29.03.201920:15LIVE Fußball 2. Liga
20. Runde – 2.Hälfte: Blau Weiß Linz – Swarovski Wattens aus Linz.
DIGI SPORT 129.03.201920:25Bundesliga
Hoffenheim – Leverkusen
DIGI SPORT 229.03.201920:25Serie A
Chievo – Cagliari
O2TV Sport29.03.201920:25Olympiacos Piraeus-Žalgiris Kaunas
Přímý přenos utkání 29. kola basketbalové Euroligy (v přestávce: Sport mix)
Orange Sport29.03.201920:25Olympiakos Piraeus-Žalgiris Kaunas
Priamy prenos zápasu 29. kola basketbalovej Euroligy (v prestávke: Šport mix)
DIGI SPORT 629.03.201920:40Livingston – Hibernian
NOVA SPORT 229.03.201920:40Stade Rennes – Olympique Lyon
Přímý přenos 30. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1
DIGI SPORT 329.03.201920:55LaLiga
Girona – Athletic Bilbao
DIGI SPORT 429.03.201920:55Sky Bet Championship
West Bromwich – Birmingham City
TVPSport29.03.201921:00Sporty walki – Gala MMA w Wilanowie
(2019)
Sport 129.03.201922:45Házená
Wisla Plock – MOL-Pick Szeged, Liga mistrů, muži, Čtvrtfinále 5, premiéra, živě, HD

Sobota 30. marca 2019

LogoNázov staniceDátumZačiatokProgram
DIGI SPORT 330.03.201900:00Tenis muži
ATP Masters 1000 – Miami SF
TVPSport30.03.201900:00Hokej na lodzie – NHL (80): Pittsburgh Penguins – Nashville Predators
(2019)
NOVA SPORT 130.03.201900:05Pittsburgh Penguins – Nashville Predators
Přímý přenos hokejového zápasu NHL (v přest.: Večerní Sport. noviny, NHL News)
NOVA SPORT 230.03.201901:05Toronto FC – New York City FC
Přímý přenos nejvyšší zámořské fotbalové ligy Major League Soccer
NOVA SPORT 130.03.201903:05Vegas Golden Knights – Minnesota Wild
Přímý přenos hokejového zápasu NHL (v přest.: Večerní Sport. noviny, NHL News)
Arena Sport 130.03.201908:00Stolný tenis
ITTF World Tour Platinum Qatar Open – Dauha – 1. štvrťfinále muži
Arena Sport 230.03.201908:50Stolný tenis
ITTF World Tour Platinum Qatar Open – Dauha – 2. štvrťfinále muži
Arena Sport 130.03.201909:00Futbal
Čínska liga – Ta-lien I-fang – Kuang-čou Evergrande Tchao-pao
Arena Sport 230.03.201909:30Stolný tenis
ITTF World Tour Platinum Qatar Open – Dauha – 3. štvrťfinále muži
Arena Sport 230.03.201910:20Stolný tenis
ITTF World Tour Platinum Qatar Open – Dauha – 4. štvrťfinále muži
Sport 130.03.201911:00Závody Formule 2
Bahrain, Závod 1, premiéra, živě, HD
M430.03.201911:10Forma-2 Bahreini Nagydíj – 1.futam
Élő közvetítés.
Arena Sport 130.03.201911:20Stolný tenis
ITTF World Tour Platinum Qatar Open – Dauha – finále zmiešanej štvorhry
TVPSport30.03.201912:45Piłka ręczna kobiet – Ekstraklasa: runda finałowa (1/10):
(2018)
DIGI SPORT 130.03.201912:55LaLiga
Getafe – Leganés
DIGI SPORT 230.03.201912:552. Bundesliga
Union Berlín – Paderborn
DIGI SPORT 330.03.201912:552. Bundesliga
Bochum – Hamburg
DIGI SPORT 630.03.201913:00Darmstadt – Regensburg
NOVA SPORT 130.03.201913:00MotoGP – VC Argentiny (trénink Moto3)
Přímý přenos 3. tréninku třídy Moto3 na 2. závod MS silničních motocyklů (Termas de Río Hondo)
Sport 130.03.201913:00Formule 1
Velká cena Bahrainu, premiéra, živě, HD
DIGI SPORT 430.03.201913:25Premier League
Fulham – Manchester City
Arena Sport 130.03.201913:30Stolný tenis
ITTF World Tour Platinum Qatar Open – Dauha – 3. štvrťfinále ženy
ČT sport30.03.201913:45Motorismus: 38. KOWAX Valašská rally ValMez 2019
M430.03.201913:45Labdarúgó közvetítés
OTP Bank Liga: Mezőkövesd Zsóry FC – Budapest Honvéd mérkőzés. Élő közvetítés.
TVPSport30.03.201913:45Piłka ręczna kobiet – Ekstraklasa: runda finałowa (1/10):
(2018)
NOVA SPORT 130.03.201913:55MotoGP – VC Argentiny (trénink Moto2)
Přímý přenos 3. tréninku třídy Moto2 na 2. závod MS silničních motocyklů (Termas de Río Hondo)
ČT sport30.03.201914:00Florbal: 1. SC TEMPISH Vítkovice – ACEMA Sparta Praha
ORF SPORT PLUS30.03.201914:00LIVE World Judo Tour
Grand Prix aus Tiflis Tag 2.
Arena Sport 130.03.201914:20Stolný tenis
ITTF World Tour Platinum Qatar Open – Dauha – 4. štvrťfinále ženy
O2TV Fotbal30.03.201914:45MD4: FORTUNA:LIGA – Streaming přenosy
Přímý přenos utkání 26. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Sport mix)
O2TV Sport430.03.201914:45FC FASTAV Zlín-SK Sigma Olomouc (Streaming)
Přímý přenos utkání 26. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Sport mix)
O2TV Sport530.03.201914:45SFC Opava-FK Dukla Praha (Streaming)
Přímý přenos utkání 26. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Sport mix)
O2TV Sport630.03.201914:45FK Teplice-1.FC Slovácko (Streaming)
Přímý přenos utkání 26. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Sport mix)
O2TV Fotbal30.03.201914:46FK Mladá Boleslav-AC Sparta Praha
Přímý přenos utkání 26. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
NOVA SPORT 130.03.201914:50MotoGP – VC Argentiny (trénink MotoGP)
Přímý přenos 3. tréninku třídy MotoGP na 2. závod MS silničních motocyklů (Termas de Río Hondo)
DIGI SPORT 830.03.201915:00Udinese – FC Janov
Sport 230.03.201915:00Lední hokej
CSKA – SKA, KHL, playoff, 2. zápas, premiéra, živě, HD
Arena Sport 130.03.201915:10Stolný tenis
ITTF World Tour Platinum Qatar Open – Dauha – finále štvorhry muži
Dvojka30.03.201915:15Futbal – Fortuna liga
MFK Ružomberok – MŠK Žilina Priamy prenos. (Slovenská republika 2019) (Premiéra)
DIGI SPORT 230.03.201915:25Bundesliga
Dortmund – Wolfsburg
DIGI SPORT 330.03.201915:25Bundesliga
Freiburg – Bayern
NOVA SPORT 230.03.201915:25Mullsjö AIS – Växjö IBK
Přímý přenos čtvrtfinálového utkání play-off švédské florbalové ligy
DIGI SPORT 630.03.201915:30Düsseldorf – Mönchengladbach
DIGI SPORT 730.03.201915:30Brémy – Mainz
DIGI SPORT 930.03.201915:30Norimberg – Augsburg
O2TV Sport30.03.201915:30M-1 Challenge 101 (Almaty)
Přímý přenos exkluzivních zápasů MMA z turnaje M-1 Challenge z Kazachstánu
Eurosport 130.03.201915:45Cyklistika
Okolo Katalánska – 6. etapa
ORF SPORT PLUS30.03.201915:50LIVE Austrian Football League
Match of Week 2: Tyrolean Raiders – Vienna Vikings aus Innsbruck.
DIGI SPORT 430.03.201915:55Premier League
Manchester United – Watford
ORF eins30.03.201915:55Formel 1 Großer Preis von Bahrain 2019
F1 Qualifying. live aus Manama.
Kommentar: Ernst Hausleitner. Co-Kommentar: Alexander Wurz.
Arena Sport 130.03.201916:00Futbal
Sky Bet Championship – Derby County – Rotherham United
M430.03.201916:00Forma-1 Bahreini Nagydíj – Időmérő edzés
Élő közvetítés.
O2TV Sport30.03.201916:00MD2: M-1 Challenge 101 / Corsica Linea – Tour de Corse
Přímý přenos exkluzivních zápasů MMA / Přímý přenos Mistrovství světa v rallye
O2TV Sport130.03.201916:00M-1 Challenge 101 (Almaty)
Přímý přenos exkluzivních zápasů MMA z turnaje M-1 Challenge z Kazachstánu
O2TV Sport230.03.201916:00Corsica Linea – Tour de Corse – SS11 (Desert des Agriates 2)
Přímý přenos 4. podniku Mistrovství světa v rallye (Korsika)
Sport 130.03.201916:00Formule 1
Velká cena Bahrainu, kvalifikace, premiéra, živě, HD
DIGI SPORT 130.03.201916:10LaLiga
Barcelona – Espanyol
ČT sport30.03.201916:25Motorismus: 38. KOWAX Valašská rally ValMez 2019
NOVA SPORT 130.03.201916:35MotoGP – VC Argentiny (kvalifikace Moto3)
Přímý přenos kvalifikace třídy Moto3 na 2. závod MS silničních motocyklů (Termas de Río Hondo)
ČT sport30.03.201916:40Hokej: HC Škoda Plzeň – HC Olomouc
Arena Sport 230.03.201917:00Stolný tenis
ITTF World Tour Platinum Qatar Open – Dauha – finále štvorhry ženy
O2TV Fotbal30.03.201917:00MD4: SK Slavia Praha-FC Slovan Liberec
Přímý přenos utkání 26. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
O2TV Sport30.03.201917:00M-1 Challenge 101 (Almaty)
Přímý přenos exkluzivních zápasů MMA z turnaje M-1 Challenge z Kazachstánu
O2TV Sport430.03.201917:00Slavia-Liberec: Tracab statistiky
Přímý přenos utkání 26. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
O2TV Sport530.03.201917:00Slavia-Liberec: Livesport.cz statistiky
Přímý přenos utkání 26. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
O2TV Sport630.03.201917:00Slavia-Liberec: FORTUNA
Přímý přenos utkání 26. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
Orange Sport30.03.201917:00SK Slavia Praha-FC Slovan Liberec
Priamy prenos zápasu 26. kola FORTUNA:LIGY (v prestávke: Štúdio 1. futbalovej ligy)
O2TV Fotbal30.03.201917:01Slavia-Liberec: Hlavní mix
Přímý přenos utkání 26. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
NOVA SPORT 130.03.201917:30MotoGP – VC Argentiny (kvalifikace Moto2)
Přímý přenos kvalifikace třídy Moto2 na 2. závod MS silničních motocyklů (Termas de Río Hondo)
Dvojka30.03.201917:45Hokej – Tipsportliga
HK Nitra – HKM Zvolen Priamy prenos. (Slovenská republika 2019) (Premiéra)
M430.03.201917:45Úszó Országos Bajnokság
Élő közvetítés.
Seznam.cz TV30.03.201917:45Top Fotbal živě: Juventus – Empoli
Nejlepší klubový fotbal Evropy v televizi Seznam. Přímé přenosy z Premier League, Bundesligy, italské Serie A a španělské LaLigy.
Sport 130.03.201917:45Házená
Telekom Veszprém – Sporting, Liga mistrů, muži, Čtvrtfinále, odveta 3, premiéra, živě, HD
Arena Sport 130.03.201917:50Stolný tenis
ITTF World Tour Platinum Qatar Open – Dauha – 1. semifinále muži
DIGI SPORT 230.03.201917:55Serie A
Juventus – Empoli
DIGI SPORT 530.03.201918:00Tenis ženy
WTA Premier Tour – Miami Finále
O2TV Tenis30.03.201918:00WTA: Miami Open (finále)
Přímý přenos finále tenisového turnaje okruhu WTA (Miami, USA)
TVPSport30.03.201918:00Tenis ziemny – Turniej WTA – Miami – Finał
(2019)
NOVA SPORT 230.03.201918:05Boston Bruins – Florida Panthers
Přímý přenos hokejového zápasu NHL (v přest.: NHL News – Premiéra)
Arena Sport 230.03.201918:15Motorizmus
NASCAR Xfinity – My Bariatric Solutions 300 – Texas
DIGI SPORT 130.03.201918:25Bundesliga
RB Lipsko – Hertha Berlín
DIGI SPORT 330.03.201918:25LaLiga
Celta Vigo – Villarreal
DIGI SPORT 430.03.201918:25Premier League
West Ham – Everton
NOVA SPORT 130.03.201918:25MotoGP – VC Argentiny (kvalifikace MotoGP)
Přímý přenos kvalifikace třídy MotoGP na 2. závod MS silničních motocyklů (Termas de Río Hondo)
Arena Sport 130.03.201918:40Stolný tenis
ITTF World Tour Platinum Qatar Open – Dauha – 2. semifinále muži
Sport 230.03.201919:00Fotbal
Desp. Chaves – Sporting, Liga NOS, 27. kolo, premiéra, živě, HD
M430.03.201919:30Labdarúgó közvetítés
OTP Bank Liga: MOL Vidi FC – DVSC mérkőzés. Élő közvetítés.
Sport 130.03.201919:30Házená
Vardar – Zagreb, Liga mistrů, muži, Čtvrtfinále, odveta 2, premiéra, živě, HD
O2TV Sport30.03.201919:55EHC Biel-SC Bern
Přímý přenos hokejového utkání play-off švýcarské National League (v přestávkách: Sport mix)
Orange Sport30.03.201919:55EHC Biel-SC Bern
Priamy prenos hokejového zápasu play-off švajčiarskej National League (v prestávkach: Šport mix)
TVPSport30.03.201920:15Sporty walki – DSF Kickboxing Challenge – Gala sportów walki w Mysłowicach
(2019)
DIGI SPORT 230.03.201920:25Serie A
Sampdoria – AC Miláno
DIGI SPORT 130.03.201920:40LaLiga
Deportivo Alavés – Atlético Madrid
Arena Sport 130.03.201920:45Futbal
Holandská liga – AZ Alkmaar – FC Groningen
NOVA SPORT 130.03.201920:50San Jose Earthquakes – Los Angeles Football Club
Přímý přenos nejvyšší zámořské fotbalové ligy Major League Soccer
Eurosport 130.03.201921:00Curling
MS mužů – základní část Japonsko – Itálie
NOVA SPORT 230.03.201921:00Racing Strasbourg – EA Guingamp
Přímý přenos fotbalového utkání finále francouzského Ligového poháru (Coupe de la Ligue)
ČT sport30.03.201921:10Motorismus: 38. KOWAX Valašská rally ValMez 2019
Sport 130.03.201921:30Box
Smith – Eggington, Matchroom, Liverpool, premiéra, živě, HD
Sport 230.03.201921:30Fotbal
Benfica – Tondela, Liga NOS, 27. kolo, premiéra, živě, HD
NOVA SPORT 130.03.201923:05Houston Rockets – Sacramento Kings
Přímý přenos zámořské basketbalové ligy NBA
TVPSport30.03.201923:30Sportowy Wieczór
(JM) Przedstawienie w skrócie najważniejszych wydarzeń sportowych dnia. (2018)

Nedeľa 31. marca 2019

LogoNázov staniceDátumZačiatokProgram
Arena Sport 131.03.201900:00Futbal
Argentínska liga – Talleres de Córdoba – River Plate
NOVA SPORT 231.03.201900:00UFC Fight Night: Barboza vs. Gaethje
Galavečer nejprestižnější americké soutěže Ultimate Fighting Championship (Filadelfie, Pensylvánie)
TVPSport31.03.201900:05Hokej na lodzie – NHL (81): Tampa Bay Lightning – Washington Capitals
(2019)
NOVA SPORT 131.03.201904:05Vancouver Canucks – Dallas Stars
Přímý přenos hokejového zápasu NHL (v přest.: Večerní Sport. noviny, NHL News)
Arena Sport 131.03.201909:00Stolný tenis
ITTF World Tour Platinum Qatar Open – Dauha – 1. semifinále ženy
Arena Sport 231.03.201909:30Futbal
Čínska liga – Tchien-ťin Čchüan-ťien – Šan-tung Lu-neng Tchaj-šan
Arena Sport 131.03.201909:50Stolný tenis
ITTF World Tour Platinum Qatar Open – Dauha – 2. semifinále ženy
TVPSport31.03.201910:00Badminton – Polish Open 2019, Częstochowa – Finały
(2019)
ORF SPORT PLUS31.03.201911:00LIVE FIVB Snowvolleyball World Tour
aus Wagrain.
Eurosport 131.03.201911:30Cyklistika
Okolo Katalánska – 7. etapa
O2TV Sport31.03.201911:30ONE Championship: A New Era (6/2019)
Přímý přenos galavečera bojových sportů prestižní série ONE Championship (Tokio, Japonsko)
DIGI SPORT 231.03.201911:55LaLiga
Levante – Eibar
O2TV Sport31.03.201912:00MD2: ONE Championship / Corsica Linea – Tour de Corse
Přímý přenos exkluzivních zápasů MMA / Přímý přenos Mistrovství světa v rallye
O2TV Sport131.03.201912:00ONE Championship: A New Era (6/2019)
Přímý přenos galavečera bojových sportů prestižní série ONE Championship (Tokio, Japonsko)
O2TV Sport231.03.201912:00Corsica Linea – Tour de Corse – SS14 (Calvi de la Serra – PS)
Přímý přenos 4. podniku Mistrovství světa v rallye (Korsika)
Orange Sport31.03.201912:00Corsica Linea – Tour de Corse – SS14 (Calvi de la Serra – PS)
Priamy prenos 4. podniku Majstrovstiev sveta v rallye (Korzika)
DIGI SPORT 431.03.201912:25Serie A
Parma – Atalanta
DIGI SPORT 131.03.201912:55Škótska Premiership
Celtic – Rangers
Eurosport 231.03.201913:00Motokros
MS ve Valkenswaardu – 1. závod MX2
TVPSport31.03.201913:00Piłka nożna – II liga: 26. kolejka: Górnik Łęczna – Widzew Łódź
(2019)
M431.03.201913:15Forma-2 Bahreini Nagydíj –2. futam
Élő közvetítés.
Sport 231.03.201913:15Závody Formule 2
Bahrain, Závod 2, premiéra, živě, HD
DIGI SPORT 331.03.201913:252. Bundesliga
Kolín n. R. – Kiel
NOVA SPORT 231.03.201913:25TSV Hannover-Burgdorf – HSG Wetzlar
Přímý přenos 26. kola německé házenkářské Bundesligy
DIGI SPORT 631.03.201913:30Fürth – Bielefeld
DIGI SPORT 731.03.201913:30Ingolstadt – Sandhausen
O2TV Sport31.03.201913:30ONE Championship: A New Era (6/2019)
Přímý přenos galavečera bojových sportů prestižní série ONE Championship (Tokio, Japonsko)
ČT sport31.03.201913:50Americký fotbal: Prague Lions – Aquaponik Ostrava Steelers
DIGI SPORT 231.03.201913:55LaLiga
Rayo Vallecano – Real Betis
NOVA SPORT 131.03.201913:55Linköping IBK – IBK Dalen
Přímý přenos čtvrtfinálového utkání play-off švédské florbalové ligy
Arena Sport 231.03.201914:00Stolný tenis
ITTF World Tour Platinum Qatar Open – Dauha – finále muži
Eurosport 231.03.201914:00Motokros
MS ve Valkenswaardu – 1. závod MXGP
TVPSport31.03.201914:00Piłka nożna – II liga: 26. kolejka: Górnik Łęczna – Widzew Łódź
(2019)
Arena Sport 131.03.201914:30Futbal
Holandská liga – FC Utrecht – FC Emmen
Eurosport 131.03.201914:30Cyklistika
Gent – Wevelgem
O2TV Fotbal31.03.201914:45FK Jablonec-1. FK Příbram (Streaming)
Přímý přenos utkání 26. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Sport mix)
Arena Sport 231.03.201914:50Stolný tenis
ITTF World Tour Platinum Qatar Open – Dauha – finále ženy
Orange Sport31.03.201914:50SK Slovan Bratislava-DAC Dunajská Streda
Priamy prenos zápasu nadstavbovej časti slovenskej Fortuna ligy (v prestávke: Štúdio)
DIGI SPORT 131.03.201914:55Serie A
AS Rím – Neapol
DIGI SPORT 431.03.201915:00Premier League
Cardiff – Chelsea
DIGI SPORT 831.03.201915:00Fiorentina – Turín
DIGI SPORT 931.03.201915:00Frosinone – Spal
ORF SPORT PLUS31.03.201915:00LIVE World Judo Tour
Grand Prix aus Tiflis Tag 3.
NOVA SPORT 231.03.201915:05AS Monaco – SM Caen
Přímý přenos 30. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1
DIGI SPORT 331.03.201915:25Bundesliga
Hannover – Schalke
Arena Sport 231.03.201915:30Futbal
Checkatrade Trophy – Portsmouth – Sunderland – finále
DIGI SPORT 631.03.201915:30Checkatrade Trophy Portsmouth – Sunderland
Eurosport 231.03.201916:00Motokros
MS ve Valkenswaardu – 2. závod MX2
Sport 131.03.201916:00Lední hokej
Avangsrad – Salavat, KHL, playoff, 2. zápas, premiéra, živě, HD
Sport 231.03.201916:00Formule 1
Velká cena Bahrainu, předzávodní studio, premiéra, živě, HD
DIGI SPORT 231.03.201916:10LaLiga
Sevilla – Valencia
ORF eins31.03.201916:35Formel 1 Großer Preis von Bahrain 2019
F1 Das Rennen. live aus Manama.
Kommentar: Ernst Hausleitner. Co-Kommentar: Alexander Wurz.
Arena Sport 131.03.201916:45Futbal
Holandská liga – AFC Ajax – PSV Eindhoven
NOVA SPORT 131.03.201916:45MotoGP – VC Argentiny (závod Moto3)
Přímý přenos 2. závodu třídy Moto3 MS silničních motocyklů (Termas de Río Hondo)
ČT sport31.03.201917:00Hokej: Rytíři Kladno – HC Dynamo Pardubice
DIGI SPORT 431.03.201917:00Štúdio
Štúdio Premier League
Eurosport 231.03.201917:00Motokros
MS ve Valkenswaardu – 2. závod MXGP
O2TV Fotbal31.03.201917:00MD4: FC Viktoria Plzeň-Bohemians Praha 1905
Přímý přenos utkání 26. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
O2TV Sport31.03.201917:00FC Viktoria Plzeň-Bohemians Praha 1905
Přímý přenos utkání 26. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
O2TV Sport431.03.201917:00Plzeň-Bohemians: Tracab statistiky
Přímý přenos utkání 26. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
O2TV Sport531.03.201917:00Plzeň-Bohemians: Livesport.cz statistiky
Přímý přenos utkání 26. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
O2TV Sport631.03.201917:00Plzeň-Bohemians: FORTUNA
Přímý přenos utkání 26. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
Orange Sport31.03.201917:001. FC Viktoria Plzeň-Bohemians Praha 1905
Priamy prenos zápasu 26. kola FORTUNA:LIGY (v prestávke: Štúdio 1. futbalovej ligy)
Sport 231.03.201917:00Formule 1
Velká cena Bahrainu, závody, premiéra, živě, HD
TVPSport31.03.201917:00Wyścigi samochodowe – Formuła 1 – Grand Prix Bahrajnu
(2019)
O2TV Fotbal31.03.201917:01Plzeň-Bohemians: Hlavní mix
Přímý přenos utkání 26. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
DIGI SPORT 431.03.201917:25Premier League
Liverpool – Tottenham
Arena Sport 231.03.201917:30Futbal
Rakúska liga – Red Bull Salzburg – Austria Viedeň – play-off
Dvojka31.03.201917:45Hokej – Tipsportliga
HC ´05 iClinic Banská Bystrica – HK Poprad Priamy prenos. (Slovenská republika 2019) (Premiéra)
DIGI SPORT 131.03.201917:55Bundesliga
Frankfurt – Stuttgart
DIGI SPORT 631.03.201917:55Bologna – Sassuolo
NOVA SPORT 131.03.201918:05MotoGP – VC Argentiny (závod Moto2)
Přímý přenos 2. závodu třídy Moto2 MS silničních motocyklů (Termas de Río Hondo)
DIGI SPORT 231.03.201918:25LaLiga
Real Valladolid – Real Sociedad
NOVA SPORT 231.03.201918:30Philadelphia Flyers – New York Rangers
Přímý přenos hokejového zápasu NHL (v přest.: NHL News – Premiéra)
TVPSport31.03.201918:55Wyścigi samochodowe – Formuła 1 – Grand Prix Bahrajnu
(2019)
Arena Sport 131.03.201919:00Basketbal
Adriatická liga – Budućnost VOLI – Cedevita – 2. semifinále
DIGI SPORT 331.03.201919:00Tenis muži
ATP Masters 1000 – Miami Finále
Sport 131.03.201919:00Házená
Flensburg – Brest, Liga mistrů, muži, Čtvrtfinále, odveta 5, premiéra, živě, HD
DIGI SPORT 431.03.201919:25Štúdio
Štúdio Premier League
NOVA SPORT 131.03.201919:45MotoGP – VC Argentiny (závod MotoGP)
Přímý přenos 2. závodu třídy MotoGP MS silničních motocyklů (Termas de Río Hondo)
ČT sport31.03.201920:05Florbal: FAT PIPE FLORBAL CHODOV – Technology Florbal MB
DIGI SPORT 131.03.201920:25Serie A
Inter – Lazio
DIGI SPORT 231.03.201920:40LaLiga
Real Madrid – Huesca
NOVA SPORT 131.03.201921:05Toulouse FC – Paris Saint-Germain
Přímý přenos 30. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1
NOVA SPORT 231.03.201921:35Oklahoma City Thunder – Dallas Mavericks
Přímý přenos zámořské basketbalové ligy NBA
Eurosport 231.03.201922:00Curling
MS mužů – základní část Norsko – Japonsko
NOVA SPORT 131.03.201923:05Pittsburgh Penguins – Carolina Hurricanes
Přímý přenos hokejového zápasu NHL (v přest.: Večerní Sport. noviny, NHL News)
Arena Sport 131.03.201923:10Futbal
Argentínska liga – Tigre – Racing Club

Ďalšie zaujímavé správy: