Reklama

Prehľad víkendových športových prenosov (12. týždeň 2019)

Prinášame vám už tradičný prehľad víkendových športových prenosov. V zozname nižšie nájdete prehľad priamych prenosov na piatok 22., sobotu 23. a nedeľu 24. marca 2019.

Piatok 22.3.2019

LogoNázov staniceDátumZačiatokProgram
Sport 222.03.201917:30Lední hokej
SKA – Lokomotiv, KHL, playoff, premiéra, živě, HD
ČT sport22.03.201917:40Hokej: HC Olomouc – HC Škoda Plzeň
Sport 122.03.201917:45Euro 2020
Bulharsko – Černá Hora, Kvalifikace na Euro 2020, premiéra, živě, HD
Arena Sport 122.03.201918:00Volejbal
Edymax extraliga muži – Spartak Myjava – VKP Bystrina SPU Nitra – štvrťfinále
O2TV Sport422.03.201918:00WTA: Miami Open
Přímý přenos 2. kola tenisového turnaje okruhu WTA (Miami, USA)
O2TV Sport522.03.201918:00WTA: Miami Open
Přímý přenos 2. kola tenisového turnaje okruhu WTA (Miami, USA)
O2TV Sport622.03.201918:00WTA: Miami Open
Přímý přenos 2. kola tenisového turnaje okruhu WTA (Miami, USA)
O2TV Tenis22.03.201918:00MD4: WTA: Miami Open
Přímý přenos 2. kola tenisového turnaje série WTA
O2TV Tenis22.03.201918:01WTA: Miami Open
Přímý přenos 2. kola tenisového turnaje okruhu WTA (Miami, USA)
Eurosport 122.03.201918:15Běžecké lyžování
SP v Quebecu – sprint volně
ORF SPORT PLUS22.03.201918:15LIVE FIS Langlauf Weltcup
Sprint Damen und Herren aus Quebec.
O2TV Sport22.03.201918:45HC Kometa Brno-Mountfield HK
Přímý přenos hokejového zápasu play-off Tipsport extraligy (v přestávkách: Rozhovory ze stadionu)
Orange Sport22.03.201918:45HC Kometa Brno-Mountfield HK
Priamy prenos hokejového zápasu play-off Tipsport extraligy (v prestávkach: Rozhovory zo štadióna)
DIGI SPORT 322.03.201919:00Tenis muži
ATP Masters 1000 – Miami
DIGI SPORT 522.03.201919:00Tenis ženy
WTA Premier Tour – Miami
Eurosport 222.03.201919:00Curling
MS žen – základní část Kanada – Dánsko
TVPSport22.03.201919:00Biegi narciarskie – Puchar Świata, Quebec – sprint kobiet i mężczyzn
(2019)
O2TV Sport422.03.201920:00WTA: Miami Open
Přímý přenos 2. kola tenisového turnaje okruhu WTA (Miami, USA)
O2TV Sport522.03.201920:00WTA: Miami Open
Přímý přenos 2. kola tenisového turnaje okruhu WTA (Miami, USA)
O2TV Sport622.03.201920:00WTA: Miami Open
Přímý přenos 2. kola tenisového turnaje okruhu WTA (Miami, USA)
O2TV Tenis22.03.201920:00MD4: WTA: Miami Open
Přímý přenos 2. kola tenisového turnaje série WTA
O2TV Tenis22.03.201920:01WTA: Miami Open
Přímý přenos 2. kola tenisového turnaje okruhu WTA (Miami, USA)
ČT sport22.03.201920:15Fotbal: Anglie – Česko
TVPSport22.03.201920:15Piłka nożna – Eliminacje EURO 2020: Anglia – Czechy ( studio )
(2019)
O2TV Sport22.03.201920:25MD2: Tipsport extraliga – Play-off Generali / Euroleague
Přímý přenos play-off Tipsport extraligy / Přímý přenos basketbalové Euroligy
O2TV Sport122.03.201920:25HC Kometa Brno-Mountfield HK
Přímý přenos hokejového zápasu play-off Tipsport extraligy (v přestávkách: Rozhovory ze stadionu)
O2TV Sport222.03.201920:25Kirolbet Baskonia Vitoria-Gasteiz-Real Madrid
Přímý přenos utkání 28. kola basketbalové Euroligy (v přestávce: Sport mix)
Sport 122.03.201920:30Euro 2020
Portugalsko – Ukrajina, Kvalifikace na Euro 2020, premiéra, živě, HD
Sport 222.03.201920:30Euro 2020
Moldova – Francie, Kvalifikace na Euro 2020, premiéra, živě, HD
NOVA SPORT 122.03.201920:40Leicester Tigers – Northampton Saints
Přímý přenos 17. kola ragbyového utkání anglického Premiership Rugby
TVPSport22.03.201920:45Piłka nożna – Eliminacje EURO 2020: Anglia – Czechy
(2019)
DIGI SPORT 322.03.201921:00Tenis muži
ATP Masters 1000 – Miami
DIGI SPORT 522.03.201921:00Tenis ženy
WTA Premier Tour – Miami
Eurosport 122.03.201921:00Cyklistika
Šestidenní v Manchesteru
O2TV Sport422.03.201922:00WTA: Miami Open
Přímý přenos 2. kola tenisového turnaje okruhu WTA (Miami, USA)
O2TV Sport522.03.201922:00WTA: Miami Open
Přímý přenos 2. kola tenisového turnaje okruhu WTA (Miami, USA)
O2TV Sport622.03.201922:00WTA: Miami Open
Přímý přenos 2. kola tenisového turnaje okruhu WTA (Miami, USA)
O2TV Tenis22.03.201922:00MD4: WTA: Miami Open
Přímý přenos 2. kola tenisového turnaje série WTA
O2TV Tenis22.03.201922:01WTA: Miami Open
Přímý přenos 2. kola tenisového turnaje okruhu WTA (Miami, USA)
DIGI SPORT 322.03.201923:00Tenis muži
ATP Masters 1000 – Miami
DIGI SPORT 522.03.201923:00Tenis ženy
WTA Premier Tour – Miami
O2TV Sport22.03.201923:00WTA: Miami Open
Přímý přenos 2. kola tenisového turnaje okruhu WTA (Miami, USA)

Sobota 23.3.2019

LogoNázov staniceDátumZačiatokProgram
O2TV Sport23.03.201900:00WTA: Miami Open
Přímý přenos 2. kola tenisového turnaje okruhu WTA (Miami, USA)
O2TV Sport423.03.201900:00WTA: Miami Open
Přímý přenos 2. kola tenisového turnaje okruhu WTA (Miami, USA)
O2TV Sport523.03.201900:00WTA: Miami Open
Přímý přenos 2. kola tenisového turnaje okruhu WTA (Miami, USA)
O2TV Sport623.03.201900:00WTA: Miami Open
Přímý přenos 2. kola tenisového turnaje okruhu WTA (Miami, USA)
O2TV Tenis23.03.201900:00MD4: WTA: Miami Open
Přímý přenos 2. kola tenisového turnaje série WTA
O2TV Tenis23.03.201900:01WTA: Miami Open
Přímý přenos 2. kola tenisového turnaje okruhu WTA (Miami, USA)
NOVA SPORT 123.03.201900:05Washington Capitals – Minnesota Wild
Přímý přenos hokejového zápasu NHL (v přest.: Večerní Sport. noviny, NHL News)
DIGI SPORT 323.03.201901:00Tenis muži
ATP Masters 1000 – Miami
TVPSport23.03.201901:00Tenis ziemny – Turniej WTA – Miami – 2 runda – 2
(2019)
DIGI SPORT 523.03.201902:30Tenis ženy
WTA Premier Tour – Miami
O2TV Sport23.03.201902:30WTA: Miami Open
Přímý přenos 2. kola tenisového turnaje okruhu WTA (Miami, USA)
O2TV Sport423.03.201902:30WTA: Miami Open
Přímý přenos 2. kola tenisového turnaje okruhu WTA (Miami, USA)
O2TV Sport523.03.201902:30WTA: Miami Open
Přímý přenos 2. kola tenisového turnaje okruhu WTA (Miami, USA)
O2TV Sport623.03.201902:30WTA: Miami Open
Přímý přenos 2. kola tenisového turnaje okruhu WTA (Miami, USA)
O2TV Tenis23.03.201902:30MD4: WTA: Miami Open
Přímý přenos 2. kola tenisového turnaje série WTA
O2TV Tenis23.03.201902:31WTA: Miami Open
Přímý přenos 2. kola tenisového turnaje okruhu WTA (Miami, USA)
TVPSport23.03.201903:00Hokej na lodzie – NHL (78): Anaheim Ducks – San Jose Sharks
(2019)
NOVA SPORT 123.03.201903:05Anaheim Ducks – San Jose Sharks
Přímý přenos hokejového zápasu NHL (v přest.: Večerní Sport. noviny, NHL News)
ČT sport23.03.201904:25Krasobruslení: MS 2019 Japonsko
Eurosport 123.03.201905:00Formule
Formule E v Sanya – kvalifikace
Dvojka23.03.201906:00Krasokorčuľovanie – MS 2019
Tance na ľade Priamy prenos. (Japonsko 2019) (Premiéra)
TVPSport23.03.201906:00Łyżwiarstwo figurowe – Mistrzostwa Świata, Japonia – program dowolny par tanecznych
(2019)
M423.03.201906:15Műkorcsolya és Jégtánc Világbajnokság
Jégtánc szabadprogram. Élő közvetítés.
Eurosport 123.03.201907:45Formule
Formule E v Sanya – závod
TVPSport23.03.201909:15Skoki Narciarskie – Puchar Świata – Planica – konkurs drużynowy ( studio )
(2019)
ČT sport23.03.201909:25Krasobruslení: MS 2019 Japonsko
Eurosport 223.03.201909:30Krasobruslení
Mistrovství světa – volné jízdy mužů
M423.03.201909:30Műkorcsolya és Jégtánc Világbajnokság
Férfi szabadprogram. Élő közvetítés.
Eurosport 123.03.201909:45Skoky na lyžích
SP v Planici – týmový závod
ORF eins23.03.201909:55FIS Skifliegen Weltcup Planica HS 240 Team
Das Springen. live aus Planica.
Kommentar: Michael Roscher. Co-Kommentar: Andreas Goldberger und Martin Koch. Moderation: Boris Kastner-Jirka.
ORF SPORT PLUS23.03.201909:55LIVE FIS Skisprung Weltcup Damen
HS 102 aus Chaikovsky.
TVPSport23.03.201910:00Skoki Narciarskie – Puchar Świata – Planica – konkurs drużynowy
(2019)
Dvojka23.03.201911:30Krasokorčuľovanie – MS 2019
Muži Priamy prenos. (Japonsko 2019) (Premiéra)
TVPSport23.03.201912:30Łyżwiarstwo figurowe – Mistrzostwa Świata, Japonia – program dowolny solistów
(2019)
Arena Sport 123.03.201913:00Futbal
Sky Bet League 1 – Walsall – Barnsley
ČT sport23.03.201913:45Snowboarding: SP Německo
TVPSport23.03.201914:10Biegi narciarskie – Puchar Świata, Quebec – 10 km kobiet
(2019)
Eurosport 223.03.201914:30Cyklistika
Milán – San Remo
ČT sport23.03.201914:40Biatlon: Studio
Eurosport 123.03.201914:45Biatlon
SP v Oslu – stíhací závod žen
Sport 123.03.201914:45Euro 2020
Gruzie – Švýcarsko, Kvalifikace na Euro 2020, premiéra, živě, HD
Dvojka23.03.201914:50Biatlon – Svetové poháre
Holmenkollen: ženy stíhacie preteky Priamy prenos. (Nórsko 2019) (Premiéra)
ČT sport23.03.201914:55Biatlon: SP Norsko
ORF SPORT PLUS23.03.201914:55LIVE IBU Biathlon Weltcup
Verfolgung der Damen aus Oslo.
Sport 223.03.201915:00Lední hokej
SKA – Lokomotiv, KHL, playoff, premiéra, živě, HD
TVPSport23.03.201915:05Hokej na lodzie – PHL, 2.runda play – off (5): Tauron KH GKS Katowice – Comarch Cracovia Kraków
(2019)
ČT sport23.03.201915:40Biatlon: Studio
Eurosport 123.03.201915:45Běžecké lyžování
SP v Quebecu – 15 km klasicky mužů
NOVA SPORT 223.03.201915:55Saracens – Harlequins
Přímý přenos 17. kola ragbyového utkání anglického Premiership Rugby
ORF SPORT PLUS23.03.201915:55LIVE FIS Langlauf Weltcup
10km Massenstart der Herren aus Oslo.
M423.03.201916:00Labdarúgó közvetítés
Labdarúgó JET Sol Liga: Haladás Viktória – FTC mérkőzés. Élő közvetítés.
O2TV Sport423.03.201916:00WTA: Miami Open
Přímý přenos 3. kola tenisového turnaje okruhu WTA (Miami, USA)
O2TV Sport523.03.201916:00WTA: Miami Open
Přímý přenos 3. kola tenisového turnaje okruhu WTA (Miami, USA)
O2TV Sport623.03.201916:00WTA: Miami Open
Přímý přenos 3. kola tenisového turnaje okruhu WTA (Miami, USA)
O2TV Tenis23.03.201916:00MD4: WTA: Miami Open
Přímý přenos 3. kola tenisového turnaje série WTA
O2TV Tenis23.03.201916:01WTA: Miami Open
Přímý přenos 3. kola tenisového turnaje okruhu WTA (Miami, USA)
ČT sport23.03.201916:45Biatlon: Studio
Eurosport 123.03.201916:45Biatlon
SP v Oslu – stíhací závod mužů
O2TV Sport23.03.201916:45HC Olomouc-HC Škoda Plzeň
Přímý přenos hokejového zápasu play-off Tipsport extraligy (v přestávkách: Rozhovory ze stadionu)
Orange Sport23.03.201916:45HC Olomouc-HC Škoda Plzeň
Priamy prenos hokejového zápasu play-off Tipsport extraligy (v prestávkach: Rozhovory zo štadióna)
DIGI SPORT 323.03.201917:00Tenis muži
ATP Masters 1000 – Miami
DIGI SPORT 523.03.201917:00Tenis ženy
WTA Premier Tour – Miami
ČT sport23.03.201917:05Biatlon: SP Norsko
ORF eins23.03.201917:10IBU Biathlon Weltcup Holmenkollen
Herren Verfolgung 12,5km. live aus Oslo.
Kommentar: Dietmar Wolff. Co-Kommentar: Christoph Sumann.
Dvojka23.03.201917:45Hokej – Tipsportliga
HC ´05 iClinic Banská Bystrica – HK Poprad Priamy prenos. (Slovenská republika 2019) (Premiéra)
Eurosport 123.03.201917:45Běžecké lyžování
SP v Quebecu – 10 km klasicky žen
ORF SPORT PLUS23.03.201917:45LIVE Fußball Israel Abschlusspressekonferenz vor Israel – Österreich aus Haifa
Sport 123.03.201917:45Euro 2020
Švédsko – Rumunsko, Kvalifikace na Euro 2020, premiéra, živě, HD
Sport 223.03.201917:45Euro 2020
Gibraltar – Irsko, Kvalifikace na Euro 2020, premiéra, živě, HD
ČT sport23.03.201917:55Biatlon: Studio
Arena Sport 123.03.201918:00Volejbal
Edymax extraliga muži – Spartak UJS Komárno – KDS Šport Košice – štvrťfinále
M423.03.201918:00Kosárlabda közvetítés
Férfi kosárlabda NB I: Falco Szombathely – Jászberény mérkőzés. Élő közvetítés.
O2TV Sport423.03.201918:00WTA: Miami Open
Přímý přenos 3. kola tenisového turnaje okruhu WTA (Miami, USA)
O2TV Sport523.03.201918:00WTA: Miami Open
Přímý přenos 3. kola tenisového turnaje okruhu WTA (Miami, USA)
O2TV Sport623.03.201918:00WTA: Miami Open
Přímý přenos 3. kola tenisového turnaje okruhu WTA (Miami, USA)
O2TV Tenis23.03.201918:00MD4: WTA: Miami Open
Přímý přenos 3. kola tenisového turnaje série WTA
O2TV Tenis23.03.201918:01WTA: Miami Open
Přímý přenos 3. kola tenisového turnaje okruhu WTA (Miami, USA)
NOVA SPORT 123.03.201918:05Philadelphia Flyers – New York Islanders
Přímý přenos hokejového zápasu NHL (v přest.: NHL News – Premiéra)
TVPSport23.03.201918:05Piłka ręczna kobiet – turniej towarzyski: Polska – Słowacja
(2019)
ČT sport23.03.201918:40Hokej: Generali play off
DIGI SPORT 323.03.201919:00Tenis muži
ATP Masters 1000 – Miami
DIGI SPORT 523.03.201919:00Tenis ženy
WTA Premier Tour – Miami
Eurosport 223.03.201919:00Curling
MS žen – semifinále
O2TV Sport23.03.201919:40National League – Play-off
Přímý přenos hokejového utkání play-off švýcarské National League (v přestávkách: Sport mix)
Orange Sport23.03.201919:40Swiss National League – Play-off
Priamy prenos hokejového zápasu play-off švajčiarskej National League (v prestávkach: Šport mix)
O2TV Sport423.03.201920:00WTA: Miami Open
Přímý přenos 3. kola tenisového turnaje okruhu WTA (Miami, USA)
O2TV Sport523.03.201920:00WTA: Miami Open
Přímý přenos 3. kola tenisového turnaje okruhu WTA (Miami, USA)
O2TV Sport623.03.201920:00WTA: Miami Open
Přímý přenos 3. kola tenisového turnaje okruhu WTA (Miami, USA)
O2TV Tenis23.03.201920:00MD4: WTA: Miami Open
Přímý přenos 3. kola tenisového turnaje série WTA
TVPSport23.03.201920:00Piłka nożna – Eliminacje EURO 2020 – meldunek ze zgrupowania kadry
(2019)
O2TV Tenis23.03.201920:01WTA: Miami Open
Přímý přenos 3. kola tenisového turnaje okruhu WTA (Miami, USA)
ORF SPORT PLUS23.03.201920:15LIVE Handball Liga Austria
8. Runde Ferlach – Linz AG aus Ferlach.
TVPSport23.03.201920:25Boks – Knockout Boxing Night w Łomży
To już szósta gala z cyklu Knockout Boxing Night. Tym razem w walce wieczoru w Łomży zobaczymy jednego z najbardziej znanych polskich pięściarzy Krzysztofa Diablo Włodarczyka… (2019)
Sport 123.03.201920:30Euro 2020
Španělsko – Norsko, Kvalifikace na Euro 2020, premiéra, živě, HD
Sport 223.03.201920:30Euro 2020
Itálie – Finsko, Kvalifikace na Euro 2020, premiéra, živě, HD
DIGI SPORT 323.03.201921:00Tenis muži
ATP Masters 1000 – Miami
DIGI SPORT 523.03.201921:00Tenis ženy
WTA Premier Tour – Miami
Eurosport 123.03.201921:00Cyklistika
Šestidenní v Manchesteru
O2TV Sport23.03.201922:00WTA: Miami Open
Přímý přenos 3. kola tenisového turnaje okruhu WTA (Miami, USA)
O2TV Sport423.03.201922:00WTA: Miami Open
Přímý přenos 3. kola tenisového turnaje okruhu WTA (Miami, USA)
O2TV Sport523.03.201922:00WTA: Miami Open
Přímý přenos 3. kola tenisového turnaje okruhu WTA (Miami, USA)
O2TV Sport623.03.201922:00WTA: Miami Open
Přímý přenos 3. kola tenisového turnaje okruhu WTA (Miami, USA)
O2TV Tenis23.03.201922:00MD4: WTA: Miami Open
Přímý přenos 3. kola tenisového turnaje série WTA
O2TV Tenis23.03.201922:01WTA: Miami Open
Přímý přenos 3. kola tenisového turnaje okruhu WTA (Miami, USA)
NOVA SPORT 223.03.201922:50FC Dallas – Colorado Rapids
Přímý přenos nejvyšší zámořské fotbalové ligy Major League Soccer
DIGI SPORT 323.03.201923:00Tenis muži
ATP Masters 1000 – Miami
DIGI SPORT 523.03.201923:00Tenis ženy
WTA Premier Tour – Miami
NOVA SPORT 123.03.201923:05Charlotte Hornets – Boston Celtics
Přímý přenos zámořské basketbalové ligy NBA

Nedeľa 24.3.2019

LogoNázov staniceDátumZačiatokProgram
DIGI SPORT 524.03.201900:00Tenis ženy
WTA Premier Tour – Miami
O2TV Sport24.03.201900:00WTA: Miami Open
Přímý přenos 3. kola tenisového turnaje okruhu WTA (Miami, USA)
O2TV Sport424.03.201900:00WTA: Miami Open
Přímý přenos 3. kola tenisového turnaje okruhu WTA (Miami, USA)
O2TV Sport524.03.201900:00WTA: Miami Open
Přímý přenos 3. kola tenisového turnaje okruhu WTA (Miami, USA)
O2TV Sport624.03.201900:00WTA: Miami Open
Přímý přenos 3. kola tenisového turnaje okruhu WTA (Miami, USA)
O2TV Tenis24.03.201900:01WTA: Miami Open
Přímý přenos 3. kola tenisového turnaje okruhu WTA (Miami, USA)
DIGI SPORT 324.03.201901:00Tenis muži
ATP Masters 1000 – Miami
NOVA SPORT 224.03.201901:00UFC Fight Night: Thompson vs. Pettis
Galavečer nejprestižnější americké soutěže Ultimate Fighting Championship (Nashville, Tennessee)
TVPSport24.03.201901:00Tenis ziemny – Turniej WTA – Miami – 2 runda – 3
(2019)
DIGI SPORT 524.03.201902:30Tenis ženy
WTA Premier Tour – Miami
O2TV Sport24.03.201902:30WTA: Miami Open
Přímý přenos 3. kola tenisového turnaje okruhu WTA (Miami, USA)
O2TV Sport424.03.201902:30WTA: Miami Open
Přímý přenos 3. kola tenisového turnaje okruhu WTA (Miami, USA)
O2TV Sport524.03.201902:30WTA: Miami Open
Přímý přenos 3. kola tenisového turnaje okruhu WTA (Miami, USA)
O2TV Sport624.03.201902:30WTA: Miami Open
Přímý přenos 3. kola tenisového turnaje okruhu WTA (Miami, USA)
O2TV Tenis24.03.201902:31WTA: Miami Open
Přímý přenos 3. kola tenisového turnaje okruhu WTA (Miami, USA)
TVPSport24.03.201903:00Hokej na lodzie – NHL (79): Vanvouver Canucks – Calgary Flames
(2019)
NOVA SPORT 124.03.201903:05Vancouver Canucks – Calgary Flames
Přímý přenos hokejového zápasu NHL (v přest.: Večerní Sport. noviny, NHL News)
ČT sport24.03.201906:55Krasobruslení: MS 2019 Japonsko
Eurosport 224.03.201907:00Krasobruslení
Mistrovství světa – gala exhibice
M424.03.201907:00Műkorcsolya és Jégtánc Világbajnokság
Gála. Élő közvetítés.
TVPSport24.03.201907:00Łyżwiarstwo figurowe – Mistrzostwa Świata, Japonia – GALA
(2019)
Sport 524.03.201908:25ŽIVĚ – Cape Epic
Přímý přenos ze závěrečné etapy
TVPSport24.03.201909:35Skoki Narciarskie – Puchar Świata – Planica – konkurs indywidualny ( studio )
(2019)
Eurosport 124.03.201909:45Skoky na lyžích
SP v Planici – individuální závod
ORF eins24.03.201909:55FIS Skifliegen Weltcup Planica HS 240
Das Springen. live aus Planica.
Kommentar: Michael Roscher. Co-Kommentar: Andreas Goldberger und Martin Koch. Moderation: Boris Kastner-Jirka.
ORF SPORT PLUS24.03.201909:55LIVE FIS Skisprung Weltcup Damen
HS 102 aus Chaikovsky.
Eurosport 224.03.201910:00Curling
Mistrovství světa – zápas o 3. místo
TVPSport24.03.201910:00Skoki Narciarskie – Puchar Świata – Planica – konkurs indywidualny
(2019)
M424.03.201912:45Labdarúgó közvetítés
Női labdarúgás U17-es elitkör: Anglia – Magyarország mérkőzés. Élő közvetítés.
NOVA SPORT 124.03.201912:55Pixbo Wallenstam IBK – IBF Falun
Přímý přenos čtvrtfinálového utkání play-off švédské florbalové ligy (v přest.: Florbal magazín (7) – Premiéra)
Eurosport 224.03.201913:00Motokros
MS v Matterley Basin – 1. závod MX2
ČT sport24.03.201913:15Biatlon: Studio
NOVA SPORT 224.03.201913:25TSV GWD Minden – SC Magdeburg
Přímý přenos 25. kola německé házenkářské Bundesligy
Dvojka24.03.201913:30Biatlon – Svetové poháre
Holmenkollen: ženy preteky s hromadným štartom Priamy prenos. (Nórsko 2019) (Premiéra)
Eurosport 124.03.201913:30Biatlon
SP v Oslu – závod s hromadným startem žen
ČT sport24.03.201913:35Biatlon: SP Norsko
ORF SPORT PLUS24.03.201913:40LIVE IBU Biathlon Weltcup
Massenstart der Damen aus Oslo.
Eurosport 224.03.201914:00Motokros
MS v Matterley Basin – 1. závod MXGP
Sport 224.03.201914:00Házená
Balatonfüred – La Rioja, Pohár EHF, základní skupina, premiéra, živě, HD
TVPSport24.03.201914:25Biegi narciarskie – Puchar Świata, Quebec – 15km kobiet, bieg pościgowy
(2019)
ČT sport24.03.201914:30Biatlon: Studio
Eurosport 124.03.201914:30Běžecké lyžování
SP v Quebecu – 15 km volně žen
Jednotka24.03.201914:30Kvalifikácia ME 2020
Wales – Slovensko Priamy prenos. (Veľká Británia 2019) (Premiéra)
O2TV Sport24.03.201914:45HC VÍTKOVICE RIDERA-HC Oceláři Třinec
Přímý přenos hokejového zápasu play-off Tipsport extraligy (v přestávkách: Rozhovory ze stadionu)
Orange Sport24.03.201914:45HC VÍTKOVICE RIDERA-HC Oceláři Třinec
Priamy prenos hokejového zápasu play-off Tipsport extraligy (v prestávkach: Rozhovory zo štadióna)
Sport 124.03.201914:45Euro 2020
Kazachstán – Rusko, Kvalifikace na Euro 2020, premiéra, živě, HD
M424.03.201915:15Kézilabda közvetítés
Női kézilabda válogatott felkészülési mérkőzés: Magyarország – Japán. Élő közvetítés.
TVPSport24.03.201915:45Piłka ręczna kobiet – turniej towarzyski: Polska – Argentyna
(2019)
NOVA SPORT 224.03.201915:55VfL Gummersbach – Bergischer HC
Přímý přenos 25. kola německé házenkářské Bundesligy
Arena Sport 124.03.201916:00Volejbal
parfems.sk extraliga ženy – UKF Nitra – VK Prešov – o 5. – 8. miesto
ČT sport24.03.201916:00Biatlon: Studio
Eurosport 224.03.201916:00Motokros
MS v Matterley Basin – 2. závod MX2
O2TV Sport424.03.201916:00WTA: Miami Open
Přímý přenos 3. kola tenisového turnaje okruhu WTA (Miami, USA)
O2TV Sport524.03.201916:00WTA: Miami Open
Přímý přenos 3. kola tenisového turnaje okruhu WTA (Miami, USA)
O2TV Sport624.03.201916:00WTA: Miami Open
Přímý přenos 3. kola tenisového turnaje okruhu WTA (Miami, USA)
O2TV Tenis24.03.201916:00MD4: WTA: Miami Open
Přímý přenos 3. kola tenisového turnaje série WTA
Sport 224.03.201916:00Házená
Wisla Plock – MOL-Pick Szeged, Liga mistrů, muži, Čtvrtfinále 5, premiéra, živě, HD
O2TV Tenis24.03.201916:01WTA: Miami Open
Přímý přenos 3. kola tenisového turnaje okruhu WTA (Miami, USA)
ORF SPORT PLUS24.03.201916:10LIVE Austrian Football League
Match of Week 1: Dacia Vienna Vikings – Praque Black Panthers aus Wien.
Eurosport 124.03.201916:15Biatlon
SP v Oslu – závod s hromadným startem mužů
ČT sport24.03.201916:20Biatlon: SP Norsko
ORF eins24.03.201916:25IBU Biathlon Weltcup Holmenkollen
Herren Massenstart. live aus Oslo.
Kommentar: Dietmar Wolff. Co-Kommentar: Christoph Sumann.
DIGI SPORT 324.03.201917:00Tenis muži
ATP Masters 1000 – Miami
DIGI SPORT 524.03.201917:00Tenis ženy
WTA Premier Tour – Miami
Eurosport 224.03.201917:00Motokros
MS v Matterley Basin – 2. závod MXGP
ČT sport24.03.201917:15Hokej: BK Mladá Boleslav – Bílí Tygři Liberec
NOVA SPORT 124.03.201917:30Washington Capitals – Philadelphia Flyers
Přímý přenos hokejového zápasu NHL (v přest.: NHL News – Premiéra)
Dvojka24.03.201917:45Hokej – Tipsportliga
HC ´05 iClinic Banská Bystrica – HK Poprad Priamy prenos. (Slovenská republika 2019) (Premiéra)
Sport 124.03.201917:45Euro 2020
Izrael – Rakousko, Kvalifikace na Euro 2020, premiéra, živě, HD
Sport 224.03.201917:45Euro 2020
San Marino – Scotland, Kvalifikace na Euro 2020, premiéra, živě, HD
ORF eins24.03.201917:55Fußball UEFA European Qualifiers 2020: Israel – Österreich
Das Spiel. live aus Haifa.
Kommentar: Oliver Polzer. Moderation: Rainer Pariasek. Analyse: Herbert Prohaska.
M424.03.201918:00UEFA 2020-as Labdarúgó Európa-bajnoki selejtező
Magyarország – Horvátország mérkőzés. Élő közvetítés.
O2TV Sport24.03.201918:00WTA: Miami Open
Přímý přenos 3. kola tenisového turnaje okruhu WTA (Miami, USA)
O2TV Sport424.03.201918:00WTA: Miami Open
Přímý přenos 3. kola tenisového turnaje okruhu WTA (Miami, USA)
O2TV Sport524.03.201918:00WTA: Miami Open
Přímý přenos 3. kola tenisového turnaje okruhu WTA (Miami, USA)
O2TV Sport624.03.201918:00WTA: Miami Open
Přímý přenos 3. kola tenisového turnaje okruhu WTA (Miami, USA)
O2TV Tenis24.03.201918:00MD4: WTA: Miami Open
Přímý přenos 3. kola tenisového turnaje série WTA
O2TV Tenis24.03.201918:01WTA: Miami Open
Přímý přenos 3. kola tenisového turnaje okruhu WTA (Miami, USA)
TVPSport24.03.201918:05Piłka nożna – Eliminacje EURO 2020 – studio
(2019)
DIGI SPORT 324.03.201919:00Tenis muži
ATP Masters 1000 – Miami
DIGI SPORT 524.03.201919:00Tenis ženy
WTA Premier Tour – Miami
O2TV Sport24.03.201920:00WTA: Miami Open
Přímý přenos 3. kola tenisového turnaje okruhu WTA (Miami, USA)
O2TV Sport424.03.201920:00WTA: Miami Open
Přímý přenos 3. kola tenisového turnaje okruhu WTA (Miami, USA)
O2TV Sport524.03.201920:00WTA: Miami Open
Přímý přenos 3. kola tenisového turnaje okruhu WTA (Miami, USA)
O2TV Sport624.03.201920:00WTA: Miami Open
Přímý přenos 3. kola tenisového turnaje okruhu WTA (Miami, USA)
O2TV Tenis24.03.201920:00MD4: WTA: Miami Open
Přímý přenos 3. kola tenisového turnaje série WTA
O2TV Tenis24.03.201920:01WTA: Miami Open
Přímý přenos 3. kola tenisového turnaje okruhu WTA (Miami, USA)
ČT sport24.03.201920:05Florbal: Technology Florbal MB – FAT PIPE FLORBAL CHODOV
TVPSport24.03.201920:05Piłka nożna – Eliminacje EURO 2020: Polska – Łotwa ( studio )
(2019)
Sport 124.03.201920:30Euro 2020
Nizozemsko – Německo, Kvalifikace na Euro 2020, premiéra, živě, HD
Sport 224.03.201920:30Euro 2020
Kypr – Belgium, Kvalifikace na Euro 2020, premiéra, živě, HD
ORF eins24.03.201920:35Fußball UEFA European Qualifiers 2020: Niederlande – Deutschland
Das Spiel. live aus Amsterdam.
Kommentar: Thomas König. Moderation: Rainer Pariasek. Analyse: Herbert Prohaska.
TVPSport24.03.201920:35Piłka nożna – Eliminacje EURO 2020: Polska – Łotwa
(2019)
DIGI SPORT 324.03.201921:00Tenis muži
ATP Masters 1000 – Miami
DIGI SPORT 524.03.201921:00Tenis ženy
WTA Premier Tour – Miami
Eurosport 124.03.201921:00Cyklistika
Šestidenní v Manchesteru
NOVA SPORT 124.03.201921:05New England Revolution – FC Cincinnati
Přímý přenos nejvyšší zámořské fotbalové ligy Major League Soccer
NOVA SPORT 224.03.201921:35Milwaukee Bucks – Cleveland Cavaliers
Přímý přenos zámořské basketbalové ligy NBA
O2TV Sport24.03.201922:00WTA: Miami Open
Přímý přenos 3. kola tenisového turnaje okruhu WTA (Miami, USA)
O2TV Sport424.03.201922:00WTA: Miami Open
Přímý přenos 3. kola tenisového turnaje okruhu WTA (Miami, USA)
O2TV Sport524.03.201922:00WTA: Miami Open
Přímý přenos 3. kola tenisového turnaje okruhu WTA (Miami, USA)
O2TV Sport624.03.201922:00WTA: Miami Open
Přímý přenos 3. kola tenisového turnaje okruhu WTA (Miami, USA)
O2TV Tenis24.03.201922:00MD4: WTA: Miami Open
Přímý přenos 3. kola tenisového turnaje série WTA
O2TV Tenis24.03.201922:01WTA: Miami Open
Přímý přenos 3. kola tenisového turnaje okruhu WTA (Miami, USA)
DIGI SPORT 324.03.201923:00Tenis muži
ATP Masters 1000 – Miami
DIGI SPORT 524.03.201923:00Tenis ženy
WTA Premier Tour – Miami

Ďalšie zaujímavé správy:

Pridaj komentár

Komentáre nesúvisiace s článkom, obsahujúce nadávky, urážky, odkazy, politiku, ako aj tie, ktoré porušujú platné pravidlá a zákony, budú vymazané bez udania dôvodu.