Reklama

Prehľad víkendových športových prenosov (10. týždeň 2019)

Prinášame vám už tradičný prehľad víkendových športových prenosov. V zozname nižšie nájdete prehľad priamych prenosov na piatok 8., sobotu 9. a nedeľu 10. marca 2019.

Piatok 8. marca 2019

LogoNázov staniceDátumZačiatokProgram
ČT sport08.03.201915:50Biatlon: Studio
Dvojka08.03.201916:00Biatlon – MS 2019
Ženy 7,5 km Priamy prenos. (Švédsko 2019) (Premiéra)
Eurosport 108.03.201916:00Biatlon
Mistrovství světa – sprint žen
ČT sport08.03.201916:05Biatlon: MS 2019 Švédsko
NOVA SPORT 108.03.201916:10MotoGP – VC Kataru (trénink Moto3)
Přímý přenos 2. tréninku třídy Moto3 na 1. závod MS silničních motocyklů (Losail)
ORF eins08.03.201916:15IBU Biathlon WM 2019 Östersund: Damen Sprint 7,5km
Das Rennen. live aus Östersund.
Kommentar: Dietmar Wolff. Co-Kommentar: Christoph Sumann. Moderation: Boris Kastner-Jirka.
ORF SPORT PLUS08.03.201917:00LIVE World Judo Tour
Grand Prix aus Marrakesh Tag 1.
Sport 108.03.201917:00Házená
CSM Bucuresti – Thüringer HC, Liga mistrů, ženy, Hlavní kolo, premiéra, živě, HD
NOVA SPORT 108.03.201917:05MotoGP – VC Kataru (trénink Moto2)
Přímý přenos 2. tréninku třídy Moto2 na 1. závod MS silničních motocyklů (Losail)
O2TV Sport08.03.201917:30MD2: Tipsport extraliga / ONE Championship
Přímý přenos Tipsport extraligy / Přímý přenos galavečera ONE Championship
O2TV Sport108.03.201917:30HC Sparta Praha-Bílí Tygři Liberec
Přímý přenos hokejového utkání 52. kola Tipsport extraligy (v přestávkách: Rozhovory ze stadionu)
O2TV Sport208.03.201917:30ONE Championship: Reign Of Valor (5/2019)
Přímý přenos galavečera bojových sportů prestižní série ONE Championship (Yankoun, Myanmar)
Orange Sport08.03.201917:30HC Sparta Praha-Bílí Tygři Liberec
Priamy prenos hokejového zápasu 52. kola Tipsport extraligy (v prestávkach: Rozhovory zo štadióna)
TVPSport08.03.201917:45piłka ręczna – Ekstraklasa Kobiet
(2019)
ČT sport08.03.201917:55Fotbal: FK Jablonec – FK Teplice
NOVA SPORT 108.03.201918:00MotoGP – VC Kataru (trénink MotoGP)
Přímý přenos 2. tréninku třídy MotoGP na 1. závod MS silničních motocyklů (Losail)
ORF SPORT PLUS08.03.201918:00LIVE IBSF Bob & Sekelton Weltmeisterschaft 2019
Skeleton Herren 3.Lauf aus Whistler Mountain.
Eurosport 208.03.201918:15Snowboarding
SP v Mammoth Mountain – slopestyle
DIGI SPORT 108.03.201918:252. Bundesliga
Union Berlín – Ingolstadt
DIGI SPORT 208.03.201918:252. Bundesliga
Bochum – Heidenheim
O2TV Sport08.03.201918:25MD2: Tipsport extraliga / Euroleague Basketball
Přímý přenos Tipsport extraligy / Přímý přenos basketbalové Euroligy
O2TV Sport108.03.201918:25HC Sparta Praha-Bílí Tygři Liberec
Přímý přenos hokejového utkání 52. kola Tipsport extraligy (v přestávkách: Rozhovory ze stadionu)
O2TV Sport208.03.201918:25Anadolu Efes Istanbul-FC Barcelona Lassa
Přímý přenos utkání 25. kola basketbalové Euroligy (v přestávce: Sport mix)
TVPSport08.03.201918:45piłka ręczna – Ekstraklasa Kobiet
(2019)
ORF SPORT PLUS08.03.201919:00LIVE Fußball 2. Liga
18. Runde – 1.Hälfte: Austria Klagenfurt – Wattens aus Klagenfurt.
Eurosport 108.03.201919:15Skoky na lyžích
SP v Oslu – kvalifikace
Arena Sport 108.03.201920:00Futbal
Holandská liga – FC Utrecht – FC Groningen
DIGI SPORT 308.03.201920:00Tenis muži
ATP Masters 1000 – Indian Wells
DIGI SPORT 508.03.201920:00Tenis ženy
WTA Premier Tour – Indian Wells
ČT sport08.03.201920:05Skeleton: MS 2019 Kanada
TVPSport08.03.201920:10Jeździectwo – Cavaliada, Warszawa – Dzień 2. (Wenus & Mars)
(2019)
ORF SPORT PLUS08.03.201920:15LIVE Fußball 2. Liga
18. Runde – 2.Hälfte: Austria Klagenfurt – Wattens aus Klagenfurt.
DIGI SPORT 208.03.201920:25Bundesliga
Brémy – Schalke
Eurosport 108.03.201920:30Snooker
Players Championship – semifinále
DIGI SPORT 408.03.201920:40Sky Bet Championship
Norwich City – Swansea City
DIGI SPORT 708.03.201920:40Hibernian – Rangers
NOVA SPORT 108.03.201920:40Bath Rugby – Saracens
Přímý přenos 16. kola ragbyového utkání anglického Premiership Rugby
DIGI SPORT 608.03.201921:00Athletic Bilbao – Espanyol
Orange Sport08.03.201921:00Kirolbet Baskonia Vitoria-Gasteiz-Chimki Moskva
Priamy prenos zápasu 25. kola basketbalovej Euroligy (v prestávke: Šport mix)
O2TV Sport08.03.201921:15Kirolbet Baskonia Vitoria-Gasteiz-Chimki Moskva
Přímý přenos utkání 25. kola basketbalové Euroligy (v přestávce: Sport mix)
ČT sport08.03.201921:30Skeleton: MS 2019 Kanada
ORF SPORT PLUS08.03.201921:30LIVE IBSF Bob & Sekelton Weltmeisterschaft 2019
Skeleton Damen 3.Lauf aus Whistler Mountain.
Eurosport 208.03.201921:45Freestylové lyžování
SP v Mammoth Mountain – half pipe
DIGI SPORT 308.03.201922:00Tenis muži
ATP Masters 1000 – Indian Wells
DIGI SPORT 508.03.201922:00Tenis ženy
WTA Premier Tour – Indian Wells
ORF SPORT PLUS08.03.201922:30LIVE / Zeitversetzt IBSF Bob & Sekelton Weltmeisterschaft 2019: Skeleton Herren 4.Lauf
ČT sport08.03.201923:00Skeleton: MS 2019 Kanada
O2TV Sport08.03.201923:00WTA: BNP Paribas Open
Přímý přenos 2. kola tenisového turnaje okruhu WTA (Indian Wells, USA)
ORF SPORT PLUS08.03.201923:00LIVE IBSF Bob & Sekelton Weltmeisterschaft 2019
Skeleton Damen 4.Lauf aus Whistler Mountain.

Sobota 9. marca 2019

LogoNázov staniceDátumZačiatokProgram
DIGI SPORT 309.03.201900:00Tenis muži
ATP Masters 1000 – Indian Wells
DIGI SPORT 509.03.201900:00Tenis ženy
WTA Premier Tour – Indian Wells
TVPSport09.03.201900:00Tenis ziemny – Turniej WTA – Indian Wells – 2 runda (3)
(2019)
O2TV Sport09.03.201901:00WTA: BNP Paribas Open
Přímý přenos 2. kola tenisového turnaje okruhu WTA (Indian Wells, USA)
NOVA SPORT 109.03.201901:05Washington Capitals – New Jersey Devils
Přímý přenos hokejového zápasu NHL (v přest.: Večerní Sport. noviny, NHL News)
ČT sport09.03.201902:00Boby: MS 2019 Kanada
DIGI SPORT 309.03.201902:00Tenis muži
ATP Masters 1000 – Indian Wells
ORF SPORT PLUS09.03.201902:00LIVE IBSF Bob & Sekelton Weltmeisterschaft 2019
Bob Vierer Herren 1.Lauf aus Whistler Mountain.
DIGI SPORT 509.03.201903:00Tenis ženy
WTA Premier Tour – Indian Wells
O2TV Sport09.03.201903:00WTA: BNP Paribas Open
Přímý přenos 2. kola tenisového turnaje okruhu WTA (Indian Wells, USA)
TVPSport09.03.201903:00Tenis ziemny – Turniej WTA – Indian Wells – 2 runda (4)
(2019)
ČT sport09.03.201903:30Boby: MS 2019 Kanada
ORF SPORT PLUS09.03.201903:30LIVE IBSF Bob & Sekelton Weltmeisterschaft 2019
Bob Vierer Herren 2.Lauf aus Whistler Mountain.
DIGI SPORT 309.03.201904:00Tenis muži
ATP Masters 1000 – Indian Wells
NOVA SPORT 109.03.201904:05Anaheim Ducks – Montreal Canadiens
Přímý přenos hokejového zápasu NHL (v přest.: Večerní Sport. noviny, NHL News)
DIGI SPORT 509.03.201905:00Tenis ženy
WTA Premier Tour – Indian Wells
O2TV Sport09.03.201905:00WTA: BNP Paribas Open
Přímý přenos 2. kola tenisového turnaje okruhu WTA (Indian Wells, USA)
DIGI SPORT 309.03.201906:00Tenis muži
ATP Masters 1000 – Indian Wells
Eurosport 209.03.201908:45Severská kombinace
SP v Oslu – skoky
Eurosport 109.03.201909:15Alpské lyžování
SP v Kraňské Hoře – obří slalom mužů
ORF eins09.03.201909:25FIS Ski Weltcup Riesenslalom der Herren Kranjska Gora
Der 1.Durchgang. live aus Kransjka Gora.
Kommentar: Thomas König. Co-Kommentar: Thomas Sykora. Moderation: Bernhard Stöhr.
ORF SPORT PLUS09.03.201909:50LIVE FIS Langlauf Weltcup
50km Massenstart Herren aus Oslo.
ČT sport09.03.201910:00Alpské lyžování: Studio
Eurosport 209.03.201910:00Běžecké lyžování
SP v Oslu – 50 km klasicky mužů
Dvojka09.03.201910:15Zjazdové lyžovanie – SP – slalom
Špindlerov Mlyn: ženy – slalom (1.kolo) Priamy prenos. (Česká republika 2019) (Premiéra)
ORF eins09.03.201910:25FIS Ski Weltcup Slalom der Damen Spindleruv Mlyn
Der 1.Durchgang. live aus Spindleruv Myln.
Kommentar: Peter Brunner. Co-Kommentar: Nicole Hosp. Moderation: Caroline Pflanzl.
ČT sport09.03.201910:30Alpské lyžování: SP Špindlerův Mlýn
Eurosport 109.03.201910:30Alpské lyžování
SP ve Špindlerově Mlýně – slalom žen
NOVA SPORT 109.03.201911:25MotoGP – VC Kataru (trénink Moto3)
Přímý přenos 3. tréninku třídy Moto3 na 1. závod MS silničních motocyklů (Losail)
ORF eins09.03.201911:40FIS Langlauf Weltcup Oslo
Herren 50km klassischer Stil Massenstart. live aus Oslo.
Kommentar: Johannes Hahn.
ČT sport09.03.201911:50Alpské lyžování: Studio
Eurosport 109.03.201912:15Alpské lyžování
SP v Kraňské Hoře – obří slalom mužů
NOVA SPORT 109.03.201912:20MotoGP – VC Kataru (trénink Moto2)
Přímý přenos 3. tréninku třídy Moto2 na 1. závod MS silničních motocyklů (Losail)
ORF eins09.03.201912:25FIS Ski Weltcup Riesenslalom der Herren Kranjska Gora
Der 2.Durchgang. live aus Kransjka Gora.
Kommentar: Thomas König. Co-Kommentar: Thomas Sykora. Moderation: Bernhard Stöhr.
Arena Sport 109.03.201912:30Futbal
Čínska liga – Šanghaj SIPG – Ťiang-su Su-ning
Eurosport 209.03.201912:30Cyklistika
Strade Bianche – závod žen
DIGI SPORT 109.03.201912:55LaLiga
Deportivo Alavés – Eibar
DIGI SPORT 209.03.201912:552. Bundesliga
Kolín n. R. – Bielefeld
DIGI SPORT 309.03.201912:552. Bundesliga
Darmstadt – Kiel
TVPSport09.03.201912:55Short track – Mistrzostwa Świata, Sofia – dz. 1 (1500m K i M – 1/2F )
(2019)
Arena Sport 209.03.201913:00Futbal
Ukrajinská liga – Mariupoľ – Černomorec Odesa
ČT sport09.03.201913:00Alpské lyžování: Studio
DIGI SPORT 609.03.201913:00Regensburg – Duisburg
DIGI SPORT 709.03.201913:00Aue – Paderborn
M409.03.201913:00Rövidpályás Gyorskorcsolya Világbajnokság
Élő közvetítés.
NOVA SPORT 209.03.201913:00Anglie – Itálie
Přímý přenos 4. kola prestižního turnaje Rugby Women’s Six Nations 2019
Dvojka09.03.201913:15Zjazdové lyžovanie – SP – slalom
Špindlerov Mlyn: ženy – slalom (2.kolo) Priamy prenos. (Česká republika 2019) (Premiéra)
NOVA SPORT 109.03.201913:15MotoGP – VC Kataru (trénink MotoGP)
Přímý přenos 3. tréninku třídy MotoGP na 1. závod MS silničních motocyklů (Losail)
DIGI SPORT 409.03.201913:25Premier League
Crystal Palace – Brighton
ORF eins09.03.201913:25FIS Ski Weltcup Slalom der Damen Spindleruv Mlyn
Der 2.Durchgang. live aus Spindleruv Myln.
Kommentar: Peter Brunner. Co-Kommentar: Nicole Hosp. Moderation: Caroline Pflanzl.
ČT sport09.03.201913:30Alpské lyžování: SP Špindlerův Mlýn
Eurosport 109.03.201913:30Alpské lyžování
SP ve Špindlerově Mlýně – slalom žen
Eurosport 209.03.201913:30Severská kombinace
SP v Oslu – běh 10 km
Orange Sport09.03.201913:50FC Nitra-MFK Ružomberok
Priamy prenos zápasu 22. kola slovenskej Fortuna ligy (v prestávke: Štúdio)
TVPSport09.03.201913:50Short track – Mistrzostwa Świata, Sofia – dz. 1 (1500 m K i M – finały)
(2019)
Eurosport 209.03.201914:00Cyklistika
Strade Bianche
Sport 209.03.201914:00Házená
Rostov Don – Odense, Liga mistrů, ženy, Hlavní kolo, premiéra, živě, HD
ČT sport09.03.201914:20Alpské lyžování: Studio
ORF eins09.03.201914:25FIS Skispringen Weltcup Oslo HS 134 Team
Das Springen. live aus Oslo.
Kommentar: Michael Roscher. Co-Kommentar: Martin Koch.
Eurosport 109.03.201914:30Skoky na lyžích
SP v Oslu – týmový závod
TVPSport09.03.201914:30Skoki Narciarskie – Puchar Świata – Oslo – konkurs drużynowy ( 1 seria )
(2019)
O2TV Fotbal09.03.201914:45MD4: FORTUNA:LIGA – Streaming přenosy
Přímý přenos utkání 24. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Sport mix)
O2TV Sport209.03.201914:45FK Mladá Boleslav-1. FK Příbram (Streaming)
Přímý přenos utkání 24. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Sport mix)
O2TV Sport309.03.201914:45FC Fastav Zlín-FK Dukla Praha (Streaming)
Přímý přenos utkání 24. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Sport mix)
O2TV Sport409.03.201914:45SFC Opava-1.FC Slovácko (Streaming)
Přímý přenos utkání 24. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Sport mix)
O2TV Fotbal09.03.201914:46MFK Karviná-Bohemians Praha 1905 (Streaming)
Přímý přenos utkání 24. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Sport mix)
Dvojka09.03.201915:00Futbal – Fortuna liga
ŠKF iClinic Sereď – Spartak Trnava Priamy prenos.2.polčas. (Slovenská republika 2019) (Premiéra)
NOVA SPORT 209.03.201915:10Skotsko – Wales
Přímý přenos 4. kola prestižního turnaje Rugby Six Nations 2019
Seznam.cz TV09.03.201915:15Top Fotbal živě: Dortmund – Stuttgart
Nejlepší klubový fotbal Evropy v televizi Seznam. Přímé přenosy z Premier League, Bundesligy, italské Serie A a španělské LaLigy.
DIGI SPORT 109.03.201915:25Bundesliga
Bayern – Wolfsburg
DIGI SPORT 309.03.201915:25Bundesliga
Dortmund – Stuttgart
DIGI SPORT 609.03.201915:30Freiburg – Hertha Berlín
DIGI SPORT 709.03.201915:30RB Lipsko – Augsburg
NOVA SPORT 109.03.201915:30MotoGP – VC Kataru (kvalifikace Moto3)
Přímý přenos kvalifikace třídy Moto3 na 1. závod MS silničních motocyklů (Losail)
TVPSport09.03.201915:30Skoki Narciarskie – Puchar Świata – Oslo – konkurs drużynowy ( studio )
(2019)
TVPSport09.03.201915:40Skoki Narciarskie – Puchar Świata – Oslo – konkurs drużynowy ( 2 seria )
(2019)
DIGI SPORT 409.03.201915:55Premier League
Southampton – Tottenham
Arena Sport 109.03.201916:00Futbal
Sky Bet Championship – West Bromwich Albion – Ipswich Town
ČT sport09.03.201916:00Biatlon: Studio
DIGI SPORT 209.03.201916:10LaLiga
Atlético Madrid – Leganés
ČT sport09.03.201916:20Biatlon: MS 2019 Švédsko
NOVA SPORT 109.03.201916:25MotoGP – VC Kataru (kvalifikace Moto2)
Přímý přenos kvalifikace třídy Moto2 na 1. závod MS silničních motocyklů (Losail)
ORF eins09.03.201916:25IBU Biathlon WM 2019 Östersund: Herren Sprint 10km
Das Rennen. live aus Östersund.
Kommentar: Dietmar Wolff. Co-Kommentar: Christoph Sumann. Moderation: Boris Kastner-Jirka.
Eurosport 109.03.201916:30Biatlon
Mistrovství světa – sprint mužů
TVPSport09.03.201916:30Skoki Narciarskie – Puchar Świata – Oslo – konkurs drużynowy ( studio )
(2019)
O2TV Sport09.03.201916:45AC Sparta Praha-FC Viktoria Plzeň
Přímý přenos utkání 24. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
Orange Sport09.03.201916:45AC Sparta Praha-FC Viktoria Plzeň
Priamy prenos zápasu 24. kola FORTUNA:LIGY (v prestávke: Štúdio 1. futbalovej ligy)
Arena Sport 209.03.201917:00Basketbal
Adriatická liga – Zadar – Crvena zvezda mts
M409.03.201917:00Labdarúgó közvetítés
OTP Bank Liga: Paksi FC – MOL Vidi FC mérkőzés. Élő közvetítés.
O2TV Fotbal09.03.201917:00MD4: AC Sparta Praha-FC Viktoria Plzeň
Přímý přenos utkání 24. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
O2TV Sport209.03.201917:00Sparta-Plzeň: Tracab statistiky
Přímý přenos utkání 24. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
O2TV Sport309.03.201917:00Sparta-Plzeň: Livesport.cz statistiky
Přímý přenos utkání 24. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
O2TV Sport409.03.201917:00Sparta-Plzeň: FORTUNA
Přímý přenos utkání 24. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
ORF SPORT PLUS09.03.201917:00LIVE World Judo Tour
Grand Prix aus Marrakesh Tag 2.
O2TV Fotbal09.03.201917:01Sparta-Plzeň: Hlavní mix
Přímý přenos utkání 24. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
TVPSport09.03.201917:15Jeździectwo – Cavaliada, Warszawa – Dzień 3. (zaprzęgi + Speed & Music)
(2019)
NOVA SPORT 109.03.201917:20MotoGP – VC Kataru (kvalifikace MotoGP)
Přímý přenos kvalifikace třídy MotoGP na 1. závod MS silničních motocyklů (Losail)
Sport 109.03.201917:30Lední hokej
KHL, playoff, premiéra, živě, HD
NOVA SPORT 209.03.201917:40Anglie – Itálie
Přímý přenos 4. kola prestižního turnaje Rugby Six Nations 2019
Dvojka09.03.201917:45Hokej – Tipsportliga
HC ´05 iClinic Banská Bystrica – HC 07 Detva Priamy prenos. (Slovenská republika 2019) (Premiéra)
DIGI SPORT 309.03.201917:55Serie A
Parma – FC Janov
ČT sport09.03.201918:00Biatlon: Studio
Eurosport 209.03.201918:15Freestylové lyžování
SP v Mammoth Mountain – slopestyle
Sport 209.03.201918:15Házená
Vipers Kristianstad – Győri Audi ETO KC, Liga mistrů, ženy, Hlavní kolo, premiéra, živě, HD
ČT sport09.03.201918:20Florbal: FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA – FAT PIPE FLORBAL CHODOV
DIGI SPORT 109.03.201918:25Bundesliga
Mainz – Mönchengladbach
DIGI SPORT 209.03.201918:25LaLiga
Barcelona – Rayo Vallecano
DIGI SPORT 409.03.201918:25Premier League
Manchester City – Watford
NOVA SPORT 109.03.201918:40New York Knicks – Sacramento Kings
Přímý přenos zámořské basketbalové ligy NBA
Arena Sport 109.03.201919:00Futbal
Švajčiarska liga – Grasshopper Club Zürich – BSC Young Boys
Arena Sport 209.03.201919:00Basketbal
Adriatická liga – Partizan NIS – Igokea
M409.03.201919:30Labdarúgó közvetítés
OTP Bank Liga: MTK Budapest – Ferencvárosi TC mérkőzés. Élő közvetítés.
Orange Sport09.03.201919:40EHC Biel-Bienne-HC Ambri Piotta
Priamy prenos hokejového zápasu play-off švajčiarskej National League (v prestávkach: Šport mix)
NOVA SPORT 209.03.201919:55AS Monaco – Girondins Bordeaux
Přímý přenos 28. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1
DIGI SPORT 309.03.201920:00Tenis muži
ATP Masters 1000 – Indian Wells
DIGI SPORT 509.03.201920:00Tenis ženy
WTA Premier Tour – Indian Wells
Eurosport 109.03.201920:00Snooker
Players Championship – semifinále
O2TV Sport09.03.201920:00EHC Biel-Bienne-HC Ambri Piotta
Přímý přenos hokejového utkání play-off švýcarské National League (v přestávkách: Sport mix)
DIGI SPORT 109.03.201920:25Serie A
Chievo – AC Miláno
DIGI SPORT 209.03.201920:40LaLiga
Getafe – Huesca
Arena Sport 109.03.201920:45Futbal
Holandská liga – PSV Eindhoven – NAC Breda
Arena Sport 209.03.201921:00Basketbal
Adriatická liga – Cibona – Krka
NOVA SPORT 109.03.201921:05Colorado Avalanche – Buffalo Sabres
Přímý přenos hokejového zápasu NHL (v přest.: Večerní Sport. noviny, NHL News)
TVPSport09.03.201921:20Boks – Gala w Grande Synthe – Francja: Chamil Ismailov – Gustave Tamba
(2019)
Sport 109.03.201921:30Fotbal
Boavista – Sporting, Liga NOS, 25. kolo, premiéra, živě, HD
Eurosport 209.03.201921:45Snowboarding
SP v Mammoth Mountain – half pipe
NOVA SPORT 209.03.201921:50FC Dallas – LA Galaxy
Přímý přenos nejvyšší zámořské fotbalové ligy Major League Soccer
DIGI SPORT 309.03.201922:00Tenis muži
ATP Masters 1000 – Indian Wells
DIGI SPORT 509.03.201922:00Tenis ženy
WTA Premier Tour – Indian Wells
O2TV Sport09.03.201923:00WTA: BNP Paribas Open
Přímý přenos 2. kola tenisového turnaje okruhu WTA (Indian Wells, USA)
Arena Sport 209.03.201923:20Futbal
Argentínska liga – Colón – Racing Club
TVPSport09.03.201923:25Sportowy Wieczór
(JM) Przedstawienie w skrócie najważniejszych wydarzeń sportowych dnia. (2018)

Nedeľa 10. marca 2019

LogoNázov staniceDátumZačiatokProgram
DIGI SPORT 310.03.201900:00Tenis muži
ATP Masters 1000 – Indian Wells
DIGI SPORT 510.03.201900:00Tenis ženy
WTA Premier Tour – Indian Wells
TVPSport10.03.201900:00Tenis ziemny – Turniej WTA – Indian Wells – 3 runda (1)
(2019)
NOVA SPORT 210.03.201900:05Real Salt Lake – Vancouver Whitecaps FC
Přímý přenos nejvyšší zámořské fotbalové ligy Major League Soccer
O2TV Sport10.03.201901:00WTA: BNP Paribas Open
Přímý přenos 2. kola tenisového turnaje okruhu WTA (Indian Wells, USA)
NOVA SPORT 110.03.201901:05Edmonton Oilers – Toronto Maple Leafs
Přímý přenos hokejového zápasu NHL (v přest.: Večerní Sport. noviny, NHL News)
Arena Sport 110.03.201901:30Futbal
Argentínska liga – Boca Juniors – San Lorenzo
ČT sport10.03.201902:00Boby: MS 2019 Kanada
DIGI SPORT 310.03.201902:00Tenis muži
ATP Masters 1000 – Indian Wells
NOVA SPORT 210.03.201902:00UFC Fight Night: Lewis vs. Dos Santos
Galavečer nejprestižnější americké soutěže Ultimate Fighting Championship (Wichita, Kansas)
ORF SPORT PLUS10.03.201902:00LIVE IBSF Bob & Sekelton Weltmeisterschaft 2019
Bob Vierer Herren 3.Lauf aus Whistler Mountain.
DIGI SPORT 510.03.201903:00Tenis ženy
WTA Premier Tour – Indian Wells
O2TV Sport10.03.201903:00WTA: BNP Paribas Open
Přímý přenos 2. kola tenisového turnaje okruhu WTA (Indian Wells, USA)
ČT sport10.03.201903:30Boby: MS 2019 Kanada
ORF SPORT PLUS10.03.201903:30LIVE IBSF Bob & Sekelton Weltmeisterschaft 2019
Bob Vierer Herren 4.Lauf aus Whistler Mountain.
DIGI SPORT 310.03.201904:00Tenis muži
ATP Masters 1000 – Indian Wells
TVPSport10.03.201904:00Hokej na lodzie – NHL (73): Vancouver Canuks – Vegas Golden Knights
(2019)
NOVA SPORT 110.03.201904:05Vancouver Canucks – Vegas Golden Knights
Přímý přenos hokejového zápasu NHL (v přest.: Večerní Sport. noviny, NHL News)
DIGI SPORT 510.03.201905:00Tenis ženy
WTA Premier Tour – Indian Wells
Eurosport 110.03.201905:00Formule
Formule E v Hong Kongu – kvalifikace
O2TV Sport10.03.201905:00WTA: BNP Paribas Open
Přímý přenos 2. kola tenisového turnaje okruhu WTA (Indian Wells, USA)
DIGI SPORT 310.03.201906:00Tenis muži
ATP Masters 1000 – Indian Wells
TVPSport10.03.201908:05Biegi narciarskie – Ski Classics – Engadin Ski Marathon (42km)
(2019)
ČT sport10.03.201908:10Klasické lyžování: Engadin Skimarathon
Eurosport 110.03.201909:00Formule
Formule E v Hong Kongu – závod
Eurosport 210.03.201909:15Alpské lyžování
SP v Kraňské Hoře – slalom mužů
ORF eins10.03.201909:25FIS Ski Weltcup Slalom der Herren Kranjska Gora
Der 1.Durchgang. live aus Kransjka Gora.
Kommentar: Thomas König. Co-Kommentar: Thomas Sykora. Moderation: Bernhard Stöhr.
ORF SPORT PLUS10.03.201909:55LIVE FIS Skisprung Weltcup Damen
Raw Air HS 134 aus Oslo.
ORF eins10.03.201910:45FIS Skispringen Weltcup Damen Oslo HS 134
Das Springen 2.Durchgang. live aus Oslo.
Kommentar: Michael Roscher. Co-Kommentar: Martin Koch.
ČT sport10.03.201911:00Fotbal: FK Baník Sokolov – FK Varnsdorf
Eurosport 210.03.201911:30Běžecké lyžování
SP v Oslu – 30 km klasicky žen
ORF SPORT PLUS10.03.201911:30LIVE SPORT.LAND.NÖ Fußball Cup Frauen
Viertelfinale: Sturm Graz – SKN St.Pölten aus Graz.
TVPSport10.03.201911:40Biegi narciarskie – Puchar Świata, Oslo – 30km kobiet
(2019)
DIGI SPORT 210.03.201911:55LaLiga
Celta Vigo – Real Betis
Eurosport 110.03.201912:15Alpské lyžování
SP v Kraňské Hoře – slalom mužů
ORF eins10.03.201912:25FIS Ski Weltcup Slalom der Herren Kranjska Gora
Der 2.Durchgang. live aus Kransjka Gora.
Kommentar: Thomas König. Co-Kommentar: Thomas Sykora. Moderation: Bernhard Stöhr.
DIGI SPORT 410.03.201912:55Premier League
Liverpool – Burnley
TVPSport10.03.201912:55Short track – Mistrzostwa Świata, Sofia – dz. 2 ( 1000m K i M – 1/4F )
(2019)
Arena Sport 210.03.201913:00Futbal
Ukrajinská liga – Šachtar Doneck – Karpaty Ľvov
M410.03.201913:00Rövidpályás Gyorskorcsolya Világbajnokság
Élő közvetítés.
ČT sport10.03.201913:15Biatlon: Studio
DIGI SPORT 310.03.201913:252. Bundesliga
St. Pauli – Hamburg
DIGI SPORT 610.03.201913:30Magdeburg – Sandhausen
DIGI SPORT 710.03.201913:30Fürth – Drážďany
Dvojka10.03.201913:30Biatlon – MS 2019
Ženy stíhacie preteky Priamy prenos. (Švédsko 2019) (Premiéra)
Eurosport 110.03.201913:30Biatlon
Mistrovství světa – stíhací závod žen
ČT sport10.03.201913:35Biatlon: MS 2019 Švédsko
ORF SPORT PLUS10.03.201913:35LIVE Biathlon Weltmeisterschaft Damen Verfolgung aus Östersund
TVPSport10.03.201913:50Short track – Mistrzostwa Świata, Sofia – dz. 2 ( 1000m K i M – 1/2F )
(2019)
NOVA SPORT 210.03.201913:55Harlequins – Gloucester Rugby
Přímý přenos 16. kola ragbyového utkání anglického Premiership Rugby
Eurosport 210.03.201914:00Snooker
Players Championship – finále
TVPSport10.03.201914:15Skoki Narciarskie – Puchar Świata – Oslo – konkurs indywidualny ( studio )
(2019)
ORF eins10.03.201914:20FIS Skispringen Weltcup Oslo HS 134
Das Springen. live aus Oslo.
Kommentar: Michael Roscher. Co-Kommentar: Martin Koch.
TVPSport10.03.201914:25Short track – Mistrzostwa Świata, Sofia – dz. 2 ( 1000m K i M – Finały )
(2019)
Arena Sport 110.03.201914:30Futbal
Holandská liga – Vitesse – Feyenoord
Eurosport 110.03.201914:30Skoky na lyžích
SP v Oslu – individuální závod
Sport 110.03.201914:30Házená
FTC-Rail Cargo – Krym Mercator, Liga mistrů, ženy, Hlavní kolo, premiéra, živě, HD
ČT sport10.03.201914:40Biatlon: Studio
ORF SPORT PLUS10.03.201914:40LIVE Tischtennis Champions League
Halbfinale Linz Froschberg – Tarnobrzeg aus Linz.
NOVA SPORT 110.03.201914:45MotoGP – VC Kataru (závod Moto3)
Přímý přenos 1. závodu třídy Moto3 MS silničních motocyklů (Losail)
TVPSport10.03.201914:50Skoki Narciarskie – Puchar Świata – Oslo – konkurs indywidualny ( 1 seria )
(2019)
DIGI SPORT 210.03.201914:55Serie A
Sampdoria – Atalanta
DIGI SPORT 410.03.201915:00Premier League
Chelsea – Wolverhampton
DIGI SPORT 810.03.201915:00Inter – Spal
DIGI SPORT 910.03.201915:00Frosinone – Turín
DIGI SPORT 110.03.201915:25Bundesliga
Hoffenheim – Norimberg
Eurosport 210.03.201915:30Cyklistika
Paříž – Nice – 1. etapa
TVPSport10.03.201915:30Skoki Narciarskie – Puchar Świata – Oslo – konkurs indywidualny ( studio )
(2019)
TVPSport10.03.201915:40Skoki Narciarskie – Puchar Świata – Oslo – konkurs indywidualny ( 2 seria )
(2019)
NOVA SPORT 210.03.201915:55Irsko – Francie
Přímý přenos 4. kola prestižního turnaje Rugby Six Nations 2019
Arena Sport 210.03.201916:00Futbal
Švajčiarska liga – FC Luzern – FC St. Gallen
ČT sport10.03.201916:00Biatlon: Studio
NOVA SPORT 110.03.201916:05MotoGP – VC Kataru (závod Moto2)
Přímý přenos 1. závodu třídy Moto2 MS silničních motocyklů (Losail)
DIGI SPORT 310.03.201916:10LaLiga
Girona – Valencia
Eurosport 110.03.201916:15Biatlon
Mistrovství světa – stíhací závod mužů
ČT sport10.03.201916:20Biatlon: MS 2019 Švédsko
Dvojka10.03.201916:20Biatlon – MS 2019
Muži stíhacie preteky Priamy prenos. (Švédsko 2019) (Premiéra)
ORF eins10.03.201916:25IBU Biathlon WM 2019 Östersund: Herren Verfolgung 12,5km
Das Rennen. live aus Östersund.
Kommentar: Dietmar Wolff. Co-Kommentar: Christoph Sumann. Moderation: Boris Kastner-Jirka.
TVPSport10.03.201916:30Skoki Narciarskie – Puchar Świata – Oslo – konkurs indywidualny ( studio )
(2019)
Arena Sport 110.03.201917:00Futbal
Rakúska liga – Red Bull Salzburg – Puntigamer Sturm Graz
DIGI SPORT 410.03.201917:00Štúdio
Štúdio Premier League
O2TV Fotbal10.03.201917:00MD4: SK Slavia Praha-FC Baník Ostrava
Přímý přenos utkání 24. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
O2TV Sport10.03.201917:00SK Slavia Praha-FC Baník Ostrava
Přímý přenos utkání 24. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
O2TV Sport210.03.201917:00Slavia-Baník: Tracab statistiky
Přímý přenos utkání 24. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
O2TV Sport310.03.201917:00Slavia-Baník: Livesport.cz statistiky
Přímý přenos utkání 24. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
O2TV Sport410.03.201917:00Slavia-Baník: FORTUNA
Přímý přenos utkání 24. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
Orange Sport10.03.201917:00SK Slavia Praha-FC Baník Ostrava
Priamy prenos zápasu 24. kola FORTUNA:LIGY (v prestávke: Štúdio 1. futbalovej ligy)
Sport 110.03.201917:00Házená
Brest – Budocnost, Liga mistrů, ženy, Hlavní kolo, premiéra, živě, HD
O2TV Fotbal10.03.201917:01Slavia-Baník: Hlavní mix
Přímý přenos utkání 24. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
Eurosport 210.03.201917:15Snooker
Players Championship – finále
TVPSport10.03.201917:15Jeździectwo – Cavaliada, Warszawa – Dzień 4. (Grand Prix)
(2019)
ČT sport10.03.201917:25Biatlon: Studio
DIGI SPORT 410.03.201917:25Premier League
Arsenal – Manchester United
Sport 510.03.201917:25EBEL 2018/2019
HC Orli Znojmo – HC TWK Innsbruck, hokejové utkání
Sport 210.03.201917:30Lední hokej
KHL, playoff, premiéra, živě, HD
Dvojka10.03.201917:45Hokej – Tipsportliga
HKM Zvolen – MAC Budapest Priamy prenos. (Slovenská republika 2019) (Premiéra)
NOVA SPORT 110.03.201917:45MotoGP – VC Kataru (závod MotoGP)
Přímý přenos 1. závodu třídy MotoGP MS silničních motocyklů (Losail)
ČT sport10.03.201917:50Florbal: Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE – Technology Florbal MB
DIGI SPORT 110.03.201917:55Serie A
Sassuolo – Neapol
DIGI SPORT 210.03.201917:55Bundesliga
Hannover – Leverkusen
M410.03.201917:55Labdarúgó közvetítés
Merkantil Bank Liga: ZTE – Vác mérkőzés. Élő közvetítés.
ORF SPORT PLUS10.03.201918:00LIVE World Judo Tour
Grand Prix aus Marrakesh Tag 3.
DIGI SPORT 310.03.201918:25LaLiga
Sevilla – Real Sociedad
Arena Sport 210.03.201918:30Futbal
Ukrajinská liga – Oleksandria – Olimpik Doneck
DIGI SPORT 610.03.201918:30Levante – Villarreal
Arena Sport 110.03.201919:00Basketbal
Adriatická liga – Mornar Bar – FMP
DIGI SPORT 510.03.201919:00Tenis ženy
WTA Premier Tour – Indian Wells
DIGI SPORT 410.03.201919:25Štúdio
Štúdio Premier League
Eurosport 110.03.201920:00Snooker
Players Championship – finále
DIGI SPORT 110.03.201920:25Serie A
Fiorentina – Lazio
DIGI SPORT 310.03.201920:30Tenis muži
ATP Masters 1000 – Indian Wells
NOVA SPORT 110.03.201920:35Philadelphia 76ers – Indiana Pacers
Přímý přenos zámořské basketbalové ligy NBA
DIGI SPORT 210.03.201920:40LaLiga
Real Valladolid – Real Madrid
ČT sport10.03.201920:45Studio fotbal – Dohráno
NOVA SPORT 210.03.201920:55Olympique Marseille – OGC Nice
Přímý přenos 28. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1
DIGI SPORT 310.03.201921:00Tenis muži
ATP Masters 1000 – Indian Wells
DIGI SPORT 510.03.201921:00Tenis ženy
WTA Premier Tour – Indian Wells
Sport 110.03.201921:00Fotbal
Feirense – Porto, Liga NOS, 25. kolo, premiéra, živě, HD
Arena Sport 110.03.201921:10Futbal
Argentínska liga – Estudiantes – Gimnasia
TVPSport10.03.201921:15Sportowy Wieczór
(JM) Przedstawienie w skrócie najważniejszych wydarzeń sportowych dnia. (2018)
O2TV Sport10.03.201921:30WTA: BNP Paribas Open
Přímý přenos 3. kola tenisového turnaje okruhu WTA (Indian Wells, USA)
TVPSport10.03.201921:35Łyżwiarstwo szybkie – Puchar Świata, Salt Lake City dz. 2 (500m kobiet i mężczyzn)
(2019)
TVPSport10.03.201922:30Łyżwiarstwo szybkie – Puchar Świata, Salt Lake City dz. 2 ( 500m kobiet i mężczyzn, biegi ze startu wspólnego kobiet i m
(2019)
DIGI SPORT 310.03.201923:00Tenis muži
ATP Masters 1000 – Indian Wells
DIGI SPORT 510.03.201923:00Tenis ženy
WTA Premier Tour – Indian Wells
O2TV Sport10.03.201923:00WTA: BNP Paribas Open
Přímý přenos 3. kola tenisového turnaje okruhu WTA (Indian Wells, USA)
TVPSport10.03.201923:10Tenis ziemny – Turniej WTA – Indian Wells – 3 runda (3)
(2019)

Ďalšie zaujímavé správy: