Reklama

Prehľad víkendových športových prenosov (52. týždeň)

Pred nami je posledný víkend v roku 2018. Športoví fanúšikovia sa môžu tešiť nielen na extra dávku hokejových prenosov z KHL, NHL či domácej Tipsport ligy, ale aj z MS v hokeji do 20 rokov. Pokračovať budú aj prenosy z anglickej Premier League, škótskej Premiership, talianskej Serie A či MS v šípkach.

Prinášame vám kompletný prehľad priamych prenosov na piatok 28., sobotu 29. a nedeľu 30. decembra 2018.

Piatok 28.12.2018

Logo Názov stanice Dátum Začiatok Program
M4 28.12.2018 18:00 Jégkorong közvetítés
HD. Erste Liga: Dunaújváros – FTC mérkőzés. Élő közvetítés.
Orange Sport 28.12.2018 18:15 HC Sparta Praha-HC Dynamo Pardubice
Priamy prenos hokejového zápasu 30. kola Tipsport extraligy (v prestávkach: Rozhovory zo štadióna)
Sport 2 28.12.2018 18:15 Lední hokej
Slovan Bratislava – Neftehimik Nizhnekamsk, KHL, základní část, premiéra, živě, HD
Arena Sport 1 28.12.2018 18:30 Futbal
MY Moget Cup – semifinále
Arena Sport 1 28.12.2018 19:20 Futbal
MY Moget Cup – o 3. miesto
Arena Sport 1 28.12.2018 19:40 Futbal
MY Moget Cup – finále
Arena Sport 1 28.12.2018 20:00 Basketbal
Adriatická liga – FMP – Mega Bemax
ČT sport 28.12.2018 20:05 Hokej: Kanada – Thomas Sabo Ice Tigers
NOVA SPORT 2 28.12.2018 20:05 World Darts Championship 2019
Přímý přenos večerního programu 13. dne Mistrovství světa v šipkách (Londýn, Velká Británie)
DIGI SPORT 5 28.12.2018 20:10 Spengler Cup
TBC – Thomas Sabo Ice Tigers
NOVA SPORT 1 28.12.2018 20:40 Northampton Saints – Exeter Chiefs
Přímý přenos 11. kola ragbyového utkání anglického Premiership Rugby

Sobota 29.12.2018

Logo Názov stanice Dátum Začiatok Program
NOVA SPORT 1 29.12.2018 01:05 Columbus Blue Jackets – Toronto Maple Leafs
Přímý přenos hokejového zápasu NHL (v přest.: Večerní Sport. noviny, NHL News)
ČT sport 29.12.2018 02:00 Hokej: Česko – Rusko
Dvojka 29.12.2018 10:15 Zjazdové lyžovanie – slalomy SP
Semmering (slalom) – 1. kolo Priamy prenos. (Rakúsko 2018) (Premiéra)
Eurosport 1 29.12.2018 10:15 Alpské lyžování
SP v Semmeringu – slalom žen
Eurosport 2 29.12.2018 10:30 Tenis
Hopman Cup – Austrálie – Francie
Eurosport 1 29.12.2018 11:30 Alpské lyžování
SP v Bormiu – superobří slalom mužů
Dvojka 29.12.2018 13:15 Zjazdové lyžovanie – slalomy SP
Semmering (slalom) – 2. kolo Priamy prenos. (Rakúsko 2018) (Premiéra)
Eurosport 1 29.12.2018 13:15 Alpské lyžování
SP v Semmeringu – slalom žen
DIGI SPORT 1 29.12.2018 13:25 Škótska Premiership
Rangers – Celtic
NOVA SPORT 2 29.12.2018 13:35 World Darts Championship 2019
Přímý přenos čtvrtfinále Mistrovství světa v šipkách (Londýn, Velká Británie)
ORF SPORT PLUS 29.12.2018 14:25 LIVE FIS Langlauf Weltcup
Tour de Ski Damen und Herren Sprint aus Toblach.
Eurosport 1 29.12.2018 14:30 Běžecké lyžování
Tour de Ski v Toblachu – sprint volně
Orange Sport 29.12.2018 14:45 Mountfield HK-HC Olomouc
Priamy prenos hokejového zápasu 30. kola Tipsport extraligy (v prestávkach: Rozhovory zo štadióna)
DIGI SPORT 2 29.12.2018 14:55 Serie A
Parma – AS Rím
DIGI SPORT 3 29.12.2018 14:55 Serie A
Empoli – Inter
NOVA SPORT 1 29.12.2018 14:55 Linköping IBK – Mullsjö AIS
Přímý přenos 17. kola švédské florbalové ligy
ČT sport 29.12.2018 15:00 Hokej: Spengler Cup 2018
DIGI SPORT 6 29.12.2018 15:00 FC Janov – Fiorentina
DIGI SPORT 7 29.12.2018 15:00 Sassuolo – Atalanta
DIGI SPORT 8 29.12.2018 15:00 Chievo – Frosinone
DIGI SPORT 9 29.12.2018 15:00 Udinese – Cagliari
DIGI SPORT 5 29.12.2018 15:05 Spengler Cup
Štvrťfinále
DIGI SPORT 1 29.12.2018 15:25 Serie A
Lazio – Turín
DIGI SPORT 4 29.12.2018 15:55 Premier League
Tottenham – Wolverhampton
Arena Sport 1 29.12.2018 16:00 Futbal
Sky Bet Championship – Bristol City – Rotherham United
Eurosport 1 29.12.2018 16:15 Skoky na lyžích
Turné čtyř můstků v Oberstdorfu – kvalifikace
NOVA SPORT 1 29.12.2018 16:55 Harlequins – Wasps
Přímý přenos 11. kola ragbyového utkání anglického Premiership Rugby
M4 29.12.2018 17:30 Kézilabda közvetítés
HD. K&H női kézilabda liga: Kisvárda Master Good SE – Érd mérkőzés. Élő közvetítés.
ČT sport 29.12.2018 17:50 Basketbal: BK Olomoucko – BK JIP Pardubice
DIGI SPORT 1 29.12.2018 17:55 Serie A
Neapol – Bologna
Eurosport 1 29.12.2018 18:00 Biatlon
World Team Challenge
ORF SPORT PLUS 29.12.2018 18:00 LIVE Biathlon auf Schalke 2018 aus Gelsenkirchen
DIGI SPORT 2 29.12.2018 18:25 Škótska Premiership
Hibernian – Hearts
DIGI SPORT 4 29.12.2018 18:25 Premier League
Liverpool – Arsenal
Arena Sport 1 29.12.2018 19:00 Basketbal
Adriatická liga – Cedevita – Zadar
NOVA SPORT 1 29.12.2018 19:05 New Jersey Devils – Carolina Hurricanes
Přímý přenos hokejového zápasu NHL (v přest.: NHL News, Večerní Sport. noviny)
ČT sport 29.12.2018 20:05 Hokej: Spengler Cup 2018
NOVA SPORT 2 29.12.2018 20:05 World Darts Championship 2019
Přímý přenos čtvrtfinále Mistrovství světa v šipkách (Londýn, Velká Británie)
DIGI SPORT 5 29.12.2018 20:10 Spengler Cup
Štvrťfinále
DIGI SPORT 1 29.12.2018 20:25 Serie A
AC Miláno – SPAL
Arena Sport 1 29.12.2018 21:00 Basketbal
Adriatická liga – Mornar Bar – Krka
NOVA SPORT 1 29.12.2018 22:05 Winnipeg Jets – Minnesota Wild
Přímý přenos hokejového zápasu NHL (v přest.: Večerní Sport. noviny, NHL News)

Nedeľa 30.12.2018

Logo Názov stanice Dátum Začiatok Program
Dvojka 30.12.2018 00:20 Hokej – MS do 20 rokov
Slovensko – Fínsko Priamy prenos. (Kanada 2018) (Premiéra)
NOVA SPORT 1 30.12.2018 01:05 Tampa Bay Lightning – Montreal Canadiens
Přímý přenos hokejového zápasu NHL (v přest.: Večerní Sport. noviny, NHL News)
ČT sport 30.12.2018 02:00 Hokej: Česko – Kanada
NOVA SPORT 2 30.12.2018 04:00 UFC 232: Jones vs. Gustafsson 2
Galavečer nejprestižnější americké soutěže Ultimate Fighting Championship (Las Vegas, Nevada)
Eurosport 2 30.12.2018 10:30 Tenis
Hopman Cup – Velká Británie – Švýcarsko
Eurosport 1 30.12.2018 12:30 Běžecké lyžování
Tour de Ski v Toblachu – 10 km volně žen
ČT sport 30.12.2018 12:35 Florbal: Technology Florbal MB – Tatran Teka Střešovice
ORF SPORT PLUS 30.12.2018 12:40 LIVE FIS Langlauf Weltcup
Tour de Ski Damen 10km Freistil aus Toblach.
DIGI SPORT 4 30.12.2018 12:55 Premier League
Crystal Palace – Chelsea
Sport 1 30.12.2018 13:00 Lední hokej
Traktor – Kunlun, KHL, základní část, premiéra, živě, HD
Eurosport 1 30.12.2018 14:30 Běžecké lyžování
Tour de Ski v Toblachu – 15 km volně mužů
ORF SPORT PLUS 30.12.2018 14:40 LIVE FIS Langlauf Weltcup
Tour de Ski Herren 15km Freistil aus Toblach.
ČT sport 30.12.2018 15:00 Hokej: Spengler Cup 2018
M4 30.12.2018 15:00 Jégkorong közvetítés
UTE – Vienna Capitals mérkőzés. Élő közvetítés.
DIGI SPORT 5 30.12.2018 15:05 Spengler Cup
Semifinále
DIGI SPORT 4 30.12.2018 15:10 Premier League
Southampton – Manchester City
Dvojka 30.12.2018 15:45 Hokej – Tipsport liga
HK Nitra – HC’05 iClinic Banská Bystrica Priamy prenos. (Slovenská republika 2018) (Premiéra)
Eurosport 1 30.12.2018 16:15 Skoky na lyžích
Turné čtyř můstků v Oberstdorfu – závod
Sport 2 30.12.2018 16:45 Lední hokej
Slovan Bratislava – Jokerit Helsinki, KHL, základní část, premiéra, živě, HD
DIGI SPORT 4 30.12.2018 17:25 Premier League
Manchester United – Bournemouth
ČT sport 30.12.2018 17:30 Hokej: HC Energie Karlovy Vary – HC VERVA Litvínov
M4 30.12.2018 18:00 Kosárlabda közvetítés
Férfi kosárlabda NB I: Zalakerámia ZTE KK – EGIS Körmend mérkőzés. Élő közvetítés.
NOVA SPORT 1 30.12.2018 18:30 Galavečer profesionálního boxu a K1
Přímý přenos galavečera bojových sportů z pražské Lucerny
Arena Sport 1 30.12.2018 19:00 Basketbal
Adriatická liga – Crvena zvezda mts – Budućnost VOLI
Sport 1 30.12.2018 19:00 NFL
New England Patriots – New York Jets, NFL, základní část, 17. týden, premiéra, živě, HD
ČT sport 30.12.2018 20:05 Hokej: Spengler Cup 2018
NOVA SPORT 2 30.12.2018 20:05 World Darts Championship 2019
Přímý přenos semifinále Mistrovství světa v šipkách (Londýn, Velká Británie)
DIGI SPORT 5 30.12.2018 20:10 Spengler Cup
Semifinále
Sport 1 30.12.2018 22:30 NFL
Washington Redskins – Philadelphia Eagles, NFL, základní část, 17. týden, premiéra, živě, HD

Mohlo by vás ešte zaujímať