Reklama

BBC Earth bude dostupný divákom nielen na Slovensku, ale aj v Českej republike

Telekom prezradil v pondelok na tlačovej konferencii, že do ponuky svojich TV služieb zaradí v polovici novembra ďalší exkluzívny kanál. Novinkou má byť dokumentárny kanál BBC Earth vo vysokom rozlíšení (HD). Podľa informácií portálu SatelitnáTV.sk však stanica nebude k dispozícii iba divákom na Slovensku, ale aj v susednej Českej republike.
Pokračovanie nižšie:


Zatiaľ čo na Slovensku získajú program predplatitelia platforiem Magio TV, Magio Sat a DIGI TV, u našich susedov zaradí BBC Earth HD do ponuky T-mobile. Pripomeňme, že T-mobile má od augusta tohto roku k dispozícii už aj dva slovenské športové programy DIGI Sport vo vysokom rozlíšení, v prípade BBC Earth však pôjde o exkluzivitu na tamojšom trhu.

BBC Earth sa zameriava vo vysielaní na dokumenty a vzdelávacie programy z dielne BBC. Slovenskí a českí diváci budú mať stanicu k dispozícii čiastočne v českom jazyku. V hlavnom vysielacom čase budú programy dostupné prevažne s českým dabingom, počas dňa sa však môžu vo vysielaní objaviť programy iba s českými titulkami.

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

  1. Tak nakoniec predsa len poťeším aj zákazníkov DIGI kanál bude dostupný v MAXI Balíku od 15.11 alebo o niekoľko dní neskôr

  2. Škoda že na stanici ktorá bude učiť a predstavovať svet sa neobjaví aj SK dabing, s ohľadom na mládež. V CZ by to nebolo populárne a Slováci k tomu nemajú výhrady. Žiaľ.

    1. A pritom podľa priekumov si viac slovákov platí PAY TV ako v ČR vzhľadom na DVB-T ktorá u našich západných susedov je niekde inde ako u nás vdaka Towercomu.

    2. Nemyslím si,ak niekdo to pokašlal DVB-T,tak Markíza,Macko a Skylink,viac celoplošných slovenských staníc u nás nevysiela okrem Senzi,len keby Jojka sa rozhodla sprevádzkovať viac staníc,alebo naša verejnoprávna RTVS,neviem či sa ešte nájde v Europe verejnoprávna tv ktorá má len 2 stanice ako naša RTVS a mimochodom na Astre viac FTA staníc ponúka Towercom ako Skylink !!!

Komentáre už nie sú povolené.