Reklama

Plustelka: Sport 1 cez anténu dočasne pre všetkých

Nový športový kanál Sport 1 v SD kvalite (SD/MPEG-4), ktorý pridal Towercom dnes do svojej terestriálnej platformy Plustelka je k dispozícii dočasne nekódovane (FTA). Prijímať ho tak môžu v súčasnosti všetci diváci cez anténu, ktorí majú dostatočný signál z 1. celoplošného multiplexu. Ochutnávka potrvá až do konca týždňa. „Diváci voľného vysielania cez anténu si budú môcť pozrieť týždennú ochutnávku športových prenosov počas prvého augustového týždňa,“ uviedol Towercom.

Po ukončení voľného vysielania bude Sport 1 zakódovaný systémami Irdeto (CAIDy 0668 a 069A) a dostupný iba zákazníkom platformy Plustelka so zaplateným programovým balíčkom Štandard. Ten ponúka Towercom aktuálne v rámci akcie za ročný poplatok 35,88 €, v priemere teda záujemcovia zaplatia mesačne 2,99 €.

Pre príjem programov z Plustelky je potrebné okrem terestriálnej antény aj prijímacie zariadenie a to také, ktoré zákazníkom najviac vyhovuje. V ponuke sú bezkartové CI+ moduly (Smit, Strong), alebo bezkartový terestriálny DVB-T2 prijímač Alma T300HD, poprípade len samostatná dekódovacia karta Plustelka.

Kompletná ponuka terestriálnej platformy obsahuje 21 kódovaných televíznych kanálov (18 v SD a 3 v HD kvalite), diváci môžu samozrejme prijímať ešte navyše aj ďalšie nekódované programy (Jednotka HD, Dvojka HD, TA3…) a to či už z celoplošných, alebo aj regionálnych multiplexov.

Mohlo by vás ešte zaujímať


Komentáre

  1. Mal by sa Towercom už konečne zobudiť a ochutnávku robiť pravidelne ako,maďarský MinDig tv,aj teraz tam idú 3 kanáli odkodované Mozi+,Chili TV,Šláger TV a stále sú nejaké,tam je to pravidlo,všetky kanáli sú v mpeg 4 a využívajú 5 Mux !!!

    1. Keby to bolo len o jednom stlačení červeného tlačídla ako si to predstavuješ 🙂 Súhlas musia mať najprv od telky.

    2. Ja mám červené tlačítko na mínustelku,športový kanál – samé sd mazanice.

Komentáre už nie sú povolené.