Reklama

SATRO zaradí stanice Markízy a JOJ do samostatného balíka

Telekomunikačný operátor SATRO pripravuje od júla niekoľko zmien vo svojej digitálnej televízii. Hlavným dôvodom týchto zmien sú poplatky pre komerčné televízie Markíza a JOJ, ktoré budú po novom už súčasťou nového samostatného balíka. Zákazníci si tak budú môcť vybrať či si nový balíček aktivujú, alebo nie.

Ide o plošne žiadané stanice a zmluvné ceny za ne sú zvýšené, a keďže si vážime Vašu vernosť a spokojnosť s našimi službami, chceme Vám ponechať možnosť individuálneho rozhodnutia sa o zaradení týchto kanálov do svojho výberu formou samostatného balíčka MINI SK. Z podobných dôvodov a podobným spôsobom sme tiež oddelili české stanice do samostatného balíčka MINI CZ,“ informuje operátor zákazníkov.
Pokračovanie nižšie:


Od 1. júla znižuje SATRO cenu doterajšieho programového balíka MINI z pôvodných 5,90 na 4,90 € mesačne, pričom sa ale už v tomto balíku nebudú nachádzať hlavné slovenské komerčné ako aj české stanice. Do balíka však pribudne športová televízia 213, hudobné kanály Šlágr a Senzi, spolu s novovzniknutou detskou stanicou TUTY. Novinkou pre všetkých zákazníkov s ponukou MINI bude aj nový ochutnávkový promo kanál. Vždy počas jedného mesiaca tak budú môcť sledovať zákazníci jeden vybraný kanál z vyšších balíčkov. Už počas júla a augusta ponúkne operátor najskôr Viasat Explore a následne Viasat History.

Hlavnou novinkou v ponuke budú dva balíky MINI SK a MINI CZ. V programovom balíku MINI SK budú stanice Markíza, Doma, Dajto, Joj, Plus, WAU spolu s detskou stanicou Rik. Mesačná cena tohto balíka bude od 1. júla 2017 2 €. Súčasťou balíka MINI CZ budú české stanice Nova International, Prima Plus, ČT 1, ČT 2, ČT 24 a ČT D/ČT ART. Záujemcovia zaň zaplatia 1 € mesačne. V prípade platenej ponuky MINI, sú všetky stanice z programového balíka MINI CZ automaticky včlenené do súčasnej ponuky MINI, pričom zákazníci budú aj naďalej platiť doterajší mesačný poplatok. V prípade ak zákazníci nebudú mať záujem o balík MINI CZ, môžu požiadať operátora o jeho deaktivovanie.

Pokiaľ ide o ponuku KLASIK, jej cena ostáva aj naďalej na 7 € mesačne, pričom do ponuky pribudne filmová stanica JOJ CINEMA. Bez zmeny zostávajú aj ceny ostatných programových balíčkov.

SATRO tiež informuje zákazníkov o možnosti odstúpenia od zmluvy. „Na záver si Vás dovoľujem informovať, že všetkým viazaným zákazníkom na službu SATROdigital, garantujeme pôvodné ceny počas doby ich viazanosti, v prípade, že by Vaše platby po 01. júli 2017 boli vyššie. Neradi by sme sa s Vami rozlúčili, avšak zo zákona máte právo ku dňu 31.07.2017 odstúpiť od zmluvy bez sankcií. Ak sa tak rozhodnete, informujte nás písomne najneskôr do 7. augusta 2017, aby sme vedeli Vašu žiadosť technicky spracovať,“ uvádza operátor.

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

  1. Všetky satelitné, káblové a IPTV platformy by mali urobiť takýto balíček a hneď by sa videlo aký je záujem o tieto reklamné kanály…

  2. Konečne niekto ukázal že má rozum. A čo Vy ostatní…“ Veľkí hráči“..kedy sa pridáte?

  3. No comment: Majú čo chceli: Prime Time na Angelike sledovanosť – rating 4 %: mediaboom.sk/nezaradene/inkognito-pri-sile-dosiahlo-dvojnasobny-vykon-burliveho-vi­na-sudna-sien-startovala-na-urovni-mojej-mamy/

  4. a do toho ceskeho balika by mohli dat aj vsetky novy,primy,samozrejme v testovacom rezime

  5. Správny krok a mal by byť inšpiratívny. Možno sa reklamovysielatelia „zorientujú“ v realite sledovanosti a žiadanosti na trhu i za nových podmienok, ktoré pahltne presadzujú. Podľa, Peto, mňa by ten MINI CZ nemali rozšíriť o ďalších českých reklamovysielateľov (už sú tam Nova International, Prima Plus)***, pre nich by mal byť taktiež samostatný balíček, ak by to povolili, čo pochybujem, keďže pre SR povolili tie novotvaré kvázistanice (***).

  6. Čo sa týka Markízi a Jojky,sú my tie televízie ukradnuté,ale o Jojku nikdo na Slovensku nepríde,kedže je zadarmo na dvb-t a chytí ju každý,kto chce aj nechce.

  7. Konečne urobil niekto krok správnym smerom. Reklamné vysielanie do jedného balíka a za čo najvyšší poplatok.

Komentáre už nie sú povolené.