Reklama

Štartuje JOJ Family, do ponuky ju pridal Skylink. Je v HD kvalite

Satelitný operátor Skylink dnes zaradil do svojej ponuky nový program JOJ Family v HD kvalite, za ktorým stojí slovenská JOJ Group. Stanica, ktorá je určená pre českých divákov odštartuje dnes presne o 16:00, vo vysielaní prinesie to najlepšie z hlavného programu TV JOJ.

Českí diváci sa môžu tešiť na Súdnu sieň, ktorá sa nakrúca špeciálne pre JOJ Family v českom jazyku a s českými protagonistami, hlavným ťahákom má byť šou Česko Slovensko má talent. Po prvýkrát ju nebude v Čechách vysielať TV Prima, ale práve nová JOJ Family.
Pokračovanie nižšie:


V programovej ponuke nového programu nebudú chýbať ani úspešné slovenské seriály predabované do češtiny, napríklad súčasný komediálny hit Naši, českému publiku už známy Dr. Dokonalý či Doktorka Ema, v hlavných úlohách s herečkami Soňou Norisovou a Zuzanou Kronerovou, ktoré sú často obsadzované do českých televíznych a filmových diel.

V slovenčine bude JOJ Family vysielať seriály, v ktorých si zahrali v Česku rovnako známi herci, ako napríklad ZOO (Tomáš Hanák, Ján Koleník, Táňa Pauhofová), Keby bolo keby (Aňa Geisslerová, Roman Luknár, Ján Koleník, Zuzana Fialová) a ďalšie.

JOJ Family si môžu zákazníci Skylinku naladiť z frekvencie 11 973 MHz. Vysielanie je od začiatku kódované systémami Cryptoworks, Irdeto a Viaccess. Prístup k programu majú len zákazníci s aktívnou kartou Skylink, kanál je súčasťou balíka DIGITAL.

Okrem satelitného operátora Skylink budú môcť českí diváci prijímať JOJ Family aj cez DVB-T multiplex 4, ako aj vybraných káblových a IPTV operátorov po celej krajine. Do programového rastra ju zaradí aj UPC (ČR), operátor však následne vyradí TV JOJ.

Technické parametre pre príjem JOJ Family HD:
Družica: Astra 3B (23,5°E)
Frekvencia: 11 973 MHz
Polarizácia: Vertikálna
FEC: 2/3
SR: 29900
Norma: DVB-S2
Modulácia: 8PSK
Názov: JOJ Family HD
Provider: M7 Group
Kódovanie: Cryptoworks (0D97), Irdeto (0624) a Viaccess (0500)

PIDy:
Video: 1510 (H.264)
Audio: 1520 – cze (MPEG-1), 1521 – qaa (MPEG-1)
PCR: 1510
PMT: 1500
ServiceID: 14115

Počas písania tejto správy program fungoval iba na dekódovacích kartách s regiónom CZ.

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

 1. Priamym dosledkom spustenia stanice je znepristupnenie, geoblokacia, JOJ HD a SD na kartach s regionom CZ.

 2. Som rád že aj my čo žijeme v češku máme aspoň trochou domova len nech to zostane na dvb

 3. To je pořadny podfuk,mam zaplacene i česke a slovenske programy a teď nam ich začnou blokovat,skylink si jenom odrazuje zakazniki.Uz nestaci že navyšujou ceny ale začnou blokovat i slovenske programy:-(

  1. Čo máš zaplatené ? Balík Digital ? Presne 0Kč/0€ … toto počúvam denne „Šak já si platím !!!“, ľudia platia a ani poriadne nevedia čo, ale platia …

 4. Ta vaša JOJ Family mi zablokovala TV JOJ, Markízu, a iné.
  Ja nechápem, čo ten Skylink vymýšľa.
  Teraz mi neide NIČ!!!
  Prosím ozvite sa mi, čo mám robiť.

  1. Sandra, musíš si zmeniť v nastaveniach, český región na slovenský, ale potom Ti časom nemusia ísť už české stanice… Nakoniec to bude aj tak šecko poblokované tak, či tak… Takže si zmeň región z CZ na SK.

 5. totalni nesmysl. nevim proc je zapotrebi predabovat slovenstinu na cestinu. To uz je nepochopitelne… me nejaka sra…c..ka joj famili nezajima. Jojka byla jojka..to v sk bude namisto primy dalsi hovadina dabovana do slovenstiny ne?

Komentáre už nie sú povolené.