Reklama

DIGI Sport 5 vysiela každý deň, v Magio TV aj v HD kvalite

Telekom zaradil DIGI Sport 5 aj do ponuky svojej digitálnej televízie Magio TV. Oproti satelitným službám Magio Sat a DIGI TV ho ponúka zákazníkom navyše aj v HD kvalite. Verzia v štandardnom rozlíšení je sprístupnená predplatiteľom Extra balíka L, pre sledovanie verzie vo vysokom rozlíšení, je potrebné mať aktívny balík HD Športový.

V poradí piaty slovenský športový program je tak už k dispozícii v platformách Magio TV, Magio Sat a DIGI TV.
Pokračovanie nižšie:


DIGI Sport 5 nie je však už iba občasným programom, ktorý vysiela počas hracieho dňa Ligy Majstrov UEFA. Vysielanie je dostupné všetkým futbalovým fanúšikom každý deň v čase od 19:00 do 23:00, kedy prináša dva vybrané záznamy zápasov Ligy Majstrov. Počas hracieho dňa je vysielaný jeden záznam a od 20:45 priamy prenos. Najbližší prvý priamy prenos odvysiela DIGI Sport 5 už v utorok 13. septembra a to duel Dynamo Kyjev – Neapol.

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

  1. #redakcia-Dobrý deň DIGI Sport 5 bude od nového roka plnehodnotným kanálom Samotný DIGI Sport to potvrdil
    Som si na 100% tým istý 😉

  2. MagioTV-kanál DigiSport5 HD+SD pribudol automaticky na poslednú pozíciu.

  3. Peter Macko DIGI Sport 5 bude od nového roka nebude plnehodnotným kanálom. maš zle info

  4. #oto-Pán oto DIGI Sport 5 uvidíte zatial iba od 19:00 do 23:00 o dva týždne od 18:30 do 23:00 Ale od budúceho roka bude DIGI Sport 5 vysielať non-stop kvôli Tenisovým turnajom WTA od 1.1.2017 takže DS počíta so Spustením plneformátového kanálu DIGI Sport 5

    Celý program na dva týždne nájdete tu:www.digisport.sk/program

Komentáre už nie sú povolené.