AMC pripravuje špeciálnu verziu kanálu pre Slovensko a Česko

Filmový kanál AMC bude od 16. augusta dostupný divákom na Slovensku a v Českej republike v špeciálnej verzii určenej iba pre tieto dve krajiny. Nová verzia AMC nahradí v Českej republike a na Slovensku tú doterajšiu, ktorá od roku 2014 pokrývala celú Strednú Európu.

Táto významná zmena, umožní jedinečnú programovú schému. Ponúkaný obsah bude bohatší a predovšetkým prispôsobený špecifickým potrebám miestnych divákov. Tí sa môžu tešiť na pohodlnejšiu, plne lokalizovanú ponuku,“ hovorí o zmene jednateľ AMC Networks International – Central Europe v Českej republike Evžen Chlanda.

Tento krok ponúkne predplatiteľom stanice AMC komfortnejší divácky zážitok a širšie portfólio prémiových filmov ako doteraz. Tešiť sa môžu napríklad na Nočnú jazdu s Tomom Hardym, Rumový denník s Johny Deppom alebo Šiesty deň s Arnoldom Schwarzeneggrom, a predovšetkým na pokračovanie druhej sezóny populárneho seriálu Fear the Walking Dead.

Medzi hlavné zmeny, na ktoré sa diváci v Českej republike a na Slovensku môžu tešiť, patrí infografika a predely medzi filmami kompletne v českom a slovenskom jazyku. Zmena bude plne automatická, parametre nového feedu budú totožné s tými doterajšími. Zákazníci ani operátori teda nebudú musieť robiť žiadne technické úpravy na svojich prijímačoch alebo distribučných sieťach.

Moho by Vás ešte zaujímať

Komentáre

  • Úplne najšpeciálnejšie bude keď slovenskí poskytovatelia tohto programu okamžite prejdú na HD verziu!! Prestanú nám tvrdiť, že SD nám stačí..

      • Co zasa robite paniku? AMC HD je v ponuke napr. UPC Digital uz asi polroka…

Tento článok už nie je možné komentovať