Reklama

ČR: Retro Music Television ukončila distribúciu v RS7

Hudobná televízia Retro Music Television ukončila vysielanie prostredníctvom Regionálnej siete 7 (RS 7) v Českej republike. „Dnešným dňom, 10. mája 2016, bolo ukončené šírenie tv programu Retro Music Television,“ uviedol prevádzkovateľ tamojšej DVB-T siete, spoločnosť Progress Digital. Kanál tak môžu českí diváci prijímať terestriálne už len v rámci Regionálnej siete 4 na 46. kanáli, ktorá pokrýva Prahu a Stredné Čechy.
Pokračovanie nižšie:


RS 7 v súčastnosti šíri už len päť televíznych programov ČT1 HD, ČT2 HD, ČT Sport HD, ČT:D/ČT art, KinoSvět, ako aj dve rozhlasové stanice Rádio Čas a Rádio Čas Rock.

Retro Music Television sa vo vysielaní zameriava na českú, slovenskú a zahraničnú hudbu od roku 1960 až po 2001. K dispozícii je u vybraných káblových a IPTV operátorov ako aj na družici Astra 3B (23,5°E), z ktorej ho môžu prijímať všetci predplatitelia platformy Skylink. Nachádza sa totiž v balíčku Digital. Hudobný program môžu navyše sledovať aj zákazníci platforiem CanalDigitaal a TV Vlaanderen v krajinách Beneluxu.

Mohlo by vás ešte zaujímať