Reklama

Mobilná televízia ANTIK TV GO rozšírila svoj archív o TV LUX

ANTIK Telecom rozšíril v poslednom období archív vysielania o slovenskú katolícku TV LUX už aj vo svojej mobilnej službe ANTIK TV GO. Jedná sa tak o deviaty program v mobilnej televízii operátora, u ktorého majú predplatitelia prístup k archívu. Aktuálne je archív dostupný na programoch Jednotka, Dvojka, Markíza, Doma, Dajto, JOJ, Plus, WAU a TV LUX.
Pokračovanie nižšie:


Vďaka archívu môžu predplatitelia služby sledovať svoj obľúbený program kedykoľvek im to vyhovuje. Každý program, ktorý je súčasťou archívu sa archivuje až 3 týždne.

ANTIK TV GO je mobilná televízia, ktorá umožňuje predplatiteľom sledovať bez obmedzenia na mobilných zariadeniach a PC viac ako 50 televíznych staníc vrátane dokumentárneho National Geograpic Channel, detských kanálov Disney Channel, Duck TV, RiK, filmového FilmBox či 24 hodinového erotického kanálu Playboy TV.

TIP: Vyskúšali sme mobilnú televíziu ANTIK TV GO aj s archívom populárnych programov

Spomeňme ešte, že od septembra 2015 je archív vysielania TV LUX dostupný aj predplatiteľom digitálnej televízie Tango TV, ako aj užívateľom SmartTVBoxu po celom Slovensku.

Antik_TV_go_5
Ukážka archívu v ANTIK TV GO.

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

  1. Dobry den,jak mam spustit ANTIK na pocitaci v telefonu to jde na jinit v počitači to ne najdu…DEKUJI

  2. Toto si pozeral: http://www.satelitnatv.sk/2015/06/antik-tv-go-je-mozne-vyuzivat-uz-aj-na-akomkolvek-pc-video/

Komentáre už nie sú povolené.