Reklama

Rádio_FM spustilo nový výkonný FM vysielač Žilina – Krížava

Rádio_FM, ktoré prevádzkuje verejnoprávny vysielateľ RTVS, spustilo dnes svoj nový FM vysielač Žilina – Krížava na frekvencii 94,5 MHz. Povolený výkon vysielača je podľa platného povolenia až 20 kW, vďaka čomu výrazne zlepší stanica svoje pokrytie a to nielen v Žilinskom a Trenčianskom kraji. Signál doletí aj za naše hranice, naladiť ho tak budú môcť, v blízkosti hraníc, aj poslucháči v Českej republike či v Poľsku.
Pokračovanie nižšie:


Rádio_FM sa ako jediné rádio na Slovensku zameriava na náročnejšieho, mlado zmýšľajúceho poslucháča. V jeho playlistoch je možné nájsť to najlepšie, čo na domácej i zahraničnej scéne vzniká, od indie rocku cez dubstep, hip-hop, world music, metal, až po tanečnú elektronickú hudbu či džez. Nechýbajú tiež živé koncerty z vlastných štúdií alebo z domácich a zahraničných festivalov.

fm_9451
Rádio_FM z vysielača Žilina – Križava 94,5 MHz

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

  1. Dufajme, ze tieto investicie do FM vysielania nespomalia nastup DAB, ked sa to uz prekvapivo zacalo u nas hybat…

  2. Veď sa dočkáte Zilina a Poprad a mnoho dalších je v koordinácii pre DAB+

    _FM nevysiela na novej frekvencii ale po zaniknutom rádiu Sever…

  3. Konečně fmko naladim i doma sehradicich okr.zlin. Jakj dolso k preladeni frekvenci kde na 100.7 asi u trencina kde je ted regina, 10 let jsem radio poradne neslysel. Vyrustal jsem na nem a konecne zase omladnu. Radio fm je super a nejlepsi na svete! Dekuju moc. Tu poslouchame je same hudebni sracky na radiozurnalu ci hnusne radio čas a jim podobne pseudoradia a hudebne tu umirame. Proto jeste jednou dekuju moc!
    .

Komentáre už nie sú povolené.