Reklama

IN TV v HD kvalite už aj z bratislavského miestneho DVB-T multiplexu

Po východoslovenskej metropole, môžu novú televíziu IN TV sledovať v HD kvalite už aj diváci v Bratislave. Operátor AVIS pridal nový televízny kanál vo vysokom rozlíšení do svojho miestneho DVB-T multiplexu. Aktuálne je tak možné naladiť na 32. kanáli (MHz) v hlavnom meste štyri televízne programy Šlágr TV, TV Noe a IN TV v SD aj HD kvalite.
Pokračovanie nižšie:


Pre príjem programu v HD kvalite sa samozrejme vyžaduje set-top-box, prípadne televízor so zabudovaným DVB-T tunerom, s podporou kompresného formátu MPEG-4.

IN TV vysiela v týchto dňoch predvolebné diskusie každý deň o 20:30. Neskôr chce však divákom ponúkať nielen spravodajské a publicistické relácie, ale aj dokumenty, filmy, seriály ako aj kultúrne a detské programy. Stanicu môžu sledovať diváci na celom Slovensku cez vybrané miestne DVB-T vysielače, ako aj u káblových operátorov (ANTIK Telecom a Isper).

Bratislava – Vlčie hrdlo (32. kanál), povolený výkon 1 kW
Šlágr TV, TV Noe a IN TV SD aj HD

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

 1. slabota, BA stare mesto bez priameho vyhladu na stoziar…ziaden signal na vonkajsiu antenu…
  aku ma polarizaciu vysielac?

 2. Myslím, že DVBT na SVK vysiela s vertikálnou polarizáciou. Akú anténu používaš, v meste by bodlo zrejme kvalitné sito (zisk cca 12 dBd) a prípadne vhodný a odolný zosilovač. Je pravda, že ten výkon lokálok je bieda, miesto vysielania detto. Ja používam z Petržalky len internú anténu, trocha som sa pohral a SD v kvalite biednych ale pozerateľných 25-30%. Tak som zvedavý na HD, či sa vôbec dostanem na hranicu pozerateľnosti.

 3. Vysielanie v HD je síce chvályhodné, ale treba zmeniť obsah. Pozerať sa na obrázky v HD kvalite, nič moc. A predvolebné diskusie tiež nemusím.

 4. na kvalitné sito to hrá až v Piešťanoch, tak aký problém v Starom Meste ?

 5. Pre samotné mesto je to velmi zle vybraná kóta. Komín Spalovne.
  Počas pilotného DVB T to išlo z budovy Technopolu v Petržalke a nebol problém to naladiť na izbové antény. V meste bude ťažko niekto montovať vonkajšie antény . Pre mesto boli určené kóty ešte Incheba a Polus. Rekonštruovaných spoločných antén je minimum. Viac ich je jedine v západnej časti mesta kde sa dajú naladiť CZ stanice.

 6. Tak toto je vyborna sprava.Vyhodili Lux TV a zaradili INTV HD.Za to im davam palec hore.Prave to mam naladene a ide to perfektne 🙂 🙂

 7. IN TV v Košiciach nevysiela. No nič počkám. Zostáva verit, že do konca
  roka začnu vysielat.

 8. Nacionalistická televízia…úplne zbytočné..odpad. Pozrite si, kto ich financuje a k akemu účelu.

 9. t3m, ale videl ved ju mam naladenú a nestačim sa čudovať…a o čom to je ? o ničom 🙂 Nová TV 8 ?

Komentáre už nie sú povolené.