Reklama

DIGI GO konečne už aj pre zariadenia s operačným systémom iOS [video]

Od dnes môžu využívať mobilnú televíziu DIGI GO už aj majitelia mobilných zariadení s operačným systémom iOS, od spoločnosť Apple. Stalo sa tak viac ako dva mesiace po spustení služby, ktorá bola oficiálne dostupná zákazníkom DIGI TV od 8. decembra 2015. Majitelia zariadení s operačným systémom Android majú k službe prístup od štartu služby.

Aplikácie DIGI GO sú dostupné v obchodoch AppStore a Google play bezplatne, navyše do konca marca 2016 súčasní zákazníci DIGI neplatia ani za využívanie služby.

DIGI GO je aplikácia pre mobilné telefóny a tablety, ktorá zákazníkom umožňuje sledovať športové programy DIGI Sport 1, 2, 3 a 4 prostredníctvom internetu na celom území Slovenska. Službu je možné využívať až na dvoch rôznych zariadeniach súčasne (mobilný telefón a tablet). V aplikácii majú zákazníci prístup okrem živých streamov v rôznych kvalitách aj 14 dňového programového sprievodcu či funkciu TimeShift. Užívateľ si tak môže počas sledovania svojich obľúbených prenosov program zastaviť či pretočiť späť a to až 90 minút.

TIP: Vyskúšali sme DIGI GO, mobilnú televíziu od DIGI TV

Operátor má v pláne sprístupniť DIGI GO v najbližších týždňoch aj pre zákazníkov, ktorí nevyužívajú ani jednu zo služieb DIGI. Cena za službu bude 4 € mesačne. Predplatiť sa bude dať na obdobie 3, 6 a 12 mesiacov.

Prikladáme aj krátku video ukážku aplikácie DIGI GO (Android). Pre užívateľov zariadení iOS je celé rozhranie veľmi podobné, rovnako ako aj funkcionalita.


Ďalšie zaujímavé správy:

Komentáre

  1. Může se tato mobilná televize DIGI GO používat i v ČR,popř.i jinde v zahraničí?

Článok už nie je možné komentovať.