Reklama

JOJ Cinema začala vysielať reklamy

Platený kanál JOJ Cinema, ktorý odštartoval v polovici júna tohto roku, začal vysielať reklamy. Samotné filmy si diváci môžu pozrieť bez prerušenia aj naďalej, keďže reklamy sa objavujú iba medzi filmami spolu s upútavkami.
Pokračovanie nižšie:


JOJ Cinema je v poradí siedmym televíznym kanálom JOJ Group, ktorý vysiela 24 hodín denne filmy všetkých žánrov v českom jazyku. U väčšiny operátorov je navyše pripojená aj originálna audio stopa. Divák si tak môže vybrať či chce program sledovať v českom, prípadne originálnom jazyku.

Kanál JOJ Cinema môžu prijímať zákazníci satelitných platforiem Skylink, Magio Sat a Nová DIGI TV, ako aj u vybraných káblových a IPTV operátorov. Spomenúť môžeme napr. Magio TV, ANTIK Telecom (Tango TV), CentroNet či Slovanet. Program vysiela aj vo štvrtom terestriálnom multiplexe (DVB-T) v rámci platformy Plustelka.

joj_cinema_reklamy1

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

  1. Čiže-už nemôže byť platený kódovaný kanál,keď začali dávať reklamu…

  2. Vazeni, ale oni zacali davat reklamu az na zaklade prieskumu spokojnosti divakov JOJ Cinema. Divaci sa v prieskume stazovali, ze za program platia a oni ani tu reklamu im nepustia, len film za filmom. Kdo to kedy videl, ved na Markize je to zadarmo.

  3. @divák z PD: neviem kde žiješ, ale asi nie si zákazníkom ŽIADNEJ platenej služby.. Inak by si vedel, že s výnimkou PRÉMIOVˇYCH kanálov (napr. HBO, Cinemax) je reklama súčasťou KAŽDÉHO PLATENĚHO KANÁLA. Z tých poplatkov, ktoré platí divák za stanicu sa totiž stanica neuživí…. A preto napr. stojí balík HBO 6 a viac eur mesačne, ale kompletný balík napr. 80 programov stojí „len“ 10€.

    @milan: oni NIKDY netvrdili že budú bez reklám, to bol výmysel „novinárov“, ktorí o stanici informovali (a pochádza z predbežných správ z mája 2015). Pri spustení stanice tie skutočne objektívne weby VŽDY informovali o tom, že FILMY NEBUDÚ PRERUŠOVANÉ REKLAMOU a nie to, že tam reklama vôbec nebude.

Komentáre už nie sú povolené.