Reklama

Outdoor Channel HD od dnes v ponuke Skylinku

Do ponuky satelitnej platformy Skylink bol dnes zaradený nový televízny program Outdoor Channel HD. K dispozícii je pre zákazníkov Skylink Ready boxov na programovej pozícii číslo 145, majitelia prijímačov bez funkcie FastScan ho môžu naladiť z frekvencie 11 914 MHz.
Pokračovanie nižšie:


Outdoor Channel čerpá z najväčšej knižnice televíznych relácií o prírode a vysiela pôvodný obsah v HD rozlíšení, venovaný outdoorovému životnému štýlu a ochrane životného prostredia, vrátane rybárčenia, terénnej autoturistike, streľbe a pobytu v divočine. Program je však dostupný v anglickom jazyku, keďže do českého či slovenského jazyka nie je lokalizovaný.

V Spojených štátoch Outdoor Channel vysiela pre 40 miliónov domácností a teraz je k dispozícii stále väčšiemu počtu divákov v Európe, oblasti Stredného Východu a v Afrike.

Skylink zaradil Outdoor Channel HD do ponuky svojich balíčkov Kombi, Multi HD, Flexi 7 a Komplet. Pri našich testoch v čase písania tejto správy už program fungoval aj na našej testovacej karte Skylink.

Technické parametre pre príjem Outdoor Channel HD CZ:
Družica: Astra 3B (23,5°E)
Frekvencia: 11 914 MHz
Polarizácia: Horizontálna
FEC: 2/3
SR: 29900
Norma: DVB-S2
Modulácia: 8PSK
Provider: M7 Group
Kódovanie: áno

outdoor_ch_1

Mohlo by vás ešte zaujímať